Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dobrodružný
  • Sci-Fi

plakát

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Všechny krávoviny bych tomu byl možná schopen odpustit, ale že v pohádce o hvězdách budou zmiňovat čas ve světelných rocích (jednotka délky), to je na pár facek.

Horizont události (1997)

Hodně divné vyvražďovací sci-fi. Vizuál pěkný, ale to je vše.

plakát

Misfits: Zmetci (2009) (TV seriál)

Konečně nějací ujetí antihrdinové. Titulky na HBO GO, kde je cockney slang převáděn do moravských výrazů, tomu dávají další rozměr a zvyšují vtipnost.

plakát

Outsider - Dark Uncle (2020) (epizoda)

Čímdál lepší! Konečně pořádně zfilmovaný King. Snad to další díly nezazdí.

plakát

Outsider - Fish in a Barrel (2020) (epizoda)

Skvěle natočeno, naprosto dokonalá hudba, z té fakt mrazí. @klukluka: Krimi? King? A co takhle dát si detektivku od Tolkiena? ;-)

plakát

Zádrhel (2015) (TV seriál)

Jen první série.

plakát

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Bez jediné originální myšlenky. Bez hlubšího smyslu. Jen šílené množství efektů. Efekt na efekt a nic z toho. Scamander se neustále tváří jako totální mentál. Jedna hvězda za celkem slušnou práci CGI.

plakát

Zaklínač (2019) (TV seriál)

Nechápu, proč tak rozmrdali časové roviny. Kdo Zaklínače zná z originálu, chytne se, ale lituju každého, kdo to zkouší zhlídnou bez předběžných znalostí dějové (byť upravené) linky.

plakát

Polibek pod jehličím (2017) (TV film) odpad!

Tak amatérské výkony před kamerou se hned tak nevidí. Chvílemi jsem myslel, že je to parodie. Není. Vlastně je, ale nechtěná.

Víla (2011)

Jsou tam trapné chvilky, ale také spousta originálních a místy až dadaistických nápadů. Nenudil jsem se.