Vládcové nebes (2024) (seriál)

Masters of the Air ze své podstaty trpí neustále se točícím rosterem hlavních postav. Ale díky skvělému castingu a chytrému vyprávění si i na malém prostoru s nimi můžeme jakýs vztah vytvořit a seriál funguje. Je vidět, že do toho nějaké prachy zahučely, letecké mise jsou parádní. Kouká se na opravdu dobře. Zase bych si za pár let dal ve stejné formě další střípek z ww2.

Šógun - Osmero hradeb (2024) (epizoda)

Ten gore na konci? Kdybych byl Palpatine tak řeknu: A surprise to be sure, but a welcome one.

Šógun - Sluhové dvou mistrů (2024) (epizoda)

Jak to bohužel často bývá, v druhém díle nedošlo ke zpomalení děje. Je to stále pecka.

Šógun - Andžin (2024) (epizoda)

Tak dlouho odkládám přečtení Clavellovy knihy až natočí televizní a podle prvního dílu vysoce kvalitní adaptaci.

UFC 299: O’Malley vs. Vera 2 (2024) (pořad)

Myslel jsem, že Chito bude více vzdorovat a definitivně tím dá sbohem té úsměvné nule, na které si Sean furt tak trvá. Ale holt Seanův distance management a footwork byly hodné šampiona. No a Dustin? To byla také krása.

BlackBerry (2023)

Já si celou dobu říkal, kdo natočil tuhle svižnou pecku. A on je to Matt Johnson autor mé oblíbené Operace Avalanche. Jen tak dál. Moc se těším na jeho další režijní počin.

Ovládací panel
39. nej uživatel Velká Británie