Ve vysoké trávě (2019)

hmm, skoda; nikdy me moc tyhle plot twisty s nadprirozenymi vecmi (ted slo o travu aha ok) nebavily. ale na druhou stranu to rychle uteklo, takze konec nijak nenasral, jak je tomu u takovych filmu zvykem. prijemne me prekvapilo to, kdy se z jedne, ze zacatku kladne postavy, stala postava zaporna; to me vzdycky ve filmech nejvic bavi. 🪴🌾

Amityville 2: Posedlost (1982)

rozhodne lepsi nez “remake” s nazvem Amityville Murders (i kdyz to nebyla stejna rodinka, rozhodne se tam hodne veci podobalo; posedly klucina by ale mohl mit jeste vousy ♡). bylo to napinave a nechutne; libila se mi postava kneze (je to gay je to gay je to gay!!!), moc se mi ale nelibilo, jak rodinu film skoro neresil; mohli by tam s nimi pridat vice scen - to se mi v Amityville Murders libilo, tam se rodinou a jejich problemy zaobirali cely film (jen to zpracovani pak bylo uplne na hovno). tohle je spis vice o tom exorcismu; coz neni moje oblibene tema. || ❝𝐋𝐨𝐨𝐤 𝐚𝐭 𝐭𝐡𝐞𝐦, 𝐭𝐡𝐞𝐲’𝐫𝐞 𝐩𝐚𝐭𝐡𝐞𝐭𝐢𝐜 𝐚𝐧𝐢𝐦𝐚𝐥𝐬. 𝐓𝐡𝐞𝐲’𝐝 𝐛𝐞 𝐛𝐞𝐭𝐭𝐞𝐫 𝐨𝐟𝐟 𝐢𝐟 𝐲𝐨𝐮 𝐤𝐢𝐥𝐥𝐞𝐝 𝐭𝐡𝐞𝐦. 𝐃𝐨𝐧’𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐭𝐡𝐢𝐧𝐤 𝐬𝐨?❞ 🔫🩸

Návrat detektiva (2020)

hodne depresivni film. zasmala jsem se tak asi dvakrat; za komedii bych snimek tedy neoznacila. — nevim, jestli se takova pochmurna atmosfera do filmu hodila - nechapejte me spatne, miluji temnou atmosferu v detektivnich filmech; tady mi to ale moc nesedelo. — skoda, ze nevyskrtli nejake sceny ze smutneho zivota hlavniho hrdiny ze scenare a vice nezapracovali na pribehu/pripadu. take malo vyuzili postavu zaporaka/psychopata; ten herec to zahral opravdu skvele. || - “𝙸’𝚖 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚢𝚘𝚞.” - “𝙽𝚘𝚋𝚘𝚍𝚢 𝚒𝚜.” 🔎🩸

The Invitation (2015)

napinavy thriller; pripomina sektu Heaven’s Gate a malinko i Mansonovu rodinku (“𝚂𝚎𝚡𝚢 𝚂𝚊𝚍𝚒𝚎, 𝚠𝚑𝚊𝚝 𝚑𝚊𝚟𝚎 𝚢𝚘𝚞 𝚍𝚘𝚗𝚎...”). super psychologicke drama na zacatku; poklada dulezitou otazku - kdo je tady imposter? oba vousati muzi jsou totiz tak trosku sus! rozuzleni me zklamalo; ale uplne posledni scena me hodne prekvapila a kvuli ni jsem nakonec zvedla hodnoceni. || ❝𝐈 𝐚𝐦 𝐝𝐢𝐟𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐭. 𝐈'𝐦 𝐟𝐫𝐞𝐞. 𝐀𝐥𝐥 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐮𝐬𝐞𝐥𝐞𝐬𝐬 𝐩𝐚𝐢𝐧, 𝐢𝐭'𝐬 𝐠𝐨𝐧𝐞. 𝐈𝐭'𝐬 𝐬𝐨𝐦𝐞𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠 𝐚𝐧𝐲𝐨𝐧𝐞 𝐜𝐚𝐧 𝐡𝐚𝐯𝐞, 𝐖𝐢𝐥𝐥, 𝐚𝐧𝐝 𝘐 𝘸𝘢𝘯𝘵 𝘺𝘰𝘶 𝘵𝘰 𝘩𝘢𝘷𝘦 𝘪𝘵 𝘵𝘰𝘰.❞ 🔐🧪☠️

A Christmas Gift from Bob (2020)

to byla pohaaadkaaaa❤️ konec mi trosku pripomnel “and then everyone clapped” meme; bylo to preslazene!! ale mne se to prece jen libilo. o jeden kocici chlup to bylo mene zazivnejsi nez jednicka, ale there’s no other way - musim tomu dat plne hodnoceni. rest in peace, Bob.♡

Oni (2008)

nudaaaaa! proste vyvrazdovacka, na zacatku slusna psycho atmosfera, pak me to jenom nudilo. fandila jsem vrahum; bastardi si to hezky uzivali😼

Kocour Bob (2016)

uzasny feel good movie s krasnou vanocni atmosferou. rest in peace, Bob.♡ || ❝𝐈'𝐦 𝐫𝐞𝐚𝐝𝐲. 𝐈'𝐯𝐞 𝐠𝐨𝐭 𝐁𝐨𝐛. 𝐇𝐞'𝐥𝐥 𝐥𝐨𝐨𝐤 𝐚𝐟𝐭𝐞𝐫 𝐦𝐞.❞ 🐱🐈

Pravá blondýnka 2 (2003)

slabsi nez jednicka; pribeh v pohode, moc jsem se ale nebavila. ❝𝘠𝘰𝘶𝘳 𝘥𝘰𝘨𝘴 𝘢𝘳𝘦 𝘨𝘢𝘺!❞

Pravá blondýnka (2001)

✨ ❝𝗜𝗳 𝗜'𝗺 𝗴𝗼𝗶𝗻𝗴 𝘁𝗼 𝗯𝗲 𝗮 𝗽𝗮𝗿𝘁𝗻𝗲𝗿 𝗶𝗻 𝗮 𝗹𝗮𝘄 𝗳𝗶𝗿𝗺 𝗯𝘆 𝘁𝗵𝗲 𝘁𝗶𝗺𝗲 𝗜'𝗺 𝟯𝟬, 𝗜 𝗻𝗲𝗲𝗱 𝗮 𝗯𝗼𝘆𝗳𝗿𝗶𝗲𝗻𝗱 𝘄𝗵𝗼'𝘀 𝗻𝗼𝘁 𝘀𝘂𝗰𝗵 𝗮 𝗰𝗼𝗺𝗽𝗹𝗲𝘁𝗲 𝗯𝗼𝗻𝗲𝗵𝗲𝗮𝗱.❞ ✨