Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Animovaný
  • Reality-TV
  • Sci-Fi
  • Drama

Poslední recenze (58)

plakát

Survivor Česko & Slovensko (2022) (pořad) odpad!

Na Survivora jsem se docela těšil. Což se ukázalo jako skutečně nevhodné již ve vteřině, kdy uspávač hadů počal hovořit. Poté se objevilo panoptikum peroxiďáků v růžových plavkách a zálesaček ve šňůrkových tangáčích. Má babička by vám potvrdila, že požít krmi mi trvá pravděpodobně nejdéle ze všech lidí na celé zeměkouli, nicméně ani dvě večeře mi nestačily, abych se dostal alespoň ke kmenové radě - pokud tedy v této verzi vůbec nějaká je. Což já už nezjistím. Nicméně mám pocit, že žádná kmenová rada ani nebude potřeba, protože celá skupina skutečných chlapů a neohrožených amazonek uteče domů hádám nejpozději třetí den. Tedy alespoň ti, kteří nezemřeli při první kruté hře, kde hrozil i pád na zem. Zde si dovolím malé statistické intermezzo: Duch ostrova již tři trosečníky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho - zesměšnil. Protože - a zde je třeba si zatleskat - toto je ta nejdrsnější soutěž na planetě. Proto tu vyfasujete všechno, co k takovému noclehu v nelítostné divočině potřebujete. Deky, pláštěnky, hřebíky, sekyrky, dokonce i vyvýšenou podlážku vám postaví produkce a nakonec i napíchne na klacek rybu. Junáci vzhůru, volá den, buď připraven, buď připraven!

plakát

Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film) 

Jako asi to nebylo tak příšerný jako většina vánoční produkce z poslední doby. A jak se mi slečna Fialová nikdy extra nelíbila, tak tady jsem o ní rád zavadil pohledem. Hrátky s časem bejvaj velice tenkej led. A tady jsem si mnohokrát říkal, proč do psích náušnic ty lidi dělaj to, co dělaj. Na druhou stranu je to "jenom" pohádka a nikoliv výpravná sci-fi eposárna. Ale to vylízání se z největší polízanice, tam jsem supervillaina fakt nepobral. Doufám, že aspoň ta finanční injekce od fricků stála za obsazení místní královny. Obsazením nemyslím anexi.

plakát

The Matrix Resurrections (2021) 

"Tak jak se Ti to líbilo?" ptali se mě. A já nevěda co odpovědět, říkal jsem pokaždé, že jsem to čekal horší. Co to ale znamená? Líbilo se mi to? A opravdu to bylo lepší, než jsem čekal? Popravdě možná vlastně ani ne. Spíš jsem se trefil. Nečekal jsem nic a to jsem přesně dostal. Nic. Žádnou akční scénu. Ani jednu. Když už jsem si říkal "Hm, tady by to šlo!", tak se zastavily kulky a zdrhalo se dál. Žádnou hustou postavu. Ani jednu. Všechno zachránily kapitánka, generálka, robochůva a kantynská se svačinářkou poslouchající při šichtě trylkoverzi Wake Up. Sexmise hadr. A když jsem dostal něco extra, co jsem opravdu nečekal - "humor" od pitvořícího se Morfea a Merovingiana - bylo mi moc moc smutno. Ale zase jsem vlastně díky tomuto progresivnímu snímku měl možnost vidět v kině notný kus Matrixu. Myslím toho opravdového.

Poslední hodnocení (271)

Survivor Česko & Slovensko (2022) (pořad)

odpad! 19.01.2022

Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film)

24.12.2021

The Matrix Resurrections (2021)

24.12.2021

Svatba na první pohled (2020) (pořad)

03.12.2020

Utajený šéf (2018) (pořad)

19.11.2020

Nejvyšší skóre (2020) (seriál)

29.10.2020

Kdo vyhraje v divočině (2020) (seriál)

29.10.2020

Rambo: Poslední krev (2019)

12.01.2020

Rozčarování (2018) (seriál)

12.01.2020

Reklama

Ovládací panel
1 bod

Reklama

Reklama