pornogrind

okres Olomouc
ANTIKRIST

<< předchozí 1 2 3 4 18 36 53 70
    • 9.8.2020  12:06
    Hopus (studentský film) (2018)

aneb jak lední medvěd neudržel nervy na uzdě.

• 1.8.2020  11:09

První Men in Black je zábavná klasika na kterou nedám dopustit. Dvojka už byla o něco slabší ale pořád šlo o dobrou zábavu. Třetí díl je tady sice v červených číslech, ale mě osobně až tak neohromil. Men in Black: Iternational je totální zhovadilost. Už dlouho jsem neviděl takovou ubohost, která se jen snaží přiživit na dobré značce MIB. Herecký obsazení je katastrofální. Ústřední dvojice je přímo zoufalá. Ještě horší je to s komediální stránkou filmu. Já osobně jsem se u filmu ani jednou nezasmál. Samotnej příběh je taky absolutně nezajímavej. Není tady ani jedna věc která by stála za pochvalu. Už dlouho jsem u filmu tak netrpěl. Tohle je pro mě odpad jak vyšitej. Nazval bych to doslova žumpou filmovýho průmslu. A takový bulshit se dostane do kin. To prostě nepochopím. Podle mě by tomu seděl spíš český název Muži v černém: Globální odpad.

• 31.7.2020  17:45
    Dead Friends (2011)

Nevím pro jaký publikum byl tenhle snímek určen, ale mě to absolutně neoslovilo. Nuda jako prase, otřesná hudba a infantilní humor.

• 30.7.2020  17:46

Tak název filmu je celkem zavádějící. Podle něho jsem totiž čekal, že matka se svými synáčky po sobě zanechá daleko větší spoušť. Jejich řádění bylo ale nudný, stejně jako celej film. Matka v podání Shelley Winters mi byla krajně nesympatická a její synáčci byli naprostý vemena. Za zmínku stojí mladej " zfetovanej " Robert De Niro ale jelikož se jedná o jeden z jeho prvních filmů ani on potažmo jeho herectví moc nezaujme. Mohla to být celkem zábavná a krvavá story, nakonec z toho ale vylezl shit, kterej si za mě víc jak jednu hvězdu nezaslouží.

• 29.7.2020  20:21

Říkal jsem si že už mě Sandberg ve svých krátkometrážních filmech asi jen těžko něčím překvapí, ale evidentně jsem se mýlil. Akorát popravdě nevím jestli je to změna k lepšímu. Každopádně jiného pojetí si cením. Nemůžu se ale ubránit pocitu, že jde " jak už tu psal uživatel corpsy " o sebeparodii. Co naopak nepřekvapí je účast Sandberg(ovi) ženušky a očekávanej konec.

• 29.7.2020  20:15
    Timothy (studentský film) (2013)

Našlápnuto to mělo docela dobře, ale nakonec z toho vylezl stejně jenom průměrnej kraťas. Hudba i kamera OK, ale podle mě už to bylo ke konci zbytečně natahovaný. Beru v potaz že jde o studentskej film a v tomhle ohledu souhlasím s uživatelem SOLOM. Kdyby studentský práce byly aspoň této kvality, byl bych spokojenej. Jenže tohle je spíš jedna z těch světlých vyjímek.

• 29.7.2020  20:09

Tohle můžou za horor považovat snad jen děti. A o tom ještě silně pochybuju, protože dnešní děti jsou daleko víc otrkanější. O nějaké atmosféře či napětí snad nemůže být ani řeč. Animace pro mě byla nelíbivá a vše ještě víc shazuje vypravěčka. Těsně nad odpadem.

• 28.7.2020  16:29
    Baskin (2013)

Na tenhle policejní zásah tihle fízlové jen tak nezapomenou.

• 28.7.2020  16:25

Can Evrenol mě celkem zaujal svým kraťasem Sandik a tak jsem si říkal, že by nebylo od věci kouknout na jeho další krátkometrážní kousek. My Grandmother mě už ale tolik nenadchlo. Kdyby toho Evrenol v krvavější pasáži víc ukázal a taky víc přitlačil na pilu dal bych tři hvězdy. Takhle ale musím zůstat jen u dvou hvězd.

• 28.7.2020  16:21
    Sandik (2007)

Sandik je turecká jednohubka, která má hned od úvodních vteřin takovou zvláštní až zlověstnou atmosféru, která dává tušit že se něco stane. S tím je spojeno i napětí nejen z toho co je schováno v truhle, ale taky jak to všechno dopadne. Krev a trochu toho gore je už jen bonusem. Ačkoliv je vidět, že rozpočet snímku nebyl vysokej , tak si s tím Evrenol poradil nadmíru dobře.

• 27.7.2020  18:53

Fiktivní trailer parodující trapnou sérii Paranormal Activity. Což hovoří za vše.

• 27.7.2020  18:51
    Die Hard (1997)

Animovaný John McClane a jeho Die Hard shrnutá do jedné minuty. To je problém příliš krátkých krátkometrážních filmů. Na ploše 1-2 minut málokdy dokáže snímek zaujmout či pobavit. Tenhle kraťas je toho jasným důkazem.

• 26.7.2020  17:04
    M is for Marijuana (2013)

Je důležitý znát svýho dealera :D .....pokud hledáte kraťas v němž hraje prim kouzelná bylinka raději doporučuji snímek Marihuana z roku 2006. Sice to taky není žádný mistrovský dílo, ale rozhodně pobaví víc jak tenhle shit.

• 26.7.2020  16:58

V podstatě je mi jedno je je to myšleno vážně nebo jako komedie či parodie, protože to selhává ve všech směrech. Tohle je amatérismus nejhrubšího zrna takže je jasný že tenhle krátkometrážní film je plnej chyb a kiksů. Nejvíc mě pobavila scéna cca v čase 14:34 - týpek s vuvuzelou v pozadí. Odpad tady není co řešit.

• 25.7.2020  16:34

Bonusovej film z výzvy od uživatele G04T. Musím se přiznat, že chvilku mi trvalo než jsem přišel tomuto snímku na chuť, ale jakmile se ( po pár minutách )stalo tak jsem si ho užíval. Film má řádně zamotanou kriminální zápletku a zároveň nepokulhává ( narozdíl od Raffaele Capece )ani po komediální stránce. Je to hodně netradiční mix, kterej ale kupodivu funguje. Všemu vévodí sympaťák Marcello Mastroianni a třešničkou je krásná Ornella Muti. Která sice ani zdaleka nepředvedla takovej hereckej výkon jako M. Mastroianni, ale zatraceně dobře se na ni kouká. Pochválit musím i hudební stránku filmu. Moc se mi do snímku nechtělo. O to víc jsem nadšenej. PS : Co ale nechápu je giallo uvedené u tagů. Jestli je tohle giallo tak já se dám na modlení.

• 25.7.2020  16:19

Obdobný téma jako ve filmu " L'Enfant sauvage " ( český název stejný jako u tohohle filmu ), ale nikoliv ten samej příběh. Katie opravdu neměla snadnej život. Otcův teror a izolování od okolního světa Katie značně poznamenala. Navíc si myslím, že Katiina matka nebyla o moc lepší než její otec. Člověk by si myslel, že po smrti jejího otce nastane pro Katie nová a daleko lepší životní etapa. Pozitivní chvíle určitě zažívala, ale i tak to holka neměla vůbec lehký. Vždyť si ji přehazovali jak horkej brambor. Příběh je to sice silnej, ale stejně jako u výše zmiňovanýho filmu " L'Enfant sauvage " i tady pokulhává zpracování. Film ve mě nedokázal vyvolat větší emoce. Celkově to na mě působilo ( i díky otřesné kameře ) jako běžnej, tuctovej televizní film.

• 23.7.2020  14:27

Bonusovej film z výzvy od uživatele HorrFi. Což o to. Příběh je to jistě zajímavej, ale převedení na plátno, respektive forma jakou je příběh vyprávěn je podle mě docela nešťastná. Z dostupných informací je známo, že Itard pracoval na polidštění Viktora pět let. My ale z této doby vidíme jen zlomek. Což pro mě bylo zklamáním. Velkým plusem by bylo kdyby film nabídl Viktora právě po těch pěti letech. Sice jsem se nenudil, ale z filmu se dalo vytěžit daleko víc. Docela rád bych si přečetl Itardovy spisy o tom jak s Viktorem postupoval. Věřím, že by to bylo mnohem zajímavější než tohle filmový zpracování.

• 22.7.2020  11:23
    Thrust In Me (1985)

Až na jednu vyjímku kterou je " Submit to Me " mě Kern(ova) tvorba zatím moc neoslovila. Byť je to za mě jen průměr tak jde zatím o jeden z těch lepších Kern(ových) kousků co jsem od něho zatím viděl.

• 22.7.2020  11:17

Spoiler- Tak tenhle synáček to s matinkou neměl opravdu jednoduchý. A ještě k tomu nakonec musel pykat za její hříchy. Ač se tenhle hororově laděný snímek snaží vyprávět humornou formou až tak mu to ( podle mě ) nevyšlo. Sice to není žádnej průser, ale ani se nejedná o žádný převratný dílo. Na jedno podívání OK.

• 22.7.2020  11:13

Vrah milující nejen vraždění, ale taktéž Mirindu.

• 22.7.2020  11:09
    Deadline (1997)

Zlatá Lola. Jde o druhej Edgerton(ův) režisérskej počin. Nic co by stálo za větší pozornost.

• 21.7.2020  12:28

Název filmu je celkem zavádějící. Nejde o kanibaly v pravým slova smyslu. Nejde ani o zombie. Asi by se dalo dlouze polemizovat nad logikou samotnýho příběhu, ale nemám důvod. Hlavní je, že snímek nenudil. Navíc byla podle mě dobře zvolená ústřední dvojice. Jak John Saxon tak Giovanni Lombardo Radice podali parádní herecký výkony. Navíc se ve filmu najde i pár scén, který jen tak z paměti nevymizí. Trošku nudnější byla naháněčka v kanalizaci. Konec se ale podle mě povedl. Podle zdejšího hodnocení je vidět, že je to celkem málo známej snímek. Což je škoda, protože si myslím, že má co nabídnout.

• 21.7.2020  12:16
    Yummy (2019)

Komentář může obsahovat spoiler. Popravdě jsem podle zdejšího veskrze pozitivního hodnocení čekal něco víc. Sice se to snaží být vtipný, ale tenhle humor mi až tak nesedl. Akce i krve je tu celkem dost, ale o nějakým napětí nemůže být ani řeč. Otřesný je i herecký obsazení. Nenašel jsem ve filmu ani jednu postavu ( herce ), která by mi byla aspoň trošku sympatická. Už to tu někdo psal a já souhlasím. Ta mladá kozatá vypadala jak Bára Štěpánová zamlada. Její matka mimo jiné toužící po vybělení análu vypadala jako zombie už před nakažením. No a Michael ? To bylo fakt vemeno k pohledání. Plusem je určitě konec, kterej dopadl přesně tak jak jsem si představoval když jsem tohle nesympatickýtrio uviděl. Takhle má podle mě vypadat hororový Happy End. Jinak se podle mě jedná o průměrnou hororovou komedii, která větší díru do světa neudělá.

• 20.7.2020  19:32
    Elevated (1997)

Nebylo to špatný, ale navíc jak tři hvězdy tahle výtahová story nemá.

• 20.7.2020  19:30
    Slayer (2018)

OK. Souhlasím s tím, že na český poměry je to celkem obstojný. V celosvětovým měřítku jde ale o podprůměrnou upíří vybíjenou. Když je klid tak kamera ujde. U akčnějších pasáží už je to horší. Moc mi nesedlo ani herecký obsazení.

• 19.7.2020  11:33

Trochu jsem brouzdal Bavari(ho) tvorbou a narazil jsem na snímek Ludi Florales, kterej tady na čsfd ani nebyl. Tenhle malej renonc je napravenej a já tak můžu ohodnotit i tenhle Bavari(ho) kousek. Co k tomu dodat víc než že jde o další Bavari(ho) pecku. Tentokráte z rostlinné říše.

• 19.7.2020  11:27
    Arturo (2017)

Zatím poslední Bavari(ho) kousek. Po Headcleaner a Metachaos jsem měl od snímku Arturo velký očekávání. Tímhle mě ale Bavari zklamal. Sice je to taky docela psycho, ale ani zdaleka to nedosahuje kvalit jeho starších snímků. Je pravda, že je to lehce hypnotizující a koukat se na tu točící hlavu o chvilku dýl, byl bych asi v transu, ale i tak mi to na Bavari(ho) přišlo prostě málo. Zvlášť když vím co dokáže.

• 19.7.2020  11:21
    Metachaos (2011)

Dobrej psycho nátlak a druhá podivnost od Alessandra Bavari(ho). Oproti prvotině Headcleaner je Metachaos o něco delší. Přiznám se, že jsem měl trochu strach jestli Bavari dokáže udržet moji pozornost osm minut. Můj strach byl neoprávněný. Bavari u mě i napodruhé zabodoval.

• 19.7.2020  11:17
    Headcleaner (1999)

Popravdě už dlouho jsem neviděl kraťas, kterej by na mě během minuty a půl udělal takovej dojem. Já radši trošku delší krátkometrážní filmy, protože během dvou minut většinou snímek nemá moc šancí zaujmout. Tomuhle se to ( alespoň u mě )podařilo. Tohle je jiný kafe. Slušná fantazmagorie s rázným a hlavně skvěle se hodícím hudebním doprovodem.

• 19.7.2020  11:12

Nebylo to špatný, ale škoda té průhledné pointy. Koho to netrkne, ten půjde s hodnocením nejspíš výš.

<< předchozí 1 2 3 4 18 36 53 70