sunny.day

sunny.day

<< předchozí 1 2
    • 16.11.2017  23:33

Wau ... tak tohle mě dostalo :D smála jsem se od začátku až do konce. netradiční marvelovka, dalo by se říct. Nečekala jsem, že to bude až takhle vtipné. Mohlo tam být teda více akce, vážnosti, boje a méně předvídatelnosti. Ale polonahý Hemsworth to vše vynahradil :D Vážně jsem se bavila ... jediná chybička .. zesměšňování Hulka mohlo být lehce v menší míře :) 80 %

• 16.11.2017  23:29
    Milada (2017)

Nebudu film hodnotit z filmového hlediska, kde by se dalo říct, že snímek sem tam pokulhával a střih nebyl zrovna dokonalý. Zaujalo mě poselství, který tento film přináší. V dnešní době, kdy si mladá generace nedokáže uvědomit, v jak klidné době žije, je na místě. Jsme generace, která vyrůstá bez válek a v demokracii. A to co probíhalo v minulém století je hnus, nemělo by se na to zapomínat a tyto témata by se stále a dokola měly omílat... Snímek Milada může působit až přehnaně "svatým" a emotivním dojmem, ale podle mě to, co tvůrci chtěli snímkem sdělit, sdělili.

• 30.3.2017  14:37

Mělo to opravdu kouzelnou atmosféru .. Takovouhle fantasy pohádku bych od Rusů nečekala .. zpomalené záběry a krásna hudba přidávají ještě na intenzitě prožitků jednotlivých scén. krásné ztvárnění opravdové pohádkové lásky, která přemůže všechno .. Až na zbytečně zdlouhavou prostřední část, skvělý zážitek .. 75 %

• 29.3.2017  21:11

Krásný, pohádkový .. skvělé obsazení .. Emma jako kdyby byla pro tuhle roli zrozená, skvěle ji sedla .. Zvíře .. úžasně ztvárněné. Zasmála jsem se, chvilku i slzy v očích měla, dojala jsem se a dočkala jsem se dobrého konce .. zkrátka pohádka a já byla spokojená :) jediné, co mi vadilo, byly některé momenty a scény, kdy jednotlivé písničky děj zbytečně natahovaly. Film obsahuje krásné písně, ale některé jsou bych řekla až "o niče" a "zbytečné" .. proto 80 %

• 29.3.2017  21:05

Obsazení slibovalo hodně .. Hádek, Prachař, Kotek .. všichni tři super herci .. ale tahle komedie? O ničem .. děj nudný, nezájímavý, zápletka žádná .. ale zase na druhou stranu, nemůžu říct, že to je nereálné .. kapela, která hraje už jen pro prachy, chce začít znova a jinak, hledá se, do toho "drogy", alkohol a holky .. a výsledek? Ztráta kamarádství .. ale takových příběhů je kolem nás hromada, tak proč je to točené zrovna v Provance? Vyhozené peníze .. za mě 30 %

• 14.3.2017  09:18

Nemám slov .. tohle mě naprosto dostalo... syrové, drsné, brutální, krvavé a na druhé straně dojemné, smutné, chvílemi i vtipné ( když se hlavní protagonisté mezi sebou jen tak lehce hašteří) .. tohle završení příběhů o Wolverinovi bylo zdaleka nejlepší ze všech a k tomu všemu ta úžasná hudba a soundtrack .. Všechno, co neměli v sobě ostatní příběhy o X-Menech, tohle mělo naprosto všechno .. 100 %

• 8.3.2017  18:35
    Rozpolcený (2016)

Nic podobného na takové úrovni jsem nikdy neviděla. Naprosto mě to dostalo, měla jsem z toho tak zvláštní a divný pocit, ne myšleno ve špatném slova smyslu. Tento snímek, ve kterém naprosto zazářil svým výkonem James McAvoy, je skvělá psychologická analýza rozpolcené osobnosti. Nejrůznější alternativní povahové rysy, vytvořené potřebou samotného Kevina. Moc se mi líbilo to pomalé odkrývaní jednotlivých osobností a celé pointy filmy, divák tak nemohl ani na chvíli ztratit pozornost. A gradace utrpení při postupném retrospektivním odkrývání příběhu Casey i samotného Kevina byla ztvárněna naprosto profesionálně. Pár maličkostí a výtek bych našla, ale v celkovém dojmu se naprosto ztratí. Milé překvapení po dlouhé době od někdy nepochopitelně geniální a originální mysli M. Night Shyamalana. 95 %

• 8.3.2017  18:19

Hezká komedie. Nenucený humor, uvěřitelné výkony herců, obyčejný stereotypní příběh bez nějakého většího smyslu, ale to tady ani nebylo potřeba .. taková správná česká oddychovka .. Jediný, co mi opravdu vadilo, byl ten nepovedený dabing polského herce .. jako proč? Myslím, že máme u nás nebo na Slovensku hezčí herce, cpát tam tohoto poláka podle mě nebylo potřeba :) 75 %

• 11.2.2017  21:11
    Kruhy (2017)

První polovina byla pro mě opravdu zklamáním .. chabé opakování podobných scén z minulých dílů a co ještě k tomu .. přehnané přehrávání a vyhrocování jednotlivých scén.. druhá polovina byla teda o dost lepší .. jsem ráda, že jsem se konečně dozvěděla, kde se vlastně Samara vzala a jak se zrodila, z čeho, z jakého zla a odkud tohle zlo pochází.. nepředvídatelné scény i dobré zvraty a konec? Ten mě překvapil, ale zase to zavání, řekla bych, možná laciným vynuceným pokračováním, ale nechám se překvapit . Jinak horor? Nevím, lekaček bylo dost málo a tak nějak mi chyběla strašidelná a děsivá atmosféra. 55 %

• 18.1.2017  19:37

Silný surový tvrdý příběh v nádherné nemilosrdné krajině a době, kde není nic většího a vzácnějšího než život sám .. 5*

• 18.1.2017  19:35
    Šťastný smolař (TV film) (2012)

Pohádka jak má být .. "pro malé i velké" .. trojice Ivan trojan, Filip Cíl a Jiří Dvořík skvělě funguje .. stará maminka Jiřina Bohdalová tomu dodává tu správnou atmosféru, Ondřej Vetchý jako pomatený tatínek dodává typickou pohádkovost a jemná Martina Zábranská mezi ně skvěle zapadá a je tou správnou třešničkou na dortu .. Libí se mi originalita celého příběhu, která je pro Jiřího Strach tak typická .. moc povedená pohádka :)

• 18.1.2017  19:03
    Zázračný nos (TV film) (2016)

Hezká milá pohádka. Dobro X zlo, trest X odměna .. krasné princezny, hezcí "dobývači" jejich srdcí :) Příběh a námět zajímavý a neokoukaný .. hezký a zajímavý romantický zkomplikovaný příběh .. ale v některých momentech toho bylo až moc svázaného všeho do kupy a předabovaní Slováci? :D zasmála jsem se tomu trošku .. jinak oceňuji snahu o hezkou vánoční pohádku, která se i povedla :) 65 %

• 18.1.2017  18:56
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Neeee .. proč, proč a proč? příběh o zlatovásce je hrozně hezký, ta pohádka má něco do sebe? Ale tohle? Herci jako Honza Cina, Honza Dolanský, Martin Stránský jsou podle mě dobří herci .. tak proč tahle špatná pohádka? Krásná zlatovláska? Nic proti Martě Dancingerové, ale do role princezny se opravdu nehodí .. ošklivější "krásnou" princeznu jsem už dlouho neviděla .. ostatní princezny oblečené jako šlapky, Čvančorová jako jejich královna "bordel máma", zdrogovaný pirát alá Jack Sparrow, .. já nemám slov, jsem milovník pohádek, ale tohle slátanina jakou jsem už dlouho neviděla .. za snahu některý herců udělat z toho aspoň něco 15 %

• 18.1.2017  18:41
    Pravý rytíř (TV film) (2016)

Hezké pohádka, rozhodně nesouhlasím s těmi špatnými komentáři, co tu jsou .. náhodou si myslím, že pro děti může být i dobrým příkladem .. ukázat, co je dobré a co špatné, co je důležitější a co je méně důležité .. přesně to, co by mě měla pohádka dětem přinést .. samozřejmě má svoje mouchy, záporák není tak, jak má být .. a překonání zla je na můj vkus tady až příliš jednoduché .. průměrná pohádka, ale tak špatná, že bych ji už nechtěla vidět, rozhodně ne .. 55%

• 18.1.2017  18:30

Film při žehlení, vaření nebo jiné práci .. pro nenáročného diváka, když si chce pustit něco jen jako "kulisu" .. jinak od začátku jasný a předvídatelný konec, herecké výkony průměrné, vtipné ani moc ne .. a naprosto americké - nuda .. 20 %

• 18.1.2017  18:23
    Julieta (2016)

Kamera, hudba, příběh .. hlavně příběhem si mě tento snímek získal. Úžasně ztvárněné utrpení matky, která ztratila své dítě. Ví, že někde je, že žije, ale jinak .. nic .. pocit viny je sžíravý a mění lidi k nepoznání .. a to z filmu vyzařovalo, vycházelo jako slunce nad mraky .. vina .. 75 %

• 18.1.2017  18:15

"This is heaven. Right here. We are in it now." Viděla jsem první záběy a hned jako bych se vrátila do svých deseti let, když mi táta poprvé ukázal hru Mafie :D Uchvátilo mě to, kostýmy, hudba, auta .. 20. léta miluju, bouřlivá doba, ale ta móda, nezávislost, nebezpečí, prohibice ... všechno v tomto snímku bylo, všechno, co jsem od toho očekávala, dokonce i malý překvapující moment, který jsem nečekala. Jediné, co bych tomu vytkla je trošku scénář a příběh sám o sobě, jinak režii a vůbec Benu Affeckovi tleskám, odvedl solidní práci :) .. 75 % " Všechno, co si udělal se ti vrátí. Nikdy, ale ne tak, jak bys čekal."

• 18.1.2017  17:54

Já nevím .. všichni o tom mluvili s takovým nadšením, že jsem asi očekávala trochu víc .. děj mi neutíkal, postavy mi přišly celkem nudné, i když herci je zahráli výborně .. felicity jones se mi do této role vůbec nehodila a tak já nevím, zkrátka mě to docela zklamalo, i když jo líbilo se mi to .. takový epizodní příběh ze star wars, jak má být, ale nic na co bych pak řekla: "Páni, pecka !!" Spíš jen:"Jo, ušlo to."

• 12.12.2016  19:24
    Příchozí (2016)

Hodně, ale opravdu hodně zajímavá scifi. Až mě to donutilo se zamyslet, nad tím, jak my lidi vlastně přemýšlíme. klíčové téma tohoto filmu je komunikace, což mi přišlo jako výborný námět. nic podobného na takovéto úrovni jsem ještě neviděla. Jediné, co bych tomu vytkla, jsou nezodpovězené otázky typu .. proč tam přiletěli? proč chtěli předat lidstvu svůj druh komunikace, možnost nahlédnout do budoucnosti? odkud vlastně přišli? Věděli, že v budoucnu přijde nějaký problém a proto předali "svůj dar" lidstvu? Vrátili se do minulosti?Vrátí se ještě? Pro mě jako pro zvědavého člověka, to bylo trochu k naštvání :D ale jinak super film .. 80 %

• 6.12.2016  21:59

Boží, naprosto boží .. jiné slovo bych ani nemohla použít. Věděla jsem, že to bude pěkný, ale že to bude až takhle skvělý jsem opravdu nečekala. Z kina jsem odcházela s přiblblým úsměvem na tváři a ještě v posteli jsem si broukala vánoční písničky :D Jíři Strach odvedl úžasnou práci a dvojice Trojan a Dvořák .. nemám slov :) ... za mě nejlepší český film za poslední dobu, jasných 5* :D

• 28.11.2016  21:54

Tak to mě vážně bavilo. Hudba a umělecká stránka filmu skvěle provedená. Příběh sám už trochu americký a předvídatelný, ale ne nic co by mě nějak odradilo. Navíc oceňuji, jak tvůrci ukázali, jak se dá životní příběh vložit a interpretovat právě skrze hudbu. A Zac? Tahle role mu skvěle sedla.. Zkrátka taková pohodovka na pondělní večer :D

• 28.11.2016  17:06

Pro mě celkem zklamání. Chápu, že je těžké aspoň nějak kvalitově dorovnat první díl, který byl naprosto dokonalý, ale takhle série Doby ledové má každý nový díl o chlup horší. Navíc mě trochu vadí , že tvůrci mají potřebu do filmu dávat "řešení rodinných trablí", které se skoro dají srovnat svým námětem s průměrnými americkými romantickými filmy. Samotné zachránění světa před zkázou je lehce přehnaná, ale budiž. Baví mě i celá grafická část filmu. Hlavní postavy taky super jako vždy. Ale veverka a oříšek ve vesmru? Jako vážně? To už je opravdu přehnané a zavání to lacinou trapností.

• 28.11.2016  16:57

Tak tohle jsem nečekala. Věděla jsem, že to bude "tak trochu jiný" animák, ale tohle? Shrnula bych to asi do "sprosté, vtipné, neotřelé, předvídatelné, ale naprosto originální", právě díky té originalitě námětu dávám 3 hvězdy, jinak naprosto nic pro mě. Animáky mám spojené zkrátka s "disney" pohádkama a jimi podobnými :) Tohle stojí naprosto mimo :D Sprostý, vážně sprostý :D

• 17.11.2016  15:22

Kouzelné, lepší slovo bych pro to těžko hledala. Naprosto mě to uchvátilo, zvířata byla úžasná. Nezkaženost a čistá duše hlavního hrdiny úplně pohádková a skvěle zahraná Eddiem Redmaynem. Bylo to krásné, stejně jako 1. díl Harry Pottera. Takové pro děti, ale i pro dospělé. Jasné určení stran dobra a zla. Byla jsem nadšená. I když žádné filmové zvraty ani překvapivé scény se ve filmu neděly, děj byl plynulý bez jakéhokoliv narušení a to mohlo některým divákům připadat až třeba nudné. Mě teda rozhodně ne. Zkrátka naprosto okouzlující fantasy.

• 8.11.2016  23:02

Vesnice, pivo, fotbal, outsider ... typický vesnický život obyčejného "vesnického burana" .. čakala jsem, že do kina jdu zase jen na tuctovou českou komedii .. komedie? To rozhodně podle mě nebyla, bylo to celkem smutné. Už od začátku, celý život Luboše, jeho pohled na svět + některá dramata, co se stávají v českých rodinách celkem často. Kohák svou roli zahrál na můj vkus celkem dovře, ani jsem nečekala, že mu takováhle role tak sedne. Děj mi místama přijde trochu nesouvislý a některé dramatické scény jsou až zbytečně zesměšňovány. Snímku by určitě pomohlo více vtipů a méně hloupých hlášek. Jinak mi film příjemně utíkal, sama se na něj znovu asi nepodívám, ale jestli na něj narazím nějaký večer u piva, proč ne.

• 1.11.2016  22:45

Netypická "marvelovština" ... opravdu mě to překvapilo a bavilo. Herci výborní. Jen mezititulková scéna už byla taková ta typická marvelovská, ale dalo se to celkem čekat, akorát se bojím toho, že to pak už bude docela laciné. Jinak nwmám co vytknout. "Jsme otroky času."

• 1.11.2016  22:42

Výborný film, ukazuje nám, co by se mohlo stát, kdyby nás virtuální svět opravdu ovládal a co .. nebudeme si nic nalkhávat, on už to dělá ... herci skvělí, napětí až do konce, čím dál víc se to vyhrocovalo, byla jsem napnutá až do konce a čím víc se konec blížil, tím víc jsem byla jak napínající se špagát :D

• 31.10.2016  01:08
    Mělčiny (2016)

Pěkná píčovina !! Nezajímavý, nenapínavý, předvídatelný .. kromě toho zabití žraloka, to jsem opravdu nečekala a proto dávám jednu hvězdu, jinak některý scény přehraný až teatrální, rozhodně to není horor, spíš takové drama, finále neoriginální a od začátku jasné ... přežití hlavní hrdinky .. film není ničím jiným a zajímavý

• 1.10.2016  14:01

Když jsem spatřila první záběry, byla jsem nadšená. Tím Burtun se držel předlohy, paráda. Ale tohle nadšení mi vydrželo zhruba tak dvacet minut, pak už si Burtun rozjel to svoje. Nemůžu říct, že se mi jeho ztvárnění nelíbilo, ale přece jenom me to lehce zklamalo, když pak odbočil od myšlenky knihy. Každopádně podoba podivných dětí mě mile překvapila a proto nechávám čtyři hvězdičky.

• 1.10.2016  13:53

Snad jeste nikdy jsem nerekla, ze třetí díl je lepší než dva předešlé. Ale u tohohle filmu to říct musím. Nejlepší Bridgit Jonesová ze všech tří dílů. Smála jsem se celou dobu a opravdu jsem upřímně nečekala, že to bude až takhle dobré. Herecké výkony všech herců naprosto bezchybné. Určitě jsem to neviděla naposledy.

<< předchozí 1 2