Light & Magic (2022) (seriál)

Po zhlédnutí tohohle dokumentární seriálu si nejsem jistý jestli seriál nebyl dělaný jenom digitálně bez herců.  😀   Jako dokumentární seriál je dělaný fakt dobře, krásně to ukazuje že ILM se povedlo ve filmu udělat revoluci víc než jednou a že bez toho studia by i jiné věci ve světě vypadali asi jinak a nebo by neexistovali.

Rychlá rota (2022)

Tvůrci se snad snažili dát poctu všem druhům animáků a animace co na západě udělali.

8bitové Vánoce (2021)

Jak Barney od Teda se naučil vyprávět. Dcero budu ti vyprávět jak jsem dostal Nintendo který jsem vlastně ani nedostal, ale musel jsem si na něj vydělat.

Enola Holmesová (2020)

Bourání čtvrté stěny zbytečný, z filmu jsem měl pocit že mám začít menstruovat, Cevill byl ok, ale málo prostoru, prostě to nebylo o něm. Matka vlastně zmizela tak nějak bez důvodně.

Terminátor: Temný osud (2019)

musím dát 5 hvězdiček už jenom protože film si nezaslouží 67% je rozhodně o hodně lepší než genisys který má 64%

Jumanji: Další level (2019)

Kdyby byl 4. díl a vrátilo by se to zas že by se Jumanji projevovalo v "našem"světě tak by to bylo rozhodně lepší než tenhle film.

Silicon Valley - Exit Event (2019) (epizoda)

Škoda že do posledního dílu nedalo i TJ Millera, ale žalobce super lépe to snad uzavřít nešlo. Mohly třeba alespoň naznačit že by Richard měl něco s Monicou

Proč? 13x proto - Série 3 (2019) (série)

ze třetí série by šel udělat dobrej 90 minutovej film, ale tohle je jenom natahovaná kaše.