Sttomp

Student

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 25.5.2018  22:16
    13 Reasons Why - Série 2 (série) (2018)

V první půlce jsem byl svým způsobem nejistý a neklidný s tím, kam ten seriál směřuje. Nebylo to tak poutavé jako první série, nenašel jsem v tom tu chuť to tak sledovat jako první sérii. Vše mi tam přišlo až takové přehnané. Ano, tento seriál je hlavně k tomu, aby nám připomněl problémy a reflektoval to, co se skutečně děje, ale bylo to podáváno hrozně přehnaně. Tyto pocity mě přešli okolo sedmého dílu, absolutně se to zvedlo a dostalo to spád a já hltal díl po díle. Sice to pořád bylo přehnané, ale jaký způsobem to bylo interpretované bylo absolutně famózní. Herci byli skvělí, neuvěřitelně uvěřitelní a na to, že většinu z nich nikdo neznal předtím, tak se předvedli v nejlepším světle. Jsem rád, že tu existuje seriál, který konečně nějak důstojně reprezentuje problémy a těžkosti 'naší generace', které mnohdy neumějí dospělí ani pochopit. Skvělé. 90%

• 19.5.2018  12:34
    The Defenders (TV seriál) (2017)

Seriál byl nemastný neslaný. Z počátku to stálo tak trochu za nic, vleklo se to, žádný zážitek. Pak se to aspoň trochu rozjelo. Avšak i tak se s tím spojením hrdinů nepopasovali nejlépe. Herci občas přehrávali, takže nebylo moc k uvěření, že to co hrají, je pravda. Škoda. Třeba Daredevil byl fakt špička, The Defenders se mi moc nelíbili, nezvládli to nejlépe, seriál by nemotorný a i docela neuvěřitelný.

• 10.5.2018  17:21
    The End of the F***ing World (TV seriál) (2017)

Dělají hrozivé věci, hrozivější je, že je chápu a rozumím jim. Téma naprosto zvládnuté, herci obrovité plus, a ta hudba, naprosto monumentální. Skvělý seriál, nemám, co dodat.

• 4.5.2018  04:47
    Vlasy (1979)

První polovina silný podprůměr, druhá to dost zachraňuje. Přišlo mi to přehnané, přitažené za vlasy a též to bylo hrozně CRINGE a nevystatelný. Texty písniček se občas vyloženě nedaly vystát... Myšlenka byla dobrá, ale působí až tak od druhé poloviny a atmosféra též. Film se mi ale obecně moc nelíbil, muzikálové zpracování též, působilo to hrozně pateticky... Přemýšlel jsem o 2*, ale konec to zvedl na tři.

• 3.5.2018  21:47
    Černý Petr (1963)

(G)old

• 30.4.2018  10:37

Režiséři měli těžký úděl, jako jsem se na tento film těšil, jsem se ho i bál. Po hrůze, kterou jsem zažil v C.A. Civil War, jsem i nutně musel být skeptický, protože jsem se obával, že Infinity War dopadně stejně. Avšak vše mé obavy byly naprosto zbytečné. Již od prvních minut jsem seděl v šoku a se zatajeným dechem, možná i se slzou v oku. Akce stíhala akci a vy jste neměli ani čas rozmýšlet se, co se ve filmu právě děje. Dokonce i s monumentálností a veškerou vážností díla, tam bylo velké množství zábavných scén, dokonce i ve scénách, kde máte brečet a být vážní, tak se musíte smát, protože vám to tak režiséři naservírovali. Každopádně nám bylo nabídnuto konzistentní dílo, bratři Russovi z toho vytěžili absolutně maximum, však s takovou hodnotnou dávkou hrdinů to máte dost těžké, každý děj, každého hrdiny musíte rozvíjet, a to se jim 100% povedlo. Herecké výkony nemusím ani jmenovat, protože co se dá očekávat od takových hvězd, navíc když se sešli takhle v jednom filmu, tak je to o dost lepší. Film budu řadit mezi své oblíbené marvelovky, protože po grafické, scénaristické, režiserské, hudební i herecké stránce, prostě dokonalé.

• 16.4.2018  11:01

Film byl opravdu suprový a revoluční, toto jsme tu ještě neměli. Efekty naprosto fantastické, stejně tak herecké výkony. Nejvíce se mi líbily narážky na dnešní dobu a na 80. léta a třeba na různé video hry. Film byl takřka perfektní, jediné, co bych vytkl, je větev nebo příběh lásky. Větší kýč jsem neviděl, to bylo moc naivní a jednoduchý. Jinak perfekce!

• 8.4.2018  01:54

Kde začít, film skončil asi tak jak jsem očekával. Bylo to takové nekomplexní nestálé, dali tam toho tolik, že se to tak divně stmelovalo dohromady a nedopadlo to moc dobře, měli raději udělat na víc dílů. Vše bylo takové roztržité a bylo těžké se v příběhu orientovat. Efekty mě občas rozesmály, například Marvel je v tomhle na uplně jiné úrovni, efekty byly poznat, že jsou efekty, fakt špatné a neuvěřitelné. Scénář nic moc, dialogy nic moc, nemělo to moc hloubku a ničím mě to nezaujalo. A jednoduchost filmu mě taky moc nenadchla, všechno jsem čekal, nic nepředvídatelného. A cringe situací až moc na jeden film. Bylo tam avšak i pár světlých chvilek a vtipných, na filmu se mi líbil například Flash. To nám dává skoro podprůměrný film, ale stále za něco to stálo a dalo se na to dívat, žel to bylo tak jednoduché, že mi to nic nedalo, a racionálnost tomu taky zřejmě chyběla... Takže 50% (a protože je hodnocení 62% dám dvě, aby se to díky tomu k těm 50% příblížilo)

• 5.3.2018  19:43
    Baby Driver (2017)

Upřímně, kdybych mohl, dal bych 70%, jelikož má titul sedmdesát dva, chci to snížit tedy dolů (proto ty tři*-60%). Ohledně filmu, film byl dobrý, pěkné výkony herců, kord Kevina Spaceyho a Ansela Elgorta. Avšak co na to říct, film nebyl tak dramatický jak měl být, ocenil jsem ale vtípky, které tam občas byly. Největší problém ale byla ta nereálnost daných postav a zápletky. Chápu, že láska je občas slepá, ale Baby a Debbie se skoro vůbec neznali, to že ji dostal už skoro na prvním rande beru, ale neberu to, že se sotva znají a místo, aby se bála těžkýho gangstera, po kterým jde celé město, zabijáci atp, jí to namísto toho (asi) vzrušuje a ještě mu pomáhá?! To nedává smysl, vždyť ho sotva znala, a i přesto, by pro něj udělala cokoli. No kdo ví, kvůli tomu jsem otupěl své hodnocení.

• 4.3.2018  21:35
    BLate Night Show (TV pořad) (2018)

Energičnost a spád dobrý, ale je to hrozně zmatečný a chaotický. Z témat se tak skáče, že ve výsledku na konci nevím o čem to bylo.

• 24.2.2018  01:32

Pár vtípků se povedlo a já se i zasmál, ale jinak to byla neskutečná kravina bez nápadu, která se vyžívala ve zvrhlostech a věcech, co nebyly vtipné.

• 11.2.2018  14:00
    Zaklínač (TV seriál) (2002)

Celý seriál se držel na průměrné vlně. Měl pozitivní i negativní chvilky. Problém byl, že seriál neměl moc čím zaujmout, držel se víceméně na stejné hladině akce a všeho, to z toho udělalo docela opakující se břečku. Nelíbily se mi též odbočky od knížek, kdy skutečnosti v seriálu byly úplně jiné, to jsem panečku koukal. Avšak Geralt i Marigold se mi líbili, hráli to dobře, to se musí nechat. Ze seriálu si tedy nesednu, není to nic světoborného, obešel bych se i bez toho, kdybych ho nikdy neviděl. Velké mínus je, že výprava seriálu byla tak špatná, že kdybych o Zaklínačovi nic nevěděl, nejspíš bych ze seriálu vůbec nic nepochopil...

• 10.2.2018  13:20
    Zaklínač - Ciri (E13) (epizoda) (2002)

Držení průměru a osnovy ostatních epizod se nezměnilo, seriál si stabilně zametal cestičku, kdy ani nenadchl, ani nezklamal. Ale zakončené to bylo docela pěkně

• 10.2.2018  01:19
    Zaklínač - Falwick (E12) (epizoda) (2002)

Seriál se již propadl do obrovského splínu. Již jim dochází nápad, moc se tam neděje a moc nebaví. Marigold, i když není moc dle popisu knížek, je sympatický a dobře to zpestřuje. Příběh, no, mohli se chytit něčeho lepšího, a nebo alespoň nějak lépe zachytit příběhové okamžiky. Je to nekonkrétní, neosobité a roztržité. Seriál dobrý, ale hodně tomu chybí.

• 10.2.2018  01:17
    Zaklínač - Marigold (E11) (epizoda) (2002)

Pár epizod již bylo konečně spojeno v příběh a není to již co epizoda, to nová povídka. Nevím jestli si nevzali moc velké sousto. Mnohem lepší totiž dle mne byly jednotlivé povídky (např. Drak). Brokilon není vykreslen moc pěkně, mělo to být kouzelné místo a driády něco jako rasa, kouzelné bytosti, ne feministky pomalované na zeleno. Ale nu což, chápu rok a i rozpočet.

• 10.2.2018  01:10

Přemýšlel jsem i o dvou hvězdičkách, velice mne rozhořčila genocida postav, které dle knih nemají vůbec umřít. Chápu, že to je seriál, ale tak snad hlavní postavy zanechám, stále mají knihy jako předlohu. Co však musím vyzvednout, je dějová linka Renfri, ta byla zajímavá, líbil se mi i boj a 'rozuzlení' a vysvětlení přezdívky 'Řezník z Blavikenu'. Jen by nemusela krev vypadat jak rajčatový protlak

• 10.2.2018  01:07

Seriál již jede na podobně stejné vlně, je to škoda, jelikož to již ztrácí elán a své tempo, již víte, co čekat. Hodně událostí se tam děje, aniž by bylo vysvětleno, jak a proč, to mi vadí, jelikož nečtenář příběhů knih, by byl absolutně zmaten.

• 10.2.2018  01:05

Příběh pěkný, vcelku dobře vystižená situace, jen ta striga vypadala, jak plyšáček do postele, to bych snad ani já neměl problém s ní strávit noc v sarkofágu.

• 9.2.2018  17:52
    Hospoda (TV seriál) (1996)

Opravdu hloupý styl humoru, avšak i něco se povedlo. Přesto se mi seriál vůbec nelíbí, ale jak znám české publikum, to to pobaví.

• 9.2.2018  17:27

Povídka s dobblerem 'Dudu' se mi líbila. Potom přišlo údolí květin, to žel směr epizody značně zbrzdilo. Příběh byl špatně vysvětlen, a byl špatně pochopitelný. Pro ty, kdo Zaklínače dost dobře neznají by se naskýtala otázka, "Kdo je to vlastně zachránil?", "Proč elfové pak nechali Geralta jít". Je to škoda, svůj potenciál to mělo.

• 9.2.2018  16:43

Naprostá špička, české (ČSR) kinematografie, stále nepřekonané snímky, které nenudí a akcí jsou nabité. Miluju to. Jen mne mrzí ten fakt, že jsme o půl století dál a neumíme překonat tak staré snímky. Alespoň lze na co být jako Češi hrdí.

• 9.2.2018  16:40

Pro mne hrozně naivní pohádka, která je až moc vyzdvihovaná. Nelíbí se mi, jak až moc je to přeslazené a ostatně nic moc, jsou mnohem lepší české pohádky, které jsou méně vyzdvihované, nu ale což, lidi hlavně byli vždycky na mainstreamy. Nejvíc iritující fakt je, že to dávají několikrát do roka a když už každé vánoční ráno slyším znělku z tohoto filmu, spouští se mi dávicí reflex.

• 9.2.2018  16:31

Díl nebyl špatný, avšak předchozí dvě epizody byly prostě lepší. Bylo to takové nemastné neslané, postavy jsou občas špatně vysvětleny a popsány, osobitost si získávám jen na základě tomu, že jsem již četl všechny knížky a hrál všechny hry, jinak nevím, co bych si o tom měl myslet a asi bych to byl ani nepochopil.

• 8.2.2018  22:55
    Zaklínač - Kus ledu (E05) (epizoda) (2002)

Vskutku dobrá epizoda, sic nebyla tak dobrá jako epizoda 'Drak', leč líbila se mi její atmosféra a osobitost. Konflikt s elfy tam mohl být vysvětlen lépe, stejně tak ta morální stránka, přec jen by to mělo obsahovat nějaké poselství, jenž tam z kraje bylo nakousnuto, ale mohlo být více. Jinak se mi líbilo, jak tam bylo plno emocí, nechyběla tomu ani hloubka, inteligence a akce, za mě kvalitní díl. Jsem rád, že se začíná seriál tak trochu rozjíždět, a ač jsou tam stále iritující odchylky od knihy, docela se mi líbí seriálové zpracování jednotlivých povídek, jen by se daly pochopit trochu jinak než v knize.

• 8.2.2018  22:55
    Zaklínač - Drak (E04) (epizoda) (2002)

Krásná knižní povídka, a seriálově se v celku taky zadařila, a to nečekaně! Seriál mne zatím moc neohromil, proto jsem moc nic nečekal, ale tento díl byl docela dobře vystižen. Jen ty hrozné efekty a drak? No, jde to prominout, v roce 2002 ještě grafika v tomhle ohledu nebyla na dobré úrovni. Hodně mě ale zklamala Yennefer, nepodobala se jí vůbec! Tato herečka byla starší, ani se mi nelíbila, v knihách byla Yennefer dokonalá, mladá. Hlavně, nosila jen ČERNOU a BÍLOU, zde měla červené šaty, no fuj, chudák Sapkowski. Jinak vše ostatní docela v pořádku. Za mě ale, zatím nejlepší díl Zaklínače.

• 8.2.2018  20:19

Konečně přišlo po dvou prázdných epizodách něco víc. Již jsme viděli akci, dokonce totálně zpackané CGI při sesílání znamení. Samotný díl ušel, příběh s driádou a i Renfri se mi docela líbil, jen škoda, že se to totálně vyjímá realitě z knížek, kazí to úplně vše. Leč musím snižovat hodnocení za tu amatérnost toho seriálu, prostě to není ono a tolik to nebaví.

• 8.2.2018  20:12

Díl, který nám přinesl opět šeď. Geralt si procházel tréningem, a oba první díly jakoby do celého seriálu uváděly, jen je škoda, že k tomu, aby seriál uvedly potřebují dvě hodiny nudně promarněného času. Ostatně taky nechápu, kde vzaly scénář, protože verze z knižní předlohou se absolutně rozchází.

• 8.2.2018  20:08

Vcelku slabý díl, moc nic nenabízí, děj se táhne velmi pomalu, příběh je nic moc a zábavné to taky není. Jedna z nejhorších úvodních epizod do seriálu, co jsem kdy viděl.

• 8.2.2018  10:13
    Kytice (2000)

Musím uznat, že se mi to docela libilo. Atmosféra byla navozena dobře, vadily mi ale odchylky od původní předlohy. Jasně, muselo to být nějak upravené, ale ne tak aby to měnilo význam. Hodně se mi líbila povídka 'Dceřina kletba', byla taková správně temná, nejednoznačná a zmatená, to se mi líbí. Nakonec musím zmínit, že herecké výkony byly skvělé, ale to je tim, že to bylo tak nabušené hvězdami. Nejlepší byla ale hudba, dělala tak 80% pocitu a atmosféry z filmu.

• 5.2.2018  19:36
    Vylomeniny (TV pořad) (2013)

někdy mi bylo trapně až za ně, jinak pořad na rozveselení dobrý, bez hodnoty, takže průměr.

<< předchozí 1 2 3 4 5