Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Urcite to stoji za pozrenie uz za tu grafiku a hudbu a obrovske sable(teraz nemyslim tie "biologicke"),ale v pribehu som mal strasny gulas aj ked som si ho nakoniec ako tak dal dohromady.Suboje boli typicke japonske ,cize nejake fyzikalne zakony nam nic nehovoria,co urcite nie je na skodu.Keby som hral hru a vedel by som viac o tych postavach a dej by sa mi nezdal az taky nezrozumitelny aj hodnotenie by bolo urcite lepsie.

Maniac Cop (1988)

Po dlhej predlhej dobe sa mi to podarilo znova pozriet a musim povedat ze sa mi to pacilo skoro ako ked som mal 13 rokov.Zaujimave vrazdy v podani "zombie policajta" a skvely Bruce (nie Willis ale Campbell):))

Aeon Flux (2005)

Aeon flux je film s nie moc originalnym nametom ale za to s peknou Charlize theron a s akcnymi scenami ala stare casi pana guvernera arnieho(Komando),cize 100 nasobna presila ktore je totalne slepa...a vela toho netrafia,ale zato pekne umieraju.Prva polovica filmu bola dost nudna ale v druhej polovici je film celkom zaujimavy.Celkovo to vidim tak na neuplne 3 hviezdy.

The Vampire Bat (1933)

Na to ze to ma cez 70 rokov je to celkom prijemne dielko.V prvych 15 tych minutach sa film javy ako horor s celkom fajn atmosferou(na tie roky) a neskor sa film zmeni na detektivku s prvkami klasickeho hororu.Za zmienku este stoji predstavitelka Roth(Fay Wray) ktora hrala aj v klasickom KingKongovi.

Mutant 3 (2004)

Species 3 je priemerne pokracovanie dvoch priemernych sci-fi hororov.Podla mna mal tento film az privelku minutaz na beckovy horor a mohlo sa to v pohode vtesnat do 90minut.Filmu by to urcite prospelo.Dej bol celkom v pohode ale v scenary sa objavili aj nejake chybicky.Efekty boli na dost biednej urovni na to ze od jednotky uz uplynulo uz 10 rokov sa toho v tejto stranke nezmenilo.Celkovo hodnotim zasluzenymi 2mi hviezdami.

Mutant (1995)

Species 1 urcite to patry medzi tie lepsie b-ckove sci-fi horory,ma to fajn dej a na moje pocudovanie aj plno znamych hercov.Ako to uz byva zvykom u takejto produkcii, ked sa uz ma ukazat prisera zda sa vam fakt "cudna"(urcite to poznate) a aj ja ked som uvidel "mutanta" v plnej parade zdala sa mi ako keby som hral nejaku pocitacovu hru...Ale film ako ceok urcite nebol spatny a za videnie urcite stoji...

Lovná zvěř (1998) (seriál)

...tentokrat my sme korist....tak nejako sa koncila uvodna znelka tohto celkom zaujimaveho serialu.Vysielali ho dost davno na Markize a vtedy som ho sledoval dost casto,skoda len ze bolo natocenych iba 1 seria("jestli se nepletu").Ale musim uznat ze napad to malo dost dobry...homo sapiens uz nieje v kurze(ale bojuje statocne):))

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

No na zaciatok musim povedat,ze som ziadnu knihu harryho pottera necital(a ani sa nechystam) a tento vytvor sa mi zdal taky nemastny neslany a miestami som sa az nudil(a to sa filmu nemoze odpustit).Na poslednu cast sa nechyta ani v naznakoch,ktora bola lepsie rezirovana a zaujimavejsia a dej nebol taky zbrkly ako je to v tomto pripade.Zas na druhu stranu aby som len nekritizoval niektore efekty boli velmi pekne(ako napr ten drak sa mi velmi pacil...)Ako vysledne hodnotenie davam 2 hviezdy(pretoze 2 a pol sa neda dat,co by bolo asi adekvatne)

Rowan Atkinson živě (1992) (TV film)

Pozeralo nas to asi 6 ludi a musim povedat ze tak dobre som sa uz davno nezasmial.Rowan atkinson rulezzz....toto fakt treba vidiet(ale urite v povodnom zneni s titulkami)...