pornogrind

ANTIKRIST

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 11.12.2017  08:03
    Masks (2011)

Kde je strach, tam je i cesta.

• 10.12.2017  18:11

Průměrnej slasher,kterej sice neurazil, ale ani nenadchl. Spíš převládá lehký zklamání.

• 8.12.2017  15:08

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film nejde brát vážně. Chvílemi mi to přišlo jako komedie. A kupodivu mi to ani nevadilo. Nenáročná oddychovka u který můžete nechat mozek v klidu odpočívat. Potěšil Kevin Sussman, kterej se do svý role úžasně hodil.

• 8.12.2017  15:03
    PIKO (2010)

Cukr né to není cukr.To je piko. Nikdy jsem tomuhle bílýmu prášku neholdoval, ale začátky a problematika drog nejen v Čechách mě vždycky zajímaly. Povedenej film/dokument.

• 30.11.2017  10:40
    P2 (2007)

Celkem pohodovej kousek, kterej neurazil. Moc jsem si od P2 nesliboval o to větší bylo překvapení. Pravdou je, že některý pasáže a scény jsou slabší, ale je tam taky pár scén, který se vyloženě povedly. Celkem se povedl i výběr hlavních představitelů. Wes Bentley byl na ránu a role psychouše mu sedla. Bloncka v podání Rachel Nichols(ové) byla sympaťanda. Jen to stupidní chování. Ale to už je u takových filmů zvykem. Za mě je P2 lepším průměrem. Kdyby bylo víc krve a gore jdu z hodnocením určitě výš. Psychonátlak pro méně otrlé diváky.

• 30.11.2017  10:25

Ten templářskej ancábl byl tragickej. 1 hvězda za predátora, zbytek je k pláči.

• 30.11.2017  10:23
    Blackout (2012)

Bushe a jeho druhej krátkometrážní zářez jsou o poznání lepší.

• 30.11.2017  10:21
    VK (Vatican Knights) (2008)

Nebudeme si nic nalhávat. Bushe(ho) krátkometrážní prvotina je odpadová záležitost

• 24.11.2017  15:00

Na tak prostej děj měl tenhle nesourodej mix žánrů příliš přepálenou stopáž. The Bad Batch nenabízí nic novýho a ani mikroštěky Keanu Reeves(e) a Jim(a) Carrey(ho) to rozhodně nezachrání. Tenhle film šlape na výbornou jen po hudební stránce. Jinak je to bída.

• 20.11.2017  13:09

Santa je sice možná pořád úchyl, ale na jedničku to nemá. I tak se ale pořád jedná o slušnou porci zábavy.

• 5.11.2017  09:34
    Jackals (2017)

Tuctová home invasion, která jede v zajetejch kolejích a tudíž nedokáže ničím překvapit.

• 4.11.2017  17:55
    Kruhy (2017)

Z tohohle kousku budete mít tak maximálně kruhy pod očima, protože dokoukat tenhle průjem dá docela fušku. Už úvodní pasáž v letadle naznačuje, že to bude velkej průser. Tenhle film je prostě ztráta času a nic na tom nezmění ani šukadelická hlavní hrdinka ani Johnny Galecki, kterej se do téhle role absolutně nehodil.

• 30.10.2017  11:51

Od novýho Blair Witch jsem si toho moc nesliboval a proto jsem vůbec uvažoval jestli si ho vůbec pustím. Nakonec ve mě zvítězila zvědavost a já do toho šel. A musím uznat, že to nebylo tak špatný jak jsem čekal. Verzi z roku 1999 to sice nesahá ani po kotníky, ale v době kdy už FF projektům skoro odzvonilo je to celkem solidní kousek. Samozdřejmě, že se zvětšiny jedná o recyklaci původního, ale i tak u mě tenhle snímek obstál. Přiznávám, že bylo celkem příjemný navštívit starej dobrej Burkittsville a slyšet o čarodějnici z Blair a Rustin(u) Parr(ovi).

• 29.10.2017  12:38

Další duchařina, která se u mě minula účinkem.

• 29.10.2017  08:12
    Umshini Wam (2011)

Kdo miluje tuhle dvojku, musí milovat i tenhle šílenej krátkometrážní snímek. Yo-Landi a Ninja alias Takový nenormální zabijáci.

• 29.10.2017  08:08
    Mumie (2017)

WTF ????? Do tohohle se ráží prachy ? Tenhle film zklamal po všech stránkách. Mumifikovanej průjem u kterýho jsem měl velkej problém, abych ho vůbec dokoukal dokonce. Zlatá Mumie s Fraser(em).

• 19.10.2017  09:57
    Chappie (2015)

Chappie určitě není filmem, kterej by mě oslovil svým příběhem. Popravdě filmy tohohle typu jdou většinou mimo mě. Hlavním impulsem proč si film pustit pro mě byla úleťačka Yo-Landi. Nakonec samotnej film nebyl až tak špatnej a dalo se na něho v klidu koukat. Zásluhu na tom má určitě i Yo-Landi ikdyž hrála totální blbku. Film je akční se slušnejma efektema, ale přitom dokáže vyvolat i emoce. Ku prospěchu je i hudební linka, jak jinak než od Die Antwood. Moc jsem od toho nečekal a proto mě snímek celkem překvapil. I tak je v mých očích pouhým průměrem.

• 17.10.2017  18:40
    I Fink U Freeky (hudební videoklip) (2012)

Nikdy jsem tady na čsfd neměl potřebu hodnotit a bodovat videoklipy, ale tady mi to prostě nedalo. Normálně poslouchám jinou muziku, ale i přesto si mě svou šíleností Die Antwoord získal. Spojení šílené hudby s provokativním a zvrhlým videoklipem tvoří geniální dílo. Zároveň ale vím, že tyhle věci od Die Antwood nejsou pro konzumní diváky a posluchače. Die Antwoord je pro mě úletem na kterej jsem narazil úplnou náhodou a hned si mě získal. Skoro všechny jejich videoklipy jsou fantastickou podívanou. A Yo-Lander Visser je prostě šílená.

• 17.10.2017  06:39
    Nevesta (2017)

Nudná duchařina z Ruska. Bez atmosféry a špetky vlastní invence. Za mě nebrat.

• 10.10.2017  09:32

Je pravdou, že FF má svý nejlepší časy za sebou a téma mimoňi v hororu mě moc neberou, tak uznávám, že se na The Gracefield Incident dalo koukat. Sice to není nic převratnýho a dá se říct, že ve velké části filmu jde jen o bezhlavé pobíhání po lese, ale přesto to mělo svou atmosféru.Za mě je to určitě jeden z těch lepších FF projektů za poslední dobu.

• 9.10.2017  20:51
    Wish Upon (2017)

Obdoba Final Destination. Jen tady osudu pomáhá čínská škatule. Začátek celkem ušel, ale postupem času to začalo ztrácet dech. Čekal jsem trošku víc.

• 9.10.2017  14:41
    Leatherface (2017)

Musím uznat, že Leatherface je celkem zajímavě podanej prequel. Čekal jsem teda rozhodně něco jinýho, ale zklamanej určitě nejsem. Je pravdou že k ostatním TCM to má svým obsahem hodně daleko a na téhle značce se spíš hodně veze. Jak už zmiňoval Bloody13-Podobnost s Vyvržencema od Zombie(ho) je tu opravdu velká a tomhle duelu u mě jasně vítězí Vyvrženci pekla. Když to shrnu, tak mě svým pojetím dvojka Alexandre Bustillo a Julien Maury překvapili, ale opět zabodovali a naservírovali nám řádně krvavou podívanou.

• 9.10.2017  14:27

Tak tenhle novej Chucky je opravdu nejhorším z celé série. Určitě jsem nečekal žádnou pecku, ale taky jsem nečekal, že to bude taková sračka. Sledovat Cult of Chucky bylo pro mě utrpením. Samozdřejmě, že to není vina Chucky(ho).To asi jenom Mancini(mu) naprosto hráblo.Dávám jednu hvězdu z úcty k Chucky(mu), ale jinak je tenhle kousek téměř odpadová záležitost. Jestli je v plánu další Chucky tak doufám, že Mancini u toho nebude.

• 9.10.2017  08:19
    Oni (2008)

Tenhle film jsem viděl kdysi dávno a pamatoval jsem si ho jako solidní home invasion s krásnou Liv Tyler. V té době jsem na čsfd nebyl a tak ho aspoň ohodnotím teď po opětovném shlédnutí. Rozdíl zhruba 10 let od prvního shlédnutí dělá divy. Za ty roky jsou už totiž viděl mraky podobných a hlavně lepších home invasion. I tak je to pořád koukatelnej snímek, kterej není o krvi, ale spíš o psychonátlaku. Za mě to jsou slabší 3 hvězdy. V tomhle případě bych radši zvolil snímek Ils ( 2006 ).

• 6.10.2017  12:21
    The Darkness (2016)

Povydařeném Wolf Creek(u) 2 přihazí McLean s dvěma hodně slabýma filmama. The Belko Experiment se dá ještě rozdejchat a až takovej průser to není, ale The Darkness už je naprostá sračka. Tohle snad nemůže oslovit nikoho. Bez špetky napětí a bez atmosféry. Jedna z nejslabších duchařin co jsem za poslední dobu viděl. Mám tak jistý obavy jak asi dopadne Wolf Creek 3. No snad se McLean vzpamatuje.

• 6.10.2017  08:09
    Primal (2010)

Primal není určitě filmem, kterej by diváka dokázal posadit na prdel svojí originalitou. Má ale sympatickou stopáž, rychlej rozjezd a svoje tempo si udrží až dokonce. Což vidím jako největší a hlavní pozitiva filmu. Film má sice i ucházející atmosféru a najdou se tu i krvavější scény, ale nemůžu se ubránit pocitu, že se z toho dalo vytěžit daleko víc. Některý scény jsou hodně odfláklý. Primal mě určitě neurazil. Na jedno podívání je to OK, ale že bych si tenhle film pustil někdy v budoucnosti nebo, že bych ho někomu doporučil - nehrozí. Primal je jako jednohubka. Chutná, ale nezasití. Něco mezi 2-3 hvězdama.

• 2.10.2017  10:22
    Haunt (2013)

Slabota. Víc se mi k tomu ani psát nechce.

• 2.10.2017  10:17
    Nevinnost (2011)

Nemůžu si pomoct, ale Hřebejk už není to co býval. Tohle není nic pro mě.

• 27.9.2017  10:33
    To (2017)

Starší verze působí oproti téhle nové jako lehce hororová pohádka pro odrostlejší mládež. Což se dá lehce pochopit. Jednak je to rokem vzniku ale hlavně na rozpočtu. Pennywise má sice novej a poměrně krvavej look, ale stejně se nemůžu ubránit dojmu, že to nebylo to co jsem od toho očekával. Výslednému pozitivnímu dojmu z první kapitoly rozhodně nepomohly ani nefunkční lekačky a některý scény, který působyly ( nechtěně ) komicky. Za jednu ze všech jmenuju tu naháněčku bezhlavýho zombíka - WTF ? Pozitivem filmu jsou určitě krvavý scény, který prakticky ve starší verzi chybí. Plusem filmu byl taky hláškující brejloun a maminčin mazánek. Ačkoliv to nemá s filmem nic společnýho, tak musím pochválit diváky v sále. Po dlouhé době byli v kině normální lidi a nikdo nekazil projekci filmu. I tak je pro mě první kapitola nového TO, pouze průměrnou hororovou podívanou. Coulrofobici, ale s tímhle filmem budou mít problém. Proto jim doporučuju do kina pampers(ky).

• 27.9.2017  10:01
    To (TV film) (1990)

Než jsem vyrazil do kina tak jsem si musel připomenout tuhle kultovku. Po těch letech mi to připadalo jako horor pro odrostlejší děti.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37