ence09

Elnes Šabani

Česko

1 bod

• 16.12.2017  01:53

[SPOILERY] Zřejmě nejslabší díl, takové zklamání, to jsem fakt nečekal, člověk jde do kina s takovýma otázkama z předchozího dílu a odejde s více otázkama. Z Lukea se stal úplně opačnej charakter, jakej byl v původní, stal se z něj psychouš, co zabijí děcka ve spánku, co se někam přesune jak šéf, aby zachránil Odboj a pak zmizí jako nic? Kde jsou nějaký fighty? Kde je odpověd, kdo byl Snoke? Nejmocnější sith všech dob? A zemře jak nepovedený výrobek v továrně. Furt dokola celý film se tam naháněj stiháčky, vždy se objeví větší a větší, přiletí malá lodka, kterou řídí Poe, všechno zlikviduje a jede se dál a odznova. Kylo a Ren? Šance na to, že by se přidal k světlé straně po tom co v předchozím díle zabil Hana Sola? To snad i malýmu dítětu by došlo nedávát vůbec do scénaře ne? Z princezny Lei se stála asi nějaka supermanova dcera, která by se hodila možná tak do Marvelovky, jsem zvědavej jak bude v dalším díle, když C.F. už neni mezi námi. A abych nezapomněl na to ještě, jak se tam objevil Yoda, kterej dokáže ovládát počasí, a pálit stromy, nevím, proč se tam rovnou neobjeví u Kyla a nezabije ho sám... 3*

• 29.6.2017  00:45

Finále o tom, jak Chuck má půlku dílu epileptickej záchvat, čekal jsem nějakou větší akcí mezi kartelema.

• 12.7.2016  15:39

Star Wars je pro mě nostalgie číslo 1. Tento díl byl pro mě opět TOP a krásnej start pro další 2 díly.. ano vypadá to jako kopírka 4: dílu, ale myslím si, že to bude mít úspěch v dalších dílech a skvělé vysvětlení.

• 12.7.2016  15:38

Krásně me tento film dostal, svým příběhem, hrdinama, sympatičtí herci. Neskutečně na tom filmu ocenuji, že není vše jen přes zelené plátno, ale dali si na tom opravdu záležet.

• 12.7.2016  15:38
    Vikingové (TV seriál) (2013)

Pro mě nejlepší seriál a to jsem jich viděl dost. Neskutečný příběh o legendě Ragnarovi, kterého hraje Travis Fimmel a co k tomu dodat? Takhle si prostě lidí představí Ragnara, ten herec se ani nesnaží tolik hrát a to je na tom to brilantní.

• 12.7.2016  15:38

Tento film mě neskutečně dostal a to z důvodu, že jsem opravdu fanoušek mysteriozních filmu, ale také, že tenhle film má v sobě krásné kouzlo, že minulost se nedá prostě změnit a vždy se něco semele, pokud se o to pokoušíme.

• 12.7.2016  15:36
    Ezel (TV seriál) (2009)

Krásná krimi, která nám poukazuje na důvěru v lidích. Že lidem se nedá věřit jen kvůli tomu, že je máme rádi. Dost silný příběh, který mě donutil toho zkouknout 2x - jednou v češtině a jednou v turštině.