Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Drama

Recenze (2 376)

Médium (2021)

Na Médium jsem se hodně těšil a dost jsem si od něho sliboval. Ve výsledku mě film nezklamal a já jsem po dokoukání nadmíru spokojenej.  Čím míň divák bude o filmu vědět tím líp pro něho, protože ho nejspíš čeká pořádný překvapení. Snímek je ze začátku vyprávěn dokumentární formou a má hodně pozvolnej rozjezd (kterej mně osobně vůbec nevadil) aby se ke konci změnil v něco s čímž by divák (který o filmu nic neví) podle začátku vůbec nejspíš nepočítal. Ke konci to má fakt hodně silný grády a atmosféru hustou tak, že by se dala krájet. Takže za mě určitě spokojenost ale s doporučováním bych byl opatrnější. Tohle asi každýmu nesedne.

plakát

Rozhodnutí nebo život (2022) odpad!

Koho neosloví hned začátek filmu tak doporučuju ať se ani nekouká dál (a neudělá tak stejnou chybu jako já), protože film nenabídne nic kvůli čemu by se vyplatilo absolvovat těch neskutečně dlouhých 84 minut.  Já toho těžce lituju. Zhruba od 25 se to nehorázně vleklo. Kolem hodiny už to začala být nekoukatelná stupidnost. Možná by si tenhle SHIT aspoň tu jednu hvězdu zasloužil ale já si nemůžu pomoct a s chutí téhle 3,14čovině dám odpad.

Teroristka (2019)

Jednou se to vydržet dalo ale víckrát už to vidět nepotřebuju.

plakát

Love, Death & Robots - Tajná válka (2019) (epizoda)

Poslední epizoda je rozhodně obstojným zakončením první série. Když budu hodnotit první sérii jako celek tak je jasný, že kvalita epizod je kolísavá ale za sebe můžu říct, že snad jen dvě epizody byly vyloženě slabý. Proto dávám prví sérii Love, Death & Robots - 4 hvězdy.

plakát

Love, Death & Robots - Tři roboti (2019) (epizoda)

Řekni Terabyte......Tahle rozmluva tří robotů o lidstvu mě fakt pobavila. Závěr to zabil úplně ( v dobrým slova smyslu ). PS: Já vím proč nemusím kočky.

plakát

Love, Death & Robots - Na Sonnie si nepřijdete (2019) (epizoda)

Tak jsem se i já rozhodl, že zkusím tenhle opěvoanej seroš. Určitě nebudu psát komentáře ke každýmu dílu ale u prvního jsem si to nemohl odpustit. Kurvadrát to bylo dost dobrý a musím říct, že mě hned první díl pěkně namlsal. Tak doufám, že nebude platit pořekadlo - první vyhrání z kapsy vyhání.

Vřískot (2022)

Komentář může obsahovat spoiler! Ohlasy na novej Vřískot byly veskrze pozitivní ale přesto jsem si moc velký naděje nedělal. Nakonec to ale fakt nebylo zas tak špatný. Pár výtek bych k tomu sice měl ale asi nemá je cenu tady vypisovat abych zbytečně nespoileroval. Za všechny zmíním jen jednu. Závěrečný zmrtvýchvstání si mohli tvůrci klidně odpustit, protože za mě bylo přestřelený a působí spíš vtipně až parodicky. Mám na mysli ohořelou. Kdo viděl, ví co tím myslím. V podstatě ale nemám problém dát novýmu Vřískotu slabší 4 hvězdy. PS: Courtney Cox vypadá otřesně. A pokud se chystá nějaký další pokračování , preguel, sequel, legacy sequel, requel či elevated horror radši bych tam viděl Davida Arquetta než tuhle kreatúru, která zbyla z kdysi celkem pěkné herečky.