Grave Encounters (2011)

Další parafráze na Blair witch. Prvotřídní lekačky, atmosféra, beznaděj, ale také totální zbytečnosti, které do filmu nepatřily. Po vlažném, až kýčovitém začátku se rozjede opravdu hustý boj o život. Vydržte a dostanete, co jste čekali..;)

Předčítač (2008)

Krásný příběh, který se v první části nadechuje a v té druhé neskutečně eskaluje v jeden z nejkrásnějších a nejsmutnějších filmových příběhů vůbec. Herecký výkon Kate Winslet je fenomenální a naprosto si mě tímto snímkem definitivně získala!Vřele doporučuji všem, kteří hledají originalitu u témat, které již trochu ztrácejí na exkluzivitě a síle příběhu.

Velký (1988)

Nenáročný film, na kterém vyrůstal jeden z mých nejoblíbenějších herců současnosti!Tom forever!

V temnotě (2008)

Yeees!Příznivcům "husiny" po celém těle, skvělé filmové hudby, dětské příšerky a mnoha zajímavých, méně známých herců vřele doporučuji!Ani tentokrát španělský horor nezklamal!

Drive (2011)

Pokus o artové uchopení céčkové americké záležitosti s drsným, nemluvným řidičem rychlých aut, zlými chlapíky, křivdou, osudovou ženou apod..Dlouhé záběry na hraně únosnosti, uhrančivá hudba a pokus o neotřelé uchopení naprosto provařeného žánru dává dohromady 3*.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Byť jsou opět efekty, obrázky a filmařina na vysoké úrovni, určité kouzlo X menů se zde vytrácí a pro mne z toho vychází nejslabší díl celé série. I tak tady máme čest s kultovkou, která stojí za shlédnutí.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Wolverine mě nadchnul. Alespoň pro mne je v některých aspektech lepší než ostatní části celé ságy. Show must go on..;)

X-Men 2 (2003)

Velmi zajímavá podívaná. Velmi mě zaujal vývoj jednotlivých postav celé ságy. Cítím z této záležitosti také určitý přesah k zamyšlení, což jsem před shlédnutím vůbec nepředpokládal. Na daný žánr pro mne super překvapení.

Heydrich - konečné řešení (2011) (seriál)

Poučné, smysluplné, vysoce erudované, inteligentní, poněkud možná zbytečně natáhlé, ale určitě a hlavně nutné!Nesmíme zapomínat.

Soukromé pasti (2008) (seriál)

Především ten fakt, že se konečně nejedná o klasickou telenovelu pro nenáročné diváky-ovce tohoto kanálu, mě donutil tento počin ohodnotit. Za to a za několik zajímavých dílů slušné 3*.