Ulice (2005) (seriál)

Hvězda kvůli Haně Maciuchové, ale musím říct, že i přes její skvělý herecký výkon, jsem váhal jestli alespoň jednu hvězdu udělit. Podle mého jde o nejhorší seriál vůbec...několikrát jsem to zkoušel, ale vždy max. do deseti minut přepínám, protože čtení dialogů v podání rádoby herců a text samotný snad skutečně vyhrabali ze dna Pacifiku!!

Let (2012)

Říká se "Pokud mne chceš soudit, obuj si mé boty a projdi mým životem." Skvělý, skutečně skvělý film! 100%

Revizoři (2003)

Nic podobného jsem nikdy neviděl. V Maďarsku jsou revizoři snad hned nad bezdomovcema...

Bídníci (2012)

Anne Hathaway - jeden z nejlepších hereckých výkonů všech dob! A plně zasloužený Oskar.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Ne moc dobrá gangsterka. Nejlepší část je hudba na začátku závěrečných titulků. Jsem zklamaný. Asi jsem čekal podobný klenot jako je Americký gangster nebo Zjizvená tvář, nu nestalo se. Škoda.

Olověná vesta (1987)

Jeden z nejlepších válečných filmů, jaké jsem kdy viděl a možná...možná i nejlepší! :-)

Apokalypsa (1979)

Asi mi nějak ušlo to, co tu všichni popisují jako úžasné, jedinečné atd. Je možné, že když film uvidím znovu, čemuž se nebráním, třeba to uvidím také. Ale teď ten film se mnou nedělal vůbec nic, což mě celkem mrzí, protože mám rád výjimečné filmy. Nu uvidíme... PS: Možná je to i tím, že jsem ho viděl až nyní a v dnešní době, na rozdíl od doby, kdy film vznikl, už ono provedení uchvátí málokoho, nevím.

Hrdina (2002)

Úžasná podívaná.

REC (2007)

Jeden z nejlepších hororů, jaké jsem kdy vyděl!!

G. I. Joe (2009)

Hodně usmolený čtyři hvězdičky. Není mi úplně jasný, kdo za to může, ale potápějící se ledové kry??? To spíš patří do fantasy než do sci-fi :-) To už nám můžou rovnou ukázat suchou vodu. I přesto jsem se docela dobře bavil a o to jde asi především, ne?? :-)