pornogrind

ANTIKRIST

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44
    • 9.8.2018  18:05
    The Horde (2016)

Z hororu alá Wrong turn se nakonec vyklubala béčková akční jízda o jednom hrdinovi. Škoda Bill(a) Moseley(ho), kterej si ve filmu zahrál všeho všudy 5 minut.

• 9.8.2018  09:59
    One Please (2014)

prst nahoru :D

• 9.8.2018  09:57
    The Herd (2014)

Zajímavej pohled na věc, ale na tom že jsem a stále budu masožrout se nic nemění.

• 9.8.2018  09:56
    Ghostland (2018)

Začátek měl slušnej rozjezd, ale postupem u mě napětí začalo opadávat a já jsem se celkem začal nudit. Neurazilo ale ani nenadchlo.

• 8.8.2018  17:24
    Dismal (2009)

Hodně špatnej hororovej nízkorozpočťák, kterej v mnoha scénách působí nechtěně vtipně. Tohle nebrat.

• 8.8.2018  17:20

Minulej rok jsme byli na dovolené v Prachovských skalách. Ubytováni jsme byli v Hotelu pod Šikmou věží, kde se shodou okolností natáčelo pár scén z tohohle " komediálního trháku ". Měl jsem tudíž i čest potkat pár herců. L. Vlasáková a P. Kříž byli strašně sympatičtí, Za to S. Rašilov sotva pozdravil a V. Cibulková byla požvejkaná jak po nějakým těžkým flámu ( je neuvěřitelná co dokáže make-up ). Zvědavost mě zkrátka donutila a mě zajímalo co se mi to vlastně natáčelo před očima. Nic jsem od toho nečekal a to jsem taky dostal. Je skoro k pláči kam se řítí česká komediální tvorba poslední doby. Nevtipná komedie s triviálním dějem, která nemá absolutně co nabídnout. Pro mě je to jasně odpadová záležitost.

• 4.8.2018  18:43

Jednička byla celkem koukatelná. Tohle už byla sračka. Nic novýho pod sluncem. I přes poměrně nízkou stopáž mě to nehorázně nudilo.

• 17.6.2018  09:52
    Downrange (2017)

Downrange je filmem, kterej absolutně nemůže zaujmout svým příběhem. Scénář filmu se snad vlezl na jeden papír. Určitě ani nezaujme parta určená na odstřel na tož pak propracovanost charakterů postav. O těch divák neví zhola nic, takže si nedokážou získat ani žádné sympatie. Z toho vyplývá, že je divákovi tak trochu jedno kdo tuhle vybíjenou přežije. Pokud má film šanci něčím zaujmout tak jsou to pouze akčnější scény, při kterých se na efektech a krvi zrovna nešetřilo. Co se týče kamery a zvukovýho doprovodu, tak tady jsem měl smíšený pocity. Jednou nahoře a jednou dole. Nakonec tenhle film ale dopadl nejlíp jak mohl. Downrange je pro mě film na jedno zkouknutí. Víckrát už ho vidět nepotřebuju. Slabší průměr.

• 15.6.2018  16:47
    Ludo (2015)

Indická pošahanost. Zhruba prvních 35 minut je těžká nuda. Pak sice přijde pár vydařenějších krvavých scén, ale jako celek to vůbec nefunguje. Tohle nebrat. Ztráta času.

• 10.6.2018  09:59
    Vaginator: Dawn of the Bitches (amatérský film) (2017)

Na pokračování " kundího projektu " v podobě " Vaginator: Dawn of the Bitches " jsem se neskutečně těšil, ale zároveň jsem měl strach aby to Vrba nějak nezprasil. Obavy byly zbytečný. A já se tímto Vrbovi omlouvám. S větší porcí stopáže přichází i větší porce zábavy, hlášek a postav. Vulvis a Squirt jsou zpět a spolu s nimi Ricky, Screw a Testicle. Bonusem pak je Jimmy Bottom a Dr. Hubbard´s. Vrba tuhle story parádně rozvedl a mi se tak dozvíme kde a jak tahle vaginální apokalypsa vlastně propukla. Bez pussyradaru, doutníků a pořádných zbraní jste prakticky v 3,14či. Komu se líbilo " V1: The Hunters of Carnivorous Bitches " tak tohle ho určitě nezklame taky. Za mě Vrba opět zabodoval a já ho za to odměním plnou palbou hvězd.

• 26.5.2018  17:49

Levnej, nudnej a unylej kousek se zbytečně přepálenou stopáží. Za film jedna hvězda a druhá hvězda za M.Berryman(a)

• 20.5.2018  19:31

Téma BigFoot nebo chcete li Oh-Mah mě nikdy moc netáhlo. Určitě se to nezmění ani po téhle " opičárně ". Hodně slabý 2 hvězdy.

• 18.5.2018  14:55
    Pomsta (2017)

Faktem je že se to zasloužila jak ta coura tak ti 3 ocasy. Dalším faktem je, že film nabízí spoustu nelogických momentů. Za všechny jmenuju aspoň tyto : pád z útesu, kterej prostě nemohla přežít, zázračné uzdravení, změna barvy vlasů a krev, které na můj vkus měli všichni herci víc než jakejkoliv smrtelník. I přeze všechny neduhy, který film obsahoval se mi na něj celkem dobře koukalo. O level výš tenhle kousek totiž povyšuje parádní kamera. Sice né originální, ale zato krvavej exploitační / Rape and Revenge průměr.

• 12.5.2018  13:17
    Nicota (2016)

Před puštěním jsem o filmu zhola nic nevěděl, proto mě mohl jen překvapit. Začátek nebyl špatnej a i díky mé nevědomosti( toho co bude dál ) mě film celkem zaujal. S postupným odhalováním karet opadá kouzlo ( nevědomosti ) a s tím začalo opadávat i moje nadšení. Z " The Void " se totiž vyklubala překombinovaná fantazmagorie, která v podstatě nepřichází s ničím novým, jen vykrádá starší hororové kousky. Mínusem byly i charaktery postav, jelikož se mi za celej film nepodařilo najít jedinou sympatickou postavu, které bych smrt nepřál. Pokud máte chuť na nelogickej a překombinovanej mišmaš tak s chutí do toho. Pro mě to byla ztráta času. Pár vydařenějších scén totiž nezachrání celej film.

• 12.5.2018  13:09

Nudná rekonstrukce masakru, který se stal v Děvínské Nové vsi.

• 4.5.2018  15:37
    Cold Skin (2017)

Stejně jako v nedávno viděným snímku " Headgame " i tento film začíná tím samým citátem od Nietzsche(ho) : Při boji s monstry si dej pozor, aby ses sám nestal monstrem. Jestli se dlouho díváš do propasti, samotná propast se také dívá do tebe . " Cold Skin " má podle mě společné s hororem jen velice málo. V podstatě jen pár úvodních minut. S odhalením ostrovních monster upadá atmosféra i napětí. Monstar bych vzhledově přirovnal jako něco mezi Avatarem a monstry z filmu " The Descent ". Já osobně bych film označil jako dobrodružný Sci-Fi s pár akčnějšíma scénama. Po vizuální stránce je film na vysoké úrovni, ale obsahově je to slabší.

• 4.5.2018  07:34
    Mayhem (2017)

Musím uznat, že začátek mi přišel svižnej, vtipnej a celkem mě pobavil. Pak ale tempo polevilo a moje nadšení pomalu ale jistě začalo ustupovat. Scénář je triviální, v podstatě jde o nenáročnou vybíjenou. Celkově mi přišlo, že se film sám o sobě nebral moc vážně. Z filmu " Mayhem " se tak pro mě vyklubala jednorázovka na kterou se dá bez nejmenších potíží podívat, ale případné opětovné shlédnutí ( někdy v budoucnu ) spíš vylučuji. Proto volím slabší 3 hvězdy.

• 3.5.2018  12:37
    Headgame (2018)

Klasika. Skupina lidí a vítěz může být jen jeden. Nízkorozpočťák, kterej zrovna neoplývá originalitou, má i spoustu chyb ale koukat se na to dá. Nesedl mi moc konec, kterej je zbytečně natahovanej. Slabší 3 hvězdy.

• 2.5.2018  12:41

Drž hubu, nedělej rámus a budeš žít. V opačným případě zemřeš. Čekal jsem daleko víc než jsem dostal. Nesympatičtí mi byly jak charaktery postav tak i samotní " herci ". Kupodivu mi to nepřišlo ani moc napínavý a zklamal mě i porod. Čekal jsem, že se čerstvě narozené dítko stane jednohubkou pro lidožravé monstra. Ale ani tady jsem se nedočkal. Pro mě je tenhle film zklamáním a jsem docela zvědavej jak dlouho se tady na čsfd udrží v červených číslech.

• 30.4.2018  13:07

Jedna z nejslabších antalogií, kterou jsem zatím viděl. Nejvíc mě potěšila a zároveň i překvapila story o " zemřelé " holčičce Ashen. Jako celek mě to ale moc nenadchlo.

• 27.4.2018  18:20

Sandberg se dočista posral a kvalitativně padá dolů. Kdyby zůstal u kraťasů, udělal by mnohem líp. Jelikož utáhnout celej film evidentně nedokáže. Annabelle pro mě byla odpadovou záležitostí. Proto jsem šel do pokračování s obavama, které se postupně taky naplnily. Sice je to o chlup ( hvězdu ) lepší než jednička, ale i tak to pro mě bylo utrpení. Nuda s přepálenou stopáží.

• 25.4.2018  10:22
    Baxter (1989)

Psí život podle Jérôme Boivin(a). S komedií a hororem má tenhle film společného jen málo a proto se nedokážu ubránit jistému zklamání. Čekal jsem totiž úplně něco jinýho.

• 24.4.2018  18:13
    Bubák Bubby (1993)

Návyková podivnost.

• 23.4.2018  19:07
    Mausoleum (1983)

Tahle story o blonďaté zelenoočce mě vůbec nebavila. Nudnej děj tak od odpadu zachraňuje jen pár vydařenějších scén. Za mě nebrat.

• 23.4.2018  13:48

The Demon's Rook je sám o sobě 3,14čovina s naprosto triviálním dějem a k tomu ještě se zbytečně přepálenou stopáží. I přesto je z filmu cítit elán a nadšení pro věc. Což je vidět na množství krve, celkem vydařených gore efektech a vymazlenejch maskách. Dějově je to sice naprostá katastrofa ale celkem dobře se na to kouká. Proto volím zlatej střed.

• 17.4.2018  20:21
    Terrifier (2017)

Ten kdo viděl kraťas ví co ho bude čekat v celovečeráku. Takže platí, že komu se líbil kraťas tomu se nejspíš bude líbit i tohle. Je pravda ,že s logikou se ve filmu moc nesetkáme a nelze očekávat ani vyšperkovaný dialogy. Film táhne krev, gore a klaun. A vo tom to je...

• 17.4.2018  20:16

Čtvrtej díl " Sleepaway Camp " série jsem vynechal, jelikož jsem zjistil že to ani není regulérní film a přešel jsem rovnou k tomuhle " klenotu ". Odvolávám co jsem napsal v komentáři ke třetímu dílu, protože nejhorším dílem téhle série je tento. Tohle byl výsměch celé série. Dementní podíváná které vévodí retardovanej Alan. Už dlouho jsem ve filmu nezažil postavu, která by mě srala právě jako on. Ještě že ke konci dostal sadu. Za mě je tenhle kousek zbytečnej a jen se přiživuje na předchozích dílech.

• 13.4.2018  12:51
    Kemp hrůzy (1989)

V třetím pokračování se opět vrací Angela a spolu s ní i herečka z druhého dílu P. Springsteen. Za sebe musím dodat, že tenhle třetí díl byl zatím nejhorším dílem celé série. Opět ale musím pochválit vysokej bodycount a celkovou vynalézavost vražd. Ikdyž se nejedná o nic novýho a kamera většinou uhne. Horší už je to po komediální stránce. Vtipný hlášky totiž už nemají takovou razanci jako ve dvojce. Ač je to zatím nejhorší díl téhle " Sleepaway Camp série " i přesto dávám 3 ( slabší ) hvězdy.

• 12.4.2018  19:52

Z kempu Arawak se přesouváme do kempu Rolling Hills. Spolu s tím se přesouváme i v čase. Angela je tak už dospělá. Přichází i výměna hereček v roli Angely. Jednička je tuctovej slasher, kterej zachraňuje především " šokující " konec. Dvojka mi přišla svižnější. Určitě vyšší bodycount + vtipný hlášky. Za mě spokojenost. Nic moc jsem si od toho nesliboval a nakonec mi to přišlo zábavnější než jednička.

• 12.4.2018  19:45

Tuctovej slasher, kterej zachraňuje parádní konec. Dnes už sice nikoho nezaskočí, ale v té době museli lidi čumět. Celej film je jasný kdo je vrahem aby se v posledních sekundách ukázalo, že to možná tak jednoznačný zase není.

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44