SpaceOdyseus

Jan Hejda

Velká Británie

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43
    • 8.11.2018  16:56

Kouzlo bylo vytlaceno solidni rezii. Film neni nechtene zabavnej, je jen nudnej, nesmyslne napsanej a nezabavnej. Jako trosku jsem se pousmal nad odkazama na The Room a Disaster Artist (basket, mluveni o sexu, zminovani hercu), muzu jeste zminit celkem originalni zapletku, ale jinak me na filmu nezaujalo pranic. Dvojku si asi pustim, jen abych videl, jestli Tommy je upir nebo ne, kult z toho ale rozhodne nebude.

• 8.11.2018  16:48

Zevlovani Karen a Matta ve sklepeni slo celkem mimo me. Ale, kdyz se na obrazovku dostane Kingpin, tak to ma prave komiksove grady.

• 8.11.2018  16:46
    Daredevil - Karen (S03E10) (epizoda) (2018)

Dil venovany flashbacku Karen bylo to posledni, co by me zajimalo. I tak to ale byl dobry dil, ktery nahoru take taha zaver.

• 8.11.2018  16:43

Paradni dil, ktery je hodne aktualni i pro cechy, respektive prazaky. A jak to Parker se Stonem zase dohnali genialne ad absurdum je na plny pocet.

• 6.11.2018  11:39
    LCD Soundsystem - Oh Baby (hudební videoklip) (2018)

Krasny videoklip s uzasnym koncem. Johnson skvele trefil naladu skladby a muj vkus na citlive sci-fi povidky.

• 6.11.2018  09:23

Trvalo to, ale konecne jsme se dockali Kingpina, jak ho zname z komiksu.

• 5.11.2018  13:42

Az na posledni twist je to hodne hutnou atmosferou nabusena epizoda. Jen tim twistem si nejsem jisty. To zavani hodne samoucelnou onanii. Ale to uvidime az v dalsich dilech.

• 5.11.2018  13:41

Paradni Kingpin. Tohohle klasicke Daredevilovskeho zaporaka v podani D'Onofria fakt zeru.

• 2.11.2018  16:02

Super. Dostali jsme skvele odvypraveny origin zajimaveho zaporaka, ktery vykulminoval v paradni bitce.

• 1.11.2018  10:24

Kdyz se film uklidni a zacne se mluvit, tak je to trosku nuda. Dejove nejde o totiz zadny majstrstych. Ale nastesti po chvilce hned zacne drstkova a ta je fakt plnotucna.

• 30.10.2018  10:18
    Psycho (1998)

Kdybych to mel hodnotit jen jako samostatny film bez znalosti originalu a pozadi, asi by to bylo na odpad. Frame-by-frame remake je i na rok 98 pomalu plynouci nuda, ktera zoufale postrada ducha originalu. Temer vsechna tvurci rozhodnuti, ktera Gus Van Sant udelal byla spatna. Kdyz se na film ale podivam jako na kousavy komentar o vyprazdnenosti a zbytecnosti remaku obecne, jako na popichnuti Hollywoodu a jeho odmitani novych latek, jako na vysmech divakum vyzadujicim filmy na zaklade znamych IP? To uz je zajimavejsi pokoukani.

• 30.10.2018  09:40

Autori sli full Frank Miller a ja jim to zeru

• 30.10.2018  09:37

Yes! Zase jsme dostali paradni chodbovici a zase je trosicku jina a o fous lepsi nez ty predesle!

• 29.10.2018  11:53

Ale jo. Hezky se to rozjizdi. I kdyz z toho beckovost couha pri temez kazde motivaci, tak u Titanu mi to vubec zatim nevadi. Rad si uziju prepaleny, primocary, komiksovy serial.

• 26.10.2018  09:49

Parada. Za diskuze Fiska s Mattem musim dat plny pocet!

• 25.10.2018  12:46
    Daredevil - Please (S03E02) (epizoda) (2018)

Trosicku pomalejsi rozjezd, ale vzhledem k temnote, do ktere to miri, to dokazi odpustit. Mame tu dost Kingpina, Bullseye vypada zajimave, tesim se na dalsi dily!

• 24.10.2018  14:09
    Silence (2018)

Silence. Vsechny klobouky dolu pred Adamem a pred poslednim zaberem tohoto kratasu. Takto poeticky a vymluvne zachytit nepredstavitelnou drinu a neskutecny sportovni vykon je za jasnych 5 *. Ondra, Gretzkey, Bolt...

• 24.10.2018  11:20

Velmi solidni rozjezd. Pribeh nikam neutika a venuje se spis charakteru Matta a velmi temnemu mistu, kde se nachazi a to je dobre. Rozhodne preferuji do hloubky vykreslene postavy pred akci. (Btw. po obou prvnich dilech by se zde mohli tvurci Titans ucit.) Kdyby tu nebyl ten flashback pro nepozorne, sel bych asi na plny pocet.

• 23.10.2018  09:38
    Psycho (1960)

Tak tomu se rika "slow burn". Za temer sedesat let film zestarl jen minimalne. I kdyz zaverecny twist je celkem snadno odhadnutelny, prvotridni Hitchcockova filmarina neda vydechnout az do zaverecnych titulku. Tisniva atmosfera, thrillerove napeti a horrorove peklicko funguji o tisic procent lepe nez ty dnesni prvoplanove lekacky, ktere se furt toci.

• 22.10.2018  10:08
    Titans - Titans (E01) (epizoda) (2018)

Jako prvni dil to je asi fajn. Predstaveni postav bylo ok, atmosfera byla dobra a drsne pojeti bylo celkem necekane zabavne. Jen bych si v dalsim dile dal trosku vic deje, prosim.

• 22.10.2018  09:35

Hura! Towelie je zpet! A zase dil, co se venuje Randymu, ty jsou vzdycky skvele. "That's good shit."

• 22.10.2018  09:23

Paradni dil, trosku slabsi nez predesle, ale stale skvely. Mr. Hankey jede bomby a ten konec? Ten je luxusni.

• 22.10.2018  09:22

Dily, kde sijou do katolicke cirkve, jsou vzdycky super a tento je jeden z tech nejlepsich.

• 17.10.2018  16:17
    Apostle (2018)

Parada, jak nemam horory v lasce, tak tohle se mi trefilo do vkusu. Apostle je opravdu krasne spinave vypadajici s unikatni temnou atmosferou, ktera slusne utahuje srouby. A to, ze Evans umi vyuzit svoje trademarky fyzicky kineticke kamery i jinde nez v akcnaku, je paradni.

• 8.10.2018  09:52

Jako jo, opakovany vtip muze byt i podruhy vtipny, kdyz se trosku nafoukne a upgraduje, ale salvy smichu proste nevydoluje. Takze prijemna marvelovska jednohubka, ktera byla mnohem lepsi napoprve a na ktere je nejlepsi potitulkova scena.

• 8.10.2018  09:49

Unsane skvele graduje od celkem nudy prvnich par minut do slusneho psycha v poslednim aktu. Ale pral bych si aby to cele Soderbergh natocil lepsima kamerama nez mobilem. Jako experiment dobry, ale ve vysledku se mi obraz nelibil a chvilema i rusil.

• 8.10.2018  09:46

Saulnier zase davkuje svou plizivou mrazivou atmosferu, ale na muj vkus tam narval az moc indiansko-metafyzickych blabolu. Kdyby se drzel vic u zeme, sel bych s hodnocenim nahoru.

• 4.10.2018  09:08

Dostali jsme trosicku horsi remeslo nez v jednicce. Ale film je stale opravdu silny v thrillerovych scenach, kdy se schyluje k akci a v samotne akci, ktera je neucesana, spinava a pusobi opravdove. Kde to ale skripalo, byl hlavne druhy akt s holkou v zajeti. Tam se mohlo slapat vic na plyn aby filmu nedochazel dech.

• 27.9.2018  18:42

22. serie zacina hodne silne! Konflikt Randyho s zenou byl paradni a sdilim Cartmanuv nazor na Panthera. #dontcancelsouthpark

• 27.9.2018  11:59
    Mrakodrap (2018)

Tak tudy ne Dwayne, vsechno spatne. Proc sis vybral tak debilni scenar? Proc se vsechno bere tak moc vazne? Proc v kazdem druhem zaberu parta cinanu uzasle kouka na to, co se deje? Proc je tam ten debilni cinskej policajt, kterej jen unavene kouka a jinak nic neudela? Proc mas Dwayne umelou nohu? Jen abys se za ni povesil v posledni chvili chytnul? Proc se finale odehrava v zrcadlovym sale? Proc finale vykrada Total Recall? A hlavne: proce ses nechal obsadit do hlavni role? Vzdyt tvoje postava Willa Sawyera jde uplne proti tvemu fyzickemu typu!

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43