colin

telekomunikace

homepage

<< předchozí 1 2
    • 1.8.2020  22:19

Co chcete přirovnávat k Válce Roseových, k tomu, jak se mění vztahy mezi lidmi a jak jim chcete dát vědět, co pro vás znamenají? Když vidíte, jak se mění. Jak se všechno mění.

• 20.3.2020  08:06

Přemýšlím, kde všude jsem takovouto zápletku viděl, Cpt. Archer ve 4.. řadě mezi Vulkáncema a Andorianama? Abych taky znova skoukl, jak to dopadlo s Augmentama. Kostka vypadala majestátně.

• 6.3.2020  08:51

Kdyby tahle epizoda měla znamenat "příprava na akci a věci příští", tak by děj dával smysl.

• 1.3.2020  14:24

Ano, líbí. Je v tom Federace, korupce, dobro a zlo. Podbarvení známými motivy. Dům pravdy u Romulanů je supr. To mi hlavně připomíná, že v Enterprise Federace v budoucnu pořád existovala, tuším když porazili společně Stavitele sfér, někdy okolo roku 2900? Pohotovostní hologram byl kolosálně skvělej. Když nejde komentovat celý seriál, píšu to do aktuálně posledního dílu.

• 17.2.2020  07:50
    My všichni školou povinní (TV seriál) (1984)

Nedávno jsme viděli, pro spokojenost změna z *** na *****

• 3.2.2020  14:56

Měli jsme éru Zlého vlka, Vládce, Časové války. Asi přišla éra Ekodoktora. Připadá mi, že se tu Doktor snaží vystupovat více jako Sherlock Holmes a méně jako Doktor. Že je to lepší než Sirotek neznamená že nemůže dostat jen **.

• 29.1.2020  21:05

Jsem v rozpacích. Na to, jak mají být lidi "nevyvinutý" a doktor super, to v ději až tak nevyznívá.

• 28.1.2020  22:00

Když není Doktor na všechno sám, tak to vypadá jinak a lépe s dějem. Jako sci-fi dobrý, jako Doktor Who těžko hodnotit. A co ty závany konce, co ty přinesou v budoucnu?

• 20.1.2020  22:58

Nepamatuju, že bych viděl doktora takhle... žárlit. Nebo tak ješitného. Přišlo mi to jako docela poetická epizoda, parádní.

• 20.1.2020  22:56

Líbilo hodně. Spoilery psát nebudu. Akorát když už chci někoho zabavit, proč Courtney neposlal doctor třeba do bazénu, když víme, že v Tardis je?

• 14.1.2020  12:10

Nepoznávám svět, který zde sleduji. Děcka si dělaj co chtěj, skládaj krabičky, stavěj základny v zakázaných oblastech. Na druhou stranu snad všechny společnice neposlouchaly svého Doktora. Možná, že jinde mi to tolik nevadilo. Dokážu si téma 3. epizody představit více propracovanější a logičtější, ucelenější, vzhledem k námětu. Není tu nic, z čeho by člověk žasnul. Pohodová Rose, ukecaná a trefná Dona, možná zasněná Amy nebo pohotová Klára. Nic. Možná je tento díl opravdu Sirotek ve svém Univerzu. Kéž by. Poznam po skončení série (nebo celého Doktora), k čemu to vše bylo, zda v tom byl nějaký plán a dějová linie.

• 13.1.2020  07:50
    Pán času (TV seriál) (2005)

Primárně hodnotím sérii 1-10 a za 5* Všichni Doktoři mají něco do sebe, nelze o někom říci, že by byl výrazně lepší než ostatní. Nejoblíbenější díly: Vánoční koleda a Seslán z nebes. Ano, český dabing je super. A originál taky za to stojí.

• 29.7.2019  16:03

Hravé, veselé, více pro lepší společnost i náladu, méně pro samotáře. Mimochodem Rex je v originále "Dangerverst" :-)

• 29.7.2019  15:45
    The Orville (TV seriál) (2017)

Hodnoceno po dvou sériích. Pět hvězdiček. Pozitivní optimistická budoucnost. Barvitě vymalovaná. Nesterilní. Skoro bych řekl "jak to, že mne někdo předběhl s tím, jak si zařídit budoucnost, jak ji popsat, někdo si staví vybavení bytu jako by byl na Enterprise, někdo místo toho natočí Orville".

• 29.7.2019  15:42
    V peřině (2011)

Líbilo, děj, písničky, postavy. Lucinka Bílá je plus. Je to veselé, hravé. Opravdsu líbilo.

• 29.4.2009  23:07
    Star Trek (2009)

Dost pěkné, možná fakt nejlepší, co kdy bylo zatím natočeno. Bez hluchých míst, chvilky na přemýšlení, co se stalo a co jsem to viděl před chvílí. Dost vtipné, při dalším sledování budu mít co pozorovat, určitě mi něco uteklo. Je to tak dobré, že mam skoro strach, aby se nevybralo vše dopředu, z případných dalších pokračování. Velké plátno filmu sluší. Dokonce i místo na pocty se v něm našlo, fakt mi přijde pozoruhodný.

• 14.7.2008  13:45

Vrtá mi hlavou, kam se ztratil ten americký sen, že možné je dokázat vše, v tom dobrém slova smyslu. Tedy že se člověk vzdá budoucnosti a chce se vším rychle (špatně) skončit. A ani když dostane zázrakem šanci, tak se z toho nevyhrabe. Zůstane v zajetí svého stereotypu, nepřekročí svůj stín.

• 12.7.2008  18:59
    Cashback (2006)

Líbilo :-), moc pěkná pohádka. Romantikům se to musí líbit :-)

• 22.11.2007  17:27
    Star Trek: Enterprise (TV seriál) (2001)

Dějové kvalitní, pestré, propracované. Archer má slušně dost plamenných projevů. T'Pol je k sežrání. Vyskytují se (příjemně) nečekané dějové zvraty. Obsah, scénář důvěryhodně napsaný, je vidět, jak těžká cesta je ke sjednocení a ke vzniku Federace. Viděl jsem v původním znění, po shlednutí celovečerních filmů a teprve po shlédnutí ENT jsem se stal trekkiem jako poleno (trám?).

• 15.6.2007  21:34

Moc pekny drak :-)

• 23.5.2007  19:09

Moc pěkné.

• 8.2.2007  09:15
    Princové jsou na draka (TV film) (1980)

Jo jo, dělání je lék

• 8.1.2007  23:12

Vynikající

• 5.1.2007  23:34
    Píseň pro Briana (TV film) (2001)

Věčný fórky i to smutnější.

• 27.12.2006  23:03

Vskutku povedené, příjemně akční.

• 23.12.2006  00:59
    25. hodina (2002)

Hodně příjemné, vyvážené, nádherný konec, ani moc (nepřebývá) ani málo (nechybí).

• 25.10.2005  13:06

Třeba trochu trpká, místy smutná, ale stojí za to.

• 13.8.2005  13:24

Nádherné a laskové pohlazení

• 7.7.2005  12:06
    Gagman (TV seriál) (1987)

Prostě nádhera :-)

• 5.6.2005  22:32

Film, co mi dokonale padl do noty.

<< předchozí 1 2