• Krátkometrážní

Sorry for Your Loss (2018) (seriál)

Melancholická, v depkách se topící artovina, která je ale fakt nesnesitelně nudná. Postavy jsou možná pochopitelné vzhledem k jejich zármutku, ale žádná z nich není nějak sympatická. Slzavé údolí na entou.

Velvet Buzzsaw (2019)

Originální je tak jediné, co se o filmu dá říct. To však nenahradí nudnou vyvražďovačku ve stylu Final Destination s uměním. Herecké obsazení je skvělé, ale i přes jejich výkony je to neuvěřitelně prázdný film, ve kterém se člověk nedokáže do žádné z postav (asi i záměrně) vcítit a tudíž je následně ani litovat.

Stepfordské paničky (2004)

Nevtipná a nenapínavá věc, která tak nefunguje ani v jednom ze svých žánrů. Předvídatelný výplach, který je buď nudný nebo wtf ve špatném slova smyslu. Skvělé obsazení přichází vniveč.

LEGO® příběh 2 (2019)

Trochu mi trvalo, než se to ve mě rozložilo a po dvou dnech snižuji hodnocení na tři hvězdičky. Má to slušný příběh, který je ale odhalen až na konci, jinak se to tříští dějově a dětský divák musí být strašně zmaten. Asi se na tom podepsalo, že jsem film viděl v češtině a neužil si hlasy herců.

Podfukáři 2 (2016)

Mdlá šablona jedničky, která sama o sobě nebyla nic úžasného. Dokonce tak mdlá, že nad výměnou jediné ženy, Ilsy Fisher za Lizzy Caplan, se scénář téměř nepozastaví. Pár dobrých scén, jinak ale dosti slabé co se týče efektu překvapení. Slabá gangsterka s "magií."

Vražedný bestseller (2016) (TV film) odpad!

Mohl to být v pohodě béčkový námět, kterému totálně podkopává nohy tragické zpracování. Je evidentní, že to vzniklo během pár dnů od scénáře po natáčení. Ze scény na scénu se občas nelogicky skáče a vynechávají se logické spojky děje. Tragické výkony, špatná kamera, a to i na TV film.

Krásný kluk (2018)

Pomalé filmy mají své kouzlo a dokáži si diváka získat a udržet i dvě hodiny skrze svou pomalost povolující propracovanost postav. Ovšem tohle není jen pomalé, ale hlavně i utahané. Daná situace je asi vykreslená velmi pravdivě, ale není dobře vykreslena pro filmová plátna, tak aby diváka nepřestala bavit, tak aby více rozuměl Nicovy. Carell i Chalamet hrajou výborně, ale scénář a nadbytečné dvě hodiny stopáže nezachrání.

Ruská panenka (2019) (seriál)

Seriál, který sám dojíždí na svou repetitivnost, tudíž omrzí prakticky po prvním díle. Moc tomu nepomáhá, že Natasha Lyonne hraje prakticky Nicky z Orange Is The New Black a nenašla si pro roli Nadiy alespoň trochu diferenciovanou polohu. Vlastně svým způsobem vtipné, ale k dokoukání mě to neláká.

Taková moderní rodinka - Série 6 (2014) (série)

První slabší série, kde se většina dílů blíží k průměru a zachraňují to jen výjimečně díly, které jsou zase naopak až geniálně komedické. (nejlepší epizoda - Connection Lost)

FYRE: Největší večírek, co nikdy nebyl (2019)

Zajímavý příběh, jenž šlo podat lépe. Tak trochu zbytečně nutí reflektovat současnou společnost nad sebou, hlavně co se týče sociálních sítí, což dělá snad každý dokument a médium v dnešní době. Asi by lépe fungovalo se soustředit na případ samotný, ale jo funguje to.