Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Horor
  • Akční
  • Drama
  • Sci-Fi
  • Dobrodružný

Poslední recenze (324)

plakát

Největší showman (2017) 

Hugh si tento snímek v Hollywoodu doslova vydupal i se slovy, že je mu jedno kolik vydělá nebo prodělá. Ale že musí být natočen, aby světu opět připomenul starý odkaz a společnosti nastavil zrcadlo... Hugh, vždy jsi byl a stále jsi mou platonickou láskou. Nicméně, tento Tvůj naplněný, k naprosté dokonalosti a ryzosti srdce dovedený skvost zastiňuje muzikály jako Chicago nebo Moulin Rouge zcela po právu... I jako žena se před Tebou skláním s plným vědomím toho, že ještě v době natáčení písní jsi bojoval opět s rakovinou kůže. Objevil jsi skrytý poklad v podobě Kealy Settle, a píseň This is me! pro ni, nebo obě sobě navzájem byly stvořeny... Jak jsem si mohla přečíst ve stovkách komentářů, které měly tisíce souhlasně zdvižených palců či srdcí, tato píseň nejen tisícům lidí navrátila sílu dál bojovat se životem a v životě, ale mnoha dalším zabránila v konečném sáhnutí si na vlastní život... Dnešní povrchní společnosti, kde falešná krása, diktát udržení si mladistvého a krásného vzhledu za jakoukoli cenu, kde i mírná fyzická odchylka nebo jizva po operaci srdce jsou stigmaty zavírajícími většinu dveří a nechutně hloupých pohledů nadutých a empatii postrádajících osob se zakrnělým mozkem a kusem ledu místo srdce, nastavuje zrcadlo... Nekompromisní zrcadlo společnosti, která stále rychleji ztrácí lidskost, přirozenost, a obává se ve své hlouposti všeho, co je jen trochu jiné. Co jen trochu vybočuje z toho, co je dnes požadováno, očekáváno a vyhledáváno: Falešná modla dokonalosti... Povrchní dokonalosti, která neexistuje... "So look out, because here I come. And I do no apologize!" Bez dalších slov, bez dalších diskuzí: 100% a plných 5 hvězd!!!

plakát

Jade Dynasty (2019) odpad!

Bože, do čeho jsi to zase duši dal? Kam se poděla kvalita a krása starších Čínských filmů? Tygr a Drak, Poslední bojovník, Princezna z Měsíce, Kletba Zlatého květu, nebo Klan Létajících dýk??? ... Nefritová dynastie divákovi uvyklému na kvalitní a filmovou duši mající snímky, může způsobit pouze hluboké zklamání a bolest hlavy... Viděno, hodnoceno, do Odpadu vhozeno. 0% a Odpad si po právu zasluhující...

plakát

47 metrů: Mimo klec (2019) 

Nad zatopeným Mayským pohřebištěm s točitým schodištěm ( doména Evropy a nikoli Střední nebo Jižní Ameriky), raději mávnu rukou... Kolik generací kříženců Žraloka Bílého a Žraloka Útesového by zde muselo z nějakého důvodu žít, aby přišlo o zrak a "vybledlo"? Nejméně deset... Vzhledem k perfektní orientaci by již první "milostný" pár odtud našel cestu zpět do otevřených vod rychleji, než by herci stačili vysvléci plavky... Člověk není na Jídelním lístku, který Matka Příroda dala těmto "Lékařům moří a oceánů" již před 230 miliony let... Navíc, člověk je samá kaloricky nevýživná kost, svalstvo a oproti na kalorie bohatému tuku ploutvonožců a jiných mořských savců, ale i ryb, je i sebevíce korpulentní dáma či pán jen chudou náhražkou... Nuž, i v tomto snímku jsme se dočkali žraloků s vysokým IQ (oproti průměru), ale přesto tak hloupých, aby naráželi do do pro ně úzkých skalních tunelů, a nevyužívali Lorenziniho ampule, které i zcela slepému žraloku prozradí bioelektrické pole produkované každým živým tvorem... Závěrečné zcela nesmyslné scény záchrany obou sotva 50 kg vážicích dívek, už byly na mne až příliš. Více než tunový žralok, schopný silou skusu překousnout ocelové lano, navíc svým masivním ocasem vymrštěný celým tělem z vody (jako při lovu na ploutvonožce), s bídou v pase 60 cm měřící dívčinu pouze čelistmi povrchně zraní, přestože by z ní ve skutečnosti udělal kusy dva... Dejte mi svatý klid, abych byla schopná tyto hlouposti rozdýchat, zavřít obě oči, a za celkem zdařilé animace žraloků dát snímku alespoň 20% a tedy 1 hvězdu... Jen se modlím, abychom se nedočkali třetího dílu... Bůh opatruj žraloky ode všeho lidstva, a zvláště scénáristů a režisérů!

Poslední hodnocení (876)

Vlk ze Snow Hollow (2020)

29.08.2021

I Am Lisa (2020)

odpad! 29.08.2021

Titans (2018) (seriál)

12.10.2020

Největší showman (2017)

30.11.2019

Jade Dynasty (2019)

odpad! 30.11.2019

47 metrů: Mimo klec (2019)

30.11.2019

Sněhurka (2012)

30.11.2019

Close (2019)

30.11.2019

Rambo: Poslední krev (2019)

30.11.2019

Reklama

Reklama

Reklama