EvicaSovica

Eva Gadhof

okres Olomouc
zpěvačka

• 22.12.2017  18:17
    Nebe peklo Lucie (TV film) (2017)

Nepochopím, jak sem může nějaký „odborník“ napsat, že Lucie Bílá neumí vůbec zpívat, že akorát ječí a že má nulovou techniku.. Ten dotyčný by se nad sebou měl nejdřív zamyslet než něco takového napíše.. Co se týká tohohle dokumentu, tak vzhledem k tomu, že je to dokument o Lucii Bílé tak je docela logické že tam bude „plno Lucie“. Je pravda, že občas mohl promluvit i někdo jiný, ale pokud chtěli snímek pojat takto, tak proč ne. Pokud někomu připadá, že je to psychopatka, tak se na to neměl vůbec dívat. Já se náhodou nedivím, že ji tolik lidí zbožňuje. Mě kolikrát taky přijdou v TV ty její projevy přehnané, ale tady ten dokument to zachytil právě z té úplně jiné stránky. A co si budeme povídat, přece jenom, život co vede ona je trochu psycho. Spousta lidí sem akorát zase hejtuje. Já mám Lucii ráda a pro mě to vždycky byla a je Paní zpěvačka. I když občas je taková moc „srdíčková“ a někdy možná trochu přehání, tady je právě ukázaná její pravá stránka a pochybuju, že je tak dobrá herečka, aby všechny ty emoce do toho dokumentu nahrála. Když tak někteří nesnášíte Lucii, tak nechápu, proč se díváte na dokument o ní. Z toho pramení fakt akorát jakási závist, kterou tam ona zmínila.

• 8.4.2017  23:24

Když už to vypadá, že se začne konečně něco dít, najednou je film u konce. Nějak nechápu to hodnocení 81 %. Ano, faktem je to, že je to o mladých dospívajících holkách, tudíž člověk nemohl ani čekat něco na styl Život Adele či Below her mouth (to už jsme v okruzích 18 +). Ale přesto nejsem schopná dát víc než 2 hvězdy. A 2 hvězdy dávám za herecký výkon 2 hlavních postav, protože herečky jsou pravděpodobně ve skutečnosti podobně mladé jako ve svých rolích, takže výkon je to kvalitní. Ke zbytku nevím co říct. Za mě nuda..

• 8.4.2017  22:44

Námět - na podobný styl již několikrát natočený. Dějová linka - ano, tak trochu předpokládaná a stereotypní. Dialogy - nic exkluzivního, ale budiž. Ale přecejenom tomuhle filmu musím dát 4 hvězdy. Proč? Právě přesně proto, že i přesto, že námětově nic nového a i dějove nic nepředvídatelného či překvapujícího, tak na to, kolik lesbických filmů už bylo natočeno na podobné téma, tak tenhle hodnotím jako zatím jeden z nejlepších. Ano, na Život Adele to nemá ani zdaleka, ale na druhou stranu, komu se chce koukat na lesbické drama 3 hodiny? Tento snímek má pouze 92 minut a až na "useknutý" závěr, bych jej zhodnotila jako jednoduchý, ale kvalitně zahraný i natočený. Fakt je ten, že hodně tomu všemu přidávají 2 krásné ženy v hlavních rolích, bez nich by to asi nebylo tak úplně "ono". A dalším velkým plus je to, že mezi těma dvěma funguje opravdu neskutečná chemie, která by se dala jak už bylo zmíněno doslova "krájet". A jak zde někdo zmiňoval "porno", tak to jsou jiné lesbické filmy teda mnohem větším "pornem". Náhodou, scény byly vkusně natočené a nic nebylo zbytečně přehnané či nereálné. Každopádně určitě bych tento film nenazvala "zbytečným" nebo "nudným". Na 5 hvězd to sice není, ale ty 4 si s přehledem zaslouží.

• 4.12.2016  20:37
    Sviňák (2013)

Z komedie se nakonec vyklubala slušná depka. Mě film bavil od samýho začátku až do úplnýho konce. Ano, přiznejme si, že chvílemi je to "psycho" do takové úrovně, že se v tom člověk začne vlastně na chvíli ztrácet.. Kde že je realita? Kdo má pravdu? Co je skutečnost?.. A to je přesně ono, myslím si, že přesně tenhle zmatenej pocit chtěli v divákovi vyvolat a že se jim to povedlo. Každopádně James McAvoy předvedl naprosto bravůrní číslo. Prostě mě bavil a myslím si, že vybrali pro tuhle roli jak nejlíp mohli. Nakonec mi ho bylo líto, SVIŇÁKA.. No takže dávám 5 hvězd. Sto lidí, sto chutí. Za mě dobrý!!!

• 4.11.2016  22:11

Po Requiemu za sen jednoznačně největší depka. Výkon Jakuba Gierszala netřeba komentovat. Naprosto bravůrně zahrané. Člověk má tu depku s ním od začátku až do ůplnýho jeho konce. A tak to má být. Člověk se cítí přesně tak jak hlavní hrdina, pěkně na ho... Přechody do virtuálního světa podle mého názoru geniálné nápad. Poláci si tohle střihli fakt na jedničku. Výběr hudby - další palec nahoru. Dávám 4 hvězdy, protože 5 si zaslouží v oblasti "depek" jen Requiem za sen. Ale konec mě odrovnal dost podobně..

• 4.11.2016  22:07

Chvílemi se tohle tváří jako kvalitní film, na druhou stranu je to opět ujestost a tak trochu další krok vedle Lindsay Lohan. Kvalitní herečka v rozporuplném snímku. Lindsay umí šlápnout vedle a tentokrát opět šlápla. Dvojčata už si jednou bravůrně zahrála, ale tentokrát jí to moc nevyšlo. Scénář vypadá nadějně, ale v polovině filmu se to všechno zvrhne v jakousi slátaninu a člověk si říká: "Jako fakt"? 3 hvězdy, protože Lindsay. Párkrát se zavrtěla u tyče a jinak se myslím obstojně snažila podat dobrý výkon ve špatném filmu. Takže 3 hvězdy pro Lindsay.... modrá je dobrá.

• 4.11.2016  22:02
    The Canyons (2013)

Měla jsem tu "čest" vidět tento snímek 2x, jednou v angličtině a podruhé už s titulkami. Ani jednou mi nedošlo, o co tady vlastně jde. Většinu scén polonahá či nahá Lindsay, do toho její kolega pornoherec. Zbytečných 100 min s nakrčeným čelem a nechápajícím výrazem. Dávám ale 3 hvězdy, protože na Lindsay prostě nedám dopustit.. ani ve špatným filmu. Je to dobrá herečka, ale tady šlápla celkem vedle..

• 4.11.2016  21:56

Naprosto brilantní p..ovina. Ale tak brilantní, že jí dávám 5 hvězd. Po 5ti minutách filmu mi došlo, proč je tento animák dostupný až od 15ti. Přes hodinu kupa sexuálních narážek, teplý Tacos, teplá Tortilla, naprosto "genitální". O scénáře nemluvně. Kdo u toho v kině žral popcorn a pil colu, možná se nad tím dokonce i na chvíli zamyslel. Pro mě dokonalá oddechovka, 89 minut smíchu a nejedno překvapení, hlavně závěrečná "swingers party".. no prostě konec. Hovadina na entou, ale plná mega hlášek, vtipů, vulgarismů a všeho "nad 15".

• 4.11.2016  21:47

Nejhorší a zároveň jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděla. Proč nejhorší? Protože to je prostě depka jako kráva. Myslím si, že závěr uzemnil každého, kdo zvládl tuhle 102 minutovou depresi a dotáhl to až do toho nejdepresivnějšího konce. Takže nejhorší vlastně v tom nejlepším smyslu. V podstatě naprosto geinální snímek. Netřeba komentovat výkon Jareda Leta, prostě si to dal! Tento film jsem viděla 3x a už bych ho nikdy vidět nechtěla, ale je to důkaz, že ta depka mi 1x nestačila. Jak už tady zmínili někteří - nikdy mi nebylo u konce filmu takhle hrozně a v tomhle Requiem za sen už snad žádný film nepřekoná. Musím ale ještě vypíchnout výkon Ellen Burstyn, která byla naprosto famózní a její role a příběh byl pro mě v závěru ten "nejhorší" a nejdepresivnější. A hudba? Soundtrack od Clinta Mansella je taková ta geniálně depresivní třešnička na dortu. Takže ve zkratce - nejlepší depka všech dob!

• 1.8.2016  19:08

Po 117ti minutách vlastně nevím co na to říct. Protože myslím, že nejsem jediná kdo 117 minut nehnutě seděl u obrazovky a nebyl schopen se zvednout ani pro sklenku vody, protože tenhle film vás prostě nepustí.. mě teda nepustil. Je to skutečně kultovní snímek. Výkon Kevina Spaceyho netřeba komentovat.. snad jen: BRAVO! Nádherná Mena Suvari dodává tomuhle snímku svoje kouzlo, skvěle se hodila do téhle role. Vlastně tu nebylo ani nic navíc a ani nic nescházelo. Stručně řečeno: film o životě. Ano, pouze film o životě. Jak jednoduché a přitom tak krásné.. Scénarista má pravdu: Vždyť na světě je tolik krásy..

• 15.4.2016  18:11

Kde začít.. asi tam, že tento film se ničeho nebojí.. trochu, trochu víc porna, hodně lásky, potoky slz, takže hlavně hodně emocí. Ačkoliv je tento film dost dlouhý, tak tomu koho zaujme utíká poměrně rychle. Mně utekl. Ano, sice mohla Adele za těch 179 minut zavřít aspoň na chvíli pusu, ale i vzhledem k tomu, že jí měla celou dobu otevřenou to vlastně ničemu nevadilo. Tak nějak si člověk po hodině zvykne.. Každopádně herecké výkony zaslouží jak za Adele tak za Emmu 5 hvězd. Líbilo se mi na tom hlavně to, že každá scéna měla svůj smysl. Ať už se v ní jedly špagety, kouřilo se, brečelo se nebo se sexovalo. Kameru hodnotím jako naprosto bravůrní, zabrala vždy to co zrovna zabrat měla. Pro mě to byl 3 hodinový emocionální zážitek, na který jen tak nezapomenu. Všechno tak nějak dávalo smysl, prostě žádná přetvářka, žádný klišé, žádná romanťárna.. prostě film ze života.

• 8.4.2016  01:37

Jo, tak tohle já můžu. Lindsay, kterou mám rádá a vlastně ani nevím proč, tak tady skutečně ukázala, že umí hrát. Možná si tak trochu zahrála sama sebe v některých ohledech, ale to by nevadilo, potlesk jí právoplatně patří. Jane Fonda si tady střihla super babču a nezklamala, jak by mohla. Felicity mám zakódovanou jako zoufalou manželku a tady taky zoufalá byla, ale v dobrém slova smyslu. Přesně tak zoufalá jak měla být, prostě tu "zoufalku" zahrála bravůrně. I když scénář není žádná hitparáda a člověk si po čase říká: "Jsem debil, nebo co to má znamenat?", vzhledem k tomu, že se tam neustále řeší, kdo má a nemá pravdu. Tudíž z toho vyplývá, že i přesto divák vlastně skoro od začátku ví, kdo tu pravdu má, ale neustálé omýlání pravdy může trochu zmást. Ale o to ani tak nejde, ten film je prostě a jednoduše dobrej. Je to oddechovka, ale na druhou stranu je to skvělý rodiný drama, se vším všudy. Dávám 5 hvězd, z toho minimálně 2 patří Lindsay.

• 8.4.2016  01:30
    Stmívání (2008)

Kristen Stewart by si zasloužila ocenění za naprosto nejhorší výraz v Hollywoodu. Ovšem Robert jí v tom skutečně konkuruje. Nevím, jestli xichty postav mají vlastně děsit nebo rozesmát. Jasně, paní spisovatelce se zdál sen, napsala superromanťárnu pro 13ky a holahej, pojďme natočit film. No, ale tenhle 1. díl, to je prostě průser. Ve 14ti mě to možná trochu oslovilo, přiznávám. Ale když se na to podívám o pár let později, tak mě to akorát přivádí k nezastavitelným záchvatům smíchu. "Pojd'me se zabít pohledy, bude to p*del"! Nevím, ale já se teda blahem bohužel netřpytím. Jediný co těm upírům fakt závidím je to, že můžou běhat po stromech jak se jim zachce, i když tady to vypadá spíš jako nepovedený cirkusový kouse. No, dost té kritiky. Dávám 1 hvězdu, protože song od Paramore na konci si to zaslouží!

• 8.4.2016  01:24
    Aloha (2015)

WTF? O čem tohle vlastně bylo? Aneb jak natočit 105 minut o ho*ně. Vzhledem k tomu, že zde hraje někdo jako Emma Stone, Bradley Coope, Rachel McAdams a další, jsem čekala něco extra. Takové herecké obsazení a je z toho akorát tak extra průser. Nevím, snad nejsem jediná, ale za 105 minut mi prostě nedošlo, co to má jako znamenat. Myslela jsem, že třeba Emma Stone to zachrání, protože ta dokáže zachránít kdeco, ale tohle ne. Sorry, 1 hvězda, ale nevím vlastně za co.

• 8.4.2016  01:21

Knihu jsem nedočetla do konce, tak jsem dala šanci filmu. To jsem ale udělala velkou chybu, protože tenhle film si šanci nezaslouží. Musím ovšem dát 1 hvězdu, protože některé scény mě dostávaly skutečně do křečí. Kdybych alespoň mohla pochválit herce, ale to fakt nemůžu. Dakota mě nudila od začátku do konce, bohužel. Jamie byl na tom krapet líp, ale nemění to nic na tom, že to byla prostě nuda. Nebýt největšího popcornu, nějvětších nachos se všemi druhy dipů, mega coly a sušenýho masa, tak se v kině asi unudím k smrti. To žrádlo nám zachránilo 125 minut života. Bohužel to nezachránil ani song "Crazy in love" původem od Beyonce. Tohle nezachrání nic. BTW. Ta mučírna se jim docela povedla.

• 8.4.2016  01:14

Vůbec vlastně nevím, co tím básník chtěl říct. Má to být komedie nebo "béčkovej" horor? Každopádně to hodnotím jako jeden z nejhorších filmů. Možná vlastně nejhorší. Je to chvílemi tak trapné až je to vlastně vtipné. To, jak je ve snímku v různých situacích použita rádoby vážná hudba je prostě k popukání. Netroufám si ale tento film vlastně hodnotit. Pokud to má být nejnechutnější snímek, tak se to skutečně povedlo. Ale tohle není ani komedie, ani horor, to je prostě úlet! Dávám ale vlastně 1 hvězdu, za pobavení.

• 8.4.2016  01:12

Tak tohle mě prostě vzalo. Obvyklé téma, ale neobvykle zpracované. Už když jen vezmu v potaz to, že je to podle skutečnosti. Oslovilo mě to mnohem víc než celá Carol. Nejen že chemie mezi Ellen Page a Julianne Moore tam prostě a jednoduše je, ale hlavně tyhle výkony si zaslouží potlesk. I když Steve Carell tam hraje až moc šílence, který by to teoreticky mohl tak trochu narušovat, tak si ale myslím, že ne natolik, abych tomu ubrala hvězdičku. Protože i on podal v této vedlejší roli kvalitní výkon. Každopádně si myslím, že i zapřísáhlí hetero, kteří v sobě mají alespoň kousek citu upustí nějakou tu slzu při shlédnutí tohohle snímku. Za mě jeden z nejlepších filmů s lesbickou tématikou. Nemůžu dát jinak než 5 hvězdiček.