Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Je to povedený seriál. Úplně mě sice nepohltil, ale i tak se na něj ráda dívám. Je zajímavé sledovat, jací ucha tam jsou někteří, tehdy neznámí, herci. Například McAvoy, který tam měl opravdu malou roličku. Ale musím říct, že z některých částí mě až mrazilo. Byla to jiná doba, hodně smutná část historie a když se na to člověk dívá, tak nejde nepřemýšlet kolik vojáků a civilistů zbytečně zařvalo a je jedno, jaké národnosti byli.

Černá listina (2013) (seriál)

Musím říct, že první díl mě nenadchnul. Trochu jsem se nudila, ale naštěstí dávám seriálům šanci tak 3 až 4 díl. Další díly byli už zábavnější, zajímavější případy. Mám ráda krimi seriáli, kde se kromě případu každého dílu řeší i zápletka celé série, což tady je. Občas se u něčeho chytnu za hlavu. Hlavní ženská postava mi připomíná Lucy Lawless, takže mi je sympatická :-). Na 5 hvězdiček to není, ale baví mě to víc, než Temný případ, kterému jsem také dal 4. Takže kdyby to šlo, tak dám 4,5. Ke konci 1. série zvyšuji své hodnocení. Nyní mě ten seriál opravdu upoutal.

Sedmý syn (2014)

Jsem trochu zklamaná, čekala jsem od toho víc. Trochu mi to připomínalo Jeníčka a Mařenku, ale takový hodně slabý odvárek. Snažili se o vtip, ale to se jim tam taky moc nedařilo. A co mě nejvíc zklamalo byl konec. Čekala jsem, že s tím šutrem na krku převede trochu větší čóro, než že jenom propíchne klackem dvě čarodějnice.

Penelope (2006)

První zpracování, které jsem viděla a naprosto skvělý. Úžasný McAvoy, úžasná Ricci. Vtipně natočený. V části kdy Edward Vaderman mluví s novinářem v autě a za oknem si představuje Penelope, se pokaždé šíleně leknu. :-) A to vím, co mě čeká :-)

Gnomeo & Julie (2011)

Viděla jsem hodně zpracování Romea a Julie a tohle je druhý nejlepší hned po zpracování s Leonardem Di C. Trochu nerozumím tomu nízkého hodnocení. Tenhle animák by měl být rozhodně v červených barvách. Musím přiznat, že jsem se nasmála víc než například u Velké šestky.

Báječný svět shopaholiků (2009)

Film, který jsem si pustila několikrát, takže jasných 5 hvězdiček. Je to zábavný, někdy i na nervy, ale kupodivu mi to nevadilo.

Podivné dědictví (1972)

Na tuhle westernovou komedii mě naočkoval otec když mi bylo 10 a od té doby mě nepřestala bavit. A to westerny moc nemusím. Až příjde čas, tak tenhle film zkusím vnutit i mým dětem. :)

S láskou, Rosie (2014)

Kdyby mi to někdo odvyprávěl, tak si myslím, že je to o ničem. Takový jednoduchý děj jako třeba u Chlapectví, který mě mimochodem vůbec nebavil. Ale tenhle film byl dobře natočený, byl vtipný a to si nemyslím, že to téma bylo kdovíjak k popukání. Oceňuji , že narozené miminko nevypadalo jako půlroční kojenec :) Trochu mi vadilo opakování " on s ní nemůže být, ona s ním nemůže být" ale to k tomu asi patřilo.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Přesně ten typ seriálu, na který by mě ani nenapadlo se koukat, kdybych nezahlídla v televizi jeden díl. Jeden díl mi stačil k tomu abych se na tomhle seriálu stala závislá. Hrozně vtipný, někdy i dojemný. Jediný co mě mrzí je, že konec nechali otevřený. Na díl se podívám klidně i podruhý, když zrovna běží v telce.

Bulšit (2001)

Opravdu bulšit. Dělat si srandu z hororů, to je aji většinou vtipný, ale dělat si srandu z romanťáků, tak to je spíš trapný.