SpaceOdyseus

Jan Hejda

Velká Británie

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42
    • 19.9.2018  11:27

Jak me na romanticke filmy neuzije, tak kdyz se skrizi s fajn variaci na Indyho, muze to byt ukrutna zabava.

• 19.9.2018  11:25
    Upgrade (2018)

Paradni chytra scifarna, ktere bych uveril, ze je podle povidky treba od Dicka. Je to cele sympaticky komorni, nekompromisni a podvratne zabavne. Film presne podle meho gusta.

• 17.9.2018  14:09
    Vyvolený (2000)

Thriller hutnej jak rakosnickova mlha. Atmosfera se buduje od prvniho zaberu tak sebevedome, ze musim viset ocima na kazdem zaberu, na kazdem svenku, na kazdem Willisove mimickem zaberu. Toto tema, ktere je mi hodne blizke, nikdo jeste nezpracoval originalneji (a lepe?) nez ind.

• 11.9.2018  10:18

Bayona umi budovat hutnou atmosferu, viz skvela nahanecka po baraku, nebo par scen z ostrova jako tunel a voda. Jinak je to nuda s debilnim scenarem, kde zoufale chybi nejake kulervouci sceny (to je tak tezke vymyslet ekvivalent k Prattovi na motorce s raptorama?) a prebyvaji vedlejsi postavy. Pritomnosti te male holky a jejiho "zasadniho" odhaleni opravdu nerozumim a ze tam jsou ty dva floutci? Ty jsem zapomel v pulce filmu.

• 2.9.2018  19:53

Epizoda s Tony Hawkem a Blink 182 nemuze dostat min nez plny pocet.

• 2.9.2018  19:42

Neskutecne nahlaskovane, Homer prevezme kostel, do toho Kissaci... proste 5*

• 1.9.2018  19:16

Skvely dil. Homer jako strazce zakona je pointa ultimatniho vtipu a cele to na konci zabije Mlcoch.

• 31.8.2018  20:04

Nejdriv par zivotnich pravd o manzelstvi a otcovstvi od Homera a potom rockovy kemp se Stounama. Proste paradni dil!

• 30.8.2018  10:30
    Yellowstone - Série 1 (série) (2018)

Pro me jde o serialovou pecku roku. Soucasny western z kraje, kde vsichni musi byt drsni jak smirkovy papir, ktery vsech devet dilu paradne slape, to si necham libit. Skvele obsazeni v cele s Costnerem a Reilly, skvela atmosfera bezutesneho kraje, kone, auta, pusky a helikoptery, to vse Sheridan namichal do paradniho westernoveho koktejlu, u ktereho se nemuzu dockat dalsi serie.

• 30.8.2018  10:30
    Yellowstone (TV seriál) (2018)

• 29.8.2018  10:47
    Who Is America? (TV seriál) (2018)

Sacha Baron Cohen si dela prdel ze vsech opravdu drsnymi zpusoby a me to bavi. Sem tam se mu podari ulovit velkou rybu a vytvorit velkou kontroverzi. A kdyz ne, tak aspon udela srandu s hloupych ubozaku, ktery si to ale i zaslouzi. Sedm dilu je tak akorat, aby se nezacal opakovat.

• 29.8.2018  10:44

Posledni dil delani si prdel z hloupejch lidi. Neni to tak kontroverzni jako par prvnich dilu, ale stale je to zabavne a mozna je dobre, ze to konci po sedmi pulhodinkach. Cohen by se uz zacal dost opakovat.

• 29.8.2018  10:39
    Preacher - Série 3 (série) (2018)

Asi zatim nejlepsi serie. Po roztahane dvojce Preachrovi prospelo stahnuti na deset epizod. Panoptikum vedlejsich postav bylo osvezujici, patalie hlavni trojky byly drsnejsi a humor a nasili byly stale stejne absurdni. Rad si za rok dam ctyrku. A konecne bych si mel precist ten komiks.

• 29.8.2018  10:25

Fajn zakonecni fajn serie. Je to i prijemne rozehrane na dalsi radu, na kterou se docela i tesim. Ustredni trojka jsou takovy floutci/sympataci, ze si s chuti pockam na jejich shledani ve ctyrce.

• 28.8.2018  09:56

Dalsi prehlidka Akiho osobiteho stylu: klasicke schema pitoresknich postav, na dren osekanych dialogu, nulovych hereckych vykonu, rock'n'rollove hudby a starych aut, ostatne jako u vetsiny jeho filmu. Jenmi tu trosku chybel absurdni humor, ktery me tak bavil u jeho ostatnich snimku.

• 24.8.2018  15:42

Fajn finale, ktere moc hezky rozehralo karty pro dalsi sezonu, ktera prijde doufam asap.

• 24.8.2018  10:23

Tak prvni dil je celkem zklamani. Ano, jsou tu vsichni reziseri, vsichni autori i vsichni herci a resi se snad vsechny filmy. Ale diky tomu kazdy rekne jen par vet. Takto to vypada, ze cilovka byli lide sci-fi nepolibeni. Ja bych se idealne predstavoval kazdy jeden dil s jednim hostem a Jimem a jit poradne do hloubky.

• 23.8.2018  10:42
    The Orville - Série 1 (série) (2017)

Skvele. Mix tradicnich trekovskych dobrodruzstvi s trosicku osobitejsim McFarlanovym humorem mi opravdu sedl a celou serii jsem se bavil. Bylo tu par slabsich dilu, ale vetsina jich byla na plny pocet. Ja se bavil, atmosfera dobrodruzstvi a objevovani novych planet, civilizaci a entit me naplnovala uz u uvodnich titulek. Proste paradni spin na trek, lepsi nez samotny trek.

• 23.8.2018  10:42
    The Orville (TV seriál) (2017)

• 23.8.2018  10:37

Skvele. Cela serie konci na opravdu feel-good pozitivni notu.

• 22.8.2018  10:48

Stejne tema resili v jednom dilu i Smolikovi a myslim, ze si s nim poradili o fous lepe.

• 22.8.2018  10:46

Prijemne hororovy dil, ktery skvele graduje. Jen je skoda toho finale a zaverecneho vysvetleni, ktere je vic na vode, nez by bylo zahodno.

• 21.8.2018  18:40

Homer zase proklamuje ty sve zivotni pravdy o otcovstvi a o detech a ja nemuzu jinak nez plne s nim souhlasit. A k tomu ta jeho modlitba? Nemuzu jinak nez dat plny pocet.

• 21.8.2018  10:57

Sacha ma proste vsechny a vsechno na salamu a ze vseho si dela absolutni prdel. Tenhle dil by sel spis nez k nejake sofistikovane satire prirovnat k Jackass.

• 21.8.2018  10:54

Tak tenhle dil si McFarlane opravdu uzil. Jak nezbedne pomrkava a haze odzbrojujici usmevy na modyho mimozemstana bylo fakt zlaty. Zatim jde asi o nejvtipnejsi dil a jeden z tech nejzabavnejsich.

• 21.8.2018  10:52

Deset epizod na sezonu Preacherovi opravdu prospelo. Dej se posouva opravdu viditelnym tempem a serial nezacne nudit, coz se moc nevidi. Co se take moc nevidi, je komiksove explicitni nasili, ktery tento dil zvlada s absurdni lehkosti. No, je to moc hezky rozehrane pred finalem.

• 20.8.2018  09:31

Zatim asi nejtemejsi dil, kteremu by prospelo vic Mercera a vic humoru. Ale sam o sobe funguje slusne, i kdyz trosku jinak nez zbytek sezony.

• 20.8.2018  09:29

Tato premisa by spis nez variaci na Trek slusela Black Mirror. Chybel mi tu hlavne nadhled, ktery v predeslych epizodach tak skvele funguje.

• 18.8.2018  20:40

"Tato mlhova sirena vam odpovi..."

• 18.8.2018  20:37

Chmel fest i plasticka operace jsou nabity forama az na pudu. Ale stejne to vyhral Lenny. "Lenny, Co ta tvoje znamost odnaproti? Ale, koupila si zaluzie."

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42