mourek10100

Česko
seriálový maniak

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 18.1.2017  03:03

Fajnový díl po pauze, objevili se všichni podstatní, akorát to názorné vysvětlení Riddlerova plánu bylo jak pro debily :D´Jerome is back, zatim nevim jestli je to dobře nebo špatně, ale tu postavu jsem moc rád neměl. Za to novej zástupce starosty se moc dlouho neohřál. A Ivana Milicevic super!

• 12.11.2016  19:40

Dolphie!! Tohle vždycky rád vidim, jak nemam ty flashacky rád, tak tady na ten jsem se těšil. Celkově pět další peckoidní díl, sice se mi furt pletou nováčci a zvlášť Rory, Felicitin přítel a návladní mi dost splývaj, jak se objevujou málo. A Prometheus? Přece to nemůže být ten, kdo myslíme, na odhalení je dle mého moc brzy, to bude zavádějící.

• 12.11.2016  16:39

Hodně dobrý, sice trošku slabších 5*, ale ve spojitosti s Arrowem nejvejš jak to jde za poslední 2 série. Když jsem viděl poprvé Promethea, tak jsem si skoro spletl s hadrákem z týmu Arrow, ale tentokrát mě teda přesvědčil, že to bude dobrý záporák, i když čistě vzhledově je naprosto generický a Dark Arrow vypadal líp. A Wil Traval? No nevím, v Jessice Jones byl super, ale jestli se ještě ukáže v těhle dvou seriálech najednou, tak to nebude ku prospěchu věci. Nicméně jsem se dobře bavil a už podruhé (a podruhé s odřenýma ušima) dávám max. Ps : Ten Arkham Knight byl hustej, ale nějak podezřele rychle ho odpravili.

• 7.11.2016  01:33

Dafuq? to monstrum? Vůbec celý wtf díl :D Novej Wells mě vůbec nebaví a navíc bude zase zákeřnej, hmm. A vážně San Francisco řekl At-At tak jak to řekl?? :D Nuže celkově mě to asi bavilo o něco více, ale očekávám zlepšení.

• 6.11.2016  16:18

Bylo to na hraně tak ve 3/4, ale je to tam. Ke konci to mělo spád, tempo, všichni se v extrémních situacích chovali celkem rozumně a myslim, že druhá půlka mid season bude stát za to. Pořád se mi líbí, že je to trošku temnější než předchozí série, ale doufám, že se tým opět dá konečně dohromady a budou zplnomocněni. Ps : nechte mě v naději, že to byl Johnny.

• 6.11.2016  13:07
    Arrow - Penance (S05E04) (epizoda) (2016)

Arrow pokračuje v dobrém tempu, jen tak dál.

• 3.11.2016  20:08

Poměrně dobré, ale některé dialogy prostě bijí do uší. Rip mi nechybí, tak jako týmu a Justice League (pardon Sociaty) celkem fajn, hlavně Vixen je hodně sexy. U tohodle dílu jsem se poměrně bavil ačkoliv je mi jasné, že celou sérii to takhle hladce nepůjde. Ovšem ten příšernej digitální supervoják, to teda bylo maso :D

• 3.11.2016  20:05

Pro mě naopak zlepšení po minulém díle. Mad Hattera už fakt pryč a Jima ještě čekají velké věci(s jeho otcem?) #teamSelina

• 2.11.2016  17:33

Tak už víme co, jak a proč a taky, že někdo z castingu má rád Banshee :)

• 1.11.2016  01:01

Nakonec tedy ještě 80%, ovšem prokletí 3.sérií na CW začíná. Ok, chápu, že tvůrci v seriálu chtějí vztahové propletence, ale tentokrát tim zabili celej díl. Jesse chce toho parchanta Wallyho, Iris zase nasraná, že se Barry nedokáže muchlovat před jejich otcem. Už jsem myslel, že v CW trošku dospěli, resp publikum pro které to natáčí, ale zjevně nikoli. A Mirror Master? Jo je těžký odůvodnit, co ti nově objevení záporáci ty tři roky dělali, když se nijak neprojevovali. Můžou přijít z jiného města nebo to i trošku řeší Flashpoint Paradox, že v téhle realitě už se s Flashem znají, jen to nevíme...ale že byl tři roky uvězněn v zrcadle? to mě poser :D Celkově to špatné úplně není, jen jsem se zaměřil na ty momenty bijící do očí a uší.

• 1.11.2016  00:51

Ok, tak Mad Hatter mě definitivně omrzel. Jediné, co udělal dobře, že střelil tu otravnu reportérku, co rozhodně není Vicky Vale. Jinak jsem už myslel, že Tučňák a Riddler budou milenci, to by bylo vážně divný. Ať je klidně gay, jen ne s Nygmou. Velice slabý díl.

• 29.10.2016  17:20

Ok díl, jen mi přijde, že teď bude ředitele vydírat naprosto každej až dojde k jeho odvolání on jakožto zástupce Inhumans bude podporovat svojí rasu a zabíjet škodné lidi. Jinak doufám, že se Quake ještě vyléčí a bude moct používat superschopnosti.

• 28.10.2016  23:34

Špatné to nebylo, oproti čtvrté sérii poměrně změna a nové nápady, ale tenhle díl jsem poměrně odzíval. A ten novej kluk v civilu naprostej blb, doufam, že se bude objevovat častějš v kostýmu.

• 24.10.2016  15:04

Skvělý díl. Tenhle díl prostě nemá absolutně žádnou chybu, Coulson, Radcliffe, Quake perfektní. Snad jen ta příběhová linka May je trošku slepá ulička. A ten souboj Hellfirea s Ghost Riderem? So epic!

• 24.10.2016  03:08

Opět fajnová epizoda, je super jak tvůrci seriál ozvláštnili tim Flashpointem, ale toho hádání bylo na jeden díl až moc. Strašně rád jsem opět viděl Jesse a Harryho (příště prosím bez těch hysterickejch výjevů :D) Jo a prosím! Někdo zastřelte toho Wallyho! Pokud se to povede Alchemymu, tak to bude nejlepší záporák seriálu :D

• 22.10.2016  16:12

Už aby Superman vypadl..Cat bude chybět a ten nový šéf tragédie.

• 19.10.2016  19:23

Naprosto skvostný díl. Penguinova linka s Nygmou mě začala hodně bavit, ačkoliv to objímání už bylo moc. A pak ta Selina. Obyčejný vztah by nebyl pro ní. Ona musí být taková ta potvůrka a proto jí miluju :D Co se ale naopak Mad Hattera, tak jeho linka už moc co nabídnout nemá, celkem mi to harašení mysli stačilo, ačkoliv to bylo fajn. No snad bude mysteriózní, když teď přišel o Alice. A rád jsem viděl Zsazse. PS : a Riddler to zelený sako!!!!

• 18.10.2016  02:23

Plnej počet s trošku odřenýma ušima, ale už podruhé jsme se bavil, takže proč ne. Samozřejmě to není bez námitek, třeba jako poměrně nezáživná a stereotypní Digova linka a fakt, že jsem si jednu chvíli spletl Hadráka s Prometheusem, který je zároveň podobný i GA. No z nováčků mě zaujal právě nejvíc hadrák a ta malá čuba, tak snad do týmu na pohodu zapadnou. Quentina mám hodně rád, tak doufám, že bude dobrý náměstek a ne furt taková troska, která přijde třikrát o dcery, i když má jen dvě (i když kdo by z toho neměl mindrák)

• 16.10.2016  18:01

Ta chemie mezi Tučňákem a Nygmou je perfektní, ale ty náznaky dost silnější naznačují, že ho fakt nakonec bodne do zad. Alenka byla hodně fajn, ale její osud byl asi nevyhnutelný. Jinak celkově našlapaný díl, nenudil jsem se ani minutu.

• 16.10.2016  15:11

Mě prostě legendy nějak neberou, opravdu jsou moc přeplácané, i když ten nápad s mušketýrama byl třeba dobrej, za to Einstein naprostej výsměch. Začátek s Oliverem byl naprosto boží, takže za to ten stupeň navíc. Ovšem ti příšerně digitální Justice Sociaty? Dokud mi nedají Constantinea, tak asi spokojen nebudu.

• 14.10.2016  19:42

Pro mě lepší než první díl, ačkoliv se tak 30 minut táhl a až když došlo k rozhřešení, tak mě to vtáhlo. Alchemy bude jistě silný záporák. Tak kde máme Harryho, když už se ukázal i Malfoy? ;)

• 14.10.2016  15:09

Fajn díl, Superman mi tolik nevadil, jak jsem čekal, vrátili se vesměs všichni staří známí. Akorát zase sestra někoho známého mi vadila (tentokrát Lexe Luthora), ale jinak se přechod na CW povedl.

• 13.10.2016  02:24

Naprosto špičkový díl. Ten temný tón tomu perfektně sedí, akční scény zvládnuté na jedničku (ten přelet kamerou připomínal scénu z druhých Avengers). Sice ukradli scénu Yo-Yo z Days of Future Past, ale jinak hodně fajn. Z Daisy a Ridera se vyklubala neskutečně fajn dvojka. Obrovská škoda, že je ten zahořklý klučina na vozíku rozdělil (prostě ho nemám rád, nezávisle na handicapu). May překvapivě poměrně otravná, ale věřím, že se zas dá do kupy a Coulson a jeho ruka na volantu best! A jeden naprosto skvělý cliffhanger.

• 12.10.2016  14:49
    Arrow - Legacy (S05E01) (epizoda) (2016)

Jako dobrý návrat. Zatím o jednoho švéda méně, ale budu doufat, že si pátá série ponechá kvalitu a nebude se nést ve stylu globálně kritizované čtvrté série a polovině třetí. Důraz o nějakou invenci se zde projevil, Arrow je přecijen trošku výpravnější, a ačkoliv triky pokulhávají, naštěstí ty výbuchy nejsou zas tak moc vidět a otočky ve vzduchu jsou poměrně efektní. (y)

• 7.10.2016  20:45

Nejdřív jsem myslel, že mu zůstaly schopnosti ale nepamatuje si nic z předchozí reality, což jsem se samozřejmě spletl. Celkově se mi první díl hoodně líbil. Akorát jsem myslel, že ta alternativní realita vydrží třeba tři díly, ale s Flashpoint paradoxem to bude ještě zajímavější. Také mě potěšilo, že se napotřetí nebude laborovat s identitou záporáka, tedy Rivala a pojede se jiné schéma, i když není hlavním záporákem. Nejlepší start zatím u serošů, které sleduji.

• 5.10.2016  22:59

Budoucí Mad Hatter super, ostatní co se týče castingu, tak v Gothamu není jediný fail. Velice mě potěšil Falcone, toho jsem vůbec nečekal a to odhalení jeho syna mě po dlouhé době celkem překvapilo. Jinak také kvituji návrat Lee a Tučňákovi už také přicházím na kloub, ačkoliv jeho hudební melodie, co jej doprovází mě poměrně irituje. Hlavně v kombinaci s Ridlerem suprová dvojka, ta chemie mezi nimi neskutečná. Jediné co mě vadilo na tomhle dílu byl otravný dvojník Bruce, který samozřejmě má něco v plánu, ale jestli něco udělá Selině, tak se neznám. :D http://www.edna.cz/gotham/extra/postrehy-tucnak-kandiduje-na-starostu-a-navrat-mafianske-rodinky/

• 3.10.2016  03:49

Ředitel mě příliš nepřesvědčil, raději bych byl, kdyby otěže převzal zase starý tým, ale věřím, že se to ještě rozjede. Zajímá mě, kam se tato série posune a věřim, že Ghost Rider bude pro příběh ještě důležitý a nebude jen pozlátkem pro diváky jen proto, že se vrátily práva.

• 3.10.2016  03:47
    Luke Cage - Season 1 (série) (2016)

Dobrý začátek, ač hodně pomalý. Nevýhoda toho, že jsou všechny epizody naráz a já je nestíhám, tak snad se neochudím o spoilery. Tak věřím, že se to pěkně rozjede. Policajta si na Luka slušně došlápla :D

• 30.9.2016  22:05

Jak někdo už trefně poznamenal, Fight club without fight.

• 28.9.2016  21:15

Leee, jo! jinak fajnový díl, Fish mi nevadí, světlé zítřky čekají Posion Ivy a snad ten Soví tribunál bude dostatečným soupeřem pro Gotham.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9