SpaceOdyseus

Jan Hejda

Velká Británie

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45
    • 15.1.2019  10:30

Nikdy bych necekal, ze s takovymi tezkymi vahami pred kamerou se budu do filmu dostavat tak dlouho. Rozvlacne vypraveny pribeh me opravdu nevzal, opravdu zajimave to zacalo byt az v tretim aktu. Do te doby celkem nuda s fajn westernovou atmosferou.

• 13.1.2019  11:26

Paradni charakterova studie, kde se skoro az na pozadi a mimochodem dobiva vesmir. Za kameru a zvuk, doufam, posbiraji ceny. Do me topky se to ale nedostane, ja bych si pral vic kosmu. Sekvence na mesici v me topce ale bude urcite!

• 13.1.2019  11:23

No teda, sledovat moclanske porno. Jako jo, byla to docela prdel. Ale priste bych uz konecne prosil science fiction a mene zachodoveho humoru.

• 12.1.2019  18:43

"Lízo ne, máš moc slabý ruce!" Hahaha

• 11.1.2019  19:36

Jeden z nejlepsich dilu, urcite patri do zlateho fondu, nahlaskovany, plny skvelych situaci, proste klasika.

• 11.1.2019  10:32
    Bird Box (2018)

Budu porovnavat s Tichym mistem. Prece jen premisa si o to vylozene rika a Tiche misto jsem videl vcera. Nic naplat Bird Box tu prohrava na plne care. Dostavame vetsi davku napeti, nebo alespon thrillerove casti jsou roztazene fakt dost. Tim, ze nam Bier neda vydechnout, ztraci film svuj drive. Kazda scena nemusi byt samoucelne vysponovana na max. A tematizovani materstvi? Na pointu si mohli vyhradit vic nez ctyri vety v lese. Co filmu ale asi nejvic ublizuje je nestastne zvoleny pribehovy ramec. Mnohem radsi bych vse odhaloval spolu s postavama nez skakal v case tam a zpet.

• 10.1.2019  12:58

Paradni film presne podle meho gusta. Husto-husty thriller, kde zbytecny dej neprekazi atmosfere, tematizuji se tu pro me aktualni veci a omezeni casove (vetsina se odehraje behem jedne noci/dne) a prostorove (farma) dava skvele vyniknout zakladni premise.

• 9.1.2019  09:58

Kvuli vztahum na Orvill opravdu nekoukam. MacFarlane tam alespon propasoval svuj humpolacky humor, takze koukatelne to je. Ale vic takovych dilu bych asi nedal. Prosil bych science fiction.

• 6.1.2019  12:28

Velmi solidni fantasy s fajn Quaidem, super drakem, prijemne pohadkovym pribehem a prekvapive dobrymi stredovekymi production values. Pamatuju si, ze kdyz jsem na tom byl v deviti letech v kine, tak me konec fakt odrovnal.

• 4.1.2019  10:28
    Předělávači (TV pořad) (2018)

Ale jo, tech 5 * vam dam. Skvely napad, enthusiasmus a fanouskostvi se musi cenit.

• 3.1.2019  20:05

"Moji lidi jsou vykonejsi nez oddeleni bakteriologickych zbrani." Genialni dil s genialnim Hankem Scorpio.

• 3.1.2019  10:08
    Titans - Série 1 (série) (2018)

Tak tohle se skutecne nepovedlo. Nudny, debilne napsany s neskutecnymi dialogy absolutne nezajimavymi postavami a stejne to cele pusobi jako reklama na dalsi serialy. Diky, ne.

• 3.1.2019  10:08
    Titans (TV seriál) (2018)

• 3.1.2019  10:06

Potencialne nejzajimavejsi cast serialu, to k cemu cela serie smeruje, je nakonec jen sen? Rika se, ze ta nejnudnejsi vec je, kdyz nekdo vypravi svuj sen. A sledovat neci sen v bedne, to plati dvojnasob.

• 2.1.2019  09:45

Spike si natocil docela slunickovsky film, ktery ale umi radne ztezknout, kdyz se mu zachce.

• 1.1.2019  19:29

Jeden z nejlepsich dilu. Homer jede od zacatku super hlasky a sluzba u Burnse je k popukani. Revy od zacatku do konce!

• 29.12.2018  18:25
    Pelíšky (1999)

Temer dokonala komedie se spravnou davkou horkosti. Skvely Kodet, Donutil i vlastne vsichni ostatni, presny Hrebejk s super soundtrack. Zadny minus me nenapada.

• 29.12.2018  18:23

Trosku horsi sequel, ale stale nadprumerny akcnak. Skvely Willis, fajn zaporaci, dobra akce a super letiste.

• 29.12.2018  18:21

Nic svetoborneho ale jako adaptace Uncharted to funguje fakt dobre. Bavi a to se pocita.

• 25.12.2018  12:07
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Bohdalka, Liska se pitvori, Preiss cte voicover, falesny zuby... tady je proste vse z ceskych pohadkovych evergreenu. A do toho naprosto debilni dialogy, zadny poradny pribeh a agitka jak z padesatych let. Tohle pustit na stedry vecer? To jsou idioti!

• 20.12.2018  10:11

Tak tohle me bavilo vic nez Disneyho verze. Oproti neskodne pohadce je Serkis temnejsi, neboji se jit do hloubky, vypravi silnejsi pribeh a i vizualne me pohltil o trosku vic. Oba palce nahoru.

• 19.12.2018  12:54

Paradni zakonceni paradni serie, nejlepsi za par let.

• 19.12.2018  09:23

Objektivne musim rict, ze to neni moc dobry dokument. Klouze jen po povrchu, dulezite udalosti odpali dvema vetama, vyhyba se jakekoli kontroverzi. Ale subjektivne me proste bavi Stana sledovat a poslouchat, takze musim jit na 3*.

• 18.12.2018  10:04
    Titans - Koriand'r (S01E10) (epizoda) (2018)

Ok, tak jsme se dozvedeli v desate epizode, o co v serialu jde. Tento zpusob vypraveni zda se mi ponekud nestastny. Stejne jako ty debilni dialogy, fakt, ze spolu postavy nemluvi o dulezitych vecech a stejne jako ten debilni in your face twist.

• 17.12.2018  09:44

Fajn dil, ktery je ted pred vanoci zase prudce aktualni.

• 17.12.2018  09:43
    22. míle (2018)

Fajn akcnak, ktery se, vedle fajn drsne akce, na to snazi jit i pres sofistikovanou story. Jen je skoda, ze Berg striha vic nez je zdravo.

• 17.12.2018  09:42

Tak se mi zda, ze Shane jede spis na autopilota. Obcas me nejaka hlaska pobavila, ale nasilu odkazy na jednicku me nerajcovaly. Z prehrsle postav me bavila jedna, dve. Akce byla vetsinu filmu celkem tuctova, psi byli do filmu debilne vecpany. Nakonec to zachranuje treti akt, ktery byl uz nabuseny, jak mel byt cely film.

• 14.12.2018  09:31
    Titans - Epizoda 9 (S01E09) (epizoda) (2018)

Co jsem presne nepotreboval? Dil venovany originu dvou nezajimavych pricmrdavacu z druhe epizody. Co jsem dostal?

• 13.12.2018  11:21
    Venom (2018)

Tak Venom je nakonec fakt dobra komiksovka, ktera strasne rychle utika, ma fajnovou akci, zaporaka se spravnymi momenty "evil professor" a suproveho Hardyho. Prekvapeni roku a dvojku si s chuti dam.

• 11.12.2018  14:23
    Daredevil - Série 3 (série) (2018)

Chvilema trosicku roztahle, ale porad patri Daredevil k nejlepsim Marvel/Netflix serosum. Jsem moc rad, ze konecne doslo na adaptaci Franka Millera, ze Kingpin konecne dostal sve komiksove povesti a moc me mrzi, ze to asi bylo naposled.

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45