Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný
  • Sci-Fi

Biografie (8)

Seamus Dever (herec)

18.03.2010

Seamus Dever se narodil 27. července 1976 v městě Flint na Miami, později se přestěhoval do města Bullhead City v Arizoně. Pochází z rodiny učitelů, jeho matka je profesorkou historie a otec profesorem dramatu a angličtiny.Sám Seamus vystudoval vysokou školu herectví - obor divadlo - na Northern Arizona University. Během tří… (více)

Susan Sullivan (herečka / účinkující)

29.01.2007

Dvakrát nominovaná na cenu Emmy a Zlatý Glóbus Susan Sullivanová se narodila v New Yorku, kde vystudovala drama na Hofstra University. Začínala hrát na Broadwayi, kde sekundovala například Dustinu Hoffmanovi v Jimmy Shine. Zahrála si i mimo Broadway, s městským divadlem v Los Angeles například objela celý svět s hrou The… (více)

Jon Huertas (herec / režisér / producent)

29.01.2007

Prvně na sebe upozornil v kritiky opěvované minisérii GENERATION KILL, kde byl oceněn za herecké zpracování seržanta Tonyho Espera. Seržant Espera, znalých místní poměrů, ilustruje, čím si prošli mariňáci v prvních pěti týdnech od invaze do Iráku.Jon se také objevil hned v několika seriálech, které ještě stále běží na našich… (více)

Ed Quinn (herec)

29.01.2007

Arthur Edward Quinn se narodil 26 února 1968 v Berkeley, Californie. Má tři sourozence Mary, Lizzy a Josepha. Navštěvoval St Mary College a poté pokračoval ve studiu na vysoké škole, kde získal v roce 1991 bakalářský titul z historie.Před filmem se Quinn věnoval hudbě. V Los Angeles hrál ve skupině Mad Teorie a byl kytaristou a… (více)

Sean Murray (herec / účinkující)

29.01.2007

Sean Murray se narodil 15. listopadu 1977 v Marylandu. Jeho matka je Australanka, takže vyrůstal střídavě v USA a Austrálii. Ve čtrnácti letech začal dostávat první televizní role. V tv filmu BACKFIELD IN MOTION hrál po boku Roseanna a Toma Arnolda. O dva roky později následoval seriál HARTS OF THE WEST, ve kterém hrál roli… (více)

Salli Richardson-Whitfield (herečka / režisérka / účinkující)

29.01.2007

Salli Richardson-Whitfield Elise se narodila 23.listopadu 1967 v Chicagu, jako dcera afroamerického otce a indiánské matky. Richardson hrála na střední škole tenis, v roce 1985 vystudovala University of Chicago.Poprvé se před kamerami objevila jako Denis v UP AGAINST THE WALL, poté následovala role v POSSE. Hostovala v mnoha… (více)

Conchata Ferrell (herečka / účinkující)

29.01.2007

Conchata Galen Ferrell se narodila 28.března 1943 v Charlestonu, Západní Virginia. Absolvovala West Virginia University a Marshall University. Kde získala titul sociálních studií v oblasti vzdělávání. Nakonec se jí zalíbil život v divadle.Dosáhla úspěchu na off-Broadway jako člen divadelní společnosti Kruh na náměstí ve… (více)

David McCallum (herec / scenárista / účinkující)

29.01.2007

Narodil se 19. listopadu ve Skotsku. Do Ameriky přišel v roce 1961 kvůli divadelní hře "The Greatest Story Ever Told", kde ztvárnil Judas Escariota. Od té doby byl k vidění v divadle, televizi i filmech na obou stranách Atlantiku. Za roli Illyaha Kuryakin v THE MAN FROM U.N.C.L.E. získal dvě nominace na cenu Emmy. Divadlu… (více)

Reklama

Reklama

Reklama