Tambry1231

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 8.1.2017  07:03
    Zpívej (2016)

Celkom pekný a podarený animák. Príbeh a aj všetky arcy sú dosť klišovité, ale aj tak by som to odporúčila tým čo chcú vidieť niečo vtipné a roztomilé. Dávam tomu 4 hviezdičky už len za animáciu, za pesničky ( viem že sú to moderné popové pesničky, ale tentokrát dávali zmysel pre príbeh a vätšinu z tých pesničiek ktoré bolé použité mám celkom rada ), za postavy, ktoré sú tiež celkom klišovité, ale aj tak celkom sympatické ( okrem Mikea, tej myši XD ) a za vtipnosť. Celkom štandartný animák, nič úžasné ale je to celkom milé a vtipné a to mi stačí. :)

• 29.6.2016  00:10

Asi budem jedna z mála, ale mne sa úprimne tento film páči viac než Hladá sa Nemo. Dory bola vždy moja najoblúbenejšia postava a to že film je o nej je pre mňa velké plus, aj to, že sme sa konečne dozvedeli niečo od jej minulosti, čo ma dosť dlho zaujímalo. Ja vždy milujem keď rozprávka pre deti je o nejakej ťažšiej, temnejšiej téme a tento film sa zaoberá poruchou - špecificky, Dorinou poruchou krátkodobej pamäti - čo človeka ako mňa úplne dostalo a rozplakalo. Tiež ma velmi dojali scény kde bola Dory ako mláďa so svojimi rodičmi, ktorí mi boli velmi symptatickí a bolo mi ich neuveritelne lúto. Aj napriek tomu je toto milý, vtipný film ktorý túto tému nikdy neberie príliš ďaleko. Aj sa mi celkom páčili niektoré nové postavy, hlavne Destiny ( Viera ) a Hank. A ako sa dá už Pixaru čakať, nádherná animácia - aj ludia vyzerajú lepšie než v prvom filme a Hank je zanimovaný ešte lepšie než Dave z Tučniakov z Madagaskaru. Fakt krásny film a pre ludí ktorí mali radi prvý film toto fakt odporúčam, hoci či sa vám bude páčiť menej, viac alebo rovnako ako 'Nemo' je fakt vec názoru. Pre mňa je to však nový naj film od Pixaru.

• 10.5.2016  13:58

Ja som všeobecne celkom velká fanynka Cililing filmov, ale tento film ma asi okúzlil najviac zo všetkých dielov. Roztomilý netvor, akčný a prekvapivý príbeh a smutný, ale dojemný koniec. Cililing sice mala skôr vedlajšiu rolu, ale to mi vôbec nevadilo. Podla mňa je toto nádherný film.

• 9.5.2016  21:55

Určite toto nieje PRÍŠERNÝ animák, existujú horšie, ale 2014 bol podla mňa úžasný rok pre animáky a toto je bohužial jeden z tých horších. Vtipy ma takmer vôbec nepobavili, príbeh sa mi zdal klišovitý a vätšina postáv mi bolo nesympatických, hlavne hlavná postava Surly, čo je fakt zlé, pretože mne sa musí hlavná postava páčiť, aby som si film užila. Ale nevidím na ňom nič príšerné, animácia je celkom pekná a za Buddyho a Andie, dve celkom sympatické postavy dám hviezdičku naviac.

• 8.5.2016  21:54

Tento film je podla mňa úžasný. Nielen že je rovnako nádherne animovaný ako vätšina filmov od Disneyho, ale má aj velmi sympatické hlavné postavy, vela originálnych nápadov ( ktoré sú hlavne videné v samotnom meste Zootopií- v pozadí, v tom ako ich systém funguje, atď ), vela vtipných scéniek a hlášiek a samozrejme emocionálne scény a nádherne a chytro ale detsky a jednoducho spracovaná morálka o velmi dospeláckej, komplikovanej a vážnej téme- diskriminácií- čo som od Disney filmu fakt nečakala. Priznám sa, tento film ma aj trochu rozplakal. Ak sa mi na tomto filme jedna vec nepáčila, tak by to bola asi hlavná záporáčka. Nebudem hovoriť kto to je... a v tom leží môj problém. Disney toto už urobil vo Wreck it Ralph, Frozen a Big Hero 6 a už ma to trochu unavuje že Disney poslednú dobu proste urobí ten trik typu "táto náhodna, nie velmi dôležitá postava je záporák". Ale pozitíva tohto filmu sú fakt silnejšie ako negatíva. Určite odporúčam.

• 8.5.2016  21:35
    Steven Universe (TV seriál) (2013)

Po zhliadnutí viacerých epizódach som sa rozhodla zvýšiť hodnotenie. Síce stále niesom fanynka, ale seriál sa mi strašne zapáčil a určite si ho rada pozriem ak dostanem šancu. Čo sa mi na seriáli najviac páči sú štyri hlavné postavy, hoci moja naj je zatial Garnet. Všetky sú zaujímavé, milé a je fakt sranda ich sledovať. Potom sa mi páči všeobecne kludná, privítavá atmosféra - hudba, animácia, postavy... tento seriál sa vážne neponáhla a to je na ňom skvelé. A napriek tomu dokáže spraviť velmi silné a emocionálne momenty pri ktorých som neudržala slzy. A podla mňa je super že konečne existuje detský seriál, kde existujú otvorene homosexuálne postavy. Ale sú tu chyby - seriál má velmi pomalé začiatky ( čo je dôvod prečo som mu pôvodne dala iba 4* ) a to že každá epizóda má len 11 minút občas znamená, že niektoré epizódy sú podla mňa trochu poponáhlané. Ale inak skvelý seriál, odporúčam pre tých, čo majú radi kludnejšie, pomalšie seriály.

• 5.10.2015  18:57

Tieto filmy sa podla mňa stále zlepšujú. Prvý bol taký prjemný oddychovač, bol dobrý ale nič také úžasné na ňom nebolo. Druhý bol omnoho lepší, mal viac tých dojemných scéniek a vývoj postáv, nehovoriac o lepšej animácií a pesničiek, ale vela mi toho nedalo, hlavne v porovnani so seriálom. Tento? Bola som pripútaná k obrazovke celý čas. Ludská Twilight bola príšerne sympatická, možno aj viac než som očakávala. A Mane 6 sa konečne nehádali, jediná hádka čo tam bola bola medzi Twilight a Sunset a aj vtedy som obidve chápala, nehádali sa kvôli sebeckým dôvodom a bola naviac krátka, čo ma potešilo. A ten záver bol velmi úžasný a dojemný, ale nechcem luďom ktorý ten film nevideli ale chcú, nič prezradiť. Pesničky sú v porovnaní s druhým, možno aj s prvým filmom trochu horšie (stále celkom dobré, ale o trošku nižšej kvality), ale animácia je lepšia. Na 100% odporúčam pre fanúšikov MLP:FiM a hlavne tým, čo majú radi Equestria Girls. Som si istá, že neolutujú.

• 21.9.2015  17:49

Tento film, umm... je to lepšie než som očakávala, ale stále nič super. Animácia je celkom dobrá, v niektorých scénach dokáže byť aj nádherná ( napríklad počas 'Strange Magic' ), len príliš realistická na môj vkus, niektoré postavy sú v takom "uncanny valley". Pesničky sú celkom fajn, mám rada také staršie pop-songy a myslím že sú dobre zaspievané, len ich je tam príliš vela ( 13. Taký priemerný rozprávkový Disney muzikál má 6. Yup. ) a v niektoré scény fakt nepotrebovali pesničku. A love story, jo, varovanie na spoilery: Marianne a Bog King sa dajú dokopy. Mám rada také "kráska a zviera" typy príbehov, myslím, je to moja naj rozprávka. Ale tie typy príbehov musia dávať zmysel a tento... eh? Radšej začnem od začiatku. V tomto filme je nápoj lásky použitý ako metafora pre falošnú lásku a Marianniná sestra sa toho nápoja stane obeťou a zamiluje sa do Boga. To je videné ako zlé a samozrejme to je zlé- bolo to proti jej vôli, poznala ho iba chvílu a dokonca ju zatkol. Ale potom sa Marianne do neho zamilovala z vlastnej vôle. To je videné ako dobré, ale stále- poznali sa iba chvílu, predtým mali iba negatívny vzťah, nehovoriac o tom že Bog zatkol Marianninú sestru. To sa mi nezdá ako dobrý nápad. Je to taký priemerný film a to love story sa mi moc nepáči ale za celkom dobrú animáciu a celkom dobré pesničky dám hviezdičku naviac. Nieje to DOBRÝ film, ale niečo sa mi na ňom proste páči

• 20.9.2015  18:48

Priznám sa, keď sa nad tým zamyslím, Kráska a Zviera je moja najoblúbenejšia klasická rozprávka všeobecne. Ja úplne neznášam keď ludia niekoho diskriminujú len preto ako vyzerá, takže príbehy kde hlavná myšlienka je "Na vzhlade nezáleži, záleži na tom aké máš srdce" úplne milujem. A kedže milujem animované filmy od Disneyho, toto je výborná kombinácia. Takže, postavy: Belle je moja najoblúbenejšia Disney princezna. Nie je to moja najoblúbenejšia Disney postava všeobecne, ale určite najoblúbenejšia princezna. Je láskavá, múdra, nezávistlá... proste skvelá postava. Počula som že niektorí hovoria že Belle je obeťov Stockholmového syndrómu, kde sa väzeň zamiluje do únoscu. Umm, tak Stockholmov syndróm nefunguje- Belle začala mať Netvora rada až keď k nej začal byť milý a aj vtedy jej chýbal otec. Každopádne, Belle nebola jediná skvelá postava- Netvor samotný je celkom sympatický, hlavne keď sa začal zamilovávať do Belle a prestal byť taký krutý sebec. Potom tam boli celkom milé a vtipné vedlajšie postavy, ako svietnik Lumiére, hodiny Cogsworth a Bellin otec. A záporák Gaston... jo, ja som vždy proti záporákom, aj tu, ale je celkom zaujímavé ako človek ktorý by bol v inom Disney filme hrdina je teraz záporák. Mimo toho je tu proste tá rozprávkovosť, animácia a pesničky čo robia Disney štúdio takým skvelým štúdiom. Určite jedna z najlepších Disneyoviek.

• 11.8.2015  18:12
    Mimoni (2015)

Sice nič moc a v porovnaní s Despicable Me filmami dosť nuda, ale sú tam vtipné gagy a niektoré scény medzi Minionmi boli celkom zlaté, hlavne tie medzi Kevinom a Bobom. Nič úžasné, ale ak sa nudíte, tak si to pozrite.

• 27.7.2015  00:46

Rovnako ako s Coraline, nechcela som tento film velmi pozerať kedže nemám rada horory. Ale zo zvedavosti som si pozrela a bolo to celkom dobré. Sympatický Norman, strašidelné scénky, pár vtipov čo zabodovalo a nádherný koniec. Nechcem nič spoilerovať, ale to, ako sa konflikt vyriešil, bolo proste niečo úžasné a dojímavé, úplne sa mi chcelo plakať. Animácia je tiež skvelá. Sice je tam pár trochu škaredších and nesympatických dizajnov na postavách, ale tie akčnejšie scény čo používajú fantasy elementy, napríklad záverečná bitka, výzerajú úplne skvele. A morálka je tiež krásna ale aj velmi dospelá, smutná a realistická- ak ubližuješ luďom, ktorí ťa šikanovali v minulosti, môže sa z teba stať šikanár. Niektoré časti sú nudné a horory stále nemám rada, takže 5 hviezdičiek tomuto filmu nedám, ale aj tak odporúčam.

• 26.7.2015  13:48
    Popelka (2015)

Priznám sa, tento film sa mi asi páči viac ako pôvodný animák od Disneyho a to som typ čo vždy preferuje animáky. Dlho som nevidela film o princezne, ktorý sa úplne podobá originálu, a zároveň napravuje cliché. Páčil sa mi pohlad do Popoluškinej minulosti, kde mi jej bolo lúto. Aj princ sa mi páčil viac ako v pôvodnej Disneyovke, asi preto že teraz mal aspoň meno, nejakú osobnosť a iný dôvod prečo by mal milovať Popolušku okrem jej vzhladu. A aj zlá macocha a jej dcéry. Teraz mala aspoň ako tak sympatický dôvod, prečo bola k Popoluške zlá. Vždy sa mi páči keď majú záporáci smutnú minulosť ktorá ich doviedla ku zlu, a od macochy z Popolušky zo všetkých ludí na svete som to nečakala a velmi ma to šokovalo, takže bravo! Aj napriek všetkým týmto vylepšeniam, film si dokáže zachovať taký klasický podtón, čo je podla mňa úžasné- žiadna paródia, žiadný výsmech voči pôvodnej rozprávke, proste normálna rozprávka o Popoluške. Samozrejme, nieje dokonalý, niektoré časti ma nudili a Popoluška a princ sú akýsi "bezchybní", čo je tiež trochu nuda. Ale inak je to pekný film a stojí za to si ho pozrieť.

• 26.7.2015  02:11
    V hlavě (2015)

Podla mňa nádherný, kreatívny a emocionálny film a moja nová oblúbená Pixarovka. Velmi sa mi páči koncept s personifikovanými emociámi a tento film to spravil úplne perfektne. Radosť a Smútok boli velmi sympatické, hlavne Smútok, ktorej mi bolo celý čas lúto a páčila sa mi jej starosť o Riley. Vždy sa mi páči keď rozprávky ukážu 5 fáz zármutku, čo sa ukázalo pri Riley. Čo sa týka tej "kreativity", koncept velmi originálny nieje, ale... čo v dnešných dobách JE? Všetko už bolo opotrebované. Ale nieje dôležité aký koncept vymyslíte ale ako ho spravíte. Páčili sa mi rôzne krajinky, ako tie s predstavivosťou, snami a podvedomím a spôsob akým sa robia osobnosť a spomienky. To by ma nikdy nenapadlo! Props Pixar, props. No, a na to, že nie som typ čo pri filmoch plače, tento film to dokázal, ale nechcem nič spoilerovať. A morálka je krásna, ale aj dospelá a smutná- je viac do života než len byť šťastný a občas musíš byť smutný aby ste sa vyrovnali s problémami. Je tam aj niekolko super vtipov ( "Poď, leť so mnou, catighna!", "Gratulujem San Francisco, zničili ste pizzu! Najprv Havaj, teraz vy!" a reklama na žuvačku sú niektoré, na ktoré si spomeniem že ma pobavili ), ale vtipy nie sú mojou prioritou a rovnako nie sú ani pre tento film. Každopádne odporúčam.

• 19.5.2015  22:39
    Tupíři (2010)

Still better love story than Twilight. =D Fakt je mi trápne, keď hovorím, že toto je vlastne LEPŠIE než originál. Twilight... you fail.

• 5.5.2015  22:36

Pôvodných Animaniacs som nevidela ale o tomto seriáli som vela počula, tak som sa rozhodla pozrieť si pár častí. Heh, celkom ma to pobavilo. A vždy sa mi páčia "hlúpy ale dobrý" a "zlý ale múdry" typy postáv. Oh, a referencie sú tam všade, takže je tam niečo aj pre dospelých... narf! :)

• 22.4.2015  21:10
    Předčasné vydání (TV seriál) (1996)

Tento seriál občas pozerám s babkou od nudy a musím povedať, že sa mi celkom páči. Koncept samotný je velmi zaujímavý a niektoré časti ma dojali, napríklad tá s tým starým pánom ktorý nechcel aby zrútili dom v ktorom býval so svojou manželkou ( či nejak tak to bolo ) a s adoptovaným dievčatkom. Občas sa aj zabavím. Ale inokedy ma to trochu nudí, tak dávam iba 4*, no menej by som už nedala.

• 6.4.2015  22:47

Kedže milujem Tučniaky z Madagaskaru ( seriál aj film ) samozrejme že ma dostal aj tento Vianočný kraťas. Myslím si že je to ešte lepší Vianočný špeciál než skutočný Vianočný špeciál zo seriálu, heh. Nielen že pobavil, ale naviac ma dojalo Pešiakové správanie, ako chcel pomocť tomu ladovému medveďovi a tučňačie krédo- nikdy nepláv sám. Oh, a Ricové pyromaniacké túžby boli dokonalé. XD

• 29.3.2015  16:56

Tento film som dnes prvý krát pozerala, a musím povedať, je super. 5 je podla mňa roztomilý a vtipný. Pobavilo ma pár vtipov a páčil sa mi jeho vzťah so Stephany a jeho presvedčenie, že je živý ( A ako sa zistilo, tak mal pravdu ) Podla mňa celkom dobrý film, ale medzi moje oblúbené asi nepatrí...

• 16.3.2015  19:39

Trochu sklamanie oproti jednotke. Nieže by sa mi dvojka nepáčila, ale je trochu nudná. :/ A nemám velmi rada keď sequel existuje na to, aby dal protagonistovi lásku, aj keď je ten protagonista v poriadku bez nej. Stále je to roztomilý a vtipný film s dojímavými momentami, ale musím dať aspoň o jednu hviezdičku menej, ako v jednotke

• 16.3.2015  19:33
    Já, padouch (2010)

Spočiatku som nechcela tento film pozerať, keďže animácia sa mi zdala odpudivá a príbeh sa mi nezdal zaujímavý. Ale keď som bola nútená to pozerať v škole, tak ma to fakt prekvapilo. Moj názor na animáciu sa nezmenil, ale myslím že je to tak lepšie, vyzerá to tak... "cartoony", ako keby to bolo najprv nakreslené ako 2D film a potom dané do počítača. To sa mi celkom páči. A potom príbeh... podla mňa super. Nieje taký príliš vtipný ( mňa príliš vtipné filmy nebavia ), viac sa sústredí na vzťahmi medzi Gruom a tromi dievčatkami, ktoré si adoptoval pre sebecké dovody, ale nakoniec si ich zamiloval a začal sa k ním chovať ako otec. Mám rada vzťahy medzi rodičmi a deťmi, hlavne keď to niesú technicky rodičia a deti v krvi, ale chovajú sa tak, pretože sa majú radi. To ma úplne dojalo. :3 Takže, fajn filmík. :3

• 16.3.2015  19:02

Toto... je úžasný film. :) Nielen že je originálny, ale podla mňa je to jeden z najemocionálnejších príbehov. Pixar, vy ste super! Tak, tá emocionálna stránka, samozrejme pochádza zo vzťahu medzi Carlom a Ellie. Bolo mi smutno, keď na začiatku zomrela a nikdy sa jej nesplnil jej sen. :'( Takže Carlovú otrávenú osobnosť som chápala. Keď napichol svoj dom na balóny, tak to začalo byť veselšie. Tá Kevina... XD Ale stále tam zostal vzťah medzi Carlom a Ellie. Podla mňa najlepšia časť filmu, mám rada emocionálne scény. :) Velmi ma dojal na pol šťastný, na pol smutný koniec. Proste skvelý film.

• 16.3.2015  18:50

Môj oblúbený film od Pixaru. Úplne ZBOŽŇUJEM vzťahy medzi otcom a synom a tento film je celý o tom. Animácia je podla mňa nádherná, vyzerá to ÚPLNE ako skutočná voda. Len ludia sú nejakí divní. :/ Je tu vela emocionálnych momentov, ktoré sú úplne úžasné. :3 Vtipných momentov tu nieje vela, ale mne to nevadí a, no, niekolko ich tu je. A tie ma VŽDY pobavia. Hlavne keď sa Dory snažila dorozumieť s tou velrybou XD. Yup, ona je moja oblúbená postava z tohto filmu. Nie len pretože je vtipná. Sú za tým... iné dovody. To, že je to jeden z prvých filmov ktoré som kedy videla mojmu pozitívnému hodnotenie fakt pridáva ( nostalgia, hm... ). Proste super film. :)

• 10.3.2015  21:37
    Divočina (2006)

Zaujímavosť- tento film bol v produkcií PRED Madagaskarom, hoci vyšiel neskor. Takže nope, nikto nekopíroval nikoho Mimo toho, ja na tomto fakt nič zlé nevidím. Asi som fakt jednoduchý divák ktorého zaujme čokolvek, ale... uznávam, sú tu trápne momenty a Madagaskar je lepší, ale kvoli vzťahu Ryana a Samstona ( Milujem vzťahy medzi otcom a synom ), kvoli niekolkým originálnym nápadom ( tí pakoni uctievajúci plyšiaka koaly len pretože vystrašil levíčatá boli dokonalí XD ) a humoru dávam aspoň 4 hviezdičky. A nemyslím si že sa to podobá Leviemu Královi, hoci chápem, že to vydáva taký pocit. Skor Hľadá sa Nemo.

• 10.3.2015  21:26

Čo ja viem, seriál AŽ TAK v láske nemám. Nie že by som ho neznášala ale nieje to moja šálka kávy. Ale tento film mám radšej, pretože to má presne to, čo čakám od kresleného ( Dokonca ani nie kresleného. HOCIAKÉHO. ) filmu. Sú tu vtipné scény, akčné scény a, prekvapivo, dojímavé scény. :) Či máte, alebo nemáte, radi seriál, tento film je super ( ale nič extra, to musím uznať... )

• 10.3.2015  21:17

Tento film je rozkošný. :3 Šťeniatka sú roztomilé a mojho oblúbeného druhu ( Zlatý retriever ). Neviem prečo, ale páči sa mi ako do neho dali takú detskú naivitu. Potom nádherné Alijašské prostredie. TÁPOLÁRNAŽIARAJESUPER! A celkom zaujímavý príbeh. Sice "postava chce byť športovcom, ale pritom sa musí niečo naučiť" sa mi zdá otrepané... ale tu to urobili inak a zaujímavejšie- hlavné postavy NECHCELI byť športovcami, oni len chceli pomocť kamarátovi a potom sa dostať domov. Dobrí ludia ( psy ;P ) boli už od začiatku, ale naučili sa, že aj keď sa zdá že si tam kde by si nemal byť, v skutočnosti to može byť naopak. A je tam aj pár vtipných momentov :) Odporúčam ( aspoň pre deti ). Dovod prečo som dala iba 4 hviezdičky je pretože to medzi oblúbené filmy nepatrí a pretože niektoré časti sú trochu nudné. Ale inač je to fajn, odpočinkový film, hlavne ak máte radi psy. :) PS, neskúšajte to doma. XD

• 10.3.2015  16:32

Hmm, priznám sa, dvojka sa mi páči trošilinku viac ako jednotka. Trochu. 1%. Je to ako porovnávanie indigovej a belasej. XD Ale teraz vážne- sice je pravda že je to kratší film a už nie tak vtipný ( len tak mimochodom- humor vidím iba ako bonus, nie ako najdoležitejšiu časť filmu ), ale zdá sa mi trochu emocionálnejší. Nie že by prvý nebol, ale tento je ešte viac. Mne sa nedorozumenie medzi Lilo a Stitchom páčilo. Plus, páčilo sa mi, ako sa Stitch snažil ochraňovať Lilo samého pred sebom. Oh, a otec X syn vzťah medzi Jumbaom a Stitchom. :3 Ale sú tu aj vtipné scény, najviac ma pobavili tie scény medzi Pleaklem a Davidom. XD Aj ja považujem jednotku za lepší film ale ja osobne mám radšej dvojku.

• 3.3.2015  23:33

Podla mňa super film po každej stránke. :) Príbeh ma citovo dostal hneď na začiatku, ale nebudem nič spoilovať. V skutočnosti ma dojali všetky scény ktoré, mali byť presne to- dojímavé. Ale mimo toho sú tam aj vtipné scény, hlavne pochádzajúce od Baymaxa. Oh... my God... BAYMAX! Oni zobrali zdravotného robota. ukázali ako vníma svet, dali ho dokopy s pubertiakom a pomocou toho spravili úžasného "comic reliefa". Ale on nieje iba vtipný, on je aj roztomilý a dobrosrdečný. Teraz patrí medzi moje oblúbené postavy. Ale aj Hiro, Tadashi a tí ich kamaráti- všetci mi boli sympatickí. Oh, a sú tam aj akčné scény, ktoré sú proste úžasné. A skvelá animácia. Určite odporúčam. :)

• 3.3.2015  19:11
    Sláva králi Jelimánovi (TV seriál) (2014)

Na tento seriál som sa nechcela velmi pozerať. Julien sa mi v Madagaskaroch a v PoM nezdal velmi sympatický, vždy som ho videla ako sebeckého blázna. Ale kedže mám rada Madagascar, rozhodla som sa pozrieť si pár epizod. A prekvapivo... sa mi to celkom páčilo. Lepšie než som očakávala. Za prvé, Julienová osobnosť. Ano, stále je to, ako som povedala, sebecký blázon, ale trochu milší, v prvom dieli napríklad išiel zachrániť svojich poddaných tak trochu z vlastnej vole. Potom vtipy, ktoré ma možno pobavili viac ako tie z tučniakov. Ale to pre mňa nieje doležité. Potom fakt že sú tu občas morálky. Cliché morálky, ale celkom pravdivé a do života doležité. Oh, a nová ženská lemuria postava- Clover. Neviem prečo, ale zdá sa mi, ako keby mala nahradiť Skippera ( Obidvaja sú tajní agenti, ktorí sú príšerne paranodní ). Aj keď mám Marlene z PoM radšej, Clover sa mi zdá viac ako niekto, kto patrí k Madagaskaru. A aj Mort sa mi tu páči viac ako v PoM a trochu aj Maurice. Aj animácia. A má chytlavú úvodnú pesničku ;) ( Nemám rada rap, ale tá pesnička ma celkom chytila ). Stále uprednostňujem PoM, ale tento seriál má asi tak všetko čo má PoM, možno aj trošilinku viac.

• 3.3.2015  18:38
    Robinsonovi (2007)

Celkom pekný film. :) Určite sa mi páčila morálka, hoci tam bola príšerne natlačená ( Jdi proste dál, dammit! ). Zaujíma ma cestovanie časom, takže príbeh bol super. Vtipy ma pobavili a je tu vela dojímavých momentov. To negatívne hodnotenie na tejto stránke ma prekvapilo, ale každý má rád niečo iné. Ale inač odporúčam.

• 3.3.2015  18:27

Podla mňa velmi rozkošný animák. Cestovanie časom ma zaujíma, takže ďalšie plus, aspoň pre mňa. :) Určite sa mi páči ako tento film dokazuje, že nemusíte byť rovnakej krvi, dokonca ani rovnakého druhu, aby ste mohli byť rodina, stačí že sa máte radi. Úprimne sa mi časy ktoré Peabody a Sherman navštívili nezdali velmi zaujímavé, teda... to je iba moj problém, vážne, ak sa zaujímate o napr. Francúzku revolúciu, Leonarda da Vinciho alebo Trojsku vojnu, tak je to v poriadku, ale mňa to velmi nezaujíma. Viac sa mi páčili scény s hlavnými hrdinmi, ktoré boli úžasné. A som prekvapená, kolko faktov tento film vystihol. A sú tu rozne vtipné scény, ale okrem niekolkých Peabodyho slovných hračiek si na ne velmi nepamatám. Nevadí, aj tak dojímavé scény sú pre mňa doležitejšie ako vtipné. Tento film odporúčam, ale nie velmi.

<< předchozí 1 2