• Krátkometrážní

Isabelle Huppertová: Soukromý vzkaz (2020) (TV film)

Škoda toho snímku.. že nešiel viac do hĺbky. Dozvedel som sa, len že ju baví hrať a medzi prestávkami ju nič nebaví. Isabelle tak zostávala naďalej záhadná..

Temný případ - Part 6 (2024) (epizoda)

Nuda konečne skončila, nádej sa pominula. Na pár zaujímavých scén, nestojí za to spomínať.

Temný případ - Part 5 (2024) (epizoda)

Pozeram to len kvoli Jodie, inak to za nic nestoji. Ale tato cast mala aspon trosku hlavu/patu

Jan Koller: Příběh obyčejného kluka (2022)

Jan, gratulujem! Skvelý príbeh, nedali ste sa znechutiť a odradiť zlými ľudmi, naopak, dodali Vám silu niečo dokázať. Takých Horstov Sieglov je na svete veľa..  Máte veľký talent, hlúpi ľudia to nevideli. Inteligencia, čítanie hry, výber miesta.. super! A pri tomvšetkom fajn človek.

Nouzový východ (2008)

Manželká kríza skvele podaná, precítená, atmosféra sa šírilia z obrazovky do obývačky.. žena má dosť stereotypu, mužovi stačí zabehnutý život, nechce zmenu..

Temný případ - Part 1 (2024) (epizoda)

Dúfam, že sa to rozbehne, jedine čo je tu výborné, je Jodie. Inak nuda.. uvidíme..

Vzpomínky na Itálii (2020)

Velmi predvidatelne, kazda scena, kazdy dialog .. pre mna sklamanie, najma s ohladom na lokalitu natacania a herecke obsadenie

Dánská dívka (2015)

Komentár ako vsetci..  hrozny pribeh s hercami ktori to davali ako o zivot

Bratři (2004)

Film mal niečo do seba, psychologický prerod hrdinov, pôsobenie vojny, ale scény boli veľmi strojené. Tie, ktoríé mali vyvolať silnú emóciu, boli veľmi plytké - smrť, znova život, násilie, strach.. to sa nepodarilo. Čo sa podarilo bola zmena bratov, ich vnútorného sveta. Connie príjemná, ale iba vo svojom štandarde.

La traviata (2005) (divadelní záznam)

Najlepšie predstavenie opery v histórii! Nikdy som nevidel nič lepšie!