ludva10

Roman Ludvík

okres Domažlice

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 23.8.2019  22:36

Asi to nějak nechápu ....

• 11.8.2019  22:18

Škoda za nevyužitý potenciál filmu. Herecké výkony dobré, nápad skvělý, ale jak píši no, škoda....

• 11.8.2019  22:13
    Kurýr (2002)

Slušná akční podívaná s několika neotřelými scénami, které jsem jinde ještě neviděl, zvláště ta klouzací 😀

• 11.8.2019  19:53

Velmi slušná imitace Tarantinovek. Super skluz, napětí i děj. Super.

• 3.8.2019  23:42
    12 hrdinů (2018)

Celkem dobrý válečný film, ale tak nějak tomu chybí kousek nápaditosti. Dost scén se naopak skoro celý film opakuje. Škoda, potenciál film měl.

• 2.8.2019  22:55
    Kryptoanalytik (TV film) (2011)

Divně natočený dokument - ani jako film, ani jako dokument. Škoda..

• 1.8.2019  23:32
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

To je teda nářez 😀. Snaží se to tvářit jako realita, ale tomu snad můžou věřit jenom fanoušci podobných pořadů na TV Bar..... Stupidní. A ti herci 😀

• 29.7.2019  23:18

Taky musím napsat, škoda toho nedotaženýho konce. Jinak napinavej film s pěknou atmosférou.

• 22.7.2019  22:53
    Stín smrtihlava (TV film) (2012)

Škoda toho nesmyslného konce, jinak celkem slušná krimi.

• 6.7.2019  19:29
    Zlá královna (TV film) (2018)

Milé překvapení. Čekal jsem klasickou love Story z americké vysoké, ale děj mě velmi mile překvapil ( nevěděl jsem dopředu vůbec, o čem má film být ). Děj napínavý, herecké výkony slušné, díky.

• 23.6.2019  21:41

Ach jo. Syn se na tento animák před 15 lety moc rád díval a my s ním, ale co s tím teď provedli? No to koukáme s otevřenou pusou. Vtip žádnej, děj ubohej a jak je to natočený? Jsme nechápali, pro koho to vlastně má být? Pro dospělé dětinské a pro děti podle mne zase dost nedětské.

• 11.6.2019  21:26
    Lidice (2011)

Skvělý film, natočený tak emociálně, že se mě tlačili do očí slzy. Bohužel válka byla v reálu jistě ještě horší, ale na film, který by mě do ní takto vtáhl, si nemohu vzpomenout. Bravo.

• 1.6.2019  22:21
    Syn temnoty (2019)

Za mne moc milé překvapení po přečtení zdejšího hodnocení. Mě se film moc líbil, napětí od začátku do konce a hodina a půl utekla jako nic. A nápad? Moc super a proto dávám možná o hvězdu víc.

• 1.6.2019  22:17

Efekty moc pěkný, akce slušná, herecké výkony jakž takž, ale děj tak nějak defakto nijakej.

• 18.5.2019  23:23

Přiznám se, že jsem jako hráč Pokémon GO asi trochu ovlivněn, ale tak max. o hvězdu. Film moc pěkně natočený, animace suprové, k tomu vtipné scény i hlášky. Prostě bomba vidět virtuální postavičky v hraném filmu. Díky za ten zážitek.

• 8.5.2019  23:46

Za mne dost pěkné. Skvělé herecké výkony, výborná atmosféra, děj neokoukaný a ty akčně brutální ( naštěstí docela reálné ) scény a i ty erotické..... Co k tomu říct? Asi bych dal 4*, ale za tu nebojácnou erotiku dávám o 1 víc.

• 1.5.2019  21:42

Párkrát jsem se i zasmál, ale takto "jednoduché" komedie nějak nechápu. A to snad nebudu brát v potaz ani herecké výkony.

• 29.4.2019  21:39
    Deadpool 2 (2018)

Za mne jasně jeden z nej comiksových filmů srovnatelných s Avengers ( asi i lepší ). Akční, vtipný, výborná hudba, prostě skvělý. I po několikátým shlédnutí jsem se výborně bavil. Prostě bomba.

• 29.4.2019  21:20

Ty vole, to je ale blbost. Nevěřím , že je to tím, že jsem jiné díly neviděl. Tolik nelogičnosti, jak pár postav odolává tisícům nepřátel, děj defakto žádnej, vše točený za skoro úplné tmy. Za mne to je úplnej propadák.

• 23.4.2019  22:41
    Bathory (2008)

Jako film není špatný, krvavé scény možná dost brutální, ale budiž. Sexuální scény dost obscénní, ale taky dobrý. Ale co ti mniši? To byl úplný úlet. Asi bych dal normálně 3, ale za to, že je to naše a Slovenské poměry velmi nadprůměrný počin, dám o jeden víc.

• 12.4.2019  21:12

Hodně silný film o nemocné megahvězdě.

• 4.4.2019  21:37

No teda, to je hrůza. Animace jak před 10 lety, děj žádnej, až trapnej. Po 20 minutách jsem přepnul, to jsem udělal jen u pár filmů. Takže za mne asi tak.

• 22.3.2019  22:15
    16 bloků (2006)

V průběhu filmu jsem chtěl dát 4*, ale poslední čtvrtka filmu bohužel nějak nevyšla. Spousta nelogických věcí a tak nějak celkově to prostě nesedlo. Škoda no, jinak film velmi slušný.

• 19.3.2019  22:04
    Rocky III (1982)

Blbost nad blbost. A ty boxující scény bez krytí? To snad režisér nemohl myslet vážně.

• 17.3.2019  00:18

Za mne asi nej Avengers. Jsem zvědavej, jak ten konec nakonec vyřeší a co z toho bude v dalším díle.

• 2.3.2019  22:28

Výborný životopisný film s úžasným ztvárněním stephena, muselo to dát dost zabrat.

• 22.2.2019  21:43

Já nevím, takovej lepší průměr, znám dost lepších životopisných filmů, teď mě shodou okolností napadají 2 z prostředí F1 - Senna a Rivalové. A pak skvělý emocialni film o Michaelovi Jaksonovi a jeho Neverlandu. Nebýt tam skvělé písničky, dám asi za 3*.

• 16.2.2019  22:23

Za mne to není ale vůbec špatný. Čekal jsem propadák, ale opak je pravdou. Slušné herecké výkony, trošku změněný zajímavý děj. Takže co, 4 * si zaslouží.

• 13.2.2019  19:19

Super, super, super. Jak to vše do sebe zapadá, bomba.

• 26.1.2019  23:23
    Rozpolcený (2016)

Asi ve svém věku už nějak nerozumím těmto výborně hodnoceným filmům. Mě film skoro nic neřekl, nuda střídala nudu. Pár dobrých okamžiků tam bylo , ale to nestačí.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14