baiskon108

baiskon108

okres Praha

7 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Captain America: Občanská válka (2016)

  Ty jo. Nevěřil bych, že to někdy řeknu - ale tento film překonal Avengers 1. Občanská Marvel válka je to nejgeniálnější, co kdy mohlo studio vyplodit. Tolik super-hrdinů snad ještě v žádném Marvel filmu nebylo. Ostatní marvelovky jsou takové na jedno brdo, hrdina bojuje proti záporákovi a nakonec vyhraje. Tady bojují hrdinové proti hrdinům!!! Ten hlavní zločinec teda za moc nestojí, ale o to víc je udivující, že všechny hrdiny poštval proti sobě! Ani jsem nezaregistroval, že v té haldě postav chybí Thor a Hulk, což mě teď trochu mrzí, ale vynahradily to postavy nové, jako například Černý panter a Spider-man!! Souboj na letišti je prostě to nejlepší, co od Marvelu můžete vidět!! Ale naprosto nejlepší byl závěrečný souboj. Cap vs. Iron Man!!!!!!!!!!!!! Tenhle duel překonal i souboj v Avengers 1 - Iron Man vs. Thor! A to byla dost vysoká laťka!!! Jen nechápu, proč tento fascinující snímek pojmenovali po Capovi a ne po Avengers. Protože tenhle film by si tenhle název opravdu zasloužil!!!

 • poster

  Avengers (2012)

  Všichni mí oblíbení hrdinové a zároveň herci v jednom filmu – to snad ani není možné! Úžasný boj mezi Thorem a Ironmanam – ani jsem se na to nemohl dívat, jak se moji oblíbení idolové bijí do krve:). Jako vždy, i v tomto filmu se objevuje Ironmanův skvělý humor, který vždy pobaví: ,,Vzdej se muflone!“ :). Doporučuji všem lidem na planetě, co to ještě neviděli, protože taková filmová bomba se objeví jen jednou za život, možná dvakrát, třikrát, čtyřikrát,..:). Jen Kapitán Amerika to tam trochu kazí, ale lepší než jeho sólovka ve filmu:). Už se strašně těším na další díly!!

 • poster

  Spider-Man (2002)

  Úžasný film, díky kterému byl Spiderman nějakou dobu mým největším idolem:). Tenhle film jsem viděl nejmíň stokrát a ani jednou neztratil jiskru! Skvěle natočený zrod pavoučáka! Peter Parker je klasický chytrolín ze střední školy, který je často šikanován Flashem Thompsonem. Když ale získá pavoučí schopnosti, změní se jeho pověst v pravý opak: ve chvíli, kdy na Flashe napřahuje ruku, mu všichni zakřiknutí kluci na světě drží palce, a když ho trefí a Flash letí přes celou místnost, radostně vyskočí z pohovky a řeknou si: ,,Jo! Konečně si ten blbec zasloužil to, co mu právem patří!“. Dávám pět hvězd, protože je to moje srdcovka.

 • poster

  Iron Man (2008)

  Tony Stark je ze všech superhrdinů rozhodně nejvtipnější a řekl bych, že i nejchytřejší, prostě největší frajer a sledovat ho v jakékoli akci je požitek a dá se opakovat do omrzení. A ty jeho obleky, parádička! V jeho případě nemůže být kritický, takže jsem nekritický:)

 • poster

  Teorie tygra (2016)

 • poster

  Batman: Návrat Temného rytíře, část 2. (2013)

  Jay Oliva mě zase nezklamal. Zase vytvořil jeden z nejlepších animáků o super-hrdinech, jaký kdy svět spatřil. A pro mě rozhodně i ten nejlepší animák o Batmanovi. Temná atmosféra z prvního dílu se naštěstí nikam nerozplynula, naopak ještě přibyla. Chechtající se Joker je prostě skvělý. Z třímetrového Batmana jde stále strach a opět nemá se zločinci ani trochu schovívavosti! A naprostá třešnička na dortu je největší epický souboj všech dob - Batman vs. Superman!!!!!!!!!!!!!!!!! Snyder svou nezdařenou hranou kopií nesahá této podívané ani po Batmaní opasek!

 • poster

  Liga spravedlivých: Záchrana světa (2013)

  Boží animák!! Lepší jsem od DC (možná i na světě) snad ještě neviděl. Olivo, tentokrát ses opravdu překonal. Velký fanoušek Flashe (hlavní hrdina filmu) zrovna moc nejsem a proto jsem čekal stejné zklamaní, jako u L.S.: Trůn Atlantidy - ŠEREDNĚ JSEM SE MÝLIL!!.. Úžasný scénář, hlavně ke konci. Agua-man a Wonder-woman chtějí vyvraždit všechny suchozemce a zničit celý svět – no, musím říct, že byl Aqua-man výborný v roli zločince. Dokonalá bitva na moři – objevovalo se v ní hodně známých postav, které bojovali proti sobě. Zlí, proti ještě zlejším - žůžo! Závěrečná bitva byla též vynikající a ke konci opravdu dojemná. Doporučuji všem fanouškům superhrdinů na světě, co to ještě neviděli – tak velký zážitek jsem už dlouho nezažil a dlouho zas nezažiju..

 • poster

  Deník malého poseroutky 2 (2011)

  Rodrick je vážně king a tenhle film si totálně přivlastnil a proto je taky nejlepší z celé trilogie. Je to humornější než jednička, zajímavý příběh, postupné zvraty a je to i ke konci docela dojemné. Umělé blitky hodně pobavily, stejně tak i hraní velmi "zábavné" :) deskové hry s dědou a spoustu dalších ztřeštěných vtipů, rad a nápadů, od koho jiného než od Rodricka. Vážně pecka, u které se směju pokaždé, když si ji pustím!

 • poster

  Ledově ostří (2007)

 • poster

  Kung Fu Panda (2008)

  Skvělý animák, na který se vždy rád podívám. Studio Dream works se opravdu překonalo. Už prostředí, ve kterém se vše odehrává: stará Čína - má nejmilejší země:). Za scénář plný humoru a akce hlasitě tleskám! Naprosto dokonalé scény v boji o knedlíček:) a též v útěku z vězení hlavního nepřítele filmu - Tai Lunga! Je hlavně dobře vystižen: neporazitelný, pomstychtivý, silný a mrštný! Vše se mi na tom líbilo, takže nevím, proč bych neměl dát tomuto filmu plný počet bodů!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace