Horác

• 28.1.2019  21:58
    MOST! (TV seriál) (2019)

Hustý, pičo

• 28.12.2018  21:31

Nečekal jsem, že to bude takhle strašidelný. Kdybych to pustil dětem jako pohádku, asi bych to musel záhy zase vypnout. Ale díval jsem se sám, navíc o Vánocích, takže jsem strach překonal a radostnou zvěst si odnesl.

• 12.10.2018  15:48
    Tlapková patrola (TV seriál) (2013)

Ale děti to chtěj...:(

• 12.9.2018  18:22

Málem jsem to vypnul. A vlastně pořád nevím, jestli je to totální blbost nebo jen dobrá ulítlá zábava. Každopádně pro mě to zachránil Elton. Konečně v jeho díle něco, co mě baví:)

• 4.7.2018  20:42

No, dal bych dvě hvězdy, protože je to takové rozbřáchlé cosi směřující odnikud nikam. Ale o jednu hvězdičku výše to vytahují sympatický pan Kowalski a především úžasná až dechberoucí Alison Sudol alias Queenie. Protože, ta když se usměje, tak taju.

• 25.5.2018  09:04

Takový kusy mám rád. Když film končil, bylo mi to normálně líto. Díval bych se dál. I trochu toho patosu snesu, když je to potřeba pro povzbuzení bojového ducha:) Snad jen druhá půlka scény v metru mi přišla poněkud trapná. Po čtvrtstoletí od Drákuly pro mě byl zase mimořádně zajímavej namaskovanej Oldman (kterej byl mimochodem skvělej maska nemaska).

• 16.4.2018  17:24
    Volyň (2016)

Už když se člověk seznamuje s popisem jednotlivostí Volyňského masakru, riskuje, že si přivodí trvalé psychické následky. Proto nevím, jestli se vůbec někdy zvládnu podívat na tenhle film. Zatím jsem to nedokázal.

• 4.3.2018  08:57

Trend, kdy se filmaři předháněj, jak všechno propletou a ono se to v závěru propojí a k tomu přidají nějaký ten zvrat a překvapení, aby ukázali, jak mocně dovedou kombinovat, mě už dost otravuje. Produkt se pak stává neuvěřitelným a nedůvěryhodným. Takže stačilo ubrat jeden nebo dva rádoby oslňující momenty v závěru a byl bych mnohem spokojenější. Takhle mě to spíš otrávilo. Jinak film samotný je hodně náročný na pozornost. Je tam milion rychlých dialogů a člověk se musí fakt snažit, aby se neztratil. To jenom konstatuji, protože pozornostní náročnost neberu jako negativum.

• 27.2.2018  16:14

U seriálu tohoto typu je hrozně tenká hranice mezi trapností, která je k smíchu, a trapností, která je jen trapná. Já jsem se u tohodle dílu nezasmál a nebavil mě.

• 15.2.2018  13:38

Přehnaně afektovaný.

• 15.2.2018  13:35

Když se díváš s dětma, tak je to i celkem zábavný.

• 15.2.2018  13:30

Měl jsem tu smůlu, že jsem první půlku viděl s českým dabingem. Nejsem žádný provoplánový hater českého dabingu, byť ho nevyhledávám, ale tohle fakt bylo moc. Hlavně ty mladý hlasy byly nesnesitelný. Na druhý pokus jsem zkusil film absolvovat v originálním znění s titulky. A bylo to lepší, jenže...furt úplně blbý. Přišlo mi to jako desátej odvar z desátýho odvaru. Zlatý ty starší díly, ke kterým jsem byl místy hodně kritický.

• 15.2.2018  12:57
    Babylon Berlín (TV seriál) (2017)

Je to samozřejmě palba a stojí to za shlédnutí. Ale vzhledem k tomu všeobecnýmu hypu musí bejt člověk přísnej. Takže: hodně přestylizovaný a směrem ke konci rozplizlý a pro mě ztrácející důvěryhodnost. A chudák Grétka.

• 15.2.2018  12:53
    Rozkoš (2013)

Takový dlouhý a nudný čekání, jestli ta Plodková nakonec aspoň ukáže prsa. Ale zase je pěkný, kolik lidí na takovýdle chujovině našlo obživu. A vo lidi hlavně jde, že jo, i v tomhlenctom umění. Spoiler: neukázala.

• 19.11.2017  16:51

Zbytečně moc přemoudřelejch řečí. A ta milostná romance, jděte mi s tím k šípku, lidi.

• 17.11.2017  20:11

Co si budem povídat. Kdyby to řachlo, tak by to byla jinačí tečka za sérií.

• 16.11.2017  14:40
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Klárku Danešovou mám pořád rád, i když vlastně nevim proč. Je děsně afektovaná, neurotická, dělá hrozný ksichty, přehrává. A všude, kde jsem ji viděl, hrála stejně. No, asi má pro mě nějaký utajený kouzlo. Každopádně, ten seriál je dobrej, jeho téma je pro mě extrémně zajímavý. A navíc není ideologicky úplně černobílej.

• 15.10.2017  01:19
    Wonder Woman (2017)

Samozřejmě, ona je krásná. A ještě to oblečení. Vlastně jsem se dost často během filmu zabýval otázkou, do jaké míry je její prsní brnění reálně vyplněno jejími prsy. Odpověď neznám. Nicméně, zřejmě mě toto přemýšlení odpoutalo od děje. Film mi tak přišel poněkud zmatený, přeplácaný a dlouhý. No ale míň než prvnímu Avengerovi tomu dát nemohu, když je tam takovádle bohyně.

• 14.10.2017  10:42

Proč ne. Je to poměrně zábavné.

• 13.10.2017  23:16
    Auta 2 (2011)

Moji synové to milujou a já se jim ani nedivim.

• 30.9.2017  00:48

Celkem slátanina se špetkou polkor angažovanosti. Příjemný výkon Nárožného i hlavní ženské postavy. Esteticky potěší Poláková, byť se tu v podstatě jen mihne.

• 20.9.2017  21:14
    Verliebt in Amsterdam (TV film) (2017)

Jasně, televizní romance. Ale pro mě milá a vtipná. A ta holka (no, spíš žena, už to zdaleka není žádná náctka), je tak sexy. Nosí krátký sukně, hezky se usmívá a ještě ke všemu to jméno - Bracha van Doesburgh! To už není tak sexy, ale TAAAAK sexy!

• 19.9.2017  08:36

Bylo to napínavý a výtvarný.

• 17.9.2017  00:11

Docela poutavá kombinace sovětské klasiky s Pánem prstenů (fakt) a moderním huntingem typu Hunger games. Nemůžu brát vážně, že ty vojandy jsou tak prvoplánově nalíčené, krásné upravené a sexy. Ale baví mě, že jsou takové.

• 19.4.2017  09:10

Tak Štěpánek přes všechny slepé odbočky u různých těch Borůvek a Jeskyněk konečně zachytil pořádnou Rybovou. Ta sice v sexy prádýlku vypadá trochu vyschle, ale jinak je to šťabajzna, mně se prostě jako ženská líbí. Ještě nutno říct, že stárnoucí hlavní představitelé jsou charizmatický jaksviňa. Co je příšerný, jsou scény pro sponzory, ale Mazda se určitě raduje. Abych z toho vyšel s nějakým srozumitelným závěrem: pro mě bylo toto Štěpánkovo (závěrečné?) zaplutí a splynutí příjemnou průměrnou podívanou, kterou na třetí hvězdu povyšuje asi melancholie, vrásky v Křížově tváři a ta Rybová.

• 12.4.2017  22:29

Skřípe to, není divu, když je tam tolik písku. Ale na druhé straně i nedokonalé může být milé a milá jest rozhodně i Emily.

• 10.4.2017  17:47

Jasně, pořád se tam něco děje.Akorát člověk nemá většinu doby šanci to dění zachytit. Je to zmatek ve tmě.

• 13.3.2017  00:44

Fakt zajímavý, hlavně těma reáliema a kontrastama, ale přeci jen moc dlouhý. Každopádně, nemá ta Marah český předky? Přece jenom Zahalka...

• 6.3.2017  20:08

Už ne tak výrazný jako první film, ale přesto pořád hodně dobrý.

• 4.3.2017  14:23
    Apokalypsa: 1. světová válka (TV seriál) (2014)

Dobře vystavěno, záběry unikátní. Někdo si dal i práci s kolorováním. A je to teda depresivní.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14