Galadriel

Galadriel

Katka Samková

okres Plzeň
más que nada

homepage

3164 bodů

Moje oblíbené herečky

 • foto

  Cate Blanchett

  Nejoblíbenější postavy: Alžběta I. (Královna Alžběta), Annie Wilson (Téměř dokonalý zločin), Galadriel (trilogie Pán prstenů), Kate Wheeler (Banditi), Sheba Hart (Zápisky o skandálu)

 • foto

  Audrey Hepburn

  Zosobnění elegance a vkusu, nádherná žena a navíc výborná herečka. Nejoblíbenější postavy: Princezna Anna (Prázdniny v Římě), Sabrina (Sabrina), Holly Golightly (Snídaně u Tiffanyho), Lisa Doolitle (My Fair Lady)

 • foto

  Nicole Kidman

  Elegantní žena, která dokáže svým charismatem ozvláštnit i dost nepovedené filmy, v těch povedených pak většinou rovnou září. Nejoblíbenější postavy: Shannon Christie (Navždy a daleko), Gillian Owens (Magická posedlost), Alice Harford (Eyes Wide Shut), Satine (Moulin Rouge!), Virginie Woolf (Hodiny)

 • foto

  Gwyneth Paltrow

  Nejoblíbenější postavy: Emma Woodhouse (Emma), Viola De Lesseps (Zamilovaný Shakespeare), Estella (Velké naděje)

 • foto

  Natalie Portman

  Jedna z nejtalentovanějších mladých hereček současnosti. Nejoblíbenější postavy: Mathilda (Léon), královna Padmé Amidala (Star Wars: Epizoda I-III), Alice (Na dotek), Nina (Černá labuť)

 • foto

  Kate Winslet

  Herečka, která se nebojí být svá, ve filmech je neuvěřitelně přirozená a velmi dobře si umí vybírat svoje role. Nejoblíbenější postavy: MArianne Dashwood (Rozum a cit), Rose DeWitt Bukater (Titanic), Bitsey Bloom (Živost Davida Galea), Clementine Kruczynski (Věčný svit neposkvrněné mysli), Sylvia Llewelyn Davies (Hledání Země Nezemě), Iris Simpkins (Prázdniny)

 • foto

  Susan Sarandon

  Nejoblíbenější postavy: Janet Weiss (Rocky Horror Picture Show), Jane Spofford (Čarodějky z Eastwicku), Louise (Thelma a Louise), královna Narissa (Kouzelná romance)

 • foto

  Michelle Pfeiffer

  Chtěla bych v jejím věku vypadat tak, jako ona a navíc ještě tak výborně hrát! Nejoblíbenější postavy: Sukie Ridgemont (Čarodějky z Eastwicku), Madame Marie de Tourvel (Nebezpečné známosti), Frankie (Frankie a Johny), Velma Von Tussle (Hairspray)

 • foto

  Jodie Foster

  Inteligentní a svým sbůsoben netypická Hollywoodská herečka, která si velmi pečlivě vybírá svoje role a v každé vždycky zazáří. Nejoblíbenější postavy: Clarice Starling (Mlčení jehňátek), Ellie Arroway (Kontakt), Anna Leonowens (Anna a král), Erica Bain (Mé druhé já)

 • foto

  Emma Thompson

  Angličanka se vším, co tohle slovo přináší. Nejoblíbenější postavy: Elenor Dashwood (Rozum a cit), Karen (Láska nebeská), profesorka Sybil Trelawney (Harry Potter a ...), Karen Eiffel (Horší už to nebude)