Purpurová barva (2023)

Vadilo mi tam to spievanie niektoré piesne boli zbytočné, námet filmu bol úžasný a inšpiroval ma hneď sa ísť pozrieť na starší originál, ktorý bude bez tých piesní určite viac za srdce chytiaci,viac zdrvujúci a šokujúci.

Chudáčci (2023)

Páčilo sa mi to, páčilo sa mi to a to veľmi.Geniálne,Oskara 2024 si tento film zaslúžil a hlane Emma..Vizuál dokonalý, herecké výkony dokonalé,Emma neuveriteľná, geniálna, pútavé dialógy, osobitý humor.Za mňa majstrovské dielo,. Určite to nezaujme každého,ale ten kto je náročný a má rád trochu psycho,nekonvenčné filmy,tak si zgustne.

Vlk ze Snow Hollow (2020)

Ja neviem,mohol to byť taký dobrý horor ,keby to silou mocou nechceli akože skomedionálniť,lebo táto časť im vôbec nevyšla.S komédiou to nemalo nič spoločné,ten mladý uvrešťaný policajt bol akurát tak trápny, brutálne mi žral nervy.Dva hviezdy za toho vlkodlaka a útoky, zvyšok o ničom.

Vůle (2023)

Za mňa sila.Prvých 30 minút brutus a potom sa síce nájdu nejaké slabšie pasáže,ale v zápätí ich zas vystrieda šokujúca bomba, možno by som dala štyri hviezdy,ale pozeranie tohto filmu má až bytostne bolelo, sťahovalo mi srdce aj žalúdok,zabudla som dýchať, nemôžem dať menej ako 5 ,lebo to zhrozenie,strach,znechutenosť,ľútosť, úzkosť som až bytostne cítila a to sa mi často nestáva.

Viking (2016)

Ja neviem,bolo to ako keby vypustili hromadne pacientov psychiatrie s veľmi silným psychickým postihnutím. Ani som to nedokázala dopozerať,lebo ma to rozčuľovalo

Teroristka (2019)

Na začiatku som myslela,že dám odpad,v polovici,ok tak jednu hviezdu,ale koniec to dohnal, zachránil to a vďaka nemu dávam tri.

Pokoj naproti (2009)

Téma nebola zlá,len to neuchopili správne.Od začiatku sa to tiahlo,bola to nuda. Dialógi bez dinamiky,prihlúple,spomalené.Dej tiež nijak negradoval,ak sa aj niečo udialo,znova to okamžite padlo do nudy,herci sa tiež nepretrhli,bolo to ako keď vám niekto kto nemá rečnícky talent niečo rozpráva,ale vás to uspáva, ide to mimo vás,pretože to nemá šťavu.Tak presne toto bolo také isté,bez šťavy.Už o 10 minút nebudem vedieť o čom to bolo,nič to vo mne nezanechalo.Jedna hviezda za snahu.

Přání Ježíškovi (2021)

Ja som originál nevidela, takže nemám s čím porovnávať,ale som za to rada, pretože mne sa táto verzia veľmi páčila a nechcela by som si to kaziť porovnávaním. Nehodnotím film podľa úžasnej kamery,ani super efektom,ale podľa toho aký pocit vo mne vyvolal. Úsmev, súcit, ľútosť, radosť, potešenie,pochopenie,to nie je málo a spríjemnil mi deň.

Nevyřízený účet (2013)

Neviem čo ste videli vy,ale ja som videla veľmi slušný akčák a to nie som milovníčka akčných filmov.Viacerí píšete, že Statham hrá stále to isté, samozrejme že áno,je to akčný herec.Za mňa výborná akcia aj výkony hercov.

Ovládací panel
2 body