pornogrind

okres Olomouc
ANTIKRIST

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44
    • 26.5.2018  17:49

Levnej, nudnej a unylej kousek se zbytečně přepálenou stopáží. Za film jedna hvězda a druhá hvězda za M.Berryman(a)

• 20.5.2018  19:31

Téma BigFoot nebo chcete li Oh-Mah mě nikdy moc netáhlo. Určitě se to nezmění ani po téhle " opičárně ". Hodně slabý 2 hvězdy.

• 18.5.2018  14:55
    Pomsta (2017)

Faktem je že se to zasloužila jak ta coura tak ti 3 ocasy. Dalším faktem je, že film nabízí spoustu nelogických momentů. Za všechny jmenuju aspoň tyto : pád z útesu, kterej prostě nemohla přežít, zázračné uzdravení, změna barvy vlasů a krev, které na můj vkus měli všichni herci víc než jakejkoliv smrtelník. I přeze všechny neduhy, který film obsahoval se mi na něj celkem dobře koukalo. O level výš tenhle kousek totiž povyšuje parádní kamera. Sice né originální, ale zato krvavej exploitační / Rape and Revenge průměr.

• 12.5.2018  13:17
    Nicota (2016)

Před puštěním jsem o filmu zhola nic nevěděl, proto mě mohl jen překvapit. Začátek nebyl špatnej a i díky mé nevědomosti( toho co bude dál ) mě film celkem zaujal. S postupným odhalováním karet opadá kouzlo ( nevědomosti ) a s tím začalo opadávat i moje nadšení. Z " The Void " se totiž vyklubala překombinovaná fantazmagorie, která v podstatě nepřichází s ničím novým, jen vykrádá starší hororové kousky. Mínusem byly i charaktery postav, jelikož se mi za celej film nepodařilo najít jedinou sympatickou postavu, které bych smrt nepřál. Pokud máte chuť na nelogickej a překombinovanej mišmaš tak s chutí do toho. Pro mě to byla ztráta času. Pár vydařenějších scén totiž nezachrání celej film.

• 12.5.2018  13:09

Nudná rekonstrukce masakru, který se stal v Děvínské Nové vsi.

• 4.5.2018  15:37
    Cold Skin (2017)

Stejně jako v nedávno viděným snímku " Headgame " i tento film začíná tím samým citátem od Nietzsche(ho) : Při boji s monstry si dej pozor, aby ses sám nestal monstrem. Jestli se dlouho díváš do propasti, samotná propast se také dívá do tebe . " Cold Skin " má podle mě společné s hororem jen velice málo. V podstatě jen pár úvodních minut. S odhalením ostrovních monster upadá atmosféra i napětí. Monstar bych vzhledově přirovnal jako něco mezi Avatarem a monstry z filmu " The Descent ". Já osobně bych film označil jako dobrodružný Sci-Fi s pár akčnějšíma scénama. Po vizuální stránce je film na vysoké úrovni, ale obsahově je to slabší.

• 4.5.2018  07:34
    Mayhem (2017)

Musím uznat, že začátek mi přišel svižnej, vtipnej a celkem mě pobavil. Pak ale tempo polevilo a moje nadšení pomalu ale jistě začalo ustupovat. Scénář je triviální, v podstatě jde o nenáročnou vybíjenou. Celkově mi přišlo, že se film sám o sobě nebral moc vážně. Z filmu " Mayhem " se tak pro mě vyklubala jednorázovka na kterou se dá bez nejmenších potíží podívat, ale případné opětovné shlédnutí ( někdy v budoucnu ) spíš vylučuji. Proto volím slabší 3 hvězdy.

• 3.5.2018  12:37
    Headgame (2018)

Klasika. Skupina lidí a vítěz může být jen jeden. Nízkorozpočťák, kterej zrovna neoplývá originalitou, má i spoustu chyb ale koukat se na to dá. Nesedl mi moc konec, kterej je zbytečně natahovanej. Slabší 3 hvězdy.

• 2.5.2018  12:41

Drž hubu, nedělej rámus a budeš žít. V opačným případě zemřeš. Čekal jsem daleko víc než jsem dostal. Nesympatičtí mi byly jak charaktery postav tak i samotní " herci ". Kupodivu mi to nepřišlo ani moc napínavý a zklamal mě i porod. Čekal jsem, že se čerstvě narozené dítko stane jednohubkou pro lidožravé monstra. Ale ani tady jsem se nedočkal. Pro mě je tenhle film zklamáním a jsem docela zvědavej jak dlouho se tady na čsfd udrží v červených číslech.

• 30.4.2018  13:07

Jedna z nejslabších antalogií, kterou jsem zatím viděl. Nejvíc mě potěšila a zároveň i překvapila story o " zemřelé " holčičce Ashen. Jako celek mě to ale moc nenadchlo.

• 27.4.2018  18:20

Sandberg se dočista posral a kvalitativně padá dolů. Kdyby zůstal u kraťasů, udělal by mnohem líp. Jelikož utáhnout celej film evidentně nedokáže. Annabelle pro mě byla odpadovou záležitostí. Proto jsem šel do pokračování s obavama, které se postupně taky naplnily. Sice je to o chlup ( hvězdu ) lepší než jednička, ale i tak to pro mě bylo utrpení. Nuda s přepálenou stopáží.

• 25.4.2018  10:22
    Baxter (1989)

Psí život podle Jérôme Boivin(a). S komedií a hororem má tenhle film společného jen málo a proto se nedokážu ubránit jistému zklamání. Čekal jsem totiž úplně něco jinýho.

• 24.4.2018  18:13
    Bubák Bubby (1993)

Návyková podivnost.

• 23.4.2018  19:07
    Mausoleum (1983)

Tahle story o blonďaté zelenoočce mě vůbec nebavila. Nudnej děj tak od odpadu zachraňuje jen pár vydařenějších scén. Za mě nebrat.

• 23.4.2018  13:48

The Demon's Rook je sám o sobě 3,14čovina s naprosto triviálním dějem a k tomu ještě se zbytečně přepálenou stopáží. I přesto je z filmu cítit elán a nadšení pro věc. Což je vidět na množství krve, celkem vydařených gore efektech a vymazlenejch maskách. Dějově je to sice naprostá katastrofa ale celkem dobře se na to kouká. Proto volím zlatej střed.

• 17.4.2018  20:21
    Terrifier (2017)

Ten kdo viděl kraťas ví co ho bude čekat v celovečeráku. Takže platí, že komu se líbil kraťas tomu se nejspíš bude líbit i tohle. Je pravda ,že s logikou se ve filmu moc nesetkáme a nelze očekávat ani vyšperkovaný dialogy. Film táhne krev, gore a klaun. A vo tom to je...

• 17.4.2018  20:16

Čtvrtej díl " Sleepaway Camp " série jsem vynechal, jelikož jsem zjistil že to ani není regulérní film a přešel jsem rovnou k tomuhle " klenotu ". Odvolávám co jsem napsal v komentáři ke třetímu dílu, protože nejhorším dílem téhle série je tento. Tohle byl výsměch celé série. Dementní podíváná které vévodí retardovanej Alan. Už dlouho jsem ve filmu nezažil postavu, která by mě srala právě jako on. Ještě že ke konci dostal sadu. Za mě je tenhle kousek zbytečnej a jen se přiživuje na předchozích dílech.

• 13.4.2018  12:51
    Kemp hrůzy (1989)

V třetím pokračování se opět vrací Angela a spolu s ní i herečka z druhého dílu P. Springsteen. Za sebe musím dodat, že tenhle třetí díl byl zatím nejhorším dílem celé série. Opět ale musím pochválit vysokej bodycount a celkovou vynalézavost vražd. Ikdyž se nejedná o nic novýho a kamera většinou uhne. Horší už je to po komediální stránce. Vtipný hlášky totiž už nemají takovou razanci jako ve dvojce. Ač je to zatím nejhorší díl téhle " Sleepaway Camp série " i přesto dávám 3 ( slabší ) hvězdy.

• 12.4.2018  19:52

Z kempu Arawak se přesouváme do kempu Rolling Hills. Spolu s tím se přesouváme i v čase. Angela je tak už dospělá. Přichází i výměna hereček v roli Angely. Jednička je tuctovej slasher, kterej zachraňuje především " šokující " konec. Dvojka mi přišla svižnější. Určitě vyšší bodycount + vtipný hlášky. Za mě spokojenost. Nic moc jsem si od toho nesliboval a nakonec mi to přišlo zábavnější než jednička.

• 12.4.2018  19:45

Tuctovej slasher, kterej zachraňuje parádní konec. Dnes už sice nikoho nezaskočí, ale v té době museli lidi čumět. Celej film je jasný kdo je vrahem aby se v posledních sekundách ukázalo, že to možná tak jednoznačný zase není.

• 12.4.2018  19:42

Mistr Bava si ve snímku " Black Sabbath " bere na paškál tři povídky, který jsou volně založenz na příbězích od Čechov(a), Tolstoj(e) a Moupassant(a). Jako uvaděč nás přivítá B. Karloff, kterej si později zahraje i v druhé povídce samotného Wurdulaka. Nejslabší mi přišel první příběh. Nejsilnější byl ten druhý. Spokojenost.

• 11.4.2018  10:39
    Applecart (2015)

Po tragickým " Kill That Bitch " a o něco lepším " Her Name Was Torment " je tohle můj třetí a zároveň nejlepší snímek z Mills(ovi) filmografie. Oba dva.předchozí Mills(ovi) snímky shazovala dolů především špatná práce po stránce gore efektů. Tady je vypustil úplně a to je dobře. Faktem je že se snímek "Applecart " se těžko sháněl. I proto si myslím, že se tenhle kousek dostane jen stěží k očím " normálních " diváků a pokud ano tak ho jen stěží ocení. Co film " Applecart " nabízí ? Čtyři smutné příběhy, natočeny art(ovým) stylem vše s kapkou perverznosti. Určitě tyhle " jablka " v podobě čtyř povídek nezachutnají každému.

• 11.4.2018  10:21

Kdyby mi po skončení někdo řekl, že tenhle film je z roku 2005 ( a já to nevěděl ) asi bych si řekl, že nemá všech pět po hromadě. Téměř dokonalá pocta němým hororovým kouskům.

• 10.4.2018  11:59
    Strašení (1963)

Druhej snímek z roku 1963 s názvem " The Haunting ". Tady už to taková sláva není, ale i přesto dávám 3 ( slabší ) hvězdy. Film táhnou především J. Nicholson a B. Karloff. Zaujme i celkem zajímavej příběh a jeho rozuzlení. Jak už psala v komentáři " Petrus1 " - první a poslední dotáčená scéna je tu zbytečná. Tohle zaujme především fandy gotických hororů.

• 10.4.2018  11:50
    Strašení (1963)

V roce 1963 vynikly dva filmy se stejným názvem " The Haunting ". Tenhle film pod vedením R. Wise(ho) z tohohle souboje vychází jako vítěz. Na můj vkus je sice až moc ukecanej, ale i přesto si po celou dobu drží neskutečnou atmosféru, kterou v remaku z roku 1999 budete hledat jen stěží.

• 9.4.2018  12:57
    Mask Maker (2010)

Tuctovej slasher, kterejch je mraky. Tenhle navíc nepřichází s ničím novým, pouze kopíruje a k tomu ještě převážnou část stopáže neskutečně nudí.

• 7.4.2018  10:06

Netřeba dalších komentářů. Kolega psy.cho to vystihl úplně přesně.

• 6.4.2018  19:20
    Dementia 13 (2017)

Remake filmu z roku 1963. Novější verze se ubírá trošku jiným směrem než originál i tak ale u mě žádný ovace nesklidí. Tenhle podivnej mix slasheru a duchařiny mi vůbec nesedl. Pochválit se dá snad jen výběr lokace a větší krvavost než v originále. Když to ale shrnu tak mě ani jedna verze filmu " Dementia 13 " neoslovila.

• 6.4.2018  19:15
    Dementia 13 (1963)

Dementia 13 = podprůměrný slasher.

• 6.4.2018  19:13
    Dementia (1955)

" Halušky jedné soudružky " který mě ale moc neoslovily.

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44