Polibek upíra (1988)

Ehm...čo som to práve videla?? K filmu ako takému jednoducho nemám čo povedať ale cage bol neskutočný. Normálne tohto herca nemusím ale tak kvalitne zahrať magora, to sa len tak nevidí a tie grimasy...jednoducho geniálne. Ale ten film... Ešte raz sa pýtam: Čo to pre kristové rany bolo?!

Městečko South Park (1997) (seriál)

Čo dodať, jednoducho mega geniálny seriál. Myslím, že nič má nedokáže tak pobaviť ako South Park. A Cartman je jednoducho najlepší. :D

Taylor Swift - Bad Blood (2015) (hudební videoklip)

Ehm...asi je to spôsobené mojou antipatiou k trapke Taylor (áno má miloin ocenení a ja som nič nedosiahla :P ale stále ju nemám rada), ale ja som sa akurát smiala na primitívnosti tohto klipu (o pesničke ani nehovorím). Ak sa chce Taylor hrať na drsniačku nech to spraví poriadne, táto hra na spy kids je od toho viac ako ďaleko. (Tá hviezdička je za to, že som sa neskutočne smiala nad tou úbohosťou).

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Jednotka bola super, dvojka tiež nebola na zahodenie ale pri tejto časti som väčšinu filmu prespala (nie síce doslovne ale nemla som k tomu ďaleko). Každopádne dávam hviezdičku za Wesleyho a samozrejme aj Stathama (musia sa o ňu podeliť, ale snáď to prežijú) a druhú za tie 'drsňácke akcie' ;).

Vrána (1994)

Vrana patrí jednoznačne medzi moje najobľúbenejšie filmy. Milujem tú gotickú atmosféru, ktorú majú len filmy z pred začiatku nového tisícročia, česť výnimkám, ale mnoho novodobejších filmov jednoducho nemá ten spravny nádych temnoty (aspoň teda pre mňa nie). Jednoducho milujem celú tu nostalgickú atmosféru okolo a ten úžasný soundtrack je len čeresnčka na torte. A nakoniec zlatý kliniec celého filmu - Brandon, och Brandon, neskutočná škoda takého potenciálu.

Smotánka (1996) (pořad) odpad!

Ehm...šarmantná moderátorka? Ozajstná smotánka? To ako vážne!? Väčšia debilina ako táto Zakysanka ani nemôže existovať. Nechápem ako môže niekoho zaujmať čo má oblečené ktoré prasa v 'šoubiznise' (heh celý ten šoubiznis aj so všetkými vyhasnutými pseudo hviezdičkamy si očividne pomýlili so stokou) a ich trápne pyžamové večierky. Ja jednoducho nemám slov....myslím, že idem zoznámiť záchod s mojim obedom, pretože pri tomto sa nedá nič iné len grcať.

La bella e la bestia (2014) (TV film)

Rozprávaka Kráska a Zviera je jedna z mojich najobľubenejších, hoci už moje detstvo pominulo. Samozrejme nedám dopustiť na starú dobrú Disney-ovku ale bola som zvedavá na toto spracovanie. Viem, že je viacero filmov kde sa tiež rozhodli spracovať tento koncept, no nie všetky vyšli. Tento film ma však príjemne prekvapil. Je to naozaj dobre natočené, hoci nedosahuje kvality kinových trhákov, vizuálne pôsobí neskutočne dobre a to čo sa týka prostredia, kamery a priznajme si aj hlavných hercov, ktorých výkon je tiež vskutku výborný. Herec stvárňujúci Leona sa svojej úlohy zhostil s obdivuhodnou precíznosťou a jeho výkon je viac ako presvedčivý, samozrejme ani Kráska za nim veľmi nezaostáva. Sem -tam mi trocha liezli na nervy tie presladené rečičky, ktoré k tomu patria ale nakoniec vo mne zvíťazila romantička a zvykla som si. Myslím, že je to skvelý film na oddychovú nedeľu.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Čakala som od toho viac. Začiatok bol celkom v pohode, aj celkom vtipný no potom nemastné neslané. Taká menšia zlátanina. Ale na odreagovanie celkom v pohode. A tiež som si užila tie Cambellové výrazy, chvíľu vyzeral, že ho niečo bolí, neskôr akoby zadržoval moč a tak ďalej takže som sa aj trocha zasmiala.A napriek môjmu komentáru by som si dokonca pozrela aj dvojku, keďže sa však nekoná (čo ma veľmi neprekvapuje), som zvedavá či aspoň seriál bude stáť za to. Pretože keď sa to tak vezme je to celkom zaujmavá myšlienka, škoda, že ju vo filme tak, poviem to slušne, pokazili.

Nadějné vyhlídky (2012)

Prvá polovica filmu ma neskutočne iritovala, hlavne čo sa týka postáv Pipa a Estelle. Jednoducho som dúfala kedy konečne aspoň jednému z nich niekto poriadnu vylepí. A potom to prišlo Pipek nám prišiel o peniaze a hneď mi bol sympatickejší. Nie kvôli tomu, že bol na mizine ale konečne sa to začalo rozmotávať a nakoniec som bola rada, že som to vydržala pozerať až do konca. A tiež sa mi páčili kostými a prostredie, úžasne temné, a to 'já moc ráda mám'.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

A máme späť naivku Bellu, jej trblietavého vysávača Edwarda a tretieho člena do partie, pudla čo chce byť vlkom, Jacoba. Musím uznať, že oproti jednotke (Súmrak) tu máme aspoň trocha viac farby na obrazovke, no to je asi to jediné plus (no možno ešte sem tam tie polonahé telá tzv. vlčej partie). Musím priznať, že sama som to kedysi milovala... och, tá dievčenská hlúposť. Dnes sa na tom akurát tak schuti zasmejem. To čo tam sladučká Bella a jej partia obdivovateľov predvádzajú je naozaj k popukaniu, myslím, že by mali radšej naročiť niečo typu "Bella ide na psychinu" alebo niečo podobné. Toto je naozaj film pre naivné pubertiačky, ktoré po nociach čakajú na vlastného zvodného Draculu alebo vĺčika-tĺčika.