LudeCZek

Luděk Velísek

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 23.9.2017  20:02

jednostranný, manipulační a proruský odpad. USA není o moc lepší než Rusko, ale tohle měl být dokument a jako dokument je to t¨těžce nevyvážené, konspirační a podsouvající svou pravdu.

• 21.1.2016  22:15

Ale jděte ! Averze vůči Renčovi a vůbec českým neARTovým filmům se tady v hodnoceních projevila. Vždyť to nebylo vůbec špatné! rozumím tomu záměru udělat český film vhodný k vývozu a proč taky ne?! Jestli chcete nepřikrášlenost pusťte si nový dokument o Baarové od Třeštíkové, kde si s objektivitou a uceleností (dle recenzí) také extra nelámala hlavu. Tento film se mi líbil, diváka vtáhl do děje,informoval jej, pobavil a z některých scén šel mráz po zádech. Scény s přehnaným patosem celkový děj nekazily a člověk opravdu čekal co se bude dít celý film až do konce. Baarová ve stáři byla zahrána skvěle, Hitler v podání Kříže byl sice komický, ale to by byl téměř každý ČESKÝ herec v této roli. Sečteno a podtrženo 3,5 hvězdy ! (Hodnoceno v den premiéry, kdy zde bylo hodnocení 49%)

• 21.1.2014  18:04
    Stalingrad (2013)

Sovětský-ehm ruský záchranář v sutinách chcípajícím NĚMECKÝM dětem vykládá jak jeho sovětští nebojácní soudruzi zachraňovali sovětské děti a celý sovětský svaz před zrůdným NĚMECKÝM upálením zaživa. Když pominu nudnost, patriotismus (kdy se USA může zahrabat i s celou vlajkou), dlouhou stopáž, tak nemůžu pominout, že to bylo natočeno tak nepříjemně, že sem to musel vypnout.

• 3.5.2013  07:55
    Lore (2012)

woow kamera super, woow zahrané super, woow konec 2. světové války a boj o přežití...ale, že se tam mladá pipka chová totálně ujetě a nelogicky, už moc woow není. Těšil jsem se na zajímavý film o putování mladé holky a jejích sourozenců na sklonku 2.WW, tato doba mě zajímá a odpustil bych tomu filmu cokoli, ale ne natažení na 2 hodiny, kdy se chová jak kráva a byl bych nejradši kdyby ji co nejdřív zabili a byl konec utrpení...1 hvězda za časové období básničku před Adolfovým portrétem.

• 10.4.2013  21:30
    Utajované války Ruska (TV seriál) (2000)

Celkem 6 dílů- Japan/China, Spain, Cuba, Korea, Egypt, Vietnam

• 3.4.2013  13:38

"Žít nebo umřít?Vyber si.Hra začíná."

• 26.8.2012  23:28

A mně se to prostě líbilo! Kino se smálo, tak o co vám k***a jde? Že to bylo občas trapné? je to komedie!!

• 1.7.2012  13:45

Steroidy jsou špatné...áááno

• 1.7.2012  08:56
    Saturnin (1994)

Bohužel jsem týden před filmem dočetl knihu... nečíst ji tak dám nejspíš 4*, ale takto jsem jej v půlce vypnul... Líp to zpracovat filmově nejspíš nešlo, ale i tak max 2*

• 28.6.2012  18:42

Parta ametérů se snaží hrát partu amatérských partizánů.. pecka

• 28.6.2012  17:15

Totálně předvídatelný pseudo-dokumet. Nebýt závěrečné akční 15 minutovky, tak je to zralé na odpad.

• 17.4.2012  16:24

Pozitivní, motivační a hlavně naivní pohádka o fotbale a touze malého kluka, která je plná hodných lidí a šťastných náhod.

• 8.3.2012  08:14

Téměř neznámý, téměř psychologický a téměř skvělý film. Nevím zda bylo absence kladných postav měla ukázat "prohnilost prvorepublikové vyšší třídy" nebo je to osobní pesimismus autora předlohy. Občas mi přišlo chování postav trochu nelogické a bezdůvodu, ale některé scény mě uchvátily svou syrovostí. Hm, těžké hodnocení, dávám 4 za zapomenutost snímku.

• 4.3.2012  10:43

Můj předpoklad, že v postkocovinovém stavu, by byl tento film stravitelný, se nevyplnil. Nezvládl jsme víc než půlhodinu a posléze proklikání do konce...... sračka nad sračky a 1* je jen za to že asi fakt nedokáži ocenit pohybový talent :)

• 3.3.2012  09:59
    Hostel III (2011)

Je to nechutné---ANO je to nelogické---ANO Je to zábavné---ANO Je to HOSTEL!

• 2.3.2012  11:20
    Pouto mlčení (TV film) (2010)

Chtěl jsem dát 3* za klasický televizní film, ale za ten, i když prý skutečný, závěr dám 2*! SPOILER Aby si ta manželka z celého příběhu udělala obživu a objížděla školy a mluvila o tom pořád dokola a ještě ke všemu se usmířila s vrahem a brala ho sebou....to neee /SPOILER

• 2.3.2012  08:18
    Střelec (2009)

Slabé, a to neříkám kvůli tomu, že westerny nemusím. Stařík Terence Hill je zde skoro svatý a nezištný zachránce a ochránce....nuuuuuddddááááá

• 29.2.2012  21:56
    Stiletto (2008)

Sice je to béčko, jak když si Hurvínek představuje válku, ale díky vtipným sprostým,krvavým a nacistickým :D scénám je to zábava. 2,5*

• 17.2.2012  02:31
    50/50 (2011)

Netuctový film o tuctovém příběhu. Takových filmů každý viděl desítky, ale v tomhle je něco víc....Dojemné,zábavné a napínavé-4,5*

• 17.2.2012  00:43
    Čapkovy kapsy (TV seriál) (2011)

Hezké, jak by ne, je to Čapek! Zapisoval jsem si hodnocení ke každému dílu zvlášť a krom několika málo dílů, které byly slabší, všechny hodnotím vysoce. Po vytvoření průměru ale vychází 3*...howgh:)

• 13.2.2012  11:35

Z mého pohledu hodně promarněný potenciál, dokument mohl být zpracován o moc lépe a ukázat ten soudní hnus v širší souvislosti. škoda

• 13.2.2012  11:30

Nenáročný, ale vcelku zábavný film. Pár scének rozesměje a nenudí to ani mimo ně. Nebýt tak velké předvídatelnosti a mít lepší konec, dám 4*

• 6.2.2012  23:14

Příliš bulvárně popisované, plné domněnek a o Braunové téměř nic neřečené. Přínos jen v originálních záběrech z "domácího archivu"

• 2.2.2012  09:37
    Helen (2009)

Já věřím že chronická deprese je hrozná a ničí životy, ale tenhle příšerně roztahaný film ničil mě svou nudností!

• 1.2.2012  19:44
    Mechanik (2004)

Velmi depresivní psycho, kdy sami nevíte kdo je přelud a kdo skutečný. 3.5*

• 1.2.2012  18:01

Nevyvážené a neobjektivní. Klaus, Bém a spol. ukázáni v ještě horším světle než si zaslouží. Nejsem příznivcem kaplického blobu, ale dokument se mi líbil.....sice přehnaně hraje na city a ty záběry na zvlhčené pohledy Havla,Kaplického a dalších mně vadily, ale dávám 3,5*

• 31.1.2012  22:02

Oproti minulým dílům zklamání, né že by ty předchozí byly bůhvíjaké.... tady se postavy chovaly nelogicky(wtf. volat cizímu člověku co mi dal číslo někdy před půl rokem dřív než policii?) a celkově trapně... 2,5*

• 31.1.2012  15:00
    Šarlatový a černý (TV film) (1983)

Strašně mě štvalo, jak zbytečně ve filmu riskovali, provokovali a občas se chovali jak dementní..ale pro obrázek církve,která opravdu pomáhala oběma stranám budiž...3,5*

• 20.1.2012  13:25

Asi to o moc líp udělat nešlo,ale mě to prostě nebavilo.... 3* s přivřením obou očí.

• 19.1.2012  11:33
    Evado (studentský film) (2011)

I při tak krátké stopáži jsem zvládl 2x usnout a nedostat se ani do půlky, nehodnotím.... ale kdyby ano, pochybuji, že by to bylo přes 2*

<< předchozí 1 2 3 4 5