Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Pohádka
  • Krimi
  • Animovaný

Recenze (87)

plakát

Kukačky - Epizoda 13 (2021) (epizoda) 

Naprostá paráda. Herecké výkony skvělé. Po dlouhé době skvělý český seriál.

plakát

Všechno bude (2018) odpad!

Já jsem nerada sprostá, ale jelikož z tohoto filmu sprostota přímo sálá, napíšu jen, že to byla sračka.

plakát

Kouzelník Žito (2018) (TV film) 

Bohužel. Nejhorší porevoluční, štědrovečerní pohádka. Pan režisér Zelenka, ani představitelé dvou hlavních rolí navíc nezvládli kritiku, kopou kolem sebe a uráží diváky, čímž tomuto "veledílu" dodali ještě další nepříjemnou pachuť. Zelenka se projevil jako arogantní člověk, hodně mě zklamal. Kdo se však nejvíc obhajuje a lituje je slečna Kadeřávková, která hrát nikdy neuměla, což se projevilo už v Ulici, odkud odešla i ve skutečnosti stát se slavnou v Americe a když se nezadařilo byla ještě ráda za návrat do nekonečného seriálu, kde opět předvádí své neumětelství. A představitel Žita Denis Šafařík se celou pohádku tvářil jako arogantní vyčůránek. Jedna hvězdička za pana Kostku. To je pan herec a ani tady mě nezklamal.

plakát

Všechno nejhorší (2017) 

Po hodně dlouhé době zase něco originálního (když vynecháme kecy, že Hromnice a tak). Mně se to moc líbilo, napětí a humor - skvěle nadávkované. Hlavní hrdinka mi přes všechno byla sympatická a film mě ani vteřinu nenudil. V časech, kdy hororový žánr stagnuje a fanoušek těchto filmů vyloženě strádá byl tento film pro mě tak trochu uhasením žízně.

plakát

Poklad krále Davida (1973) (TV film) 

Tento film hledám už několik let. Dnes jsem na něj narazila a už vím, že se mi nezdál. Bohužel možnost ho shlédnout je asi nulová :-(

plakát

To (2017) 

Mě TO uchvátilo.

plakát

Robin Hood (1984) (TV seriál) 

Naprosto nádherná vzpomínka na dětství, kdy jsem milovala Michaela Praeda tak moc, že jsem nemohla spát. Dnes se tomu směju, ale ten seriál miluju pořád. A Patrick, Kevin i Russell se můžou jít zahrabat.

plakát

Katka (2009) 

Kdyby měl tento film odradit byť jednoho člověka od drog má smysl.

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama