• Krátkometrážní

Dívka (2018)

Pro mě (nejméně pánský) výkon roku 2018 od Victora Polstera, ze kterého ve filmu fakt nešlo spustit oči. Komorní a hodně realistický trans příběh oproti těm, které nám například doposud servíroval Hollywood. Poslední scény jsou opravdu silným zážitkem. 85%

Grégory (2019) (seriál)

Nedostatečně zajímavý příběh, který skutečně nemá na to udělat ze sebe pětidílný zajímavý true crime seriál a sedla by mu spíše filmová stopáž. Průměrné provedení. 45%

Ve vysoké trávě (2019)

Docela dobrý nápad, který je však průměrně zpracovaný a mimo streaming by byl naprostým propadákem. Objevem je tu pro mě kanadská herečka Laysla de Oliveira, která je fakt jedním z mála důvodu se na film podívat. 50%

Synův stín (2019) (TV film)

TV film každý coulem, který se svou kategorii ani nesnaží předčit. Laciný thriller se špatnými výkony (Eric Osborne je celkem fajn) a scénářem. 35%

Najednou jsme rodina (2018)

Feel-good komedie, která se vyzněním nejvíce blíží osmdesátkovým rodinným klasikám. Umí hrát nevyděračsky na city a je si jistá v kramflecích. 70%

Poslední léto (2019) odpad!

Opravdu průser na romantický žánr, kde Netflix jinak válí. Nudná a nezajímavá skládačka teenage příběhů podtržená špatnými výkony. 20%

Vládci chaosu (2018)

Film je vlastně stejně pozérský jako jeho hlavní aktér. Snaží se být "šokující a raw" ale umí jen ukazovat nechutnosti neinovativním způsobem. Spor hlavní hrdinů pak až na finále působí spíše komicky. 55%

Nenevěra (2018) (seriál)

Od britcomu s Toni Collette v hlavní roli by člověk čekal více. Dostavilo se ale nemastné neslané nic, na kterém je pouze patrné, o jak promarněný potenciál se jedná. 50%

Úniková hra (2019)

Řemeslně zvládnutý horor, který až moc jede ve stopách Saw a nedokáže přijít s ničím novým. Škoda, že postavy nejsou propracovanější a lépe zahrané. 50%