pornogrind

ANTIKRIST

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44
    • 9.11.2018  18:17
    Unhinged (1982)

Celkem obstojnej slasher, kterej zaujme především svojí atmosférou, vydařenou hudbou a celkem solidní pointou. Plusem je i krátká stopáž. I přesto se nemůžu ubránit dojmu, že tenhle snímek jako celek moc nezafungoval. A proto tenhle zářez z " videonasties " řadím pouze do průměru.

• 27.10.2018  11:15

American Mary byl pro mě dlouho odkládaným filmem. A zrovna dnes nastal ten den kdy jsem si řekl, že dneska by to šlo. Z výsledku nejsem zklamanej, ale ani vyloženě nadšenej. Věděl jsem, že nepůjde o žádnej gore fest i přesto jsem čekal po gore stránce trochu víc. Tenhle film je spíš o psychologii než o krvi. Což je ve výsledku škoda. Já bych totiž bral psycho-jatka všemi deseti. Tohle je pouze zlatej střed.

• 27.10.2018  11:00

Krátkometrážní honička

• 6.10.2018  11:56

Co se týče děje, kamery a zvukovýho doprovodu je to naprostej průjem. Ale beru že je to natočený bez peněz, ale s láskou k žánru. A to se projevuje na gore stránce filmu.

• 5.10.2018  18:11
    Klíšťata (1993)

Odpad jak vyšitej.

• 5.10.2018  14:05
    Upgrade (2018)

Tenhle Upgrade mi nesedl tak jak jsem čekal. Asi mám zastaralou verzi Stem(a).

• 3.10.2018  16:45
    Maniac Cop (2008)

Starýho Cordell(a) jsem jako malej capart měl rád, ale tahle krátkometrážní záležitost, originálu nesahá ani po kotníky. Jasnej odpad.

• 3.10.2018  16:25

Tak tohle byla totálně nudná sračka. Už dlouho jsem se takhle u filmu nenudil. Přemýšlel jsem i o odpadu, ale je pravdou, že se nedá upřít určitá snaha co se týče masek a některých gore efektů. Jako celek to ale nefunguje vůbec. Tohle snad nemohlo děsit ani v roce 1990.

• 3.10.2018  16:17
    Bomb City (2017)

Punk's Not Dead.

• 3.10.2018  16:15
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Na český poměry velice solidní " fotbalová " zábava.

• 29.9.2018  19:47

Hell Fest se proměnil v Park nudy. Klasická vyvražďovačka, která nepřináší nic nového pod hororovým sluncem. Ústřední parta je krajně nesympatická, vrah bez většího charizmatu a vraždy naprosto tuctový. Filmu by určitě prospělo víc akce, napětí a především bych očekával větší krveprolití. Tuhle bídu nezachrání ani mikroštěk Tony(ho) Todd(a). Narazit v kině na ucházející horor je prostě umění. Naposledy se mi to poštěstilo u hororu " The Witch " z roku 2015.

• 9.9.2018  17:18
    Sestra (2018)

Tenhle komentář bude stručnej. Chválím výběr lokace. Na zbytku filmu už ale není moc co chválit. Popravdě jsem měl co dělat abych v kině neusnul. Za mě to byly vyhozený prachy. Sestra si ode mě vysloužila hodně slabý 2 hvězdy.

• 9.9.2018  17:15

V podstatě jsem nepobral co tím " básník " chtěl říct.

• 9.8.2018  18:05
    The Horde (2016)

Z hororu alá Wrong turn se nakonec vyklubala béčková akční jízda o jednom hrdinovi. Škoda Bill(a) Moseley(ho), kterej si ve filmu zahrál všeho všudy 5 minut.

• 9.8.2018  09:59
    One Please (2014)

prst nahoru :D

• 9.8.2018  09:57
    The Herd (2014)

Zajímavej pohled na věc, ale na tom že jsem a stále budu masožrout se nic nemění.

• 9.8.2018  09:56
    Ghostland (2018)

Začátek měl slušnej rozjezd, ale postupem u mě napětí začalo opadávat a já jsem se celkem začal nudit. Neurazilo ale ani nenadchlo.

• 8.8.2018  17:24
    Dismal (2009)

Hodně špatnej hororovej nízkorozpočťák, kterej v mnoha scénách působí nechtěně vtipně. Tohle nebrat.

• 8.8.2018  17:20

Minulej rok jsme byli na dovolené v Prachovských skalách. Ubytováni jsme byli v Hotelu pod Šikmou věží, kde se shodou okolností natáčelo pár scén z tohohle " komediálního trháku ". Měl jsem tudíž i čest potkat pár herců. L. Vlasáková a P. Kříž byli strašně sympatičtí, Za to S. Rašilov sotva pozdravil a V. Cibulková byla požvejkaná jak po nějakým těžkým flámu ( je neuvěřitelná co dokáže make-up ). Zvědavost mě zkrátka donutila a mě zajímalo co se mi to vlastně natáčelo před očima. Nic jsem od toho nečekal a to jsem taky dostal. Je skoro k pláči kam se řítí česká komediální tvorba poslední doby. Nevtipná komedie s triviálním dějem, která nemá absolutně co nabídnout. Pro mě je to jasně odpadová záležitost.

• 4.8.2018  18:43

Jednička byla celkem koukatelná. Tohle už byla sračka. Nic novýho pod sluncem. I přes poměrně nízkou stopáž mě to nehorázně nudilo.

• 17.6.2018  09:52
    Downrange (2017)

Downrange je filmem, kterej absolutně nemůže zaujmout svým příběhem. Scénář filmu se snad vlezl na jeden papír. Určitě ani nezaujme parta určená na odstřel na tož pak propracovanost charakterů postav. O těch divák neví zhola nic, takže si nedokážou získat ani žádné sympatie. Z toho vyplývá, že je divákovi tak trochu jedno kdo tuhle vybíjenou přežije. Pokud má film šanci něčím zaujmout tak jsou to pouze akčnější scény, při kterých se na efektech a krvi zrovna nešetřilo. Co se týče kamery a zvukovýho doprovodu, tak tady jsem měl smíšený pocity. Jednou nahoře a jednou dole. Nakonec tenhle film ale dopadl nejlíp jak mohl. Downrange je pro mě film na jedno zkouknutí. Víckrát už ho vidět nepotřebuju. Slabší průměr.

• 15.6.2018  16:47
    Ludo (2015)

Indická pošahanost. Zhruba prvních 35 minut je těžká nuda. Pak sice přijde pár vydařenějších krvavých scén, ale jako celek to vůbec nefunguje. Tohle nebrat. Ztráta času.

• 10.6.2018  09:59
    Vaginator: Dawn of the Bitches (amatérský film) (2017)

Na pokračování " kundího projektu " v podobě " Vaginator: Dawn of the Bitches " jsem se neskutečně těšil, ale zároveň jsem měl strach aby to Vrba nějak nezprasil. Obavy byly zbytečný. A já se tímto Vrbovi omlouvám. S větší porcí stopáže přichází i větší porce zábavy, hlášek a postav. Vulvis a Squirt jsou zpět a spolu s nimi Ricky, Screw a Testicle. Bonusem pak je Jimmy Bottom a Dr. Hubbard´s. Vrba tuhle story parádně rozvedl a mi se tak dozvíme kde a jak tahle vaginální apokalypsa vlastně propukla. Bez pussyradaru, doutníků a pořádných zbraní jste prakticky v 3,14či. Komu se líbilo " V1: The Hunters of Carnivorous Bitches " tak tohle ho určitě nezklame taky. Za mě Vrba opět zabodoval a já ho za to odměním plnou palbou hvězd.

• 26.5.2018  17:49

Levnej, nudnej a unylej kousek se zbytečně přepálenou stopáží. Za film jedna hvězda a druhá hvězda za M.Berryman(a)

• 20.5.2018  19:31

Téma BigFoot nebo chcete li Oh-Mah mě nikdy moc netáhlo. Určitě se to nezmění ani po téhle " opičárně ". Hodně slabý 2 hvězdy.

• 18.5.2018  14:55
    Pomsta (2017)

Faktem je že se to zasloužila jak ta coura tak ti 3 ocasy. Dalším faktem je, že film nabízí spoustu nelogických momentů. Za všechny jmenuju aspoň tyto : pád z útesu, kterej prostě nemohla přežít, zázračné uzdravení, změna barvy vlasů a krev, které na můj vkus měli všichni herci víc než jakejkoliv smrtelník. I přeze všechny neduhy, který film obsahoval se mi na něj celkem dobře koukalo. O level výš tenhle kousek totiž povyšuje parádní kamera. Sice né originální, ale zato krvavej exploitační / Rape and Revenge průměr.

• 12.5.2018  13:17
    Nicota (2016)

Před puštěním jsem o filmu zhola nic nevěděl, proto mě mohl jen překvapit. Začátek nebyl špatnej a i díky mé nevědomosti( toho co bude dál ) mě film celkem zaujal. S postupným odhalováním karet opadá kouzlo ( nevědomosti ) a s tím začalo opadávat i moje nadšení. Z " The Void " se totiž vyklubala překombinovaná fantazmagorie, která v podstatě nepřichází s ničím novým, jen vykrádá starší hororové kousky. Mínusem byly i charaktery postav, jelikož se mi za celej film nepodařilo najít jedinou sympatickou postavu, které bych smrt nepřál. Pokud máte chuť na nelogickej a překombinovanej mišmaš tak s chutí do toho. Pro mě to byla ztráta času. Pár vydařenějších scén totiž nezachrání celej film.

• 12.5.2018  13:09

Nudná rekonstrukce masakru, který se stal v Děvínské Nové vsi.

• 4.5.2018  15:37
    Cold Skin (2017)

Stejně jako v nedávno viděným snímku " Headgame " i tento film začíná tím samým citátem od Nietzsche(ho) : Při boji s monstry si dej pozor, aby ses sám nestal monstrem. Jestli se dlouho díváš do propasti, samotná propast se také dívá do tebe . " Cold Skin " má podle mě společné s hororem jen velice málo. V podstatě jen pár úvodních minut. S odhalením ostrovních monster upadá atmosféra i napětí. Monstar bych vzhledově přirovnal jako něco mezi Avatarem a monstry z filmu " The Descent ". Já osobně bych film označil jako dobrodružný Sci-Fi s pár akčnějšíma scénama. Po vizuální stránce je film na vysoké úrovni, ale obsahově je to slabší.

• 4.5.2018  07:34
    Mayhem (2017)

Musím uznat, že začátek mi přišel svižnej, vtipnej a celkem mě pobavil. Pak ale tempo polevilo a moje nadšení pomalu ale jistě začalo ustupovat. Scénář je triviální, v podstatě jde o nenáročnou vybíjenou. Celkově mi přišlo, že se film sám o sobě nebral moc vážně. Z filmu " Mayhem " se tak pro mě vyklubala jednorázovka na kterou se dá bez nejmenších potíží podívat, ale případné opětovné shlédnutí ( někdy v budoucnu ) spíš vylučuji. Proto volím slabší 3 hvězdy.

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44