SAS: Zrození Černé labutě (2021)

Jsem překvapená, jak tady všichni nad tímhle filmem ohrnují nos - a už proto ho trochu nadhodnotím. Svištělo to celou dobu a ani jednou jsem nepocítila potřebu to přetáčet. Rozhodně jsem viděla mraky daleko horších a nudnějších akčních filmů.

Bábovky (2020)

Knihu jsem četla a celkem se mi líbila (i když v poslední třetině jsem se v těch všech  ženských ztrácela, protože jich bylo prostě moc). Ve filmu byly naopak postavy přehledně odlišené, ovšem za cenu tak zjednodušených klišé, až se z nich staly pouhé figurky. Ty jejich mikropříběhy najednou vyzněly strašně ploše a přiblble. Ne, tento převod knihy na plátno se nepovedl.

Bodyguard (2018) (seriál)

Napínavé, zajímavé a dobře zahrané.

Vpád (2021)

Kdyby to byl starší kousek, bylo by to průměrný a pro mě rozvleklý film, ale jelikož se jedná o horkou novinku, jdu s hvězdama ještě níž, protože nechápu tu základní motivaci, proč vlastně ten film vznikl. Proč někdo usedne k PC a začne psát scénář, který už tady byl v nesčetně variacích? A proč někdo jiný na to ochotně kývne a shání peníze?

Kate (2021)

Sice byla hrdinka ženská - a těm vždycky trošku nadržuju, ale o tomhle snímku se nedá říct vlastně nic. Ani dobrého, ani špatného. Vidět ho tedy je docela zbytečné.

Zmizet beze stopy (2021) (seriál)

Na Faudu to nemá ani omylem. Dívala jsem se na to vlastně jenom kvůli Razovi.  Začátek byl přeslazený - prostředek ušel - konec nekonec. Prostě zklamání.

Ženská pomsta (2020)

Po třiceti minutách s touto debilitou končím. A jdu si dát aspoň pár želatinových medvídků, abych na to zapomněla.

Kominského metoda (2018) (seriál)

Moc se mi do toho - vzhledem k tématu - nechtělo, ale je to skvělé (všechny tři řady).  Neobyčejně trefné, ftipné a dojemné dohromady. Zvlášť pro cyniky za zenitem. Jo a už chápu, co Zeta na tom Douglasovi celé roky viděla a vidí - víc sexy staříka si ani neumím představit. Zvlášť to vyniklo ve srovnání s Kathleen Turner, která se zjevila ve třetí řadě jako jeho nabroušená ex - a k té tedy stárnutí bylo doslova nemilosrdné.