Anderton

okres Bratislava

<< předchozí 1 2 3 4 60 120 179 238
    • 19.1.2019  22:52
    JCVD (2008)

Nie, toto vážne nemuselo sadnúť každému. Ale dá sa predpokladať, že divák tohto filmu je aj akým takým fanúšikom JCVD a teda sa v tej meta rovine nestratí, ale bude si každú narážku užívať. Čím menej sa ide po pokultúrnej línii a viac sa ide po samotnej hercovej osobnosti, tým je film lepší. A tým je aj Jean lepší herec. Takže nakoniec podáva najlepší výkon v kariére vo filme, v ktorom stvárňuje samého seba. Čo by sme chceli viac. No ja osobne by som privítal "normálny" vizuál, ten kamerový filter bol dosť hnusný. A možno by to chcelo JCVD po 10 rokoch, veľa by sa toho na obsahu asi nezmenilo, len ten pohľad by bol celkovo o dosť smutnejší.

• 16.1.2019  23:17
    Skleněný (2019)

Myslel som, že Sklenený bude pre ľudí, ktorých (už) nebavia CGI komiksové bordely a radi si pozrú na danú tématiku niečo vážne pomalé a vo finále omnoho viac pri zemi. To sme aj dostali, ale podľa reakcií sa zdá, že už o to nemá skoro nikto záujem. S tým sa Shy samozrejme veľmi -meta- hrá, keď nám podsúva v priebehu deja predpokladané dejisko finále. Vyzerá to ale tak, že práve finále je pre mnohých achilovou pätou filmu. Priebehom podľa mňa nie, skôr pôsobí iba trochu zdĺhavo a neprehľadne. U mňa potom tie misky váh naklonili od 70% k zaokrúhleniu dole zvraty, ktoré nie sú nijako zvlášť šokujúce, proste tam len sú a nemal som problém sa s nimi vyrovnať. Možno chce Glass na docenenie všetkých maličkostí, najmä čo sa týka komiksovej mytológie, ešte ďalšie zhliadnutie.

• 16.1.2019  09:04
    Složka 64 (2018)

Zložka 64 je druhý film zo série po Zabijakoch, ktorý sa mi páčil, na chuť tým ostatným som vážne neprišiel a prišli mi svojim spôsobom smiešne. Áno, aj v Zložke 64 máme nejaké to klišé, náhody, záchrany na poslednú chvíľu, časové nezrovnalosti. Ale po nedávnej náloži v podobe celého Mostu mi takýto príbeh prišiel vhod a celý čas som sa zaoberal otázkou, či tento námet nemohol byť radšej predmetom prípadnej štvrtej série, kde by sme sa dopracovali k vrahovi cez viaceré slepé uličky. Podstatné však je, že rozuzlenie dáva zmysel a je perfektne zmotivované, čomu výrazne dopomáhajú flashbacky. Kaas a Fares sa stále tvária tak drsne, až je to zábavné, ale nepôsobí to našťastie nijak otravne.

• 15.1.2019  09:39

Skoro by to bolo aj na štyri hviezdy, ak by si zápletka bohate nevystačila s o 15 minút kratšou stopážou, pretože film sa takto začína trochu naťahovať. Inak hrdina - kňaz, jedna krutá pomalá poprava a záverečné zúčtovanie si myslím skutočne stáli za to. Zápletka je typicky westernová, osamelý jazdec prichádza do mestečka, tentokrát niekde pod horami, urobí humbuk a odchádza, ale "to vnútri" je celkom zaujímavé a nie príliš typické. Ak som ale nedávno dal Sile života z poslednej doby za štyri, tak tu zaokrúhlim smerom dole. 70%

• 13.1.2019  21:36

Vyzerá to ako debut Terencea Malicka, ale je to debut Petera Fondu. Čo to je? Nejaký Muž na výpomoc, pozná to niekto? No našťastie po uvedení v TV to už mnohí poznať budú a je dobre, že to nie je western pre každého. Bacha na plagát s mužmi tasiacimi zbrane, toto je úplne o niečom inom a mňa proste romantika v čisto chlapskom žánri vždy poteší a samozrejme aj tie chlapské drsňárny. 90 minút je tak akurát, aby sa správne naladený divák nezačal nudiť.

• 12.1.2019  22:16
    Jan Palach (2018)

Jan Palach neodpovedá na tú najzákladnejšiu otázku, totiž ako sa dokáže niekto, aj napriek známej motivácii, podpáliť. Lenže Jan Palach nemala byť psychologická štúdia, ale skôr štúdia doby, takže tento chladný popis udalostí a zobrazené vzťahy nejdú na dreň, ale skôr sú prostriedkom na zobrazenie celku miesta a doby. Ale možno je to celé o tom, že trpiaci človek nedáva na sebe toho veľa poznať a jeho vnútorné peklo nie je vyjadrené cez dialógy, ale proste iba jeho rečou tela a výrazi v tvári. A keďže vieme, ako sa to celé skončí, tak Palachove strohé chovanie za prejav jeho vnútorného prežívania považovať môžeme.

• 11.1.2019  22:57

Keďže sa poväčšinu stopáže nachádzame na akademickej pôde, tak čisto akademicky zobrali tvorcovia aj spracovanie. Témy, ako predsudky, rasizmus a nedôvera k faktu, že by niekto inej ako bielej pleti mohol prísť s niečím skutočne objavným, sú vo filme zobrazené príliš prvoplánovo. Vojaci si do mladého muža kopnú radi len tak pre zábavu, ale na druhej strane, ak mal Srinivasa podobný zážitok odžitý, tak prečo ho nezobraziť. Všetci zhruba tušíme, k akému rozuzleniu film speje a asi aj akú bude mať bodku, ale wikipediu si aj tak vopred nečítajte. Takže som rád, že som sa dozvedel, kto to bol Srinivasa Ramanujan a potešili samozrejme aj spoľahliví herci.

• 11.1.2019  08:46
    Satyricon (1969)

Prekvapivo mi tie takmer dve a pol hodiny ubehli veľmi rýchlo. Road movie nemusí byť priťažlivá iba na kabriolete na Route 66, niekedy postačia aj vlastné nohy a hlboká minulosť. Fellini tu síce dal priestor pre vlastnú fantáziu, výsledok mi ale pripadal celkom umiernený a negýčový. Hlavné postavy nie sú žiadne mäkkýše, ak je treba, tak zavraždia aj nevinného v záujme dosiahnutia vlastného cieľa. Antický svet je vykreslený ako svet bez akýchkoľvek morálnych hodnôt a úpadok morálky asi ani nemohol nastať, pretože tu žiadna morálka nikdy nebola. Takže áno, Satyricon bol aj v dobe uvedenia aktuálny a je aj dnes, ak to tak Fellini myslel.

• 10.1.2019  20:28

Možno som jediný človek na svete, čo nevidel prvú časť a videl hneď tú druhú, a tak asi ani hodnotenie nebude úplne najobjektívnejšie. Prvá časť je veľmi obľúbená a tak som čakal, že to ospevovaný príjemný retro štýl sa dostaví aj teraz, ale mám dojem, že sa už viac vsádzalo na klasické popkultúrne fenomény a ním sa tak stáva už aj Ralph samotný a chýba mu väčší nadhľad. Ako príklad možno uviesť spomienku na Tron, ale v totálnom tieni rozprávkových princezien. Ústredné monštrum je vymyslené veľmi pekne, ale zase ide len o to, aby ním tvorcovia odkazovali zase na niečo iné. Nie som si vážne istý, ako by som hodnotil po znalosti prvého dielu a vôbec už nerozumiem, ako film prijmú menšie decká, asi preto toľko tých princezien...

• 9.1.2019  20:26

Všecko nebolo, teda nebolo asi vôbec nič, aspoň čo sa týka sexuálnych skúseností hošanov. Nápad začať druhým bodom obratu je síce fajn, ale zase nič extra z toho neplynie, proste je to len také ozvláštnenie. Všechno bude ale nie je našťastie žiadna depka, ktorá by si na takom cool prívlastku chcela zakladať, ako napríklad sociálne drámy hrubšieho zrna. Chýbalo mi originálnejšie, alebo skôr skutočne prekvapivé rozuzlenie. Inak na film sa veľmi dobre pozerá, až som si začal postupne hovoriť, že by mohol byť aj oveľa dlhší a vôbec by mi to nevadilo. Áno, všetci herci aj neherci sú super, to je fakt. Herecky najlepšie zvládnutá scéna je telefonát do nemocnice a následná autentická chlapcova reakcia.

• 8.1.2019  07:16
    Stážista (2015)

Nie žeby Stážista nemal niečo do seba, jeho kvázi nedejovosť, nevyhrocovanie konfliktov a relatívna neuzavretosť dejových línií sú dobrými krokmi. Lenže okrem hlavnej dvojice tu niet žiadneho viac ako jednorozmerného charakteru, všetci musia spĺňať charakterizáciu postáv vhodných do zameniteľného instantného lifestyle - filmu. Všetci nerdi vo firme nie sú na facku, ale skôr na "poriadnu kopačku", zle napísané postavy ani nemôžu byť sympatické a tu som nedokázal rozchodiť skoro žiadnu scénu s Julesinými kolegami. Film to mohol byť ale dobrý, pretože scenár je myslím zvládnutý a nápad je originálny, ale akési polo-instatné spracovanie, kde musí byť všetko vo vizuáli maximálne naleštené, toho veľa hatí. 50%

• 7.1.2019  21:37

Pokiaľ jedno leto v Nebožtíkoch prajúcim láske niekomu pripadalo málo, tak tu má hneď rokov vyše dvadsať. Ide o to isté, len k budúcemu roku v rovnakom čase si pridajte aj jedno a to isté miesto, tu sa vážne nikam inam nechodí, ale výhľad na more je pekný, aj ten útes. Čiže adaptácia divadelnej hry ako vyšitá, stojaca na nepretržitých dialógoch a výkonoch oboch sympatických hercov. Cítiť tu aj Bergmana, len vzťahy nie sú až tak vyhrotené Riadmi tu taktiež nikto hádzať nebude. 70%

• 7.1.2019  07:27

Vyzerá to presne tak, ako očakávate, slovenský dabing tomu pridáva nemalé retro kúzlo a o čom to je, vám bude v podstate jedno. Trochu to občas vyzerá ako v Alexandrovi Nevskom, len tu namiesto klasickej armády vystupuje tá nadprirodzená. Výprava je teda absolútne úžasná, kostýmy tiež. Len teda vážne škoda, že som len na tom čumel, obdivoval čo som videl a nechcelo sa mi zaoberať príbehom.

• 3.1.2019  22:01

Skôr epizóda z Black Mirror než plnohodnotný festivalový film, čo ma ale nakoniec viac potešilo než sklamalo. Ono všetko vo filme je samozrejme technicky možné, ale ak by si ho niekto strojom času pozrel na prelome storočia, tak by mu ako vedecko-fantastická epizóda z neďalekej budúcnosti pripadala. Popravde sa príbeh pohne skutočne dopredu až po druhom bode obratu, sila filmu je ale skôr v tom, či vás dokáže na konci dojať a ako sa dokážete stotožniť s dvoma hlavnými postavami. Možno vás koniec sklame a budete sa pri ňom smiať, možno sa naopak nezdržíte sĺz. Ja som ten druhý prípad a preto aj hodnotím tak vysoko.

• 3.1.2019  10:33
    Nemilosrdní (2015)

Celkom slušná euro-akčná zábava, čo zhruba znamená, že ide o niečo drahšiu epizódu Kobry 11 s áčkovejším obsadením. Pozornosť púta najme Reno a popravde bez neho by sa filmu ani žiadnej pozornosti nedostalo. Ale neviem, či by to so Semirom nebolo lepšie. Tvorcovia sa neboja byť fakt drsní a prichystať aj nejaký ten zvrat, ktorý zabolí najmä mužov. Akčné scény sú podarené, celkovo ale cítiť , že by sa tu zišlo ešte viacej peňazí, pretože scenár nie je vážne žiaden zázrak, aby dokázal utiahnuť aj tie momenty, kde sa zrovna nestrieľa a hrdinovia sa netvária ako tie najdrsnejšie a najcool existencie na Zemi.

• 2.1.2019  19:53
    Paddington 2 (2017)

Ospevovaná jednotka bola pre mňa miernym sklamaním a nič na tom nezmenila ani Nicole. Čakal som predsa len niečo dospelejšie a nie len veľmi slušný film pre deti. Dvojka ma však uchvacovala čím ďalej, tým viac a prebudila takpovediac toho detského diváka vo mne, ktorý sa už len málokedy ozve, pretože väčšina podobnej produkcie ide na istotu. Takže kúzlo Paddingtona som "objavil" až na druhý pokus a pravdupovediac som to vôbec nečakal. Áno, je to väčšie, hlučnejšie a farebnejšie, ako to už pri pokračovaniach býva, ale tentokrát našťastie aj lepšie.

• 2.1.2019  12:41

Nápad je snáď lepší ako v prípade číslo jedna. Ten bol zhusta priemerný, ale celkom dokázal, v rámci možností, pobaviť. Božský Evan má všetky tromfy v rukách, vrátane twistu pred finále, ale necháva ich trestuhodne skryté v rukáve. Dokonca aj ten twist je napísaný tak neobratne a nelogicky, že sa človek pýta, ako mohlo vôbec k takej chybe dôjsť, keď sa o tých technických problémoch vedelo. Carrell mi sem nijak zvlášť nesedel, ale problém je hlavne v scenári a Shadyacovej réžii, ktoré sú tak prefabrikovane hollywoodske, že to s otvorenou náručou neprijali svojho času ani americkí diváci.

• 2.1.2019  08:31
    Bumblebee (2018)

Návrat do osemdesiatok má trochu kolísavé tempo a možno je aj zbytočne dlhý. Prvá polovica poteší asi viac, spoznávanie nového kamaráta, skrývanie sa, vzťahy s okolím a tak podobne. Ako sa stáva zvykom, tak finále je opäť slušné blockbusterové sklamanie. Tmavé, naťahované, kvázi bombastické a nie príliš prehľadné, proste to tam byť musí a je jedno, že ak by to tam nebolo, mohlo to byť lepšie. Hity svojej doby začínajú a prestávajú hrať ako sa im zachce, v lepšom prípade prostredníctvom nich Bumblebee prehovára. Napriek všetkému po prvých Transformeroch najlepší film z tohto infantilného univerza. Predovšetkým preto, že nemáme pocit repetetívnosti z Bayovej pentalógie.

• 1.1.2019  19:53

Podľa mňa kvalitatívne na tej istej úrovni čo jednotka. Zmena prostredia a času je v postate to jediné, čo sa zmenilo, všetko to sú len kozmetické úpravy. Celkovo je to vďaka umiestneniu na vidiek menej gýčovité, čo ale neznamená, že aj menej infantilné a viac zábavné. Stále ide aj v rámci tvorby pre deti o šedý priemer a keďže sa ten istý vzorec nedá opakovať donekonečna, tak sme sa nedočkali ani tretieho dielu. Maggie je ako mamina veľmi milá.

• 1.1.2019  16:42

Barbra a Robert nepôsobia na prvý pohľad ako očakávaný pár a práve na tejto rozdielnosti je celý film postavený. K tomu sa pridávajú dišputy o politike a kinematografii, respektíve politike v kinematografii a divák si nakoniec uvedomí, že sú obaja ako pár perfektní a v určitom zmysle sú ich postavy ako pre seba stvorené. A to aj s tým očakávaním, že to môže celé každú chvíľu prasknúť. Vážne cítiť, že to písal Trumbo, ale Pollackove stvárnenie je tak trochu tuctové, presne ako by sme očakávali a mohlo sa ísť takpovediac viac na dreň v zobrazení ich vzťahu a dialógoch.

• 30.12.2018  21:38

Prvý film niekedy z doby kamennej predstavoval pre mňa ťažko stráviteľné peklo, čím rozhodne patrím k menšine. Malo to ale jednu výhodu, od návratu Mary som neočakával zhola nič, snáď len vyše dvojhodinovú pohyblivú fotogalériu Emily Blunt. Takže som rád, že som sa nenudil, že som sa v tomto uletenom a značne infantilnom svete cítil celkom príjemne, ale okrem zápletky s nejakým dlhom som si nič dejotvorné nevšimol. Len neviem, čo si myslieť o finále, v ktorom Mary buď preukázala riadne čierny zmysel pre humor, alebo záľubu v sledovaní činnosti, pri ktorej sú jej milovaní na hranici smrti, pričom pomôže už keď to smrteľníci nezvládajú. Milostná linka sa rieši iba v prípade jedného páru, pričom tých smutných a osamelých je tu celá plejáda, vrátane chúďatka Mary, ktorá sa ale tvári, že je husto nad vecou. Neverím jej a kľudne môže priletieť ku mne domov, keď jej bude vážne smutno.

• 29.12.2018  23:18

Tak tu som si každú chvíľu hovoril, že toto som vo westerne ešte nevidel. Alebo že tento zvrat som ani v najmenšom nečakal. A že T.L.Jones v podstate pokračuje tam, kde začal vynikajúcimi Troma pohrebami, za ktorými výraznejšie kvalitou nezaostáva. Opäť tu sledujeme nejaké tie sexuálne rýchlovky a i keď to začína zhusta depresívne a v podstate aj celý dej žiadnym optimizmom nesrší, tak po filme sa nebudete cítiť zdeprimovaní a možno za to múže ten záverečný spev a tanec. Množstvo známych tvárí považovalo za česť sa v tomto dielku objaviť a aj ich vždy nečakaný príchod na scénu môžete považovať za plus snímky. A pochybujem, že niekto z nich očakával nejaký komerčný úspech, western je dnes čistý underground (kdeže naňho naraziť v kine), i keď sa stále nakrúca.

• 29.12.2018  19:59

Film z prostredia samurajskej školy, kde panujú pevne stanovené pravidlá. Napríklad najlepší nováčik má tú výsadu, že sa stáva katom nejakého hriešnika. No a hriešnikov tu bude za chvíľu skutočne neúrekom, keďže dotyčný mladík je sladký až to bolí a v niektorých samurajoch sa zrazu vyjavia ich homosexuálne chúťky. Keďže sme ale inštitúcii s tými spomínanými pravidlami, na programe dňa je vždy slušné množstvo intríg a tých hlavných ťahačov za nitky rozhodne nebude trápiť svedomie po nejakej tej podlosti, napríklad nejakej úkladnej vražde. V tých intrigách som sa trochu stratil, ale prišlo mi rozhodne zaujímavé, že sa niekto zameral na homosexualitu v komunite samurajov, kde to obvykle preteká testosterónom a film navyše slušne odsýpa.

• 29.12.2018  08:59

Jeden z najhnusnejších filmov, aké som kedy videl. Báthoryčka je tu za skutočnú psychopatku a aj keď sa kamera snaží nezobrazovať toho príliš, tak aj to málo stačí, aby ste boli zhnusení na poriadne dlhú dobu. To, že sledujeme vlastne iba jednu verziu udalostí, pretože "históriu píšu víťazi", na veci nič nemení. Je škoda, že film má iba niečo cez 90 minút a tým pádom aj dve ústredné myšlienky sú podané dosť polopate a celý záver príliš skratkovito. Nakoniec vám ale viac utkvejú v mysli obrazy takej trojitej popravy a zohavených mŕtvol mladých panien po týždňoch rozkladu. Všetci sa točia okolo Báthoričky ako keby bola najkrajšia žena na svete, lenže to v tomto stvárnení to Julie Delpy rozhodne nepatrí a i keď po rokoch musím skonštatovať, že je to vážne lepšie ako Jurajova verzia (tam by som dnes išiel určite v hodnotení podstatne nižšie), tak Anna Friel je čo sa týka krásy úplne iný level.

• 28.12.2018  22:46

Aštenický syndróm sa vám bude páčiť, pokiaľ máte radi filmy, ako... no on je tak osobitý, originálny, svojský, nekompromisný, že sa skutočne nedá s ničím porovnať, aj keď sa o to podaktorí v komentároch snažili. Nie je možno ani tak zameraný na dobu a miesto, ale globálnejšie a nadčasovejšie uchpený. Groteskná doba pádu komunizmu a nástupu kapitalizmu vo východnom bloku sa prejavuje viac v atmosfére diela ako v chovaní postáv. Po čase môžeme koniec koncov skonštatovať, že situácia sa v medziľudských vzťahoch nezlepšuje a tu prítomná odcudzenosť a anarchia globálnej spoločnosti je proste iba odrazom ľudskej prirodzenosti. Možno v realite viac mlčíme ako vrieskame, ale asi iba preto, že na to nemáme odvahu, na rozdiel od umelých konštruktov filmových postáv, ktoré môžu všetko. Hodnotenie je iba orientačné, pretože zachytiť všetko sa na prvýkrát skutočne nedá, ide o dielo, ktoré vyžaduje opakované zhliadnutia, čo určite bol aj Muratovej zámer.

• 26.12.2018  13:08

Základom úspechu je výprava, Hapkova hudba, obsadenie, kostýmy atď. Scenár je až niekde vzadu. Ale na tomto notoricky známom príbehu nebolo toho veľa čo pokaziť, takže fokus na výtvarnú a hudbnú stránku dáva zmysel. Tým pádom aj Herzovo rozhodnutie, že rozprávkový scenár nakoniec vezme, bolo veľmi rozumné rozhodnutie a film tak získal neopakovateľnú atmosféru. Či to je alebo nie je film určený aj pre deti je otázne, pretože ako dieťa som ho mal tiež rád a nemal som z neho nočné mory, skôr som si ho zaradil niekde po bok Nekonečného príbehu, ale predsa len o triedu nižšie.

• 26.12.2018  10:03
    Sisters (2015)

Takto rozdielne hodnotenia sa dajú pripísať jedine faktu, že humor Sestier je pochopiteľný iba pre cieľovú skupinu vo veku hlavných predstaviteliek a účastníkov ich párty. Áno, ide o prvoplánový a trápny humor ako z teenagerskej komédie, ale práve v tom je ten vtip. Neschpnosť prispôsobiť životný štýl generácie, ktorá končila strednú školu pred 20 rokmi, reálnemu veku je symptómom súčasnej doby a trend sa asi do budúcnosti meniť nebude. Tomu zodpovedajú aj klasické jednorozmerné typy mužských postáv, ktoré stvárňuje napríklad večne nadržaný Leguizamo a táto jednorozmernosť v podstate úplne k dosiahnutiu požadovaného výsledku stačí. Že sa párty rozbehne až po príchode mladších Kórejčanok je ďalším znakom, že film plne docení len cieľová skupina. Ako hovorí hlavná hrdinka: "Ako by to bolo včera" je hláška príznačná pre celý film a my v jej veku to dobre chápeme. Ľudia sa príliš nemenia, to je ďalší dôležitý poznatok zo života, ktorý film ponúka. Takže kde je problém? No problém je v tom, že sme stále v mainstreame a scenár na to musí neustále myslieť, pričom by sa dalo ísť v drobnokresbe rozhodne ešte omnoho ďalej a tým fakt nemám na mysli divokosť eskapád, tých je tu dosť a nie je to vždy zrovna najvtipnejšie. Ak chcete niečo na serióznejšiu nôtu, pozrite si The Big Chill. 70%

• 25.12.2018  22:29

Škoda, že sa látky nechopil niekto osobitejší než Kirk Jones. Mohla z toho byť odviazanejšia zábava a nie len povinné zaplňovanie predom danej schémy. Scenár je od prvej minúty prevídateľný a neverím, že by sa sem nedal vtesnať nejaký moment prekvapenia, aj ak by film mal skončiť presne tak ako skončil. Navyše sa mi zdá otázne, či bolo dobrým ťahom obsadiť do úlohy slúžky Kelly MacDonald ak hrá opatrovateľku práve Emma Thompson a k "mání" je práve Firth, ale nebudem spoilerovať, pretože tento menší problém som pociťoval až v samotnom závere, kedy sa odkryli všetky karty. Najviac si to užívajú Lansbury a Staunton a sú aj najvtipnejšie. Slušná jednohubka, len viac zameraná na detské publikum. 50%

• 25.12.2018  19:30

Tak trochu škoda, že sa bratia Česi rozhodli tento námet pretaviť v "hřejivou vánoční pohádku pro všechny" a nevznikol z toho "pořádnej vodvaz" ako od Monthy Pythonovcov. Nič proti prvému prístupu, len keď tu máme nebo a hláškuje sa v ňom ako o dušu, tak je trochu mrhanie potencálom z takéhoto materiálu robiť predvídateľný príbeh o napravení jedného hriešnika s tuctovou milostnou linkou. Práve scenár sa mi zdal slabší, ak by sa na všetkom málinko viac popracovalo, mohli sme tu mať skutočnú pecku a nie len fajn rozprávku, ktorú si každý raz za čas počas Vianoc rád zopakuje. Trojan je dokonalý, zvyšok nedostatočne využitý.

• 25.12.2018  19:19
    U2: Sometimes You Can't Make It On Your Own (hudební videoklip) (2005)

Trochu ma mrzí, že nemôžem dať klipu k mojej najobľúbenejšej piesni z albumu a jednej z vôbec naj od U2 plný počet, i keď chápem, že civilnosť bola rozhodne správna cesta. Bono si vykračuje asi niekde po uliciach v Írsku a nakoniec si s kapelou spoločne zahrá. Jednoducho keď je to taká pecka, chcel by som mať k nej o chlp nezabudnuteľnejšie video, napríklad od Corbijna a v štýle Please, ale inak stále veľká paráda.

<< předchozí 1 2 3 4 60 120 179 238