• Fantasy

Flash - Paradox (2016) (epizoda)

Pro mě lepší než první díl, ačkoliv se tak 30 minut táhl a až když došlo k rozhřešení, tak mě to vtáhlo. Alchemy bude jistě silný záporák. Tak kde máme Harryho, když už se ukázal i Malfoy? ;)

Supergirl - The Adventures of Supergirl (2016) (epizoda)

Fajn díl, Superman mi tolik nevadil, jak jsem čekal, vrátili se vesměs všichni staří známí. Akorát zase sestra někoho známého mi vadila (tentokrát Lexe Luthora), ale jinak se přechod na CW povedl.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Povstání (2016) (epizoda)

Naprosto špičkový díl. Ten temný tón tomu perfektně sedí, akční scény zvládnuté na jedničku (ten přelet kamerou připomínal scénu z druhých Avengers). Sice ukradli scénu Yo-Yo z Days of Future Past, ale jinak hodně fajn. Z Daisy a Ridera se vyklubala neskutečně fajn dvojka. Obrovská škoda, že je ten zahořklý klučina na vozíku rozdělil (prostě ho nemám rád, nezávisle na handicapu). May překvapivě poměrně otravná, ale věřím, že se zas dá do kupy a Coulson a jeho ruka na volantu best! A jeden naprosto skvělý cliffhanger.

Arrow - Odkaz (2016) (epizoda)

Jako dobrý návrat. Zatím o jednoho švéda méně, ale budu doufat, že si pátá série ponechá kvalitu a nebude se nést ve stylu globálně kritizované čtvrté série a polovině třetí. Důraz o nějakou invenci se zde projevil, Arrow je přecijen trošku výpravnější, a ačkoliv triky pokulhávají, naštěstí ty výbuchy nejsou zas tak moc vidět a otočky ve vzduchu jsou poměrně efektní. (y)

Flash - Flashpoint (2016) (epizoda)

Nejdřív jsem myslel, že mu zůstaly schopnosti ale nepamatuje si nic z předchozí reality, což jsem se samozřejmě spletl. Celkově se mi první díl hoodně líbil. Akorát jsem myslel, že ta alternativní realita vydrží třeba tři díly, ale s Flashpoint paradoxem to bude ještě zajímavější. Také mě potěšilo, že se napotřetí nebude laborovat s identitou záporáka, tedy Rivala a pojede se jiné schéma, i když není hlavním záporákem. Nejlepší start zatím u serošů, které sleduji.

Gotham - Dívej se mi do očí (2016) (epizoda)

Budoucí Mad Hatter super, ostatní co se týče castingu, tak v Gothamu není jediný fail. Velice mě potěšil Falcone, toho jsem vůbec nečekal a to odhalení jeho syna mě po dlouhé době celkem překvapilo. Jinak také kvituji návrat Lee a Tučňákovi už také přicházím na kloub, ačkoliv jeho hudební melodie, co jej doprovází mě poměrně irituje. Hlavně v kombinaci s Ridlerem suprová dvojka, ta chemie mezi nimi neskutečná. Jediné co mě vadilo na tomhle dílu byl otravný dvojník Bruce, který samozřejmě má něco v plánu, ale jestli něco udělá Selině, tak se neznám. :D http://www.edna.cz/gotham/extra/postrehy-tucnak-kandiduje-na-starostu-a-navrat-mafianske-rodinky/

Agenti S.H.I.E.L.D. - Seznamte se s novým šéfem (2016) (epizoda)

Ředitel mě příliš nepřesvědčil, raději bych byl, kdyby otěže převzal zase starý tým, ale věřím, že se to ještě rozjede. Zajímá mě, kam se tato série posune a věřim, že Ghost Rider bude pro příběh ještě důležitý a nebude jen pozlátkem pro diváky jen proto, že se vrátily práva.

Marvel's Luke Cage - Série 1 (2016) (série)

Dobrý začátek, ač hodně pomalý. Nevýhoda toho, že jsou všechny epizody naráz a já je nestíhám, tak snad se neochudím o spoilery. Tak věřím, že se to pěkně rozjede. Policajta si na Luka slušně došlápla :D

Gotham - Upalte čarodějnici (2016) (epizoda)

Leee, jo! jinak fajnový díl, Fish mi nevadí, světlé zítřky čekají Posion Ivy a snad ten Soví tribunál bude dostatečným soupeřem pro Gotham.