Aldante

Aldante

• 13.8.2017  16:25
    Přístav (TV seriál) (2015)

Ty tri hvezdy patri Ctvrtnickovi a Hrachovcove. Jinak se na to nedalo koukat. Zlati komanci a jejich serialy.

• 13.8.2017  16:05
    Dnes v jednom domě (TV seriál) (1980)

Oproti serialum dnesnich dnu, jako je ULICE, ORDINACE V RUZOVE ZAHRADE, CESTY DOMU, tak na tenhle komunisticky serial se da koukat, ma to dej, realnz, zapletka typu "kamen sousta cihlu a naopak" ..neni potreba. Takova doba byla, Kdyz si polozim otazku?"o cem ze jsou ty dnesni serialy? a ty komancivske? Tak ty dnesni jsou neco jako porno pro duchodce, vo nicem, na vymasteni mozku, faajn. ty komancovske...o chaluparich, prodavckach, panelakove vystavbe, lidech v dome..kombajnerech. O necem. Vtipnou hlasku ze serialu ULICE, to jsem neslysela, ale tady..joo

• 6.8.2017  21:25
    Žena za pultem (TV seriál) (1977)

Dalsi ze serialu doby pred saskarnovskou a doby, kdy se tocilo o necem. A ne, ze kamen sousta cihlu a podobne duchodcovsko pornoserialy, jako je Ruzovka, Ulice a jine blaboly. Kdyby to byl takovy odpad, jak to nekteri hodnoti, proc se stale vysila ? Diky za vsechny serialy normalizacni doby, diky za filmy.

• 6.8.2017  21:05
    Chalupáři (TV seriál) (1975)

Ja se na Chalupare muzu divat porad dokola. A pokud to ma byt "normalizacni" kultura, tak diky za ni. Protoze nic lepsiho , serialoveho, se po sametove nenatocilo. Tam jsou Pani herci. Dnes, tech dobrych je par. .

• 6.8.2017  14:22

Po temer ctyriceti letech tenhle serial dava JOJ ka, a s odstupem casu, diky za toto dilo. Tahle prehnanost k Chytilove patri. Presne popsane situace, uz jen tim ze jsou prehravane, jsou tak vystizne. Pokud to melo byt zesmesnovani panelakovych sidlist, pak tyhle panelakove byty nam dovolili odkupovat ..ty komunisticke :) A lidske povahy, ty se nezmenily..Kodet, vyborne popsany pan herec. Dobry

• 29.7.2017  22:11

Finsko, rok 1989. Kdyz si porovnam jak je natoceny Discopribeh, Kamarad do deste, jak se bavila v osmdesatych letech ceska mladez, kultura, hodnoty, prostredi. To je druhotne. Dokonale ztvarnena postava frustrovane holky. Jednou si uzije a.... "matce zpusobi bolest" , konec...paradni. nadherny film.

• 25.7.2017  17:34
    Slepý (2017)

Tu jednu hvezdu, z milosti, a to k sobe, ze jsem to dokoukala az do konce a nesla pryc. Demi Moore, kde na to ty zenske prisly, ze vazit 25 kg i s posteli je strasne sexy? Tak povrchni a lacine, to uz jsem dlouho nezazila a doufam, ze nezaziji. I Zdenek troska si muze myslet, ze slape na paty Sverakovi, podle meritek USA produkce a rezisera Mailera.

• 3.2.2017  19:02
    Svět pod hlavou (TV seriál) (2017)

Vyborne. Akce "sledovacka", da se pouzit i v realu, celkem dobre. jen spravne zvolit heslo, jinak se sestrelite velmi brzy. Tyhle ujete serialy muzu. Jeste ze byla ta doba, pac co by se dalo natocit o dnesku? Diky

• 26.12.2016  17:39

Nadherne, probrecela jsem polovinu filmu a konec, to bylo tak smutne, opravdive, dojemne. A kdyz jsem si vzpomnela na naseho psa, ktery nam pred dvema lety zemrel, rvala jsem. Videt Hacika, jak ceka, ceka , spinavy, spi pod vagony. Ceka jen na sveho pana. A koec, kdy usina.....umira, vidi sveho paa, jak ho vola. Nadherny film.

• 26.12.2016  16:58

Vyhorele ucitelky? Kolik takovych ucilo a uci jeste dnes i v republice. Jinak, tenhle film, to je lahudka, zadne americke srdceryvne blaboly. Realita, Tvrde, smutne, opravdove....i mrzak muze mit charakter mrzaka. .21 stoleti v Rusku.

• 18.12.2016  19:29
    Učitelka (2016)

Hrebejka nemusim, mam jiny pohled, ale tenhle film, slusne. Dobu jsem zazila a protezovani soudruzskych metod......jak ty nektere kuny dokazaly ublizovat a vysmivat se. A po revoluci, naskocily na anglictinu a byly z nich soudruzky OF. Jinak, ano, tady vidime, ze taxikari, doktori a pravnici byli za kazde doby kurvy prodejne. Byli, jsou a budou. A je to zcela jedno, jaka je doba. Ucitele...jsou stejni, jen malo z nich je slusnych.

• 27.11.2016  16:25

Nadherny film. Persie, tak bohata zeme a takova bida. Pribeh o pokore, chudobe, jednech botach. Spravny nazev by mel byt Nebeske deti. Az si nekdo bude myslet, ze je na tom spatne, ze nic nema, tak si pust tenhle film. A kdyz si pak uvedomim, ze jsou na svete deti, ktere jsou na tom jeste hur, nelze pochopit. Smutne, pravdive.

• 13.11.2016  17:49

Bala jsem se, ze to bude podobne jako dvojka. Nic jsem neocekavala, ale je to poradna prdel. Dlouho jsem se tak nezasmala. Uzila jsem si to a je to mozna i lepsi nez jednicka. Za mne pet zaslouzenych.

• 2.11.2016  12:23

Smula je, ze jsem cetla knihu. Ale i tak to bylo moc dobre. Produkce svedska, danska, norska, pro mne daleko divatelnejsi a zabavnejsi, nez filmy americke produkce. Ma to spad, nenudi a pobavi. Muj partner necte, u toho se lamal smichy. Takze, dobry.

• 2.11.2016  11:51
    Teorie tygra (2016)

Ano, takove jsme my, zeny. Vetsina z nas. Tohle je tak trefny film, ze snad nic lepsiho se uz neda ani natocit. Janzurova, Baltzerova a Vilhemova, predstavitelky archetypu velke matky. A Jakub Kohak, byl tak dojemny a presvedcivy se svym vysvetlenim. Nadherny film. Diky

• 12.9.2015  22:28

Doprdele drát. Absolutně nevím po deseti minutách o čem že to bylo. Film musel být podporován ministerstvem dopravy, páč si nepamatuji nic, než že se jezdilo. Tak ten si nominuji na festival promrdanýho času"

• 7.9.2015  22:04

Ach jo, asi nejslabší Ritchieho film. Soundtracky - skvělý. Ale dalo se u toho i zdřímnout. Velká nuda.

• 8.5.2015  22:27
    Fotograf (2015)

Obdivuji Karla Rodena, že se k takovému braku nechal přemluvit. Saudek, jeho doba a sláva pominula. Strašné. Babovřesky, tak ty mají u mne 2 hvězdy.