Copter

Medojed kapský

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 18.6.2015  09:25

Ještě sem to neviděl ale určitě to bude na 5 hvězd.

• 17.6.2015  19:34

Je to lepší než jednička,hlavně proto že se odehrává v ulicích kde je chaos,a ne jenom v jednom zkurvenym domě.

• 16.6.2015  20:35

Je to fakt prdel a asi nejlepší díl,ta první scéna s honěnim byla fakt dobrá a některý hlášky byli fakt k posrání vtipný.Jediný co mi vadilo je že posledních asi 15 minut už to bylo trochu jak v nějakym romantickym filmu,ale pak to ta scéna v titulkách v tom kině napravila.

• 16.6.2015  20:31
    Avicii - Levels (hudební videoklip) (2011)

Nemám rád aviciho ta písnička se mi nelíbí a videoklip taky ne.Mám rád vtipný nebo akční videoklipy,tady jenom tancujou v kanclu.Nuda.

• 16.6.2015  18:20

Je to dost brutální horor s takovou "survival" atmosférou,ty upíři jsou takový sadistický anti-twilighti, a konec je dost dobrej.Ale docela mě sralo na těch upírech,jak furt ječeli jak kokoti a taky to mohlo být o nich víc informací,třeba kde se tam kurva vzali?To jako vylezli z nějaký obří vagíny na vrcholu aljašky?Nebo už tam bydleli někde v jeskyni nebo co?to by mě zajímalo.

• 14.6.2015  20:16
    Pád do tmy (2005)

Líbili se mi ty mutanti.Takový glumové ze vzteklinou.

• 13.6.2015  14:58

Nebavilo mě to,nic se tam neděje,furt jenom kecaj kecaj kecaj a kecaj.A když už v polovině ten chlap konečně začne zabíjet tak tam ani neni vysvětlený proč a má to nudnej příběh.Planeta terror je 100 krát lepší.

• 13.6.2015  00:02
    Bad Motherfucker (hudební videoklip) (2013)

Fuckt kurewsky hustý.Komu se to nelíbí je homosexuální leguán.

• 8.6.2015  19:34
    Wolf Creek 2 (2013)

Je to totálně brutální a kurevsky napínavej horor,a hlavní záporák je fakt píčus.Dlouho sem u ničeho nebyl tak zvědavej jak to dopadne

• 8.6.2015  17:11
    Modlitby za Bobbyho (TV film) (2009)

Je to docela dobrý,ale bylo tam málo mrtvých nacistů.

• 6.6.2015  10:39
    Skrillex feat. Ragga Twins - Ragga Bomb (hudební videoklip) (2014)

Nigga star wars!

• 5.6.2015  20:41
    Psí vojáci (2002)

Je to dost béčkový,o tom neni pochyb ale je to občas docela dobrý,a ve finále i trochu napínavý.Posíral sem se smíchy u některých nelogičností,takže sem se u toho docela bavil,i když nějakou dobu uprostřed filmu to bylo celkem nudný když se pořád opakovali ty vlkodlačí ůtoky na tu chatu,a taky se mi moc nelíbili ty vlkodlaci,myslim že je měli spíš udělat Ale je to jedno z těch lepších béčkovek.

• 3.6.2015  20:29
    Očista (2013)

No neni to teda nic moc,celej film v jednom domě a nesympatická rodinka.Ale některý scény byli povedený a líbí se mi ten nápad očisty. dvojka je lepší.

• 3.6.2015  18:52
    Škola svádění (2006)

Je to fakt nudný,ani sem to nedokoukal.Hlavní hrdina je takovej nudnej nesympatickej týpek kterej je až nereálně ultraintrovert level 9000000,nezasmál sem se ani jednou jedinkrát,ten humor je na mě strašně slabej a je to fakt nuda

• 2.6.2015  15:52

Je to dost dobrej film o mafii.A hlavně to finále v tom hotelu bylo skvělý.I ty zpomalovačky se tam docela hodili.

• 31.5.2015  16:05

Hele jako bylo to docela dobrý,příběh docela v pohodě,hrál v tom Liam Neeson kterej je docela hustej,ale vadilo mi tam že to bylo tak trochu míň krvavý než sem čekal třeba když tam tomu týpkovi co na něj koukal skrz tu díru ve dveřích zabořil pistoli do oka tak sem myslel že tam bude vidět jak mu rozstřelí hlavu na sračku a litry krve, a místo toho mu jí jenom prostřelil a nebyla u toho ani vidět krev.A taky to finále bylo trochu moc rychlý.Ale zas byla docela prdel jak ta holka běhala po městě a házela granáty.Díval sem se na to protože to bylo nejlepší co zrovna dávali.

• 26.5.2015  22:10

No,neni to nic extra a vlastně to nemá moc příběh,ale šlo to a bylo tam pár dobrejch scén,třeba ten zhulenej čokl,nebo ten ice cubův táta co měl furt posraný celý kalhoty a bylo mu to jedno,nebo jak tomu týpkovi vysávali držku vysavačem

• 24.5.2015  21:54
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Viděl sem docela hodně dílů a musim říct že je to fakt dost debilní.Ty lidi sou tam jenom kvůli prachům,takže to pak vypadá asi takhle:No to bylo dobrýýý ještě přidat prosím,to kuře je perfektní,a pak když jsou sami před kamerou tak je to:"Fuj,bylo to hnusný,nedalo se to jíst,to kuře bylo nahnilý-3 z 10ti".

• 24.5.2015  19:39
    Kriminálka Anděl (TV seriál) (2008)

Je to jenom trapná napodobenina amerických kriminálek.S tim rozdílem že když třeba v kriminálce Newyork je někdo zabitej,tak mě hrozně zajímá kdo ho zabil a někdy je to i dost nečekaný.Ale v týhle český kriminálce je mi to u prdele a ani nemusim vědět kdo ho zabil,protože je to většinou už od začátku naprosto jasný.A taky tady nejsou žádný zajímavý vraždy a celý je to dost nudný a zdlouhavý.A hlavní postavy??Kam se kurva hrabou na Maca Taylora a jeho tým co dokáže z otisku prstu zjistit co dotyčný pije za kafe,jak často masturbuje a jakýmu fotbalovýmu týmu fandí.

• 24.5.2015  19:20

Neni to ňák moc vtipný,zasmál sem se jenom parkrát trochu.Dal bych 2 hvězdy ale moje morální povinost je přidat tu jednu hvězdu protože i během psaní tohohle komentáře poslouchám písničku od Ice cuba.

• 24.5.2015  17:47
    Valkýra (2008)

Je to skvělej reálnej film.Mimochodem jestli chcete vidět úspěšnej atentát na hitlera podvejte se na hanebný pancharty

• 19.5.2015  21:12

já sem od toho neočekával nějakej extra originální děj,chtěl sem vidět drsnej survival a krvavej masakr a přesně to to bylo.Bylo tam i pár docela dobrejch leknutí,hlavně ze začátku,pak už sem to čekal.Ale co sem absolutně nečekal byla ta scéna na konci.Každopádně je to dobrej remake a ani jednou sem se nenudil.

• 16.5.2015  21:34

Je to kurevsky dobrej a brutální akční film kterej je od začátku do konce nacucanej adreanalinem a nepoleví dokud to všechno neskončí a všichni nejsou mrtví.Má to dost podobnej příběh jako dredd,což mi nevadilo protože dredd je taky skvělej film.

• 16.5.2015  00:16
    Poldové (2010)

Je to fakt prdel,je to už docela dlouho co sem to viděl ale některý scény si pamatuju,třeba jak si ten parkourista zlomil vaz,nebo jak ten willisův parťák řval na toho vyslýchanýho různý filmový hlášky a slintal u toho.Je to fakt skvělá komedie jedna z nejlepších co znám a mělo by to mít aspoň 80%.

• 16.5.2015  00:06
    Tajemství ztracené archy (TV film) (2008)

Je to absolutní sračka,s přiíběhem,který by vymyslel i osmiletý retardek s pastelkou v mozku.A oni to maj zas dávat a to ještě v sobotu v hlavnim vysílacim čase.Hrozně sem se u toho nudil a nechápu proč v tom hrála ta blondýna ze xeny.A ty ostatní herci asi měli jenom vytisklej rychlokurz herectví aby je tam vzali.Prostě mega sračka,a ty efekty!bože,ty efekty!Vojáci střílí ze samopalů po tom monstru a ani škrábnutí a když po něm hodí granát neni tam ani šmouha!

• 15.5.2015  23:57

No na to že je to komedie mě to vůbec nerozesmálo a bylo to docela nudný ale totální sračka to zas nebyla tak dám jednu hvězdu

• 15.5.2015  23:51
    Chvění (1990)

Je to docela dobrý jenom by to mohlo být trochu kratší a ten hl.hrdina s dlouhejma vlasama nebyl moc sympatickej ale ten jeho kámoš byl docela hustej.Asi nejlepší scéna byla když tam ty dva manželé rozstříleli toho červa snad 10ti různýma zbraněma

• 15.5.2015  17:10

Je to dobrej akční film,a jsou tam i docela vtipný hlášky.Byli dobrý ty scény kde auto lítalo zkrz mrakodrapy nebo když si ten týpek vzal rotační kulomet od toho drona a začal kropit ten vrtulník.Jenom mi trochu vadilo že některý ty akční scény byli docela nepřehledný a měl sem v nich trochu zmatek protože se tam až moc rychle střídali záběry

• 12.5.2015  14:40

Je to naprosto skvělej akční masakr,Rambo je tam dost hustej a má dobrý hlášky i když už je starej.Líbila se mi ta poslední scéna kdy tam John Rambo doslova rozmrdal na kousky celou armádu,jo,je to docela nereálný ale je to přece film.Nenapadá mě nic co by mi tam vadilo,možná jenom že to mohlo být trošku delší ale to je jenom detail.

• 10.5.2015  17:34

Moc mě to nebavilo,druhej a třetí díl jsou lepší

<< předchozí 1 2 3