Galadriel

Galadriel

Katka Samková

okres Plzeň
más que nada

homepage

3161 bodů

Moji oblíbení herci

 • foto

  Al Pacino

  Muž démonického vzezření, jehož vzhled i herecké umění zrají jako víno. Nejoblíbenější postavy: Michael Corleone (Kmotr 1, 2, 3), Arthur Kirkland (... A spravedlnost pro všechny), Tony Montana (Zjizvená tvář), Johny (Frankie a Johny), Vincent Hanna (Nelítostný souboj), John Milton (Ďáblův advokát), Shylock (Kupec benátský)

 • foto

  Ewan McGregor

  Těžko odolat někomu, kdo tak výborně hraje, zpívá a navíc i vypadá :) Dokáže pozvednout i pro mě tak špatný film, jakým byl Ostrov. Nejoblíbenější postavy: Obi-Wan Kenobi (Star Wars: Epizoda I-III), Christian (Moulin Rouge!), Edward Bloom (Velká ryba), Catcher Block (Kašlu na lásku)

 • foto

  Harrison Ford

  Člověk, který si opravdu umí vybírat role - nebo je to možná naopak - pokud on si vybere nějakou roli, je jasné, že svým charizmatem ji dostane na hodně vysokou úroveň, často až na tu nejvyšší. Nejoblíbenější postavy: Han Solo (Star Wars: Epizoda IV-VI), Indiana Jones (Dobyvatelé ztracené archy, Indiana Jones a...), Deckard (Blade Runner), Jack Trainer (Podnikavá dívka), Richard Kimble (Uprchlík), Linus Larrabee (Sabrina)

 • foto

  Johnny Depp

  Neodolatelný chlapík, který se ať hraje postavu jakkoliv ohavnou, zápornou nebo podivnou, vždycky jí musím fandit, ať je to vražedný holič, monstrum s nůžkami místo prstů nebo podivný majitel továrny na čokoládu. Nejoblíbenější postavy: Edward (Střihoruký Edward), Gilbert Grape (Co žere Gilberta Grapea), Ed Wood (Ed Wood), Roux (Čokoláda), Jack Sparrow (Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly), Willy Wonka (Karlík a továrna na čokoládu)

 • foto

  Robert De Niro

  Jeden z nejlepších představitelů mafiánů, konkurovat mu může snad jen Marlon Brando a Al Pacino... Když se pak náhodou sejde s Alem v jenom filmu, to je pakt teprve něco. Nejoblíbenější postavy: Vito Corelone (Kmotr II), Jimmy Doyle (New York New York), David Aaronson (Tenkrát v Americe), Harry Tuttle (Brazil), Louis Vyphre (Angel Heart), Jimmy Conway (Mafiáni), Neil McCauley (Nelítostný souboj), Jack Byrnes (Fotr je lotr), Kapitán Shakespeare (Hvězdný prach)

 • foto

  Tom Hanks

  Na první pohled působí jako obyčejný muž odvedle, ale přitom jeho talent je neuvěřitelný a dokáže zahrát snad cokoliv od chladnokrevného gangstera po přerostlé dítě. Nejoblíbenější postavy: Josh Baskin (Velký), Andrew Beckett (Philadelphia), Forrest Gump (Forrest Gump), Joe Fox (Láska přes internet), Paul Edgecombe (Zelená míle), Chuck Noland (Trosečník)

 • foto

  Michael Palin

  Nejoblíbenější postavy: šéf španělské inkvizice (Monty Python\'s Flying Circus), Velitel rytířů, co říkají NI! (Monty Python a Svatý Grál), Dennis Cooper (Žvahlav), Pilát Ponský (Monty Pythonův život Briana), Ryba č. 5 (Monty Pythonův smysl života), Jack Lint (Brazil), Ken Pile (Ryba jménem Wanda), Sluníčko (Žabákova dobrodružství)

 • foto

  Christian Bale

  Z roztomilého klučiny v Říši slunce vyrostl v krásného herce, který bohužel neměl vždy šťastnou ruku ve výběru rolí, což se naštěstí poslední dobou rapidně změnilo a Christian tak může ukázat, co v něm doopravdy je. Nejoblíbenější postavy: Jim Graham (Říše slunce), Jim Hawkins (Ostrov pokladů), John Preston (Equilibrium), Bruce Wayne (Batman začíná, Temný rytíř), Alfred Borden (Dokonalý trik)

 • foto

  Hugh Jackman

  Krásný australan, který mě nakonec dostal - rolí v Austrálii a moderováním Oscarů 2009. Nejoblíbenější postavy: Wolverine (X-Men, X-Men 2, X-Men: Poslední vzdor), Peter Lyman (Sólokapr), Tom (Fontána), Robert Angier (Dokonalý trik), Drover (Austrálie)

 • foto

  Leonardo DiCaprio

  Here, kterého jsem měla dlouhou dobu zafixovaného jen jako hezkou tvářičku, která náhodou slušně hrála v několika trhácích díky vedení výborných režisérů. Nicméně jeho výkony už dál nemůžu ignorovat a svými posledními filmy mě přesvědčil, že bez debat patří mezi elitu. Nejoblíbenější postavy: Arnie Grape (Co žere Gilberta Grapea), Jack (Titanic), Howard Hughes (Letec), Danny Archer (Krvavý diamant), Frank Wheeler (Nouzový východ), Teddy Daniels (Prokletý ostrov), Dom Cobb (Počátek)