Oxytocin

Oxytocin

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 6.3.2019  20:40

Po nějaké době český film, na který se dá koukat a přitom nemá trapný humor, vulgaritu, postelové scény a jiné, co má zachránit nekvalitní děj.

• 6.3.2019  20:31

Nebýt lehce naivních a až pohádkových úniků před žralokem, tak by to mohlo mít i větší úspěch. Průměr.

• 6.3.2019  20:27
    Escobar (2017)

Film je trochu podvůdkem na diváka, protože to není ani tak o Escobarovi jako o jeho milence v podobě P.Cruz. Za její výkony hysterického strachu o život a další bych ji ocenil néjakou cenou. Kdo neviděl Narcos, tak pak se mu film bude celkem líbit.

• 6.3.2019  20:25

Dvojka byla odpad. A pak že se dvakrát nevstoupí do stejné řeky. V tomto případě hov...

• 6.3.2019  20:23

Je mi 33 let a kvalitu filmu jsem nedokázal docenit. Dějově naprosto o ničem. Vidím pouze skvěle hraní Hepburn jako lehkomyslné slečny s naivitou a střeštěností (proto 1 hvězda). Vydržel jsem něco přes hodinu. Více se nedalo. Opět se potvrdilo pravidlo, že bych neměl většinou koukat na filmy staršího ročníku, než jsem sám.

• 5.2.2019  22:22

Trochu pohádka, která již tolik nepřekvapí jako jednička. Naštěstí zachránili tu bídu a ostudu z druhého pokračování.

• 5.2.2019  22:21
    Dannyho parťáci 2 (2004)

Ostuda. Jedno z nejhorších pokračování úspěšného filmu. Ztráta času.

• 5.2.2019  22:18

Sicario je skvělý film odehrávající se v Mexiku, kde lze tradičně očekávat problematiku drog a kartelů. Film bych přirovnal k výtečnému Traffic - nadvláda gangů. Opět se ukazuje nekonečný a všudypřítomný problém drog. Kromě skvělých herců, déje, hudby a spádu, tak je podařeně rozebrána psychologie postav. Mně zaujal vedlejší obrázek mexického otce rodiny, podplaceného policajta. Přes den vzorem dítěte, večer prostředník mafie. Nakonec zaplatí a trpí opět rodina.

• 26.1.2019  20:22
    Skyler (2012)

Mladý Ross žije svým způsobem dvojí život. Má krásnou přítelkyni, kterou velmi miluje a s kterou si dokáže představit, že by žil do konce života. Nedokáže však odolat chtíči i pokušením, které se mu nabízejí během vyhledávání večírků. Uvědomuje si, že by se takto chovat neměl a proto vyhledá pomoc u psycholožky. Se svojí přítelkyní navštěvuje dokonce i konverzace v rozboru bible, ale ani ona netuší nic o skryté identitě přítele v noci pod jménem Skyler. Jeho blízký kamarád a důvěrník mu také nedokáže pomoci, jak by měl. Hřichy se nesčítají, mají všechny stejnou váhu. Na konec je třeba ,,zaplatit” více či méně... za sebe musím říct, že tématem se jednalo o slušný potenciál, který nebyl využit na maximum. Film se zpovídánim v poradně zvolna táhne. Naprosto dějově bez jiskry či také vzrušení z holek, prostředí a nebo že byste mu fandili, aby to zvládl. Hudba taky naprosto podprůměná. Film na jedno shlédnutí. Raději sáhněte po menší obdobě v podobě Don Jon.

• 26.1.2019  18:23

Kultovní podívaná, kterou jsem vidél po více než 20 letech a líbí se jeśtě více. Atmosféra, hudba, lekačka, ztvárněni Freddyho pohyby, mluvou...

• 26.1.2019  18:04

Časem se stane série Sicario kultem. Tohle pokračování je již nyní nejlepší akční podívaná roku.

• 26.1.2019  17:55

Nechápu tak nízké hodnocení hlavně ze strany ČSFD elity v tabulce napravo. Přes svoji délku film nespadne ani na chvíli do nudy a zdlouhavosti. Mentor a žák nejsou stereotypním protikladem či tím, že zák prozře, jak by se měl chovat. Costner a Kutcher parádně sedí na svoje role. Skvělá podivaná do tréninkových metod a uvažování bojovníku za lidské životy na rozbouřeném moři.

• 26.1.2019  17:49

Hodně dobré, slušné tempo, děj... klasika

• 26.1.2019  17:47
    Drsný Harry (1971)

Do I feel lucky? Well, do ya, punk? ... stači hodit do google a vyjede vám nesmrtelná hláška toho cynika vyborně zahraného Eastwoodem...

• 26.1.2019  17:44

Pro mě jeden z Top10 nejromantičtějšich kousků, jaké existují. Nikdy se neomrzí a to jsem chlap.

• 26.1.2019  17:42
    Constantine (2005)

S Reevsem se nešlápne vedle. Cynismus mu výtečně sedí. Celkový film je skvělou podívanou, kterou si rád zopakuji.

• 26.1.2019  17:40

V mých očích akcí a provedením ještě překonává první díl. Fantastická hudba.

• 26.1.2019  17:38
    Blade Runner (1982)

Nikdy jsem nedocenil pro mě zdlouhavé a vláčné záběry a scény. Třeba později pochopím :)

• 26.1.2019  17:37

Je mi smutno, když vidím, jak tradičně pravda a láska zase nevítězí v českých zemí... mrazivě napinavé a depresivní.

• 26.1.2019  17:34

Vydařený český film s výtečným humorem, na který se můžou koukat i lidi sportem nepolíbený. Kéž by bylo více takových českých filmů...

• 26.1.2019  17:29

V době psaní komentáře máme před Oskary. Uvidíme, jak se v budoucnosti docení i mimo ČR oblibená skupina Queen a jejich úžasné ztvárnění v tomto filmu, který má k 26.1.2019 celkem 92% jako 8. nejoblíbenějši podívaná.

• 26.1.2019  17:24
    Aquaman (2018)

Pokud nebudete očekávat nějaké překvapivé zvraty, dechberoucí nezapomenutelný souboj hodného a zlého k závěru a třeba šokující vyvrcholení, tak se vám dostane před oči fantasy pohádka, která je plna efektů, honiček a soubojů. Horší než marvelovka není. Dejte tomu šanci, až budete chtít se příjemně uvolnit.

• 26.1.2019  17:18

A to jako vážně někdo dokoukal do konce?

• 18.8.2018  10:48
    Coco (2017)

Úžasný. Tak skvěle svěží a inteligentně propracovaný děj mě vážně chytl. Netušil jsem proč se film jmenuje Coco podle vedlejší postavy, ale vše ohledně děje, zvratů, humoru a dalšího stojí za to. Trošku mi neseděla ta divoká šelma do příběhu. Navíc jsem nedokázal při závěrečné scéně boje o duši neplakat. Dojemné navíc. Všechny palce co mám dávám nahoru. :)))

• 18.8.2018  10:41

Každá pokračování svádí k tomu, že je srovnáváme mezi sebou. Co říct? Jurský park byl průkopníkem, skvělou klasikou, kterou si připomínáme s výročím (nedávno 25 let) a odhalováním triků, jak se co točilo, jak Spielberg samotné natáčení udělal během krátké chvíle... Je mi to moc líto, ale doufám, že nevznikne po tomto díle již jiný, ačkoliv ze srač.k se dá již pouze růst. Je to naprosté zprznění celé filmové série. Podobné to, co se děje nyní se Star Wars. Dobrodružnost, napětí a scénář je úplná katastrofa. Ztráta času a peněz, které jsem tomu věnoval. Škoda slov hovořit o konkrétních věcech.

• 12.8.2018  19:03

Inteligentí humor, sexuální narážky, dobře a koukatelně herecky zahrané a obsazené. Témeř není co vytknout. Asi i film pro vsěchny dospělé věkové kategorie. Palec nahoru.

• 12.8.2018  19:00

Film je kombinaci Deníku Bridget Jonesové a filmu Težce zamilován. Je to taková ,,sestřenice Jonesové” za velkou louží procházející v životě chvilkami trapnosti, kdy se stydí spíše přihlížející, než ona sama. Z druhého filmu pak téma, kdy někdo vidí krásu jinak, než ve skutečnosti. Zde ne svoje okolí, ale samu sebe. Film je převážně pro ženské publikum, ale dá se to vydržet a i zasmát.

• 12.8.2018  18:53
    Vetřelec (1979)

Filmová klasika všech dob na svém piedestále, kde není třeba komentáře a chvály. Film mluví za sebe.

• 12.8.2018  18:43

Za celou dobu ve filmu není snad jediná chvilka trapnosti či scény, kterou bych vyškrtnul. Herecká dvojice k sobě výtečně pasuje a vedlejší postavy se také nezapřou. Film je nadprůměrná romantika a i beze slov zahřeje na duši.

• 7.6.2018  20:18

"Impérium Tě potřebuje!!!"... Myslím si, že nasazená laťka postupně klesá, až je z toho nikoliv skok do hyperprostoru, ale skok do průměrnosti a ničení kvalitně vytvořené značky. Vytvářené díly získávají více odpůrců než nově získávané duše. Postava Landa je vyčpělá. Není jediné scény, z které byste se posadili na zadek a vzpomínali jako nezapomenutelnou ve spojitosti se Solem.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15