SpaceOdyseus

Velká Británie

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40
    • 16.7.2018  16:23

Skoncilo to moc zajimave, super cliffhanger!

• 16.7.2018  16:22

Snad se nebude cela serie odehravat na petniku na ty strasidelny farme? Chtelo by to trosku prostoru, jinak rostouci konflikt mezi ustredni trojici by mohl byt zajimavy.

• 16.7.2018  10:05

Udelat za spionskeho technothrilleru v druhem dile primocary akcnak, kde se misto heistu dava duraz na romantickou linku, mi neprijde stastne.

• 13.7.2018  10:42

Paradni spionska jizda, ktera nezastavi ani na chvilinkku. Heist v Langley, pobihani po Kampe, nebo hratky s maskami jsou tak genialne natocene a vygradovane sceny, ze tento film muzu videt proste kdykoli.

• 10.7.2018  10:19
    Pustina (TV seriál) (2016)

Serialova pecka, ktera u nas nema obdoby. Po vsech strankach vymazlene, obrazove vtahujici, herecky vybrousene a pribehove vycerpavajici.

• 10.7.2018  09:30

Pomalejsi a hloubavejsi vypraveni je mnou u westernu vyzadovano. Zde jsem ho dostal, ale i presto se dej a postavy prijemne posouvaji dal.

• 10.7.2018  09:28

Navrat Preachera vypada zatim moc fajn. Posun vic k mystice by serialu mohl prospet, uvidime, kam se to bude vyvijet. Prvni dil byl zatim prijemny, nove postavy neotravovaly, jen mi chybi arseface.

• 5.7.2018  10:45
    X-Men (TV seriál) (1992)

Absolutne nechapu to nizke hodnoceni. Vzdyt tohle je nejlepsi X-Menovska adaptace ever! Singer at s jeho kozenyma motorkarsko-gay obleckama shnije v pekle. Jo a taky to ma uplne nejlepsi titulni song. Ta melodie, ach ta melodie!

• 5.7.2018  10:10

Uplna bida to neni, ale ze by to byla extra zabava, to take ne. The Rock je fajn, ostatni postavy jsou ale lautr zbitecne. Reziser se ani nesnazi mezi nimi budovat nejake vztahy, proste jak kdyby jen oznamil: nemaji se radi, neveri si. Takze je mi absolutne jedno, kdyz Rock odhali, ze mu nekdo lze a nezajima me, ze nakonec uveri jejim vyssim pohnutkam. U monster je to trosku lepsi, aspon je na co koukat. Ale take mi zily netrha, jak super ty bitky jsou. Moz kulervoucich zaberu tu neni. Pad letadla udelal Cruis v Mumii tisickrat lepe. A i to cgi zaostava za posleni Planetou opic fakt o dost. Sedo-sedy prumer.

• 3.7.2018  10:09

Dobry heist v rytmu funku se neokouka. A plati to i Dannyho partacich. Herci jsou krasni, heist je poradne sofistikovany, twist je neocekavany a vsechno to ma proste smrnc.

• 29.6.2018  10:05
    Cobra Kai - Mercy (E10) (epizoda) (2018)

Konecne tu mame turnaj. Co se tyce akce neni nejak extra vymazleny ale jako katarze postav a vytezeni predeslych deviti dilu funguje vic nez dobre. A ten uplny konec? Ten je super.

• 29.6.2018  10:03

Bohuzel se nam romanticka linka zamota debilne serii nedorozumeni a nekomunikace, jen aby bylo ke konci vic drama.

• 29.6.2018  09:59
    Cobra Kai (TV seriál) (2018)

Paradni ctyri hvezdy za neocekavany throwback do destvi, ktery genialne balancuje nostalgicky pohled na stary dej a mladou krev. Moc se tesim na druhou serii!

• 29.6.2018  09:55

Nikdo dneska nepise a netoci takove chlapske filmy jako Sheridan. Vsichni jsou drsni jako smirkovy papir, ale zereme jim to i s navijakem. Tak to mam rad a prvni hodina a pul bylo luxusni uvedeni do deje, ktery pohaneji fakt zajimave charaktery. Na konci to krasne vygradovalo a jestli tak bude gradovat celych deset dilu? Uff.

• 26.6.2018  10:07

Nejsem si uz moc jisty, jestli porad Jonathan Nolam chce sdelovat divakovi a polemizovat s nim nad celkem tezkymi tematy jak v prvni serii, nebo mu staci jen na nej delat jednu boudu za druhou. Kazdopadne jako finale, ktere se snazi rozmotat a ukoncit spoustu dejovych linek, to bylo fajn. Bylo tu dost wow momentu a twistu, jen fakt nevim, co si z toho mam odnest?

• 25.6.2018  14:49
    Cobra Kai - Quiver (E06) (epizoda) (2018)

Ustredni konflikt se nam zamotava a presouva na drobotinu a ja se moc tesim, jak vygraduje za chvilku na konci serie.

• 21.6.2018  19:19

Konecne tu mame treninkovou montaz a bitku a Daniela v kimonu. Nostalgie level 3000!

• 21.6.2018  18:13

To byl ale emocni rollercoaster. Sice tu mame trosku brakovejsi a ocekavane twistiky, ale stale je to prijemne retro-zabavne a na konci byl fajn cliffhangerik.

• 21.6.2018  09:54

Fajn dil, ale stejne uz vsichni jen cekame na finale.

• 21.6.2018  09:53
    Cobra Kai - Esqueleto (E03) (epizoda) (2018)

Vypada to, ze konflikt mezi starymi znamymi bude eskalovat pomalu, prece jen se musime venovat novym mladym postavam. Coz je fajn, ale vic me zajimaji starci s jejich demony, ne instagramove krivdy.

• 21.6.2018  09:50

Tak teenageri me zatim nezajimaji tolik jako ustredni dvojka. Ale setkani starych znamych v doju bylo temer az na husinu.

• 21.6.2018  09:46

Na Karate Kidovi jsem vyrostl, tak jsem prirozene k pokracovani po triceti letech pristupoval s velkymi obavami. Jaky neverici Tomas jsem ale byl. Podivat se na cely stary konfilkt z druhe strany byl genialni napad. Postava, ktera v osmdesatkach byla proste jen zly sablonovity zaporak, aby se mel kladas s kym prat, ma najednou opravdovou hloubku? A to cele na prijemne nostalgicke vlne, ktera vubec nepusobi na silu? Ano, prosim!

• 20.6.2018  17:09
    Being Flat (2015)

Skvele pokracovani a rozsireni k Flat Beat presne v tonech Quentinove silene poetiky.

• 18.6.2018  13:13

Tak tradicne odpocinkovy dil pred finale me nenadchla. Vubec me nezajimal ten indian, o ktereho se dej zatim vubec neotrel. Podane to bylo moc hezky, ale proc venovat cely jeden dil uplne nove postave?

• 9.6.2018  22:10
    Pustina - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2016)

K Pustine jsem se dostal celkem se spozdenim. Co jsem tak slysel, tak jsem ocekaval depku. Ale takovou? Tak kvalitne natocenou? Vypada to na serialovou pecku, kterou jsem si mel vpalit mnohem driv. Jestli se udrzi kvalita pilotu, tak se mam na co tesit!

• 9.6.2018  20:08

Brakova jednohubka, ktera muze pobavit rozmachlymi akcnimi scenami, atk i nudit nijakymi postavami, nebo celkovou debilitou. Zalezi na pristupu divaka.

• 9.6.2018  11:11
    Tomb Raider (2018)

Nuda. Misto abysme dostali poradne Tomb Raiderovske momenty, jako reseni puzzlu po pamatkach, skakani po dzungli nebo likvidace zaporaku, mame tu zavod na kole v Londyne, nesmyslnou honicku v pristavu a finale jak pres kopirak z Posledni krizove vypravy. Cool sekvence byla ta s letadlem, ale spis mi evokovala Uncharted. Cekal jsem, ze se kazdou chvili na platne objevi "Press X". Jinak v tom filmu neni nic zajimaveho, nic moc zabavneho. Skoda, tesil jsem se.

• 9.6.2018  10:54

Parada, konecne se narativy stretavaji a zacina se to poradne rezat.

• 7.6.2018  10:58

Tak pro zmenu tu mame zase paradni dil, ktery vsechny dejove linky slusne posouva, teasuje velke veci a navdavkem prihazuje i nejake twistiky a odhaleni. Tak to ma byt!

• 5.6.2018  15:31
    Bohoušův syn (TV film) (1975)

Fajn herci natocili teda peknou kravinu, kde dialogy susti papirem az se hory zelenaji a zapletka je tak prekombinovana, ze nema smysl se ji ani venovat.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40