Zabiják (2023)

Na rozdíl od místních “znalců” Davida Fincher,já jsem se báječně bavil a nemám problém s 5*!David prostě umí a basta..

Ještěr (2023)

Tři silné hvězdy za skvělého Del Tora v hlavní roli a brutálně plíživou hudební kulisu..jinak průměr,který kdyby trval o 40 minut méně,tak bych se nebál hodnotit za 4*

Těla (2023) (seriál)

Fascinující téma a jeho odvážné zpracování,které bavilo a rozhodně nezklamalo..Well done Paul Tomalin

Jan Žižka (2022)

Sorry,ale tohle je prostě prahsprosté znásilňování dějin po všech stránkách..chápu,že s tím prof. Čornej nechtěl mít nic společného..

Vidím tě (2019)

Bez očekávání nejsou zklamání..zde se to velice vyplatilo,protože jsem opravdu nečekal,jak dobře se budeme u tohoto filmu bavit..skvělý dějových zvrat,brilantní kamera a hodně zajímavá hudební kulisa..zaslouženě za 4*

Zabijáci (2014)

Skvělá atmosféra, tak typická pro severské filmy, je opět přítomna a rozhodně nezklame. Oproti Ženě v kleci je ale scénář dost předvídatelný a my pouze hodinu a půl přihlížíme tomu, jak Carl dostává přes držku a dánská policie si nechá utéct bezdomovkyni s tvrdou hlavičkou z cely. Já nevím, proč z ochránců veřejných práv dělají takové loosery. Koukatelné tři hvězdy.

Vzkaz v láhvi (2016)

Pro mé spíše zklamání. Nepřekvapivý scénář, který je slabším odvarem mnohem lépe a precizněji propracovaných filmů či seriálů podobného žánru. Některé scény (nemocnice, honička v garážích) jsou spíše urážkou profesionality jinak velmi kvalitní dánské policie. Nemastné, neslané, ale neurážející počin.

Lidská stonožka 2 (2011)

Žádná kontroverze, žádné zaplnění díry v historii kinematografie...tohle je prostě fekální sračka, která chce pouze šokovat diváka a odhalit horizonty, kam až lze zvrhlá lidská fantazie dojít..Stejně jako prvnímu dílu této sračky, dávám jednu hvězdu, kterou si rozdělí Laurence R. Harvey za jeho jistě životní herecký výkon (doufám, že je na to patřičně hrdý) a také sám Tom Six za to, že tohoto Mistra herce někde vyhrabal..Proč? Ptám se, proč? :(

Lidská stonožka (2009)

Obecně nemám vůbec nic proti "nekorektním" filmům (kam i tento kus sám tvůrce řadí), protože právě tyto filmy, narozdíl od mainstreamu, zhmotňují a vizualizují vnitřní světy tvůrců a režisérů, které se mnohem více dotýkají hloubek vědomí většiny diváků..Tento film ovšem řadím do jiné sorty filmů. Tady vnímám pouze a jedině snahu šokovat diváka tou nejvíce zvrhlou myšlenkou ever..A přitom si umím představit, že i bez těchto brutálností by z námětu šlo udělat prvotřídní thriller...škoda. Dávám hvězdu za herecký výkon Dietera Lasera, kterému jsem to věřil, a kdybych ho někde potkal, okamžitě zdrhám..brutální výkon! Ptám se: Proč takovéto filmy?