• Fantasy

American Horror Story - Tedy apokalypsa (2018) (epizoda)

Popravde, toto bolo najhoršie ukončenie sezóny v celom AHS. Zo všetkých osem sezón toto bolo najviac unáhlene ukončenie. A som dosť triggered s tej Mallory ako ten koniec bol úplne zbytočný a inak dosť veci nedávalo zmysel ako čo vlastne Michael s tou Sanctuary a keď Mallory povedala Queenie aby nešla do Hotela, tak to znamená že The countness žije, ďalej Emily a Timothy mali nejaké Satanické DNA ? keďže porodila ďalšieho "Antichrist" a to celé vracanie v čase bolo dosť nedomyslené :) Keby tam nie sú Jessica Lange, Angela Basset, tak dávam 1*

Logan: Wolverine (2017)

Pre mňa to bolo hrozné prekvapenie, čakal som, že to bude nudné ako Wolverine a tieto film, ale toto najlepší Marvel film aký je! Kde sa hrabe Avengers alebo Guardian of the Galaxy. Je tu všetko, čo všetkým marvelovským filmom chýba. Najkrvavejší, najbrutálnejší marvel film a čo cením najviac, prvý "superhrdina", ktorý umrel. Veľkým prekvapením pre mňa bola Laura, ktorá bola ešte lepšia než samotný Logan. <3

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Po dobrej jednotke som sa strašne tešil na pokračovanie, ktorá bola ešte lepšia ako jednotka. Film mal dobré herecké obsadenia bolo to zaujímavé, furt sa tam niečo dialo. Dobrý to bol nápad, že Katniss mala luk. Finnick tam bol veľmi dobrý, ale Peeta mi prišiel taký neschopný, ale i tak to bolo úžasné 5* o ďalších častiach sa to už povedať nedá :/