pornogrind

okres Olomouc
ANTIKRIST

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41
    • 20.2.2018  09:26

Tenhle film mám už dlouho. Tudíž jsem do něho šel bez nejmenšího tušení co se bude dít. Hned ze začátku jsem si říkal, že půjde o nějakou tuctovou lesní vyvraďovačku. Navíc ten týpek byl divnej a já jsem nevěděl co od něho čekat. Po pár minutách jsem začínal mít tušení, že nepůjde o žádný lesní jatka a můj prvotní dojem byl na hony daleko od pravdy. Děj se ubíral naprosto jiným směrem a já byl napnutej jak guma na trenkách. Film mě naprosto pohltil a já jen nevěřícně kroutil hlavou co z toho vyleze. A výsledek ? Těžko komentovat bez spoiler(ování) ikdyž tagy stejně vše prozradí. Každopádně jsem nad míru spokojenej. Tenhle scénář byl vyšperkovanej a příběh měl hlavu a patu. Ikdyž to byla Heller(ova) prvotina věděl co dělá a já mu můžu jen zatleskat. Tomuhle říkám za málo peněz hodně muziky. Problém jsem měl jen se Sarou Paxton, která mi jako herečka nesedí. Další věc, která mi trošku zkazila celkovej dojem byla kamera. Celej film v pohodě, ale v posledních minutách mi přišlo jako by kameraman chytil parkinsona. I tak jsem nadšenej a dávám zasloužený 4 hvězdy. Tenhle film za sebe klidně doporučím a jen chci dodat., že čím míň o filmu budete vědět, tím líp, protože si ho víc užijete.

• 19.2.2018  18:32

Pro Tromu jsem měl vždycky slabost. Čekal jsem 100% ujetost, ale tohle byl na můj vkus jeden z těch slabších Tromáckejch snímků, kterej má ale i tak co nabídnout. Jen se podle mě drží zbytečně moc při zemi. Což u Tromy není zvykem.

• 19.2.2018  18:22
    Noc hrůzy (1985)

Nechápu jak tenhle film mohl získat nějaké ocenění. Taky nechápu zdejší hodnocení,který je v červených číslech. Díval jsem se snad na jinej film ? Nebo už nepoznám špatnej film od dobrýho ? Tohle totiž podle mě nemělo s dobrým filmem nic společnýho. Musel jsem se hodně přemáhat abych u tohohle " skvostu " nevytuhl. Posledně jsem kritizoval snímek " House " z roku 1986, kterej byl podle mýho názoru nepovedenej jak po stránce hororové tak i komediální. Ale ve srovnání s tímhle shit(em) je " House " hororovou komedií roku. " Fright Night " si ode mě vysloužil jednu hvězdu. A mám li být upřímnej tak popravdě ani nevím za co.

• 19.2.2018  12:57
    Dům (1986)

Od S. Miner(a) a S. S. Cunningham(a) jsem čekal daleko víc než jen nesourodej mix komedie a hororu, kde ani jedna stránka nefunguje tak jak má. Především díky efektům se tu najde pár světlejších chvilek, ale to k mé spokojenosti určitě nestačilo. Vše ještě nakonec dorazí přeslazenej Happy End(ovej) konec ze kterýho mi bylo doslova na blití. Nepochopím jak mohly vzniknout ještě další tři pokračování, když už první díl za moc nestál. Jestli jsou kvalitativně na stejný nebo horší úrovni tak potěš koště. Já to ale rozhodně zjišťovat nebudu. Jeden díl mi bohatě stačil.

• 18.2.2018  22:55

Clint Howard sice nepředvedl takovej výkon jako v "Evilspeak" , ale i tak jde o roli která mu neskutečně sedla jako by mu byla psaná přímo na míru. I přes veškerou Howard(ovu) snahu, nedokáže ani jeho hereckej výkon zachránit mizerně napsanej scénář. Ve filmu se najde ještě pár vydařených scén ale to je asi tak vše. Tahle story o pošahaným zmrzlináři mě moc nebavila. Chybělo tam víc krve nebo aspoň přitlačit na pilu co se týče komediální stránky. Tenhle humor šel totiž mimo mě.

• 18.2.2018  22:27

Každej nějak začínal.

• 18.2.2018  22:26

Kvalitativně něco mezí Part 1 a Part 2.

• 18.2.2018  22:25

The Look-See: Part 2 už sice přináší krev, ale nedokáže pracovat s napětím jako u Part 1.

• 18.2.2018  22:22
    The Look-See (2017)

Podle mě je tohle ještě o něco lepší než Stahmer(ův) " Launder man ".

• 18.2.2018  22:21
    Launder Man (2017)

L.Stahmer překvapil celkem povedeným hororovým kraťasem, kterýmu se v tak krátké době podařilo vytvořit celkem solidní napětí. Popravdě jsem si myslel, že to natočil Sandberg.

• 18.2.2018  18:04
    Krváček (1990)

Další z řady hororů u kterých by jste jen marně hledali byť jen malé známky logiky a logického chování. Stejně taj nenajdete ani žádnej větší příběh. V podstatě jde o putování jedné naprcané romky ( slušně řečeno ), která vede dialogy se svým mimozemským embryem. To potřebuje ke svému zrození krev. Tak začíná pomalá vybíjená. Problém je ale v tom, že ani obsazení Yanky nebylo zrovna dobrou volbou. Emmanuelle Escourrou nám sice představuje svoje velký kozy, ale většinu času spíš čumíme na její díru mezi zubama ( do které by se bez problémů vlezla orbitka ). Je jasný že tenhle film nedisponoval nějakým velkým rozpočtem a tak těch pár chechtáků padlo na gore ( čekal jsem víc ) a na hektolitry umělé krve.

• 18.2.2018  17:54
    Dagon (2001)

První půlka filmu je protkaná napětím a temnou atmosférou. Především díky tajemnému zlu, který se ukrývá ve městě. Když se ale začínají objevovat ploutve, žábry a chapadla tak napětí a temná atmosféra začínají ustupovat. Konec je už pak čirým zoufalstvím. Představitel Paula ( Ezra Godden ) si taky zrovna nezískal moje sympatie. Horší ( až na malý vyjímky ) je to i s trikama. U mě si tihle " rybí lidé " vyfasovali 2 hvězdy.

• 17.2.2018  23:35

Nosnou kostrou filmu a zároveň propojením tří povídek je realitní makléř, kterej ukazuje čerstvým novomanželům nabídku nemovitostí. Jenže s koupí novýho domečku to asi nebude tak jednoduchý, jelikož v nabídce makléře jsou pouze domy s ponurou a tajemnou minulostí. Co dům to jinej příběh. Nebýt evidentně většího rozpočtu a trochu delší stopáže, řekl bych, že je první povídka jak vystřižená z pořadu Věřte nevěřte. V druhé povídce zase zažívá rodina opičí teror. A opičárna je to vskutku vyvedená. Třetí povídka vypráví o zabijákovi v masce babky. Tahle povídka taky nebyla vůbec špatná. Když to shrnu tak pro mě byla nejslabší první povídka. Zbylé dvě jsou nadprůměrnou podívanou. Po skončení tajemného příběhu třetího domu jsem byl trochu na vážkách jestli zvolit 3 nebo 4 hvězdy. Tuhle nerozhodnost ale rozsekl vyšperkovanej konec, kterej rozhodl o zasloužené čtvrté hvězdě.

• 17.2.2018  20:29
    Adrénaline (1990)

100% ujetost složená z bizardních krátkometrážních kousků. Jejich kvalita je ale nevyvážená za což musím dát jednu hvězdu dolů. I přesto jde o kvalitní nálož černýho humoru. A kdo nemá rád černej humor tak je rasista.

• 17.2.2018  15:40

Sice mám slabost pro klauny, ale tady to nevyšlo. To co jsem viděl mě absolutně nenadchlo a vyloženě jsem se nudil. Takhle dlouhých 80 minut už jsem dlouho nezažil. Pár vtipnejch hlášek by se tu našlo. Ale celkově mi tenhle styl humoru vůbec nesedl. Spíš mi to přišlo až moc trapný. Za vše hovoří opakované ucházení větrů ze zabitých upírů. Za mě nebrat.

• 16.2.2018  23:03
    The Ritual (2017)

Když pominu pár hluchejch minut na začátku tak se tři čtvrtě filmu jedná o napínavou, atmosferickou záležitost. S vykládáním karet na stůl, ale začíná opadat napětí a spolu s ním i moje nadšení. Konec je pro mě jen smutnou tečkou. Někdy míň je prostě víc. A v tomhle případě to platí dvojnásob.

• 16.2.2018  20:42
    Konvert (2017)

Pošta pro tebe z Ruska. Film, kterej mě sice neurazil, ale ni nenadchl. Řekl bych, že vyšuměl do prázdna.

• 14.2.2018  11:27
    8/25/78 (2012)

Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.

• 14.2.2018  11:26
    Ostrov děsu (1970)

Unylá, pomalu se táhnoucí nuda, která postrádá jakýkoliv známky napětí či atmosféry. To je poprvé co mě M. Bava zklamal. I mistr tesař se někdy utne.

• 14.2.2018  08:21
    Suspiria (1977)

Přiznám se, že nejenom podle zdejšího hodnocení jsem od tohohle snímku čekal něco víc než jen vymazlenej vizuál. Hudba je sice taky vybraná skvěle, ale občas mi přišlo jako by byla špatně načasovaná nebo končí dřív než by měla. Najde se tu i pár nelogických momentů a třeba scéna s netopýrem mi přišla vyloženě směšná. Odbitej konec taky zrovna nepřidá plusový body. Za luxusní vizuál a pár atmosferických chvilek dávám 3 hvězdy. Z téhle série u mě výhrálo " Inferno ".

• 13.2.2018  13:11
    Šok (1977)

To že byl M. Bava mistrem svýho oboru dokázal i ve svým posledním filmu. Atmosferické peklo přesně jak to Bava uměl.

• 13.2.2018  10:40

Hledáte tuctovej Thriller ? Tak tenhle to určitě není.

• 13.2.2018  07:50

Už dlouho jsem si nepustil film co by tady byl v šedejch barvách. Sem tam se ale zadaří a to co se nelíbí davu je pro takovýho magora jako jsem já přímo skvostem. Tenhle film ale není tento případ. Uječená Katharine Isabelle se svojí partou, prodavač nožů, kterej se s něma umí i zatraceně dobře ohánět a motorkářskej gang Los Dezolátos, kterej holduje lidskýmu masu - tohle sice není žádná výhra v loterii, ale s klidným srdcem můžu říct, že jsem viděl větší sračky. Tohle jsem dokoukal bez větší újmy na zdraví.

• 12.2.2018  19:58
    Down to Hell (1996)

Rozdíl čtyř roků a přibližně 1000 krát menšího rozpočtu oproti filmu " Versus ".

• 12.2.2018  15:19
    Versus (2000)

Další z řady snímků u kterýho můžete dát mozku voraz. Děj filmu je prostej a v podstatě nepodstatnej. Tohle je jen o akci, která je sem tam proložená vtipnou hláškou nebo scénou. Akce je opravdu dost, ale problém je v kameře, která je místy good, místy zase shit. Stejný je to s hudbou. Místy je dokonale zvolená a z toho je naprosto nehodící. Tenhle kousek nepostrádá i humor, kterej mě osobně celkem sedl. Problém je ale v tom, že stopáž je opravdu přepálená a filmu ke konci dochází dech. Radikální zkrácení by bylo asi namístě.

• 12.2.2018  12:07

Tenhle kousek si mě získal hned svým začátkem a nepustil až dokonce. Film si dokáže pohrát s divákem tak, že si místy připadáte zmatenej jako hlavní hrdinka. Co je pravda a co je sen ? Co je reálné a co je halucinací ? Parádní vizuál i hudební doprovod + Edwige Fenech je pořádná samice. I přesto ve srovnání s Martino(vým) filmem " Torso " prohrává. Slabší 4 hvězdy.

• 11.2.2018  15:17

Svaté Město je opravdu spíš dramatem nežli hororem. Film má celkem pomalé tempo a všechny 3 noci by se vlezli snad do 10 minut. Přesto si mě film získal především vizuální stránkou. Tohle, ale určitě nesedne každýmu.

• 11.2.2018  09:57
    Vedma (2006)

Tohle ztvárnění Gogolovy povídky Viy mi moc nesedlo. Problém je asi v tom, že jsem povídku nečetl a proto se upínám k filmu z roku 1967. Ve srovnání s ním " Vedma " prohrává na plné čáře. Novinář je nesympatickej, ostatně jako všechny postavy v tomhle filmu. Hudba byla místy ucházející, podobně to bylo s kamerou. Přesto film nedokáže vyvolat velké napětí natož nějakou mrazivou atmosféru. Ani třetí noc nedokáže napravit reputaci předchozího dění. Ještě bych chtěl opravit, že film nemá zde uváděných 79 minut, ale stopáž je 97 minut. Zdřejmě jde o prohození čísel :)

• 11.2.2018  09:28
    Viy (2014)

Tak tohle už nebylo nic pro mě. Šílená fantazmagorie s k_revsky přepálenou stopáží. Dokoukal jsem to, ale s vypětím všech sil. Už nikdy víc.

• 10.2.2018  13:03
    Vij (1996)

Průměrné zpracování Gogolovy povídky VIY v animované podobě. Tahle animace nenažene strach ani náhodou. Tím pádem je znát absence jakýhokoliv napětí či náznaku houstnoucí atmosféry. Třetí noc je pak naprostým zklamáním. Slabší 3 hvězdy.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41