Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (6)

plakát

Seupai (2015) (TV seriál) 

Na Korejce jde o docela netradiční dorama. Žádné otravné milostné trojúhelníky a nepřející matky. Tady je máti badass, syn to trochu zdědil a táta zdatně sekunduje. Záporáci nepůsobili úplně děsivě (o té ufňukané iritantce, kterou ztvárnila Ko Sung Hee radši ani nemluvím), takže mi celá zápletka nepřišla moc věrohodná. Naštěstí to od Korejců nikdo ani nečeká. Oceňuju rodinné drama a celkem propracované finále bez zbytečného patosu. Co se týče hereckých výkonů, tak bych vyzvedla Bae Jong Ok v roli matky a JaeJoonga v roli syna. I když přiznávám, že u něj už asi neumím být úplně objektivní xD Za mě lepší průměr, který budu doporučovat lidem, kteří chtějí něco trochu originálního.

plakát

Maerineun wibakjoong (2010) (TV seriál) 

Nevím, jestli v konečném výsledku pro mě bylo obsazení dobré nebo ne. Příběh byl dosti průměrný a v přepočtu na hodiny se tam asi 10 hodin nedělo naprosto nic. Sledovala jsem to především kvůli obsazení, takže kdyby bylo jiné, tak to po prvních třech dílech vypnu a žiju ve sladké nevědomosti, jak úmorné to může být. Ale jako většina dívek mám prostě slabost pro ty sladké kukuče a psí oči, takže jsem pod vidinou Geunseoka trpělivě čekala, až se děj nějak rozjede a hádejte co? Nerozjel. Jen mám nepříjemný pocit, že jsem si vypěstovala na Geunsuka lehkou alergii. Všeho moc škodí.

plakát

Minyeoneun goirowa (2006) 

Nebylo už Popelek dost? Nebylo! Popelek nikdy není dost, ženy potřebují žít v iluzi, že se jednoho krásného dne vzbudí a budou úchvatné a všemi milované, jenže přece jen pokud už dopředu víme, že z ošklivky bude krásná labuť a princ na bílém koni je odhalen v úvodní scéně, tak se prostě nemáme na co těšit a čím být překvapeni. V každém případě je to hezká oddychovka a pokud na ni člověk má správně romantickou a naivní náladu, tak si ji lze i užít.

plakát

Andělská tvář (2001) 

Tak tohle je opravdu honosné dílo, které přivedlo dost lidí k bankrotu. Přiznejme si, že takový hodnotný děj nepotřeboval tak šílený rozpočet. Věřím, že všem nám stačil pohled na odhaleného věčně někde pobíhajícího Pomejeho a už to nemohlo nic přebít, takže všechny ostatní nádherné kostýmy přišly vniveč. Děj se hned od počátku zdá plytký a místo jakékoliv gradace akce se stále divák babrá v záběrech na vyděšenou Kuklovou a vlající vlasy Pomejeho.

plakát

Simonova kočka (2008) (TV seriál) 

Milé a krutě pravdivé. Všichni, co máme kočky, moc dobře víme, jak jsou to zákeřná stvoření a musíme se před nimi mít na pozoru.

plakát

Hudební masakry (2013) (TV pořad) 

Většina dílů je zajímavá, ale přiznejme si, tolik se toho v našem průmyslu neděje, aby to vystačilo na díl každý týden, takže kvalita a zajímavost témat dost kolísá, ale i tak každé pondělí jdu poctivě zkontrolovat, co nového bylo přidáno.

Reklama

Reklama