fajntomas

světoobčan

<< předchozí 1 2 3
    • 10.6.2019  09:29
    Rocketman (2019)

Na muzikál jsou ty písničky hodně špatný a špatně zazpívaný, spíš chtěl někdo prodat erotický scény. Myslím že takhle by to natočil Renč, kdyby měl za úkol to udělat zadarmo se studentama za minimální náklady. Viděli že Queen bude trhák, tak narychlo natočili něco na stejný vlně, ubrali na penězích a kvalitě a přidali na homosexuálních scénách. Dvě hvězdy za ty dvě tři slušný písně a dojemný scény, jinak fakt trága.

• 24.3.2019  16:51

Sci-fi thriller ale nic extra. Čekal jsem víc. Do půlky to šlo, ale čím víc se blížil závěr, šlo to úplně jinam. Zemře nejmladší dítě na země, celý svět truchlí... má se narodit nové dítě …… stačilo kdyby to řekla a nosili by ji na rukou, scénka se zastavenou palbou byla směšná, byl by tam zdravotní tým a bylo by jim uplně jedno že je to uprchlice. 65%

• 16.3.2019  21:08

Líbilo se mi to herecky, hlavně Bridges, možná kdyby se ubralo na teátrálnosti a pojalo se to víc komorně. Určitě zajímavý film. Doporučuju. 80%.

• 12.1.2019  21:56
    Robin Hood (2018)

Ten film, jestli se to tak dá nazvat, není odpad jen jako celek, ale plnohodnotná …. ve všech parametrech; předloha, režie, scénář, herci, masky, kostýmy, hudba. Nevzpomínám si na horší film. Kdyby někdo vyměnil jména jako Loxley, Mariana, Nottingham,... za celý film nepoznáte co to je. HLAVNĚ NA TO NECHOĎTE DO KINA!!!

• 10.1.2019  22:10
    John Wick 2 (2017)

Chvilema to vypadalo jak upoutávka na gamesku. Jednicka byla realnejsi, ve dvojce pribyla teatralnost, která se bije s tim surovym pojetim Wicka. Moc přehazovaček a mockrat strilel s nakloněnou bouchačkou. Je to chvílema az komicky. Jinak ale svizny a napinavy. Snad doladi trojku... 75%.

• 5.11.2018  18:31

Skvělá akční kriminálka, režie mě taky překvapila je to natočený docela reálně, herci až tak nepřehrávaj,... Je to dobrý.

• 9.10.2018  18:02
    Venom (2018)

To jak s tím utíkaly do parodie byla škoda a ty přehnaný bitky... chytit borce a umlátit s nim ostatní... Asi levný, ty herci pěkná bída. Nic novýho. Nazval bych to Marvelovo pojetí Upgrade 65%.

• 28.9.2018  19:27
    Upgrade (2018)

Trochu Mnemonic, Matrix, Já robot,... navíc slušně propletený psycho-thriller i se vtipem a myšlenkou. Možná občas slabší záběry asi díky rozpočtu. Herci taky docela dobrý. Určitě doporučuju, dlouho jsem tak dobrý film v kině neviděl. 85%

• 23.9.2018  11:24

Příjemný film, mám rád Freemana, nic velkolepého spíš komorní kolem jednoho domu jako Misery ale s jinou, hezkou, trochu až happy náplní. 85%

• 23.9.2018  11:14
    Vinnetou (1963)

Dát si v neděli odpoledne dvojku červenýho nebo dvě pivka a zavzpomínat jak jsme na to chodili před čtyřiceti lety do kina. Dobro a zlo bylo jasný.

• 8.9.2018  06:22
    Vetřelec: Covenant (2017)

Strašný... neherci, dialogy, scénář,... tým podobný těm z prostřeno nebo nějaké reality show. Absolutní defraudace Vetřelců.

• 11.6.2018  21:35

Viděl jsem to po letech a nevím proč to má tak slabé hodnocení, přitom je to jeden z nejpestřejších dílů. Digi scény s laserem nebo kite surfing mezi ledovýma krama je hodně tragédie, ale šerm, madonna, cuba, korea. Já 90%. Hodně vtipný jsou teď zpětně komentáře že zabili Bonda, přetechnizovaný, megalomanský,... teď po patnácti letech je to v porovnání s tím blond prckem hodně konzervativní.

• 22.4.2018  19:23
    Hastrman (2018)

Film absolutně postrádá děj a závěr. Vtipné scénky až tak nevadily, bral jsem to jako originální odlehčení. Myslím že vidím docela dobře, seděl jsem asi v polovině sálu a bylo to hodně rozmazané. Do asi dvou třetin jsme byli napjati co bude a dobře se bavili (za to dvě hvězdy), v co to vyústilo nebo spíš nevyústilo bylo o ničem. Pro mě je nepochopitelné, když někdo za naše peníze chce vyrobit film, projde to s někým kompetentním, ten řekne ok, má to hlavu a patu, zajímavý děj, bude to trochu drama, naladíme to jako Kytici,... a nikdo neřekne; pánové, to je blbost, chybí vám děj a happy-end, nebo masakr,... 35%

• 16.4.2018  19:50

Pěkný film i příběh, trochu jsem tam postrádal detaily a celkově kamera byla slabší. 85%

• 12.3.2018  11:41

Další z řady filmů české kinematografie o nevěře a závisti. Kdo čekal komedii jako já, bude velmi zklamaný, je to rozďoubávání a pitvání jakýchsi zmatených myšlenek; např. Maciuchová hraje sebevědomou důchodkyni, ale nechá se vytlačit do domova důchodců... Kamera, herci, střih, hudba, vše dobré, jen mi chyběl důvod proč tohle někdo točí. Volha M21 byl můj první vůz, srdeční záležitost, ale točit kvůli tomu takový film. Nebýt Volhy, jmenuje se to po stopách mrtvého proutníka a nebylo by to absolutně o ničem. Spolu s českým lvem to beru jako absolutní propadák ČT.

• 4.3.2018  16:53

Film jsem dneska viděl snad po 25 letech a trochu se bál, jestli se budu bavit, ale ty kecy jsou fakt dobrý, třeba;¨ nevím co se dělá na takovym večírku? jen se nerozepni a nevytáhni čůro...¨.eastwood je fakt klasik.85%

• 4.3.2018  16:44
    Jurský svět (2015)

Ten film jsem z obav dlouho odkládal... Vlastně mi ani tak nevadí že je bez děje a je to vlastně jen shrnutí těch předchozích a ta jejich domluva, vojenský podtext,... Ale sednout do terénního auta a na motorku a následovat zvířata po džungli? Nemít zbraň co ho sejme, natož(po těch zkušenostech z předchozích let) třeba OBOJEK?!!! Kokotina.

• 13.2.2018  22:11

Hezky natočené, až tak vánočně... že to odkoplo Tři oříšky, na které kouká na vánoce půlka Evropy z národní pohádky na 2.svátek vánoční... Připomíná mi to vánoční reklamu na orion nebo coca-cola, v tomhle případě spíš na *.

• 13.2.2018  21:59
    Teorie tygra (2016)

V kině, asi v polovině filmu; moje 2.1/2: ¨myslíš že to tak fakt někdy je?¨ já: ¨ano, představ si je obráceně....., nedává to smysl, co?¨ Je to další z Těch českých komedií, s Těma hercema, Tou kamerou, Tím příběhem. Alespoň se to trochu oddělilo od Líbáš jako sněženky v říji. Ale ne moc.

• 13.2.2018  20:32

Na Wenderse se dívám když se chci odnést někam pryč a nepřemýšlet moc o ději, zažít, vidět a slyšet něco uplně jinýho než jen film. Jako třeba Lynche, ale v klidu, roztahaně, road movie(na konec světa, alice ve městech,...). Ještě když vybere skvělou hudbu. Tohle byl ale špatnej a teknějak moc konkrétní film o ničem. Nevzalo mě to nikam, pár pěkných scén a hereckých výkonů nestačilo...

• 30.1.2018  22:30

Myslím že když už to postrádalo děj, zápletku, rozuzlení, nebo happyend, mohlo to být jen lehké retro nahlídnutí do roku cca 1977?. Ale od účesů a oblečení až po auta to bylo nesladěný. Líbily se mi výkony herců a poklidný rytmus. Málo vtipu nebo drama. Chybělo koření. 65%

• 28.1.2018  19:23
    Sedm psychopatů (2012)

Je to jako špatně poslepovaná mozaika skečů, který do sebe skoro vůbec nepadnou, jsou vzhůru nohama nebo zrcadlově otočený. Další ukázka toho, když má někdo peníze a nápad, vůbec to neznamená že to bude slušnej film. Walken zahrál pěkně, Farrell měl blbě nabarvený vlasy a nakonec film otočit do sebe jak se píše o sedmi psychopatech. Vadí mi filmy, který absolutně postrádají rukopis, jen kopírují pár vzorců, ikdyž mají kvalitní herce, hudbu, kameru, peníze na exteriéry. Od McDonagh jsem už viděl Bruggy, což byla skoro jednoaktovka a nebyl prostor na takovýho Alzheimra... Asi si umí vyhrát s myšlenkou, ale neposkládá podpříběhy do jedný linie... fuj

• 28.1.2018  10:57

Koncert Josefa Kronera, pohled do lidských duší za okupace. Jak málo stačí lidem, aby ztratily hodnoty.. 90%

• 12.1.2018  21:57
    Milada (2017)

Měl jsem obavy jít na to v předvánoční atmosféře do kina, čekal jsem taknějak realistické podání naší poválečné hurá nálady, kdy ten dělá to a ten zas tohle a všichni budeme pracovat a budovat socialistickou vlast a kdo bude moc přemýšlet, bude viset,... Byl jsem zvláštně překvapen; drama se nekonalo, nereálné podání, sladké romantické záběry, do kterých byly až parodicky zasazené komunistické postavy. U lídy mi renčova teátrálnost nevadila tolik, jako u takového filmu fraška. Jako film nic moc, jako historický film hrůza.

• 12.1.2018  21:32

Dvojkový digi-film bez ducha, bez nějaké osobitosti, výkonu herců,... Ideální pro někoho, komu se líbí přátelé, road trip nebo slečna drsňák. 70%

• 4.12.2017  20:13
    7 životů (2017)

Někdy absolutně nechápu počeštěné názvy filmů. Není to poprvé co se dva filmy jmenují stejně. Zvláštní sci-fi, ta myšlenka mě moc nechytla, ale zvláštní masochystický pojetí, chvílema až brutální, chvílema až porno. Ikdyž nechybělo napětí, celkově nic moc. 65%.

• 7.11.2017  20:35
    Hodiny (2002)

Tenkrát mě film nezaujal, teď jsem se docela těšil. Role Kidman je pěkná, ona sama je k nepoznání a skvěle to hraje, časově další období s Moore je hodně slabý, myslím že se podobá příběhu o nejkrásnější sebevraždě, ale nevěřím tomu... a současnost(2002), trochu módně každý s každým, navíc jeho matka dorazila z Kanady nějak rychle, jak se to dozvěděla? Podívám se po knize, myslím že filmovat to bylo velký sousto. Doporučuju, ale nebudu to nadhodnocovat kvůli několika skvělým scénám a hereckým výstupům, když mi tam chybí reálné chování. Je to jako homosexuál=blázen. 65%.

• 4.11.2017  17:13
    Převrat (2015)

Námět a myšlenka zajímavá, ale je to odfláknutý, kdyby měli vrtulník, tank, nalítání na střechu, hranice jen na vodě... Scénář a režie tragédie, herci hlavně ty holky pěkný. Myslím že Wilson měl zahrát trochu Redforda. Jinak napínavý, jen chvílema až parodie. 55% škoda

• 31.10.2017  15:48
    Sněhulák (2017)

Před lety jsem dostal tu knížku, netušil o co jde a po první zápletce odpovídající té filmové knížku odložil. Chyba. Trochu mi vadila ta kamera a levné digi dokreslovačky, postavy jsou nevýrazné(kromě cigaret). Příběh, napětí, akce, norsko, závěr... Slušná krimi 75%.

• 29.10.2017  16:12
    Uprchlík (1993)

Poslední skvělý film s Fordem, pak už je to děda a do akce se nehodí. I tady už hraje trochu bezradného ňoumu, což mu sluší. Napínavý thriller, líbí se mi i postava TL Jonese, kdy pochybuje o jeho vině, podobně jako v ¨Dvojí obvinění¨. 88%

<< předchozí 1 2 3