Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi
  • Horor

Barva z vesmíru (2019)

Bylo to, jako by kosmický trip na steroidech měl sex s Lovecraftem a Carpenter stál v rohu a celé to sledoval. (Barva z kosmu patří mezi moje nejoblíbenější povídky)

Vyproštění (2020)

Thor fackuje indický fakany. Epic. Ne, vážně, je vidět, že film režíroval stuntman - poctivá řemeslná práce s kamerou, choreografií a praktickými efekty. Teda až na CGI, to bylo špatný.

V síti (2020)

Jako jo a ne. Na tenhle problém je důležité upozornit. Sám z oboru vím, kolik individuí nahrává dětské porno na internet. Ale provedení je strašný. Stále existuje presumpce nevinny a především začínají vznikat witch hunt seskupení, které se snaží dohledávat osoby uvedené v dokumentu. Za mě je tenhle dokument prostě špatně a amatérsky proveden.

plakát

6 underground: Tajné operace (2019)

Sorry jako, ale ta úvodní dvacetiminutovka, je dobrej majstrštyk. A taky nechápu to zvadlé tepání Enšpíglovo pinďoura, že mu vadí scénář. To sis nevšiml, kdo to režíroval nebo seš tak naivní a čekal si, že si tenhle film budeme pouštět při filozofické pietě?

Rány (2019)

Lovecraftsky geniální! Nyarlathotep by měl z tohoto (ne)kosmického počinu velkou radost. Byť si mohli s folklórní stránkou víc pohrát a nenechat jí tak mdle prázdnou.

plakát

Jiný život (2019) (TV seriál) odpad!

"Nemůžeme proletět skrz temnou hmotu, protože bychom mohli trefit nějakou planetu." [insert WTF Jackie Chan meme]. Fun fact - v pásu asteroidů, jaký má např. Saturn, jsou od sebe jednotlivé částice vzdálené průměrně jeden milion kilometrů. I kdyby jste chtěli trefit nějakou částici aka asteroid, tak je to teoreticky nemožné... Takže, Netflix, jdi do prdele s takovými seriály.

Kraj světa (2019)

Scény, co vykrádají Jurský Park, scény co vykrádají Vetřelce a dokonce drahej McG vykrádá i sám sebe - Terminator Salvation. Do teď nevím, jestli jsou cílovka vážně desetiletý dětska, protože se baví neustále o sexu a análních věnečcích. Postavy celkem nesympatické, hlavně zrzavej bratr, kterej má na můj vkus až moc duše. Ale uznávám, že černej kluk vypustil z pusy pár gagů, u kterých jsem se pobavil.

plakát

Lidská společnost (2019) (TV seriál)

Trochu to smrdí po Kingovi a to se mi líbí. Ale z toho scénáře a nesympatických postav začínám mít erektylní dysfunkci. (Ano, viděl jsem celou sérii. Námět výtečný, ale postavy protivné jako např. v Under the Dome)

plakát

FYRE: Největší večírek, co nikdy nebyl (2019) odpad!

Produkční společnost "FuckJerry", která se podílela na Fyre podvodu, dělala zároveň produkci pro tento dokument. Podívejte se ještě na verzi od Hulu - FYRE FRAUD, kde jsou takové věci uvedené a zároveň, ať máte objektivnější obrázek.