honzic

Česko

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45
    • 9.4.2017  02:15

Průměrný béčkový horor se zajímavými efekty, nápady a triky, který kazí velmi špatné výkony většiny herců. Navíc děj je místy velmi nudný a pár strašidelných chvil opravdu z toho super horor neudělá. Hodnocení: 45 %

• 29.3.2017  01:04

Pár dobrých scén, jinak nedoladěný nízkorozpočtový thriller, spíše než horor. Hodnocení: 40 %

• 13.3.2017  22:06
    Ikarie XB 1 (1963)

Trochu naivní, leč svým způsobem průkopnický film s kvalitními dialogy a některými hereckými výkony. Žel děj a scénář je až příliš překombinovaný a působí nevěryhodně. Hodnocení: 60 %

• 10.3.2017  23:05
    Běženky a kapři (TV film) (2016)

Ten film vypadal, jak kdyby ho natočil nějaký pasák z bordelu na domácí kameru a zaměstnankyně udělal herečkami a gorily od vchodu herci, triky i záběry tomu odpovídají, herecké výkony taky. Sice kamera kvalitní, ale střih je strašný a záběry taky a umělý žralok v hlíně nebo oranžová krev a umělé nohy jak od figury ze stojanu v Tescu, opravdu nemusím. Hodnocení: 5 % (jen díky jedné pěkné roštěnce).

• 16.2.2017  01:20
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Spíše to byl totální chaos a kabaret skečů nepovedených a kostýmů z bordelu, kde sice zaujala zajímavá kamera, ale to už bylo vše, co zaujalo a spíše než o pohádku se jedná o nepovedenou parodii na pohádky. Hodnocení: 10 % za kameru

• 23.1.2017  21:31
    Krok za krokem (TV seriál) (1991)

Podle mne velmi povedený rodinný sitcom, jeden z nejlepších mého dětství, který pobaví, zejména pěkné holky potěší a jednoduchý humor. Je fakt, že herci občas přehrávají, ale to se dá i přetrpět. Hodnocení: 70 %

• 23.1.2017  21:29
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Na Step by step to nemá, ale mezi sitcomy je to rozhodně lepší nadprůměr a herci se opravdu povedli, zejména Sheldon je skvělý. Hodnocení: 75 %

• 2.1.2017  23:09

Celkově mne film tak nezaujal, ale je to dobrá komedie, perfektní role Donutila, skvělé hlášky, jež sice nemají na knihu, ale rozhodně neunudí. Český nadprůměr ještě poměrně dobrých porevolučních filmů, kterým ty současné bohužel nesahají ani po kotníky. Hodnocení: 65 %

• 2.1.2017  22:58
    Kontakt (1997)

Opravdu kvalitní film, jak scénář, tak režie, slušná hudba, dobré herecké výkony. Zamrzí jen patetické a americké přehnané části, ale to už je u amerických filmů klasika. Triky jsou na dnešek dosti nedokonalé poplatné době vzniku filmu. Hodnocení: 75 %

• 31.12.2016  18:35

Klasická pohádka, která potěší jednoduchou výpravou a lehkým humorem. Nejedná se o flimařský skvost, ale herecké výkony má dobré. Hodnocení:60 %

• 26.12.2016  21:57
    Zázračný nos (TV film) (2016)

Průměrná pohádka, která mohla být klidně reklamou na voňavky a kosmetiku. Bohužel příběh a postavy byly velmi škatulkovité a umělé, což mne dosti zklamalo. Čekal jsem mnohem větší rozvoj postav a větší napětí, zápletku a rozuzlení., než toto. Hodnocení: 40 %

• 12.12.2016  12:12
    Vánoční Kameňák (2015)

Zlatý Troška, toto je ukázka totálního debaklu české kinematografie, humorné zde není vůbec nic, herecké výkony jsou horší než v nekonečných seriálech a hůře ztracený čas než koukáním na toto ani není. Totální odpad: 0 %

• 24.11.2016  10:54
    Velký klid (1968)

Kvalitní italský western, který překvapí hlavně pro hlavního hrdinu špatným koncem. Na druhou stranu víc vypovídá reálnějšímu konci. Potěší kvalitní herec Klaus Kinski a pěkná kamera i hudba. Hodnocení: 75 %

• 19.8.2016  00:38
    Fantomas (1964)

Filmová klasika s prima hudbou, scénářem (ač trochu bez logiky) a hlavně skvělými hereckými výkony a dabingem. Hodnocení: 80 %.

• 23.7.2016  01:06

Spíše slabší film, horor, kde jsem se však nijak nebál. Hodnocení: 40 %

• 20.7.2016  04:29

Zajímavý scénář, bohužel Bullock mi tam prostě nesedí. Přesto netradiční krimi. Hodnocení: 65 %.

• 10.4.2016  22:48

Trojan a Macháček bývaly ve filmu sázka na jistotu, dnes už to ale neplatí, tento film má něco do sebe. Hodnocení: 55 %

• 10.4.2016  22:47
    Král Ubu (1996)

Zajímavý film hlavně po stránce výrazové a kamerové. Hodnocení: 60 %

• 16.3.2016  00:48

Celkem zajímavý scénář, dobrá hudba, k zamyšlení. Ničím extra nevyniká, ale patří k těm lepším filmům z vietnamské války. Hodnocení: 75 %

• 16.3.2016  00:33
    Philadelphia (1993)

Scénář mne tolik nenadchnul, ale herecký výkon Hankse je opravdu brilantní a pokud jde o celkový soud, tak to se taky dobře koukalo, žel část filmu byla docela nuda a kamera, zvuk mne nijak nevzali a hudba je známá, ale zase mi tolik nepřilezla k srdci. Hodnocení: 80 %

• 6.3.2016  13:12
    Vendeta (2011)

Herecký výkon Vetchého překonává všechny o jednu třídu, jinak dobrá kamera a zvuk. Ostatní ovšem nebylo nic moc. Hodnocení: 60 %

• 4.3.2016  23:08

Nebylo to špatný, i když kvality 1 ani 2 to nedosahuje. Honička už chvílemi nudí. Hodnocení: 60

• 4.3.2016  02:26
    Vejška (2014)

Film navazující na gympl s odrostlým Mádlem a Vorlem, který je už méně efektní a méně humorný. Hodnocení: 45 %

• 4.3.2016  02:25
    Gympl (2007)

Film s Mádlem a Sokolem, který nahradil Kotka. Každopádně je celkem koukatelný a místy má i humor. Žádný zázrak to však není, hodně věcí je dopředu vypočítaných a dělaných na efekt. Hodnocení: 45 %

• 19.2.2016  00:40

Na svou dobu úchvatné dílo, na které se dá koukat i dnes a ani nevadí, že jde jen o podkresově ozvučený jinak němý film. Hodnocení: 75 %

• 17.2.2016  00:51

Poměrně nudné ohlédnutí na jednu z nejslavnějších českých hereček. Hodnocení: 65 %

• 12.2.2016  00:01

Zajímavý film, který se snaží o naturalistické vylíčení násilí, ovšem potoky krve nejsou vždy to pravé, jak nabudit správnou atmosféru. Na horor tam chybí strach, člověku je jednoho, kdo tam koho zabije a požere a nic to v něm nevzbudí. Hodnocení: 50 %

• 7.2.2016  03:12
    Ptačí chřipka (TV film) (2008)

Pár hezkých efektů, jinak totální nelogická blbost, která není ani scifi, ani horor, ani nic jiného než nepovedený film. Hodnocení: 25 %

• 7.2.2016  01:17

Podprůměrné krimi nezachrání ani pár hezčích holek a ani nemožní detektivové. Hodnocení: 35 %

• 6.2.2016  23:51
    Píseční žraloci (TV film) (2011)

Šílená grafika, šílený děj, herci, totální nelogičnosti, nulové napětí, jen jsem si přál, aby ty žraloci všechny ty nemožné herce sežraly a byl konec. Hodnocení: 5 %

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45