Pierre

Pierre

Emil Synek

okres Kutná Hora
Člověk...asi....

Skype: hmmmmmmmm

33 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  Otázky Václava Moravce (TV pořad) (2004)

 • poster

  168 hodin (TV pořad) (2005)

 • poster

  Chcete být milionářem? (TV pořad) (2000)

  Vladimíř Čech byl vynikajcí, za jeho doby to byla geniální soutěž, k tomu ta hudba. Díly s Preissem a Hejmou neznám a k těm se Šmuclerem (to byli ty z Primy, měli trochu jiná pravidla, jiné studio. úplně jinou atmostféru, o 8 milionů měnší výhru a hlavně otřesného moderátora se kterým byla soutěž bez jakékoliv jiskry) se raději nebudu vyjadřovat. Ale díly s Čechem jsou pro mě velký, velký, velký kult. P.S. Díly s Preissem už začali vysílat a s jeho účastí soutěž ztratila veškeré grády. Moderoval to strašně suše a bez emocí, nedoázal navázat kontakt s divákem. Zkrátka zlatý nováček Vašut. Ale na Hejmu jsem dost zvědavý.

 • poster

  Míň je víc (TV pořad) (2015)

  Originální soutěž která mně prostě baví i přes Smetanu.

 • poster

  Chcete být milionářem? (TV pořad) (2016)

  Tak po dalších dílech se můj názor něják zvlášť nezměnil. Vašut je v pořádku, akorát občas zbytečně věnuje moc času zbytečnostem místo hry a moc soutěžícím radí. Jinak se mi v horkém křešle jako moderátor líbí. Zvlášť kdž si uvědomím, že na jeho místě mohl sedět někdo typu Mareše. A jsem hrozně rád, že se Milionář vrátil. Tuhle soutěž naprosto miluju a doufám, že jednou u nás opět někdo díky ní získa velké peníze.Dodám dvě slova: Hlavně to nezrušte.

 • poster

  Kde domov můj? (TV pořad) (2016)

  Ze začátku se mi to zdálo jako ne příliš záživná soutěž, ale poslední dobou mě to začlo bavit. Svůj podíl na tom má i moc příjemný Háma. Ale tak nějak celkově se mi to moc líbí. Příjemný a inteligentní pořad o naší krasné zemi. Rád se koukám.

 • poster

  DVTV (TV pořad) (2014)

  Vynikajcí projekt, kterému fandím. Ale přece jenom bych nestrkal všechno do jednoho pytle. Je potřeba odlišit rozhovory Veselovského a Drtinové. Veselovský je neuvěřitelně inteligentní a charismatický. Vždy ví co říct, nikdy se neztrapní. O tématu a hostu vždy toho dost ví. Jde z něho respekt a vlastně i trochu strach. Grázly (Novotný, Krajčo, Ovčáček) šetřel tak brutálně, že museli po natáčení zkolabovat. Je to ale i sympatický člověk, z mnoha stránek. Drtinové podle mě trochu dělá problém improvizace. A především empatie a pochopení. Mnohdy mi připadá, že si klade ty svoje odborné otázky, ale hosta ve skutečnosti vůbec neposlouchá. Neví, na jakou osobnost se hodí tyto tipy otázek atd. Ale taky si její rozhovory pouštím a tolik mi nevadí. Jako člověk (sama za sebe) mi připadá trochu zvláštní. Takový ten prdlý intelektuál, nrbo jak to definovat. Mladý Horký je příjemný benjamínek a jeho DVTV forum je vskutku atraktivní. celkově za Veselovského a celkovou úroveň serveru Aktuálně, nemohu jít pod 5.

 • poster

  Události, komentáře (TV pořad) (1990)

  Přestože bych vůči pubicistice ČT určíté výhrady, tento pořad skutečně má svou úroveň a dá se považovat za skutečné seriozní. Víc takových.

 • poster

  Všechnopárty (TV pořad) (2005)

  Karel Šíp vtipnou a zábavnou talkshow dělat prostě umí. Málokdy se mi stane, že by mi Všechnopárty nezvedlo náladu. Je to můj Večerníček a Pořad pro nás inteligenty.

 • poster

  Šťastné pondělí (TV pořad) (2016)