pornogrind

okres Olomouc
ANTIKRIST

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45
    • 19.1.2019  16:41

Nudná vykrádačka od Asylum(u). Co k tomu víc dodat.

• 19.1.2019  16:38

Běželo to na Horor Film(u) tak jsem toho využil a můžu si tak tohle první kanibalistický dobrodružství odškrtnout ze seznamu restů. Vše podstatné už tady bylo napsáno. Za sebe jen dodám. Neurazilo, nenadchlo.

• 19.1.2019  16:34
    13/13/13 (2013)

Tak tomuhle říkám nízkorozpočtovej úlet. Běželo to na Horor Film(u) tak jsem to prubl, aniž bych tušil o co tu půjde. Nízkej rozpočet je tady znát hned od prvních vteřin filmu. A to nejen na hercích, kameře, střihu a hudbě. I přesto měl tenhle kousek slibnej rozjezd a já se celkem bavil. Čuměl jsem na to jak tele na nový vrata, protože jsem vůbec netušil jakým směrem se bude film ubírat. Postupem času ale film začínal ztrácet na obrátkách a ke konci už dokonce nudil. Závěrečná pointa a vyústění taky nebylo zrovna oslňující. Když to shrnu : Kdybych věděl o co tady půjde asi do toho nejdu. Díky nevědomosti jsem ale zkoukl snímek kterej ze začátku celkem zazářil, ale na konci zhasnul jak padající hvězda. Na Asylum to celkem ujde, ale víc jak 2 hvězdy nedám.

• 19.1.2019  16:23
    Slender Man (2018)

Tak tohle byl podle mě vrchol hororovýho nevkusu. Podle zdejšího hodnocení jsem si od filmu moc nesliboval, ale že to bude takovej Shit to jsem fakt nečekal. Tady bylo všechno špatně. Nenapadá mě ani jedna věc kterou bych ve filmu mohl pochválit. Nechápu jak takový sračky vůbec můžou jít do kin.

• 11.1.2019  19:29
    Cooties (2014)

Na to že v tom hrál E. Wood kterýho zrovna moc nemusím se z toho nakonec vyklubala celkem koukatelná zombie komedie. Slabší průměr.

• 11.1.2019  19:26
    Blood Fest (2018)

Rádoby hororová komedie, která může pobavit tak akorát teenagery. Slabší 2 hvězdy.

• 10.1.2019  17:18

Tak jsem si prožil další utrpení. Kéž by se S. Mena řídil mottem : Třikrát a dost, protože ždímat dál tohle téma opravdu nemá smysl. Podle zakončení třetího dílu to ale vypadá, že světlo světa spatří i čtvrtý díl. Jedno vím ale jistě. Do " Malevolence 4 " nejdu. Už tohle bylo na hranici odpadu.

• 10.1.2019  17:15
    Bereavement (2010)

Bereavement nabízí tuctovýho Killera, pár tuctových vražd a nechutně přestřelenou stopáž. Najde se tu i pár světlých momentů, ale není to nic co by hororového fandu posadilo na prdel. A kozy A. Daddario to určitě nezachrání.

• 10.1.2019  17:12
    The Bad Seed (TV film) (2018)

The Bad Seed přináší omšelé téma, který jsme měli možnost x krát vidět. Navíc tenhle kousek nepřichází absolutně s ničím novým, Samotné zpracování je taky žalostné. Ono se není ani čemu divit když to měl pod taktovkou R. Lowe, kterej si zároveň střihl i roli naprosto tupýho otce. Jediným malým plusem byla M. Grace, ale ani tady nebyl herecký výkon nikterak dechberoucí. Tohle pro mě byla zbytečnost se kterou jsem tak akorát ztratil svůj drahocenej čas. Tohle nebrat.

• 6.1.2019  17:56

Přiznám se, že " Hellraiser: Revelations " jsem neviděl a ani se na to nechystám, ale tenhle zářez do Hellraiser(ovské) série mě celkem zajímal. A ono to nedopadlo vůbec špatně. Nejde nesouhlasit s kolegou George Stobbart. Stejně jako jemu i mě seděl temnej, špinavej, undergroundovej look. Jak je vidět tak i s menším rozpočtem se dá udělat řádný " peklo ". Hodně mi to připomnělo " Hellraiser: Inferno ". K tomuhle kousku mám jen jednu výtku. Obsazení Pinheda. D. Bradley byl jen jeden. Ikdyž ono je to v podstatě jedno, protože Pinhead se na plátně moc neohřeje. Větší prostor tu dostali cenobiti. Což za mě nebylo vůbec na škodu. Tenhle kousek sice nedisponuje vysokým rozpočtem, ale o to víc působí špinavěji. Solidní 3 hvězdy.

• 6.1.2019  10:17
    Lasso (2018)

Nápad to byl celkem dobrej, ale potenciál zůstal nevyužit. Tak trochu mi to připomínalo " 2001 Maniacs " s R. Englund(em). Avšak kvalitou je tenhle snímek úplně jinde. Vražd je celkem dost což sebou přineslo ( místy ) slabší gore efekty, za to příběh je triviální, filmové postavy totálně nesympatické o jejich nesmyslném chování nemluvě. Tak nějak mi připadlo, že film nechtěně sklouzl do nevydařené hororové komedie.

• 5.1.2019  17:39

Dostal jsem chuť na nějakou zombie řežbu. I díky povedenýmu traileru jsem zvolil tenhle kousek. Film měl celkem slibnej rozjezd. Zhruba do 34 minuty se na to dalo i celkem koukat. Jakmile se ale na scéně objevil vychytralej zombík Max začínalo jít všechno do kopru. Takže překvapení jako tomu bylo u zatím nejlepšího zombie filmu posledních let " Train to Busan " se nekonalo. Nakonec z toho nebyl ani průměrnej zombie film. Výsledkem jsou 2 hodně slabý hvězdy.

• 5.1.2019  09:00
    Possum (2018)

Jako poslední film roku 2018 jsem si zvolil " všemi " vychvalovaný Halloween, kterej pro mě osobně byl celkem zklamáním. Pro změnu v roce 2019 jsem na Nový rok zariskoval a jako první film zvolil tenhle né moc dobře hodnocenej snímek. A musím říct, že nelituju. Possum je depresivním surrealistickým úletem, kterej ale jak je vidět moc lidem nesedne. Za mě to jsou silný 4 hvězdy.

• 31.12.2018  14:54
    Halloween (2018)

Až poslední den v roce 2018 se mi podařilo dohnat rest v podobě Halloweenu na kterej jsem z časových důvodů nestíhal do kina. Pro Michael(a) Myerse mám slabost a po chvalozpěvech a ohlasech z kin jsem se těšil o to víc. Nakonec je pro mě ale film zklamáním. Za mě tomu prostě chyběla šťáva, mrazivá atmosféra a pořádnej kus napětí. Topornost herců taky udělala svý. Ani samotná J. L. Curtis už není ve formě jako kdysi což je vzhledem k věku pochopitelný. J. L. Curtis uznávám ale tady působyla spíš nechtěně vtipně. Za mě je Halloween (2018) průměrným slasherem, kterej originálu nesahá ani po kotníky. Slabší 3 hvězdy.

• 9.11.2018  18:17
    Unhinged (1982)

Celkem obstojnej slasher, kterej zaujme především svojí atmosférou, vydařenou hudbou a celkem solidní pointou. Plusem je i krátká stopáž. I přesto se nemůžu ubránit dojmu, že tenhle snímek jako celek moc nezafungoval. A proto tenhle zářez z " videonasties " řadím pouze do průměru.

• 27.10.2018  11:15

American Mary byl pro mě dlouho odkládaným filmem. A zrovna dnes nastal ten den kdy jsem si řekl, že dneska by to šlo. Z výsledku nejsem zklamanej, ale ani vyloženě nadšenej. Věděl jsem, že nepůjde o žádnej gore fest i přesto jsem čekal po gore stránce trochu víc. Tenhle film je spíš o psychologii než o krvi. Což je ve výsledku škoda. Já bych totiž bral psycho-jatka všemi deseti. Tohle je pouze zlatej střed.

• 27.10.2018  11:00

Krátkometrážní honička

• 6.10.2018  11:56

Co se týče děje, kamery a zvukovýho doprovodu je to naprostej průjem. Ale beru že je to natočený bez peněz, ale s láskou k žánru. A to se projevuje na gore stránce filmu.

• 5.10.2018  18:11
    Klíšťata (1993)

Odpad jak vyšitej.

• 5.10.2018  14:05
    Upgrade (2018)

Tenhle Upgrade mi nesedl tak jak jsem čekal. Asi mám zastaralou verzi Stem(a).

• 3.10.2018  16:45
    Maniac Cop (2008)

Starýho Cordell(a) jsem jako malej capart měl rád, ale tahle krátkometrážní záležitost, originálu nesahá ani po kotníky. Jasnej odpad.

• 3.10.2018  16:25

Tak tohle byla totálně nudná sračka. Už dlouho jsem se takhle u filmu nenudil. Přemýšlel jsem i o odpadu, ale je pravdou, že se nedá upřít určitá snaha co se týče masek a některých gore efektů. Jako celek to ale nefunguje vůbec. Tohle snad nemohlo děsit ani v roce 1990.

• 3.10.2018  16:17
    Bomb City (2017)

Punk's Not Dead.

• 3.10.2018  16:15
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Na český poměry velice solidní " fotbalová " zábava.

• 29.9.2018  19:47

Hell Fest se proměnil v Park nudy. Klasická vyvražďovačka, která nepřináší nic nového pod hororovým sluncem. Ústřední parta je krajně nesympatická, vrah bez většího charizmatu a vraždy naprosto tuctový. Filmu by určitě prospělo víc akce, napětí a především bych očekával větší krveprolití. Tuhle bídu nezachrání ani mikroštěk Tony(ho) Todd(a). Narazit v kině na ucházející horor je prostě umění. Naposledy se mi to poštěstilo u hororu " The Witch " z roku 2015.

• 9.9.2018  17:18
    Sestra (2018)

Tenhle komentář bude stručnej. Chválím výběr lokace. Na zbytku filmu už ale není moc co chválit. Popravdě jsem měl co dělat abych v kině neusnul. Za mě to byly vyhozený prachy. Sestra si ode mě vysloužila hodně slabý 2 hvězdy.

• 9.9.2018  17:15

V podstatě jsem nepobral co tím " básník " chtěl říct.

• 9.8.2018  18:05
    The Horde (2016)

Z hororu alá Wrong turn se nakonec vyklubala béčková akční jízda o jednom hrdinovi. Škoda Bill(a) Moseley(ho), kterej si ve filmu zahrál všeho všudy 5 minut.

• 9.8.2018  09:59
    One Please (2014)

prst nahoru :D

• 9.8.2018  09:57
    The Herd (2014)

Zajímavej pohled na věc, ale na tom že jsem a stále budu masožrout se nic nemění.

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45