Zofinka2

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 16.7.2017  15:33
    Oklamaný (2017)

Docela mě zklamal film Oklamaný. Čekala jsem tam nějakou romantiku a lásku. Ta tam nebyla. Ještě mi vadil předvídatelný konec. Žádný zvrat nebo překvapení se od půlky do konce nekonalo. Přesto docela dobrý film a na 3* to stačí.

• 27.1.2017  22:37

Vadí mi tam to samé válčení a vyhrávání hlavních kladných dětských hrdinů mi připadá neuvěřitelné. Válčení a děj skoro žádný. Přitom ze začátku to vypadalo nadějně. Škoda.

• 1.1.2017  19:24
    Pojďte se mnou létat (TV seriál) (2010)

Miluju tento seriál a ty dva herce. Jejich humor mi sedí a výborně zahrané to je.

• 10.10.2016  13:34
    Já, Mattoni (TV seriál) (2016)

Nebaví mě to, ale díky D. Švehlíkovi se na to dá koukat. Ale to jeho střídání žen... Měl na to čas. Kdyby dělal na poli a staral se o dobytek, tak tolik času nebude... Ale na služeb. cestě v lodi na to čas je. Děj je takový mdlý, nudný. Neviděla jsem všechny díly a ani po tom netoužím.

• 9.10.2016  10:49

Začátek vypadal slibně a těšila jsem se na Gerarda Butlera v tomto filmu. Od okamžiku, kdy začali teroristé střílet z letadla a pak samopaly civilisty, nedalo se na to koukat. Myslíte, že je to možný jen ve filmu? Já si to postupně přestávám myslet, proto jsem to po hodině vypla. Násilí není můj šálek kávy.

• 29.9.2016  15:45
    Kvaska (2007)

Z hereckých výkonů se mi líbil nejvíc Jiří Korn. Jinak podle mého názoru nic moc herecké výkony. Neříkám, že za to mohou herci. Lásku jsem Vondráčkové a Tomsovi nevěřila. Chemie mezi nimi nebyla. Bylo to těžko uvěřitelné všechno. Jinak muzikály nemusím, tak to můj šálek kávy nebyl. Ale koukat se na to dalo. Písničku touha mám ráda. 50%.

• 5.6.2016  09:07
    Pomsta (1990)

Nechápu, proč má film tak nízké hodnocení. Hraje tam překrásná Stowe a na to, že Costnera nemusím, v tomto filmu se mi líbí. Je to film mého dětství a k létu patří. Na léto dobrý film. Je tam moc střílení, ale ve kterém filmu není?

• 29.5.2016  15:11
    Postřižiny (1980)

Nechápu, jak někdo mohl dát tomuto filmu odpad. Hezká hudba, Vašáryová, správně střelenej Hanzlík. Kouzelný to je film. Koukala jsem na film jako dítě a i jako dospělá. Myslím, že je takový nadčasový a pro všechny věkové kategorie film, krom malých dětí. Proto taková oblíbenost.

• 23.5.2016  22:14

Komedie vtipná, ale "herectví" Irenky kur.y je hrozné. Nebýt jí, bylo by to na 5*.

• 2.5.2016  22:36
    Carol (2015)

Je to trochu nuda, ale stojí za kouknutí. V půlce jsem usnula. Obě hlavní představitelky jsou skvělé. Hudba taky. Hodnotím to jako slabší 4*.

• 20.3.2016  22:35

Tak tady ten film můžu vidět skoro pokaždé, když ho dávají. Hrají v něm samí naši velcí herci jako Sovák, Hanzlík, Brzobohatý, Kolářová a ty já mám ráda. Tato detektivka se mi líbí. Dala jsem jí zrovna přednost před Forrest Gumpem.

• 14.3.2016  03:09
    Collateral (2004)

Film se mi líbil. Podruhé ještě snad víc, protože jsem věděla, co čekat. Líbily se mi dialogy, hudba, kamera, herectví obou hlavních představitelů. Když jsem tento film viděla, napadlo mě, že Vincent si svou oběť vybral. Stejně jako psychopat v životě si vybírá oběti. Samozřejmě je náhoda, že se sešli. Kdyby se nesešli, nestal by se Max obětí, ale někdo jiný. Ale stejně si myslím, že psychopat, který vidí do lidí víc než normální lidé a pozná jejich slabiny, si vybírá oběti. Je pak mezi nimi jakási chemie. V tomto filmu to je vidět. A proč Max neutekl, když měl příležitosti? Možná proto, že si ho psychopat získal, podmanil. Bylo mezi nimi jakési pouto, které bývá mezi psychopatem a jeho obětí. Vybral si přesně tu oběť, která hned tak neuteče. Kdyby utekl, neměl by film děj, jaký měl.

• 1.3.2016  21:26

Nedávno jsem to viděla jako hru v divadle a to mě moc nebavilo. Tak jsem ze zvědavosti zkoukla film a ten se mi líbil. Hudba, herecké výkony a překvapivý konec se mi líbili. V komentářích čtu, že v divadle by to bylo lepší. Nelíbilo se mi herecké obsazení a film je prostě lepší. Ve filmu je skvělá hudba, moře a to v divadle není. V divadle neuvidíte to, co ve filmu. Weaver je lepší, výraznější a pro mě sympatičtější herečka než ta, kterou jsem viděla v divadle. V divadle mi to připadalo více depresivní a syrové než ve filmu.

• 23.2.2016  22:40

Nejvíc se mi líbí, jak říká Hrušínský v podání doktora panu Lírovi, ať jede do Přerova kouknout na hřbitov, aby věděl, do čeho jde:-).

• 16.2.2016  20:29

Jsem docela zklamaná. Až od půlky mě to začalo víc bavit. Něco mi tam chybělo. Eddieho Redmayne jsem viděla hrát poprvé a moc mě nepřesvědčil. Většinou hrál dobře, ale ne pokaždé. Připadalo mi to takový...umělý, celkově. A tu manželku jsem nechápala. Jak s ním mohla tak dlouho vydržet? Matthiase Schoenaertse jsem viděla nedávno ve filmu Daleko od hlučícího davu a tam byl sympaťák a úžasný. V tomto filmu mi sympatický nebyl. Kdo mi byl sympatický, byla postava Bena Whishawa. Ve filmu mi chyběly rodiče hlavních představitelů a jejich názor na proměnu hlavního představitele. Co se mi ještě ve filmu líbilo, byl jejich pes.

• 24.1.2016  19:42

Ten film jsem viděla od začátku dvakrát, ale nikdy ho nedokoukala a nebavil mne. Dělala jsem při něm něco jiného a přepínala. To je znamení, že je na něm něco špatně. Proč? Těžko říct. Lopezová je jen krásná. Je lepší zpěvačka a tanečnice než jako herečka. Další důvod, film mě ničím nezaujal, nestrhl. Gere je tu už starý na milovníka. Proč tam nehrál mladší, hezčí herec? Připadá mi, že Gera strkají všude, přestože není nejmladší. Asi si myslí si, že charisma stačí. Myslím, že ne. Jinak mi Gere nevadí. Jen v tomto filmu a k Lopez se moc nehodí. To mi víc k ní "seděl" Ralph Fiennes.

• 24.1.2016  17:36

Na film jsem chtěla jít ze zvědavosti. Přesto, že bych od něj vlastně nic nečekala. Ale četla jsem kdysi knihu o Lídě Baarové - měla těžký a dramatický život. Tak jen pro srovnání bych ho chtěla vidět... Když tady čtu ty komentáře, tak mě přešla chuť na film jít. Naštěstí ne všechny jsou negativní. Věřím ale, že Táňa zahrála Lídu B. dobře. Myslím, že je dobrá herečka. Nakonec na film asi půjdu, abych si na něj udělala svůj názor a napsala ho sem. Co mě zarazilo, je napsání od některých hodnotitelů odpad!, aniž by film viděli. Jen proto, že nemají rádi Renče? Nemůžu hodnotit, když jsem film neviděla. A dávat odpad proto, že nemám rád režiséra a snižovat tím hodnocení filmu. Jak jednoduché je kritizovat. Co dělají a dokázali ti lidé, kteří to dělají?

• 3.1.2016  23:15

Já mám romantické filmy odehrávající se před sto lety ráda. Protože filmů z dnešní doby je jako hub po dešti. Helena B. Carter je tu rozkošná a roztomilá a ostatní herci taky hrají dobře. Má to milou atmosféru a nevadí mi, že řeší věci, které mi už neřešíme. Je to tady jiné než v dnešní době a ta změna mě těší. Romantické prostředí Anglie a Itálie dodává filmu na přitažlivosti. I kdybych neslyšela všechny dialogy a jen koukala, nevadilo by mi to.

• 29.12.2015  22:02

Vždycky když ten film vidím, si říkám, "to je blbost" a koukám na to dál. A příště na to koukám znovu. Čím to je? Snad Belmondem a krásnou Bissetovou. Je pravda, že podobných filmů se moc nevidí.

• 25.12.2015  18:03
    Sněžný drak (TV film) (2013)

Nechápu to nízké hodnocení. Pohádka se mi moc líbila. Nenudila jsem se. Měla sympatické obsazení a i děj byl dobrý. Navíc byla poučná. Je to jedna z nejlepších novodobých pohádek.

• 21.12.2015  17:07

Mně Christopher Plummer připadá sexy a nepřipadá mi nevýrazný. Připomíná mi Michaela Fassbendera. Jinak je to dobře udělané, vtipné. Sellers hraje dobře.

• 17.12.2015  04:59
    Bílá paní (1965)

Rozcuchaná Chramostová jako manželka Brodského na Bohdalovou, "ty rajdo. Vždyť on je ženatej?" Bohdalová na to:" já ne nevěděla, že je ženatej". Dobře udělaná a vtipná komedie. A samí naši velcí herci v ní hráli.

• 13.12.2015  21:31

Nevím čím to je, ale Andie MacDowell mi v některých filmech nesedí. A tento film mezi ně patří. Buď je to jejím herectvím nebo typem. Depardieu je výborný jako všude jinde.

• 13.12.2015  08:10

Je to můj jeden z nejoblíbenějších filmů pro pamětníky. Výborní herci, vtipné to je a nemá to chybu. Vždy když to dávají v TV, tak na to kouknu. Tento film je náš národní poklad.

• 6.12.2015  16:15

Nebýt syna učitelky, nedali by se dohromady. Vždycky jsem na ten film koukala v létě. Zrovna na to koukám v zimě, už asi po šesté a vůbec mi to nevadí. Má to své kouzlo. Kaiser je sympaťák, dobře se na něj kouká, tak proč si to nezopakovat, že? Divíte se, že po něm v té době ženy šílely? Chemie mezi Kolářovou, Kaiserem fungovala. Tomáš Holý je skvěle doplňoval. Je to jeden z mých nejoblíbenějších českých filmů.

• 29.11.2015  18:05

Nechápu, proč to má tak nízké hodnocení. Líbí se mi ty písničky v tom vložené. Koukat se na to dá, proto 3*. Kdyby se nedalo, tak dám 2*.

• 22.11.2015  04:31

Film se mi líbil. Na Jamese Spadera se dobře kouká a na starší Susan Sarandon taky. I chemie mezi nimi fungovala, tak to hodnotím jako lepší průměr. Film má dobré dialogy. Ten film můžu viděti i několikrát za sebou a vždy mi něco nového dá. Spader a Sarandon jsou mí oblíbení herci, tak mi nedělá problém vidět to znovu. Susan Sarandon je tu nesympaticky trhlá, ale právě proto, že je úplně jiná než její milý, proto má film své kouzlo. Ne nadarmo se říká, že protiklady se přitahují.

• 22.11.2015  00:02
    Control (2007)

Skupina Joy Division má dobré písničky, proto jsem na film šla do kina a nebyla jsem zklamaná. Naopak. New Order patří mezi oblíbené skupiny, ta následovala po Joy Division. Film byl dobře udělaný a hlavní herci hráli dobře.

• 9.11.2015  18:21

Tato pohádka nemá chybu. Skvělí herci jako Dlouhý, Vetchý, Nárožný, Preiss, Kretschmerová, Kemr atd. Líbí se mi na konci, jak Kemr říká o knížeti pekel Heřmánkovi, On je takový zajímavý... vášnivý. Angelina s ním za krátkou dobu odjela do pekla, aby neskončila na ocet. Tak to dopadá, když se žena zblbne do bohatého fešáka, kterého vlastně ani nezná. Provdá se za něj a později lituje. Zjistila jsem, že představitel otce Petra spáchal sebevraždu po tomto filmu. To je smutné a náhoda, když si uvědomíte, jak dopadl v té pohádce.

• 18.10.2015  21:50
    Noční let (2005)

Tohle je super. Cillian Murphy, typově připomíná Oldřicha Kaisera za mlada. Hraje psychopata, který kvůli penězům zabíjí lidi. Nezdá se mi pravděpodobné, že by ho Rachel Adams zvládla. Přesto je to super podívaná a je to film, který neomrzí a můžu ho vidět několikrát. Protože dvojka Adams - Murphy se k sobě hodí. Když jsem to poprvé viděla, myslela jsem si ze začátku, že něco mezi nimi bude. To sice bylo, ale ne nic milostného, jak byste čekali. Na filmu se mi líbilo, že je nepředvídatelný, oba hlavní herci jsou roztomilí a dobré dialogy.

<< předchozí 1 2 3 4