hansel97

okres Cheb
ČSFD / Markething

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 30.4.2020  14:32
    The Circle Brazílie (TV pořad) (2020)

Verze, která je o poznání lepší než americká, a to čistě z herních důvodů. Cast je podobně sympatický, ale hraje strategicky a nevylučují se tu jen nově příchozí tak, aby se udrželo jádro o.g. players.

• 29.3.2020  21:48
    Na pohodu (TV seriál) (2020)

Britcom ve své nejlepší formě. Odvážné, originální a s dobrým obsazením. Trochu to zápasí s tím se posunout k bytí "něčím víc", ale pokud bude seriál obnoven určitě svůj hlas snadno najde. 80%

• 29.3.2020  21:46
    Bistro Ramen (2018)

Sliny se vám z toho sběhnou snadno a filmařsky je to skvěle zvládnutá záležitost, ale v jádru je to omílaný příběh zaobalený pod kulinářskou zástěru. Stačilo dochutit... 60%

• 29.3.2020  21:44
    Pán tygrů (TV seriál) (2020)

Možná víc reality show, než dokument. Ale who cares, tohle je prostě skvěle udělaná záležitost hodna binge watch. Neuvěřitelně ujeté a tak trošku Výměna manželek na druhou. 85%

• 11.2.2020  16:53
    Past (TV film) (2020)

TV film, který by se kvalitou zpracování v pohodě hodil i na plátna a strčil by do kapes jiné historické kousky, které v ČR na plátna jdou. Od výpravy přes většinu výkonů, a to hlavně famózní Zuzany Stivínové a malého Adama Vojtka. Na televizní tvorbu skutečně nadprůměr. 75%

• 5.1.2020  11:09
    Foodie Love (TV seriál) (2019)

Seriál láká premisou vztahovky ala Before Sunrise, ale ve finále se neděje. Nesympatické postavy, zmatené vyprávění a nikam se neubírající děj. Zklamání. 45%

• 5.1.2020  11:03
    Klaus (2019)

Okamžitá vánoční klasika plná srdečnosti, humoru a hlavně zcela originálního vizuálu, který nejde co nejrealističtější cestou. A to už se v současné době u animáků nevidí. 85%

• 5.1.2020  10:56
    Trhlina (2019)

Režisérsky nezvládnutý horor, který má potenciál, ovšem není schopen vybudovat skutečně mysteriózní atmosféry či lépe pracovat s postavami, aby na nich divákovi záleželo. 40%

• 5.1.2020  10:55
    Vlastníci (2019)

Film, který sice je neskutečně zábavnou konverzačkou se skvělými výkony, ale není schopen být i chytrou konverzačkou. Přes veškerou vtipnost až zbytečně lpí na karikaturách a opírá se nemile o rasistické a homofobní vtipy, které nejsou tak vyvážené jako například v MOSTU! 70%

• 5.1.2020  10:44

Scenáristická tragédie soustředěná jen a pouze na akci, barevnost a výbuchy. Bay mi vědět, že tohle prostě film nedělá a bez propracovaného děje a postav nepomůže ani hvězdné obsazení. 40%

• 5.1.2020  10:39
    Na mušce - Série 1 (série) (2018)

Ženská a svěží ozvěna na typicky pánský žánr, kterou vedou famózní výkony psychopatky Jodie Comer a jí posedlou Sandrou Oh. Skvělý mix a vyvážení žánrů tvořící zábavnou jednohubku na denní bingewatch. 80%

• 5.1.2020  10:36
    Criminal: Francie (TV seriál) (2019)

Francouzská verze zajisté obstojí před to španělskou, ovšem na zbylé dvě zdaleka nemá. Snad nejnudnější tým vyšetřovatelů tu doplňují zajímavé případy, jejichž vyústění je však vždy nudné a bez klimaxu, což znamená průměr. 60%

• 25.12.2019  15:10

Kramer vs. Kramer 21. století s geniálními výkony Adama Drivera a Scarlett Johansson. Emocionálně nabitá bomba a pořádný "gut punch" pro každého. Za mě jediná výtka je zbytečné vložení příběhu do herecké rodiny, přitom by stejně či mnohem lépe fungoval v realističtějším pojetí. 95%

• 25.12.2019  15:05

Na vánoční Netflix komedii slušné a méně kýčovité než jiné jejich tituly. Moc tu nefunguje povídkový styl Love, Actually a snaha provazovat příběhy, a to hlavně kvůli jejich nevyrovnanosti. 50%

• 25.12.2019  15:01

Od dua Falcone/McCarthy zatím ten nejlepší námět ve srovnání s fekální Tammy a příliš vulgární The Boss. Vtipy bohužel stále nejsou dost propracované a nad vodou to drží jen herci. Příliš nudný průměr. 40%

• 25.12.2019  14:56
    Koruna - Série 3 (série) (2019)

Třetí série nepoznamenaná absencí Claire Foy díky nastupujícím hereckým esům. Skvělé tematické volby epizod a scenáristicky geniálně zvládnutý přesun rodiny do moderní doby. Objevem série je pro mě Josh O'Connor a jeho neskutečně sympatický Charles. 90%

• 14.12.2019  12:23

Za mě nejhorší díl, kdy už natahovanému příběhu fakt dochází dech a co mu rozhodně nepomáhá je, že tu jsou ze všech dílů nejméně zajímavé a zapamatovatelné písničky. Fakt nic moc. 35%

• 13.12.2019  23:49
    Muzikál ze střední 2 (TV film) (2007)

Vlastně lepší než první díl (i přes místní hodnocení). Příběhově je to tak na stejné úrovni, ovšem mnohem vypilovanější jsou písničky i čísla a celkově tomu pomáhá větší využití Ashley Tisdale jako Sharpay. 50%

• 13.12.2019  23:39
    Muzikál ze střední (TV film) (2006)

Dětská nostalgie mi tu nedovoluje takovou přísnost, je to prostě fajn teenagerská jednohubka, které se dá vytknout leccos od scénáře přes herecké výkony, ale nedají se jí upřít obstojné songy a choreografie. 40%

• 9.12.2019  11:45

Odpad odpadů, přestože jsou netflixovské vánoční filmy svým vlastním žánrem, je tohle spolu s 2. dílem jeho naprosté dno. Tristní scénář a dialogy, výkony a vizuální efekty. Zbývá jen kýčovitá atmosféra a palčivě neuvěřitelná Rose McIver. 0%

• 9.12.2019  11:43
    Vrahoun přiznavač (TV seriál) (2019)

Ani na xtý pokus se druhý Making a Murderer nekoná. Zajímavý případ, zbytečně roztažený do více dílů, u kterého lze ocenit jen rozsáhlou rešerši tvůrců. 55%

• 9.12.2019  11:39
    Tiffany Haddish: Black Mitzvah (TV pořad) (2019)

Pro fanoušky Tiffany Haddish vhodné, ale průměrné. Ukřičenost a vulgarity tu totiž po vzoru Amy Schumer bohužel dost přebíjí propracované a vypointované vtipy, což je škoda. 50%

• 4.12.2019  23:48
    Podvod na spotřebitele (TV seriál) (2019)

V mnohém lepší než "bratříček" Rotten, protože kupodivu je v mnoha ohledech původ věcí zajímavější, než jídla. Odhalují se tu mnohem nekalejší praktiky, ale stále to dost tápe a má kolísavé tendence díl od dílů. 60%

• 3.12.2019  22:26

Životopisná komedie volící více raunchy a originální cestu, jenž svému jmenovníkovi stále vzdává poctu, a to hlavně výkonem Eddieho Murphyho v epickém návratu. 75%

• 3.12.2019  09:23

Fajn sitcom, kterému jen bohužel trvá dost ustanovit tón a postavy schované pod vánoční atmosférou. Táhnou to komicky vytříbenější herci jako Elizabeth Ho a kupodivu Dennis Quaid, ale z vod podprůměrnosti se to dostává jen ztěžka. 50%

• 3.12.2019  09:12

Z vánočních filmů od Netflixu zatím asi ten nejlepší. Nic objevného a nějak povedeného, ale kupodivu poměrně funkční scenáristicky, pokud ve vánočním duchu odpustíte neoriginální zápletku. Vlastně trošku vtipné. 50%

• 1.12.2019  00:44
    Dolly Parton: Hra na city (TV seriál) (2019)

Z písní Dolly Parton se dalo bez debat vykřesat více inspirace než mdlé love stories s podprůměrným scénářem a průměrnými výkony od dobrého obsazení (haló Melissa Leo?). 45%

• 30.11.2019  15:19
    Irčan (2019)

Můžu ten film uznávat, jak chci, ale za 3,5 hodiny tomu opravdu nejsem schopný dát pět hvězdiček. Přepálená stopáž, při které nemám pocit, že by se neobešla bez vystřižené hodiny. De Niro a Pesci jsou vskutku geniální, ale scenáristicky mi to až do poslední půl hodiny tak geniální nepřijde. 85%

• 30.11.2019  15:16

Vlastně fajn série, která hodně strká do kapsy tu třetí díky přidání Mayim Balik, ale pořád to pro mě je lehce nadprůměrný sitcom, kterému něco shází k dokonalosti a už ve čtvrté sérii mu evidentně dochází dech. 80%

• 25.11.2019  00:22

Nevyvážené, ale ne tak špatné. Začátek je fakt brutálně nudný a průměrný, zachraňuje to konec a pěkně vykreslený vztah dvou bratrů, ale vlastně z toho filmu má člověk jen pocit promarněného potenciálu a silného obsazení, které moc nemá co hrát. 45%

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34