Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Horor

Pořady (10)

Show Jana Krause

Show Jana Krause (2010)

Chápu názory mnohých, že jim Krausova neohroženost vyjadřovat se k světu bez jakýchkoli servítek může hned v několika směrech vadit, já ale jeho nebojácnost ocenil již při prvním shlédnutí jeho (prozatím) nesmrtelné talk-show. Jsem mu v nemalé míře vděčný, že v jeho duši neexistují žádné přetvářky vůči okolnímu světu, což je v dnešní době významné plus, obzvláště u internetových a televizních celebrit. Nebudu zatajovat, že si patřičně vybírám dle účinkujících hostů, zda se na novou epizodu podívám či ne, nepohrdnu ale právě kvůli samotnému Krausovi i dílem, ve kterém pozvané neznám nebo mě jejich čtvrthodinová zpovědnice příliš nezajímá.

Slavné dny

Slavné dny (2010)

Slavné dny byly základním kamenem našich hodin zeměpisu na základní škole a už jen díky tomu na něj rád vzpomínám. Jednotlivé díly jsem vždycky vnímal tak intenzivně a dramaticky, že si nemohu vybavit jediný, o kterém bych mohl konstatovat, že měl nudný obsah. Do jediného sebekratšího dílu mě všechny obohatily nezapomenutelnými informacemi. Pokud si ve volné chvíli někdy vzpomenu, mile rád si pustím i Dny, se kterými jsem si již zkřížil cestu.

Zmizelá Šumava

Zmizelá Šumava (2013)

"There's no place like Šumava!" Budu se tímhle na všechny obracet celý život - Jsem milionově vděčný, že jsem mohl vyrůstat v úpatí hor tak nádherné části naší země jako je Šumava. A právě proto, že mám spousty míst z tohoto magického pořadu vlastníma nohama nachozených, jsem si dobrodružné výpravy za tajemstvími šumavské přírody užil na dvě stě procent. Pan Kintzl je ale ovšem takovým šumavským Krakonošem, takže přestože jsem některé z jeho preferovaných šumavských koutů navštívil, zprostředkoval mi hlubokomyslnou inspiraci pro mé příští výlety. A že bych takové mohl do prostředí (Zmizelé) Šumavy podnikat den co den.

One Man Show

One Man Show (2008)

Do háje s YouTubery. Kazma tu byl dávno předtím, než byly "sociální experimenty" samostatným druhem videí právě na platformě YT. A on nevytvořil jen značku a doménu. On vytvořil internetové dějiny naší země, které budou bavit jednou i moje děti a které hlavně dokážou vedle notné dávky legrace jakéhokoli diváka jakéhokoli věku obohatit o důležité informace, často se týkající velmi nepříjemné záležitosti, kterou se Kazma a jeho tým přes nás snaží změnit. A za to obrovský palec nahoru.

7 pádů Honzy Dědka

7 pádů Honzy Dědka (2012)

O ždibec víc než ty zahraniční interview mě baví hlavně ty naprosto přirozené české talkshow typu Všechnopárty a právě v jeho šlépějích jde moc hezky milý chlapík jménem Honza Dědek a jeho show, která šla z naprosto neznámého důvodu dlouho kolem mě. Přitom jako podcast je asi tím vůbec nejlepším a nejzábavnějším formátem na cesty či jen jako podklad k práci do školy.

Honest Guide

Honest Guide (2016)

Až si bude někdo zase stěžovat na zhýralost českého YouTubu, nechť si pustí pořad Honest Guide. Pro nepříznivce či nepříliš zdatné uživatele anglického jazyka je tento superedukativní, superzajímavý i mnohdy skvěle lidsky vtipný návod, jak si patřičně užít nejen Prahu, spíše přístupný na Streamu, já si jej ale pro krásně srozumitelnou angličtinu dopřávám bez titulků a s tím, že trávím většinu svého nynějšího života v Praze, shledávám všechny poskytnuté informace nesmírně cennými.

Životy slavných

Životy slavných (2020)

Ve stylu legendárních Slavných dnů s moderátorem s nejlepším hlasem v rámci dokumentárních pořadů nám Mall.TV zprostředkoval obdobně geniální počin, který si čas od času poslechnu a zkouknu s obrovskou chutí. Ještě jednou - geniální!

Geekec

Geekec (2017)

Pro každého filmového fandu ten nejsprávnější podcast na české scéně. U každého dílu si přeju, abych kolem sebe měl také takové filmové geeky a mohl klidně hodiny takhle sedět a kecat o filmech.

Na lovu

Na lovu (2021)

Klasickou televizi už skoro vůbec nesleduju, už vůbec ne v čase, kdy v ní běží největší množství nejrůznějších soutěžních pořadů. Hlavně kvůli tomu mi více než rok unikal jeden z poměrně nových konceptů, k nimž jsem měl neoprávněné předsudky a teď ho hltám skoro denně. Takováhle forma odlehčené edukativní zábavy je k večeři naprosto ideálním společníkem. [viděno v Lepší.TV]