honzic

Česko

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53
    • 21.1.2019  01:47

Efekty se moc nepovedly, ale film má něco do sebe i přes totálně překombinovaný děj. Hodnocení: 60 %

• 20.1.2019  21:38

Solidní filmařina i scénář trochu kazí velmi protažená stopáž s dlouhými nudnými pasážemi. Hodnocení: 65 %

• 17.1.2019  22:55
    V domě (2016)

Pro mne podprůměrný film, čekal jsem od něj více, ale herecky mne to vůbec nevzalo a celé se to vleče a pak klasické téma stokrát ohrané o někom v domku po tragédii, už takové filmy nechci vidět. Hodnocení: 40 %

• 14.1.2019  02:45

Bohužel hororové to nebylo skoro vůbec, normální sekárna na základě pravdivé události jen velmi céčkově ztvárněná. Nuda od začátku do konce, zbytečný film. Hodnocení: 25 %

• 14.1.2019  02:44

Nudný film bez nápadu jen s pár pěknými chvílemi, jinak herecké výkony velmi slabé, Rush hrála spíše jako kompars. Hodnocení: 30 %

• 13.1.2019  01:36
    Tvář vody (2017)

Celkem dobré dílo, potěší zajímavý příběh, který není úplně ohraný a i netradičně ztvárněné pojetí obrazy. Hodnocení: 75 %

• 13.1.2019  01:31
    Kmotr (1972)

Kultovní film, dobrá režie, kamera, scénář i herecké výkony, žel přesto nemohu napsat, že by mne nějak příliš uchvátil. Hodnocení: 80 %

• 7.1.2019  21:59
    Případ pro malíře (TV film) (2016)

Tento díl se nepovedl, dle mne nejhorší v sérii, zmatenější scénář s plno nelogičnostmi. Hodnocení: 40 %

• 7.1.2019  21:58
    Případ pro rybáře (TV film) (2013)

Tento díl nepatří k těm nejlepším, ale zase na druhou stranu je koukatelný a člověk se vysloveně nenudí. Hodnocení: 55 %

• 7.1.2019  21:57

Netradiční film, který nepatří ke klasické české neoriginalitě a nepovedenému vykrádání starých věcí. Potěšilo mne, že tu nebyl kladen důraz na špičkové herce a právě to, že se tu objevují ti méně výrazní se pozitivně projevuje v uvěřitelnosti příběhu. Na druhou stranu je děj velmi nudný a spíše nutí člověka k zamyšlení než aby ho nějak bavil, komedie to není rozhodně. Hodnocení: 55 %

• 6.1.2019  22:24
    Einstein geniální (TV film) (2015)

Poměrně poučný dokument, i když francouzsky trochu nedoladěný. Hodnocení: 65 %

• 6.1.2019  02:39

Poměrně hezká pohádka, která je spíše trochu příběhem, ale ničím výrazně nevyniká ani nezaniká. Hodnocení: 55 %

• 6.1.2019  02:38

Bohužel film nese nepříjemnou nevyváženost děje, reality a příběhu jako takového, má silné stránky na některých záběrech a částech, ale jako celek to působí velmi rozpačitě a zmateně, scénář se nepovedl, ač na něm pracoval Hubač a ani režie není to pravé. Herecké výkony jsou velmi nevyrovnané, Paunhofová se sice snaží, ale tato role ji nesedla, trochu mi to připomíná Requiem pro panenku 2, typicky Renčovsky vyhraněné scény s nudnými pasážemi, kdy se nic zajímavého neděje. Je to velká škoda, neb potenciál by tu byl. Hodnocení: 45 %

• 3.1.2019  18:58
    Titanic (1943)

Celkem nudný a ne moc věrohodný film ve stylu filmů propagandy. Hodnocení: 40 %

• 1.1.2019  09:04

Hezký vánoční film, který měl děj i spád a celkem dobrou kameru i kostýmy. Sice herecky nevynikal ani ničím moc nepřekvapil, ale měl určitou poetiku. Trochu mi připomněl příběhy dětí z 80. let, i když v trochu komerčnějším rámci než dříve. Např. Létající Čestmír apod. Hodnocení: 60 %

• 31.12.2018  00:20
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Celkem pěkná a odpočinková pohádka, sice hlavní hrdinové nejsou úplní krasavci, ale o to tu nejde. Jde o příběh, který je jasný a přímočarý a nemá žádné nesmyslné taškařice okolo, takže se dá na to dobře koukat, i když vykrádá staré pohádky jako třeba S čerty nejsou žerty a tak. Hodnocení: 60 %

• 30.12.2018  18:43
    Magion (TV pořad) (1984)

Magion byl plný příjemných pohádek a Jančařík s Rosákem byl nezapomenutelný. Hodnocení: 65 %

• 30.12.2018  18:42
    Vega (TV pořad) (1987)

Pěkné příběhy a příjemní moderátoři Hložek s Hrzalem, každé úterý jsme se na to těšili. Hodnocení: 60 %

• 29.12.2018  22:48
    O komtesce a zbojníkovi (TV film) (1988)

Pár hezkých výstupů nenahradí poměrně nudnou pohádku s cimbálovou muzikou. Hodnocení: 40 %

• 27.12.2018  17:29

Tato slovenská pohádka je celkem povedená, sice herecké výkony nebyly nic moc, ale celkem jednoduchý okopírovaný scénář zabral (král Svarogovo jako Saruman, baba Jaga jak z Mrazíka, Vikan jak černý kníže ze Statečného kováře, skály jak z Třetího prince, vesnice v zimě jak z Mrazíka atd.], ale proč neokopírovat to úspěšné z jiných pohádek, když to zabírá. Bohužel zase poměrně nesympatičtí hlavní herci, kteří ani moc herci nejsou. Potěšila však celkem nenásilná hudba a celkově jednoduchý a přímočarý stokrát známý příběh typický pro většinu pohádek. Proč to ale měnit, když to zabírá? České experimenty ve stylu Žita v Zelenkově režii opravdu nezabírají. Návrat k osvědčené klasice je určitě lepší. Tak snad příští Vánoce nebude zase další průšvih. Tady sice musím přiznat, že originalita byla skoro nulová, zato však se na to dalo koukat až do konce a stopáž byla příjemnější než jak žvýkačka natahovaný Zelenkův brak. Hodnocení: 60 %

• 26.12.2018  21:03

Celkem hezká pohádka, jež má mouchy, ale je celkem koukatelná. Hodnocení: 65 %

• 26.12.2018  21:01

Celkem zdařilá pohádka, i když už trochu slabší než první díl. Hodnocení: 60 %

• 26.12.2018  20:58
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Velmi slabá pohádka, dialogy tupé, scénář nepovedený, hudba celkem příšerná a celkově je celá pohádka zbytečně dlouhá a nudná, navíc slabé herecké výkony nepotěší. Hlavní role byly úplný omyl, nezkušenost těch dvou byla hrozně znát a ty rádoby muzikálové popěvky se tam vůbec nehodily. Buď to má být zpívaná pohádka celá nebo klasika bez zpívání, ale ne takový hybrid, kde ani jedno není pořádné. Co mne potěšilo byly kvalitní kostýmy, pěkné efekty nebo kvalitní obraz, ale to už je s dnešními možnostmi a technikou víceméně standard a nedá se považovat za něco převratného. Navíc nesympatičnost hlavního hrdiny byla tak velká, že jsem si přál,aby ho ten Kříž popravil a nemusel jsem ty jeho tupé řeči poslouchat. Denis postrach pohádek, doufám, že už ho v žádné všemi koncesionáři dotované pohádce neuvidím. Nejvíce zamrzí, co to stálo peněz a co se zbytečně vyhodilo. Hodnocení: 25 %

• 26.12.2018  16:13

Celkem humorné, i když i smutné. Hodnocení: 60 %

• 26.12.2018  16:10

Humorná a poučná příhoda. Hodnocení: 60 %

• 26.12.2018  16:09

Štědrovečerní romance, škoda toho závěru, Šafránková je tu ještě opravdu hezká žena. Hodnocení: 60 %

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53