Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krátkometrážní

Recenze (2 235)

plakát

Woodstock 99: Peace, Love, and Rage (2021)

Woodstock 99 me vzdycky fascinoval. A konecne si nekdo dal praci s celovecernim dokumentem s poradnou porci zakulisnich informaci do detailu rozebirajicich, co vsechno se stalo spatne. No, byl to strasny chliv, ale na druhou stranu bych si tam pral byt. Limp Bizkit, RATM, Metallica, vsichni na vrcholu sil a popularity jeden vecer hned po sobe, co vic si prat? Snad jen nebyt obeti sexualniho napadeni, neuhoret a neumrit vedrem. Alespon, ze mi dnes mame rychly internet a youtube, kde jsou zaznamy celych koncertu.

plakát

Rick a Morty - Gotron Jerrysis Rickvangelion (2021) (epizoda)

Paradni dil, mozna nejlepsi z pate serie. Zkrizit anime s gangsterkama je skvely napad, ktery asi nikomu jinemu nez Harmonovi s Roilandem nemuze vyjit. Kor kdyz to cele  okoreni neskutecnyma hlaskama. "Should we kill ourselves so we can get to hell before her and hide near the entrance?"

plakát

Expanze - Salvage (2016) (epizoda)

Jsem fakt rad, ze jsem tomu dal druhou sanci. Prozkoumavani mrtve lode v asteroidu bylo luxusni. Tohle presne jsem si od tohoto serialu pral.

plakát

Expanze - Windmills (2016) (epizoda)

Asi nebylo rozumne davat si vic jak rok pauzu mezi epizodama. Docela jsem se ztracel. Ale nakonec to byla fakt dobra epizoda s dobre budovanym napetim.

Bacurau (2019)

Takove zanrove veletoce jsme tu dlouho nemeli. Bacurau zacne jak klasicka poklidna festivalovka o tezkostech nejakych domorodcu a pomalu ale jiste se z ni stane neco jak od Tarantina. Krasna kamera, sympaticti herci, skvele napsany scenar a neokoukane prostredi z toho delaji opravdu podivne krasny zazitek.

plakát

Ari Shaffir: Double Negative (2016) (TV film)

Videl jsem jen prvni pulku a musim rict, ze mi Ari neprisel nejak extra vtipny. Humor o hovnech je na hovno. Zbytecne dlouho se toci na 'pregnant of a Tinder date' nebo na detech a adopci i potom, co to tema uplne vycerpa. No, druhou pulku si uz odpustim.

plakát

Vládci vesmíru: Odhalení (2021) (TV seriál)

Puvodni serial jsem nikdy nevidel, takze shitstorm na internetu se me netyka. Ale celkem rozumim tomu, proc jsou fandove nastvani. Ja k postavam zadny vztah nemel, tak me moc nemrzi, ze se chovaji jinak, nez by asi meli. Co me ale mrzi je, ze hlavni postava Teela je fakt πca. Jeji meltdown na konci prvni epizody je nepochopitelny. Jinak je to celkem roztomile becko, z ktereho bych byl nadseny, kdyby mi bylo deset. Deset mi uz dlouho neni, ale i tak me to zvlastnim sentimentalnim zpusobem celkem bavilo.