VLADEK

Česko

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 2.7.2020  15:22

Dalších zdlouhavých 45 minut. A plnovous z vás sám osobě charakterního herce neudělá.

• 2.7.2020  15:16

Tak děsně nudný a odrazující pilot jsem už dlouho neviděl. Kdybych měl dát jen na něj, tak pokračovat ve sledování nebudu.

• 1.7.2020  14:14
    Hatufim (TV seriál) (2009)

1. řada - určitě velmi dobré, ale za nadprůměrné nebo vynikající bych to v roce 2020 neoznačil. Ale v roce 2010 možná ano. 80%. Uvidíme u druhé řady.

• 25.6.2020  21:03
    Veliká (TV seriál) (2020)

Místy zábavné, místy soft porno zapáchající prvoplánovostí rádoby zpustlého sexuálního humoru.Příběh skoro nulový.

• 22.6.2020  22:15
    Gangs of London (TV seriál) (2020)

Kromě asi dvou dílů je v každém taková volovina, že to je skoro na odpad. Prostě sci-fi.

• 14.6.2020  22:11

Bohužel konec v cikánské táboře to všechno zazdí. Debilita.

• 14.6.2020  10:03
    Chalífát (TV seriál) (2020)

Dle mého vkusu nad míru přeceňovaný seriál. Po chaotickém rozjezdu jsem si u 4 dílu říkal – super tak konečně je tady co většina vychvaluje – ale pak od návštěvy a návratu na střelnici s námi scénárista hraje levou. Počet náhod a chování některých postav, kterými si v ději vypomáhá je na úrovni, kterou jsem jen těžko snášel, a absolutně nerozumím zdejšímu aktuálnímu průměrnému hodnocení nad 90%. Nebudu to tady všechno vyjmenovávat, abych nespojleroval. Co je na 100% je vykreslení manipulace s děvčaty a prostředí. Jo a jmenuje se to Kalifát, ale není to o něm. Ale jinak to svůj švédský účel asi splnilo, když si tady čtu všechny ty komentáře WASP, kteří za 6 hod 23 min vhlédli do celé té problematiky ISIS a evropských džihádistů. A konec tedy překvapivý nebyl, nemohlo to dopadnout jinak, ale jak k tomu scénář dospěl je na úrovni českých televizních seriálů z Primy.

• 13.6.2020  23:02

Švédská trojka.

• 13.6.2020  15:31

Velmi slabý a opravdu chaotický začátek, který by mohl i odradit od dalšího sledování.

• 27.5.2020  20:48
    Giri / Haji (TV seriál) (2019)

První tři epizody velmi slušné, pak se začne vrstvit jedna nesmyslná věc na druhou a místy je to až parodické. Závěrečná epizoda lepší než 4-7, ale já tam něco jako "zvrat" neviděl. Jak tomu často bývá v poslední době silnější ženské postavy než mužské - u obou kultur. Pokud vás zajímá jakuza, japonské prostředí, tak hledejte jinde.

• 19.5.2020  13:33
    Neortodoxní (TV seriál) (2020)

Nevím jak se s těmi čtyřmi díly mám vypořádat. Místy velmi vtipné, místy dojemné, místy slabé (např. ta věc s pistolí). Také ta zápletka s těmi studenty v Berlíně mě tahá za vlasy. Ale pro nějaký první vhled do komunity dobré. Koho zaujala hlavní představitelka Esther doporučuji starší izraelský seriál SHTISEL, kde Shira Haas má docela velký prostor.

• 15.5.2020  12:04
    Na pohodu (TV seriál) (2020)

Nemůžu souhlasit s tím, že jde o "Britcom v nejlepší formě" nebo "To nejlepší z Británie". Naopak to postrádá to čemu se říká britský humor. Vyjmenuji vám 10 lepších "britcomů". Myslím, že naopak to vystihuje charakteristika, že je dobře, že to nebylo tak dlouvé a nemělo moc dílů.

• 14.5.2020  19:56
    Outsider (TV seriál) (2020)

Zatím jednoznačně nejhorší letošní seriál od HBO.

• 2.5.2020  09:01

Celé je to jako na houpačce. Během každého jednoho dílu oscilujeme od sotva jedné hvězdičky ke čtyřem, jak z pohledu scénáře, tak hereckých výkonů.

• 1.5.2020  10:51

Zatím nejhorší epizoda všech dob.

• 29.4.2020  12:41
    Pojďte pane, budeme si hrát (TV seriál) (1965)

Jako dítě nezájem, až později jsem ocenil.

• 29.4.2020  12:00
    Fauda - Série 3 (série) (2019)

3. sezóna - Už více vaty než v předchozích sezónách, což na jednu stranu může někomu vyhovovat, ale místy ztrácí série své tempo. Navíc jakmile někteří z herců dostanou větší prostor pro hraní, tak se bohužel ukazuje, že někteří jsou herecká polena. Bohužel sezóna ztrácí místy i vtip a to díky velmi špatným oficiálním českým titulkům od Netflixu, které velmi pravděpodobně překládal někdo z otrocky angličtiny, po proklikání 2 dílu musím konstatovat, že je snad věrnější ruská verze netflixových titulků. Škoda. 80%.

• 20.4.2020  21:58
    Nula nula nula (TV seriál) (2020)

Plno vaty, nesmyslů a velmi slabých hereckých výkonů, některé z dílů velmi podprůměrné a místy opravdu trapné zejména v Africe. Ale proč něco takového nenatočit, když trávníkový děcka prostě žerou tyhle ty Narcos-Breaking-...věci. Gomoře (1+2 řada) to ve smyslu propracovaného příběhu a charakterů postav nesahá ani po paty, ale knihy jsem nečetl, takže je otázkou kde se stala chyba.

• 14.4.2020  12:18
    The Valhalla Murders (TV seriál) (2019)

Píši proto, že nemohu souhlasit s ani jedním z komentářů. Nejde o staré dobré detektivní řemeslo, a klasickou severskou detektivku snad jedině v tom horším slova smyslu. Není to úplný odpad, ale ptám se: "To vám jako k radosti a zábavě stačí eintopf z opakujících se záběrů z dronu, téma zneužívání dětí a "zkorumpované policie"?" Nikoho nebili do očí rozpory v časovém vyprávění příběhu a světle v exteriérech, ikdyby se to odehrávalo na začátku nebo na konci zimy? Nikoho netrápilo nevěrohodné chování některých postav, i při vedomí a respektu toho, že Seveřané jsou přeci jenom trochu jiní? V ostatním bych musel spoilerovat, ale díly 5 a 8 jsou opravdu příšerné, resp. 8 je na hranici parodie. Dát tomuhle dílu plných 5 hvězdiček je mimo jakoukoliv realitu.

• 13.4.2020  20:52

Tohle se mělo jmenovat "Epizoda plná nesmyslů."

• 13.4.2020  18:25

To že něco natočíte z dronu ještě neznamená, že je to dokument. Neuvěřitelné francouzské merde žvásty.

• 5.4.2020  17:18

Jak to děsně začalo, tak to skončilo.

• 2.4.2020  17:29

Ano, zatím nejlepší díl.

• 2.4.2020  17:29

Ano, tady se to trochu zvedá. Trochu.

• 1.4.2020  09:49

Blábolení ve studiu na úrovni Modrý kód. Sice se tam zatím tolik nemává rukama jako ve STAR TREK: Picard, ale je to stejný šunt.

• 30.3.2020  14:08
    Star Trek: Picard - Season 1 (série) (2020)

Ne všechny díly byly odpadové, ale jako celkem jednoznačně. Možná také proto, že jsem paralelně v časech koronavirusové karantény odsledoval všechny 4 řady epické THE EXPANSE.

• 25.3.2020  09:39
    The Expanse - Season 2 (série) (2017)

Pro mě osobně o malinko lepší než první řada, tudíž je hodnocení jasné.

• 25.3.2020  09:38
    The Expanse - Season 1 (série) (2015)

Někde na rozmezí 4 a 5 hvězdiček. Kdyby bylo o trochu méně příběhové vaty, tak dám 5.

• 15.3.2020  18:39

A tihle tvůrčí zoufalci jsou čí příbuzní? Vylhané nic.

• 11.3.2020  21:44
    Malé ženy (2019)

Asi nezamýšleným kladem tohoto zpracování je, že obnaží jak je Emma Watson mizerná herečka.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29